המחזור השמיני בפריימר ליג:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י RE-QL, ‏25/9/02.

1. Julian Joachim Member

קודם כל, אני רק רוצה לציין שאני שמח שבית"ר לפחות הפסידו, כי אחרת הפורום היה מתמוטט מרוב תגובות שמחה של וידוקה...

משחק די עלוב של לידס, אבל יותר מזה, גדול של ארסנל, ואין הרבה יותר מדי מה להגיד. טעות טקטית לדעתי של ונבלס ששם את מילס בצד שמאל, אבל עכשיו מאוחר מדי.

ודאייר, אני ממש לא מבין למה אתה מזלזל במידלסבורו... הם מקום שלישי, ומשחקים טוב מאוד.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ארסנל ייקחו בקלות אליפות באנגליה השנה
    הם הפכו למה שפחדתי שהם יהפכו..מכונה..
    כל שחקן כולל המחליפים יודע על עיוור מה יעשו אחרים..אין יותק מדי אגו[רק קאנו קצת מפריע]
    ולא חסר להם כישרון בכלל..

ונגר מאמן מצויין..מה שהוא עשה מארסנל..כל הכבוד לו..

3. RE-QL Member

אתם מגזימים בקשר לארסנל (אני מקווה)
    אבל מה שכן קורה בהייבורי פטריק ויירה חותם על חוזה לעוד 3! שנים במועדון וזה חבל כי זה השחקן שמקשר את כולם ביחד הוא יותר מרוי קין במנצ'סטר ובלעדיו זאת לא ארסנל ועד שחשבתי שאולי הוא יעזוב לאחת מאריות איטליה או ספרד הסנגלי הצרפתי נשאר לעוד שלוש שנים!
    ותיירי הנרי חתם על חוזה עם נייק שממנו הוא יקבל 9 מליון פאונד כאשר הוא ינעל נעלי נייק במשך השנים הקרובות במשחקיו

4. AFC Member

אני לא חושב שזאת הגזמה אואן, כי אם ארסנל נתנה בהולנד לפ.ס.וו בראש ודילגה על לידס עם שתי רביעיות רצופות, אפילו סימן מתחיל להראות כושר יפה ובכלל כל עמדה בקבוצה הזאת כמעט מושלמת (ויש כמה עמדות שאכן מושלמות), זאת בכלל לא הגזמה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה צודק...יש שם באמת כמה עמדות מושלמות..
    ואלה שהם לא מושלמות מלאות בשחקנים יציבים בלי אגו..בדיוק מה שמאמן צריך..

דרך אגב מי עכשיו השוער השני של ארסנל?המיצרי ההוא?

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודקים ארסנל לא תפסיד העונה,היא רק תנצח בכל הסגרות תקח את כל התארים בעולם,ותזכר כקבוצה הכי טובה אי פעם הזכרתי את ה7-0 שהיא תביא למנצט'ר באולד טראפוד.
    עכשיו לציאות בסופו של דבר הבלון של ארסנל יתפוצץ היא ובה אבל היא לא ברמה של קבוצות כמו ריאל ומנצ'טר כן כן מה שאתם שומעים ובקרוב תקבל הוכחות לכך.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד שהיא לא ברמה של ריאל זה אולי נכון למרות שריאל מאבדת נקודות מול קבוצות ספרדיות בחוץ(טוב אפשר להבין בליגה הטובה בעולם קשה להוציא נק' בחוץ),אבל להגיד שהיא לא ברמה של מנצ'סטר??? אתה צודק היא פי 4 על מנצ'סטר!!!

אלנד רואוד לפני שבועיים
    לידס 1
    יונייטד 0
    אלנד רואד לפני כמה ימים
    לידס 1
    ארסנל 4

סתם דוגמא קטנה...

8. AFC Member

אני יכול להבטיח לך שאם תכניס את ארסנל לליגה ספרדית עדיין היה לה פחות או יותר אותו מאזן (ללא הפסד).

מפתיע אותי מאד שעדיין אתה אופטימי. זה פשוט ברור שארסנל יכולה עכשיו לרסק את היונייטד ללא התאמצות יתרה, אבל אתה עדיין בשלך - היונייטד הכי טובה בעולם.

אין מה לעשות. אין אף קבוצה אחרת שאפשר לחשוב עליה כאלופה העונה (כן כן אפילו לא ליברפול הלא יציבה ואפורה), הגביע כנראה גם יפול לגאנרס ואולי...

אני לא אפתח פה לשטן (שהוא במקרה אוהד מנצ'סטר יונייטד).

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים מנצסט'ר חוזרת לכושר.
    והראל מה זה ההשואות המטומטמות האלה לא בודקים קבוצה לפי משחק מסוים אלא לפי הרבה זמן אז רגע ברצלונה עפו מהגביע מקבוצה בליגה השלישית ששמעתי שהפסידה לפני שבוע בליגה אז רגע הקבוצה שניצחה אותה יותר טובה מברצלונה?
    כל משחק לחוד וכולם יראו שהשנה מנצסט'ר יקחו את התואר......................

10. Julian Joachim Member

מנצ'סטר לא ייקחו.

לא נמאס לך מהפתטיות הזאת?

ווידוקה...
    השטן הוא דווקא אוהד לידס... :twisted: :twisted: :twisted:

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

השוואות מטומטמות? ארסנל לא מפסידה בבית לבולטון,ארסנל מנצחת בכזאת קלות את טוטנהם ולא צריכה לנצח באיזה פנדל של רוד אן באסטן,ארסנל מנצחת את היריבות שלה בכזאת קלות,יונייטד לעומתה או שזה בקושי עם פנדל או שהיא צריכה את הקוסם רוד ואן באסטן.
    ארסנל הרבה יותר טובה מיונייטד השנה,ולא לשכוח זה בלי ליונברג(שחוזר לאט לאט) ובלי פירס,אז כשהם יחזרו לפתוח בהרכב זה יהיה ארסנל ועוד 19 בליגה האנגלית...

12. RE-QL Member

ארסנל בקושי ניצחה את בולטון רק שער ניצחון של קאנו בדקה ה-90 והם לא שיחקו יותר טוב מהם זאת לא השוואה טובה כל כך כי היונייטד דווקא כן שיחקו טוב מולם

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

להשוות תוצאות באמת זה קצת דפוק..
    כי זה תלוי ביום שקבוצה תופסת..
    ארסנל יכולה לתפוס יום גרוע ולהפסיד לקבוצה חלשה..ומנצסטר תבוא יומיים שלוש אחרי ותביס את אותה קבוצה וגם זה יכול להיות ההיפך..ההשוואה הכי טובה היא הטבלה..
    ובזה ארסנל מובילה לצערי