המחזור השמיני בליגת העל: בית"ר וחיפה נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏3/11/06.

1. משוגע בירוק Member

עשן הסתיר או לא הסתיר, המשחק נגמר, ממשיכים הלאה... ולמי שלא זוכר השער המצחיק שאוואט קיבל מהמסירה של חרזי היה כשכל המגרש כולו היה מלא בעשן... אני לא זוכר שאז דיברו על זה....

ואל תשכחו: עשן תמיד אבל תמיד עולה למעלה...

סוף סיפור...

2. Melixon 15 Member

איזה עשן?! אתה מדמיין.. אוואט היה לבד הסיבה היחידה שהוא לא עצר את הכדור זה בגלל עצמו
    דרך אגב, עצירה ששווה אליפות..

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בונקר לא בונקר אני בטוח שזה לא ממש מעניין כרגע אף אחד בהפועל ת"א וזה בכלל לא חשוב....

הפועל ת"א חוזרת מכפ"ס עם 3 נקודות נגד קבוצה לא פשוטה, ברדה כבש שער נחמד מאוד. אבל מה שחשוב זה שהפועל עם 13 נקודות כמו מכבי ת"א במקום השני אבל הפועל עם משחק חסר נגד הרצליה ויכולים להתקרב לבית"ר עד כדי נקודה אם המצב ישאר ככה.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב התקרבה לבית"ר ירושלים והיא יכולה אפילו להיות במרחק של נקודה אחת בלבד ממנה. הליגה הזאת משתגעת מיום ליום. אליניב ברדה הצליח במבצע ענק להביא את הנקודות להפועל תל אביב.

5. Raulito Madridista

תודה רבה לך ברדה

http://images.one.co.il/images/d/gg113100.Xxx

לא ייאמן כמה הכדורגל הפכפך ומוזר. במשחק נגד בוקרשט במחצית השנייה ברדה לא הפסיק לבעוט מכל מקום, להיות אגואסיט, ותקע לנו כל-כך הרבה התקפות עם בעיטות מזווית אפס שלעולם לא ייכנסו. אתמול הוא עשה את הפעולה היחידה ההתקפית המבריקה של הפועל, וניצח לנו את המשחק בשער נפלא, גם טכניקה גבוהה וגם כוח פריצה, שחקן של כפר סבא נדמה לי פאפו, ניסה להפיל אותו אך לא הצליח, את השני של כפר סבא ברדה עבר באומנות עם הטעייה, הסיומת גם הייתה נפלאה, יש שחקנים שאחרי מבצע גדול בועטים חרא.

שהפועל ת"א משחקת התקפי ויוצרת הרבה מצבים היא מחמיצה ומחמיצה ולא מנצחת, אבל שהיא משחקת בונקר היא לוקחת את הנקודות. אמרתי שהניצחון חשוב יותר מאשר הדרך, יש לנו משחק חסר ואני מקווה שנתקרב לבית"ר וננצח את הרצליה. כמובן שהיה משחק זוועה ולא נהנתי בכלל לראותו, זה באמת לא יצליח לנו לעוד הרבה זמן. אלי אוחנה צריך לבוא בטענות לקבוצה שלו, שיצרה בדיוק שנים וחצי מצבים לגול, עם כל השליטה שלהם במרכז המגרש,הפועל לא באה למשחק ואיבדה כל כדור אפשרי, דה ברונו היה על הפנים. זו שיטת המשחק שלנו וזהו, שלא יידבר על שום, יש לו הרבה מה ללמוד משום. אלימלך היה טוב אתמול יחסית, למרות הלחץ עליו הוא קלט בקלות את כל ההגבהות וגם הדף פעמיים לכפר סבא. מגיע לו להיות שוער שני לאוואט בנבחרת, למרות ששוער שני זה חרטה.

השופט בהחלט לא שלט במשחק. הגיע אדום לבאדיר ולא לפאאס. פאאס בעט כי לא שמע את השריקה, לא מוציאים על זה כרטיס צהוב שני, לעומת זאת באדיר התנהג בטיפשות ודחף מישהו. אולי בגלל שזה באדיר הוא לא הורחק, אבל מי זה פאאס? אותו אפשר להרחיק. אלימלך אמר שאנטבי היה מעולה? ממש לא, מספר בודד מאוד של חטיפות כדור, כל פעם עברו אותו באגף והגביהו. מקווה שנשתפר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/06
  6. אדום בנשמה Member

משחק טוב של כפר סבא ומשחק רע שלנו

7. נדב מיכאלי Member

טעות.
    היה עשן אדיר במגרש לפני הגול של אוואט.
    אם אני לא טועה בזמן שהיה עשן במגרש זנדברג החמיץ מול קורנפיין מכמה מטרים ספורים .

8. אדום בנשמה Member

השנה זה ליגה משגועת

הפועל נגד בית"ר(סיבוב 3) יכריע את האליפות
    בסיבוב השני גרשון מחכה לאוהדים.....
    זה משחק עונה הפועל-בית"ר
    אמן שגם בגביע המדינה יהיה עונה מרתקת.....

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים,אבל בהנחה שזאת לא הייתה השאלה שלו ואתה סתם המצאת שאלה שלא אני ולא הוא שאלנו
    אז אתה בעצם סתם מנסה לסתור מה שאני אומר...

זאת הייתה השאלה:
    איך חיפה יכלה לעשות 2-0\3-0 תסבירו לי???

זאת הייתה התשובה:
    תסכים איתי שכשקבוצה מובילה 1-0 ואז היא מחמיצה החמצה של 100 אחוז היא יכלה להוביל 2-0?

ובפינתנו מה קשור????נמצאת התשובה שלך שלא קשורה...
    תסכים איתי שכשקבוצה בפיגור 1-0 והיא מחמיצה לפחות 2 החמצות של 100 אחוז היא יכלה לקחת את ההובלה? יופי.

10. Beitar Member

באמת השנה עד עכשיו יש לנו ליגה משוגעת =]. עזבו את העניינים עם המשחקים החסרים של 4 קבוצות בליגה:
    זה התחיל עם כפ"ס במקום ה-1, אחרי זה מכבי פ"ת במקום ה-1, אשדוד היו במקום השני ועכשיו מכבי ת"א שרק לפני כמה שבועות הייתה נקודה אם אני לא טועה מעל הקו האדום - עולה למקום ה-2 (כרגע 3). ואם זה לא מספיק - מכבי חיפה כבר מאבדת פעם חמישית העונה נקודות וחוץ מזה אנחנו בד"כ העונה מקבלים כמות יפה של שערים כל מחזור. לפני 3 מחזורים קיבלנו 22 שערים, לפני שבועיים 21 - המחזור הזה היה קצת יותר דל אבל מה שבטוח - למרות הרמה הירודה בטח יחסית לאירופה - יש לנו ליגה מעניינת.