המחזור השמיני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/9/07.

1. joe Member

יוני זה לא אתה שבירכת בזמנו על מינוי דול ,
    ולא הסכמת להקשיב לאחרים שאמרו שדול רק יזיק לבורוסיה?

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שמע, הוא הציל אותנו כן, הוא עשה קניות טובות בערך, קובאץ', באקליי ואקגון לא ראויים לשחק בקבוצה שלא נדבר בכלל על טינגה. זמנו עבר, הוא לא קולט את זה, עשה את המלאכה שלו בעונה שעברה מגיע לו כל הכבוד על שהציל אותנו, אבל כמו שזה נראה עכשיו הוא לא מתאים לנו והוא פשוט רע לקבוצה. אני חושב שדול כן יכול להוביל קבוצה לטופ של הכדורגל, אך כנראה לא עם דורטמונד הרבה יותר לחוץ שם מאשר כל מועדון בגרמניה והוא יודע את זה, הוא מאמן צעיר חסר ניסיון אבל יש לו הכוחות להוביל קבוצות לצמרת. אני מקווה שהוא ילך הביתה יעשה חושבים לקראת המשחק הבא ואם לא ינצח שיקח אחריות ויטוס הביתה כי אנחנו לא מחפשים לוזרים.

3. נעם Member

דרך אגב נדב - צמד ובישול לסאנוגו במחצית אחת
    זה אף פעם לא ימאס עליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. סטפן אפנברג Member

תומאס דול בושה לכדורגל , את התרומה שלו לכדורגל הגרמני ראינו אשתקד בליגת האלופות , שילך לעזאזל . יוני הזהרתי ממנו הרבה לפני תחילת העונה !!! ולא כל הרכישות היו מוצלחות קובאץ' למשל

http://www.telesport.nl/multimedia/archive/00054/magath_doll_54197d.Xxx
    שניהם מובילים את טבלת המאמן הגרוע של השנה

5. T0XiN Member

תקציר המשחק:

Werder Bremen - Arminia Bielefeld 8:1
    1:0 (17.) Niemeyer
    2:0 (35.) Almeida
    2:1 (37.) Wichniarek
    3:1 (41.) Sanogo
    4:1 (44.) Sanogo
    5:1 (59.) Mertesacker
    6:1 (66.) Rosenberg
    7:1 (85.) Diego
    8:1 (88.) Almeida

Highlights & Goals
    http://myref.de/?89413

Size: 54 MB
    Language: German
    Password: bundesliga

בקרוב אני אקבל את תקציר המשחק של באיירן ואפרסם אותו גם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/07
  6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מתוך התגובה שלי, באקלי אקגון וקובאץ' לא ראויים לראות דקות משחק בואו לא נדבר על טינגה כי הוא אבוד.

7. סטפן אפנברג Member

לגבי המשחק של באיירן לברקוזן , אף פעם לא ראיתי שחקן משולהב כמו קיסלינג היום הוא בעט תקף תיקל היגן רץ התעמת כמעט עם כל שחקן בבאיירן וסידר לקלוזה פציעה שתשבית אותו מהמשחק בפורטוגל ... אולי הוא חשב שהמשחק הזה יסדר לו מעבר לבאיירן בעונה הבאה

8. סטפן אפנברג Member

לגבי טינגה אני מבין כששחקן ברזלאי ממוצע משחק בקבוצה כמו דורטמונד בתנאי ששחקן זה צעיר וצופים לו פוטנציאל בעתיד אז נהיים סבלניים לגביו ונותנים לו הזדמנויות להוכיח זאת , אך שחקן בן 30 כמעט ואני חייב לציין שחקן גרוע שמקבל הרבה הזדמנויות , על מה ??????? רק בגלל שהוא ברזילאיים בשם טינגה , חייבים להבין שלא כל מישברזילאי הנו שחקן טוב אני בטוח שבזמן שרונלדיניו קאקא דייגו רונלדו ... שיחקו כדורגל בהיותם צעירים על החוף בריו דה ג'נרו היו גם כמה צעירים ברזילאיים שבאותו זמן העדיפו לשחק עם השוואנס שלהם וקראו לעצמם בשמות כמו טינגה או טינגיניו או נונו או ריבאלדיניו וחשבו לעצמם שבטח יש איזשהוא טמבל באירופה (נחשו מי??) שרק מלשמוע את השם שלי הוא יתן לי לשחק כדורגל ... הלוואי שקראו לקרוסקה קריסקיניו או קוסקאסה הנושא הזה פשוט מעצבן אותי , סוף סוף מצאו גרמני בעל השם "הכאילו" ברזילאי ג'ובאני פרדריקו אך כנראה השם לא ברזילאי מספיק הלוואי שקראו לו ג'ובאניניו

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כמה שאני מסכים איתך, טינגה בעל יכולת מתחת למומצע, בדורטמונד לא מחפשים שחקנים כאלה, אני עדיין
    מאוד עצבני על החלטת דול לא להביא את רקיטיץ' בתחילת העונה ולוותר על טינגה, אך במקום זה הוא החליט
    לשחרר עוד שני קשרים פיינאר, סאהין ובמקומם לתת צ'אנס לשחקן בעל יכולת מוגבלת מאוד. ג'ובאני פדריקו
    הקשר שלנו, אחד השחקנים היותר מוכשרים שהגיעו בנוסף לקובה, אני חושב שדול לא נותן לו לשחק בכמות
    שהוא צריך לשחק לצערי. ההגנה שלנו נראית רע מאוד, קובאץ' לא יכול לתרום ולכן ממשיך לשבת על הספסל
    וכמובן שגילו של וורנס משחק נגד הקבוצה. אני קצת הגזמתי עם היציאה שלי על מהאמט אקגון, הוא היחיד
    שהראה כדורגל טוב נגד המבורג, והיום "למרבה הפלא", אקגון ישב על הספסל ולא קיבל שנייה על המגרש.
    אני לא יודע מה דול חושב לעצמו, הוא נותן לצעיר לשחק, ששיחק טוב ואז להושיבו בלי שום קשר על הספסל.
    היום היה אפשר להרגיש את חסרונם של מלאדן פטריץ' ופיליפ דיגן. אני מקווה שבמחזור הבא נגד בוכום אנו
    נציג יכולת משובחת יותר וסוף סוף ננצח ונחזור למסלול שאנו רוצים.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוסטוק - שטוטגרט 1:2
    רוסטוק היה המועדון הראשון בו ארמין פה אימן ובשנת 2003 הוא פוטר שם אחרי שהפסיד שם 4 משחקים רצופים והיום הוא שוב מגיע לאותו האיצטדיון במשבר (?) הפעם עם האלופה. שטוטגרט הראו היום (שוב) בעיות במרכז ההגנה. אבל, היא הייתה הקבוצה היותר טובה והגיעה ללא מעט מצבים, כולל החמצה של גומז אחרי שעבר את השוער וקורה בדקה האחרונה. חייבים (שוב) לציין את קקאו לטובה. רוסטוק עם נצחון שלישי רצוף ו - 9 נקודות בשבוע אחד וזאת אחרי 5 הפסדים בחמשת המשחקים הראשונים. שטוטגרט עם 0 נקודות בחוץ בנתיים העונה.

בוכום - נירנברג 3:3
    גם מחזיקת הגביע, כמו האלופה פתחה לא טוב. לנירנברג רק ניצחון אחד העונה ורק נקודת בית אחת. זה משחק שישי רצוף שהקבוצה לא מנצחת ובשבוע הבא הם צריכים לצאת למינכן לדרבי הבווארי. קשה מאוד. עם זאת, גם היום נירנברג שיחקו טוב בחלק הקדמי ולצערם סבלו מהחמצות קשות. קריסטיאנסן (מבקיע שער הנצחן בגמר בשנה שעברה) לבדו היה צריך לשים שלושה. לעומת זאת פר קלוגה כובש צמד ראשון ואת השוויון לנירנברג מבקיע מסימוביץ' שהגיע בקיץ מ... בוכום. עם זאת יש לציין שהשער היה צריך להיפסל עקב נבדל. לעומת זאת החלק האחורי, שהוא חזק בד"כ בנירנברג, היה חלש ובשלושת השערים היו בלבול במרכז ההגנה והכדור טייל באמצע הרחבה ובתוך רחבת ה - 5 של הקבוצה.

קרלסרוהה - דורטמונד 1:3
    כמו שכתבו כאן, קרלסרוהה מקום שלישי. מי היה מאמין? במיוחד אחרי התבוסה בבית נגד באיירן בשבת שעברה (יותר בגלל איך שהם נראו מאשר התוצאה). ממה שראיתי דורטמונד פשוט נראים זוועה, כמו איזה קבוצת אימון. זה נראה כאילו השחקנים לא רוצים או לא מנסים או פשוט לא יכולים לרוץ. ההגנה של הקבוצה חלשה מאוד. הכדורים והשחקנים של קרלסרוהה הסתובבו חופשי בתוך הרחבה ורחבת ה - 5 של דורטמנוד וגם את קובץ' וגם את וורנס עברו (גם מחוץ לרחבה) כאילו שהם בכלל לא נמצאים. משחק חמישי שדול פותח עם ווידנפלר ומשחק חמישי שהקבוצה מפסידה (תוך שהיא סופגת 16 שערים). להזכיר בשלושת המשחקים האחרים, כשציגלר עמד הקבוצה ניצחה בלי לספוג. זה לא שווידנפלר היה חלש, אבל בכל זאת. שחקני ההגנה של קרלסרוהה כבשו היום את החמישי שלהם. הכי הרבה מכל קבוצות הליגה. היום היה הנצחון ה - 5 של קרלסרוהה מ - 8 משחקים ראשונים. דבר שמעולם עוד לא קרה למועדון הזה. גם בשנותיו היפות ביותר (עם וויני שפר - שום קירבה משפחתית). לעומת זאת דורטמונד עם הפסד מס' 5 מ - 8 משחקים ראשונים - דבר שקרה לקבוצה בפעם האחרונה לפני 23 שנים.

שאלקה - הרטה 0:1
    כבר כתבנו על זה. אבל עוד שני דברים.
    שאלקה הקבוצה שבועטת הכי הרבה לשער מכל קבוצות הליגה (בנתיים) למרות שזה לא משתקף בתוצאות גבוהות. כמו שלירן אמר, לוסיו של הרטה נפצע. אבל הפציעה קשה מאוד מאוד. הוא גמר כל דבר שיש בברך ויעדר בין 6 ל - 9 חודשים.

ברמן - בילפלד 1:8
    תאמינו או לא אבל זה לא ההפסד הכי גבוה של בילפד בליגה. בשנת 82 הם חטפו 12:1 מדורטמונד. מצד שני זה הנצחון הכי גבוה של ברמן זה 24 שנים. פריץ חזר לסגל אחרי פציעה ומזל שכך. כי גם נימאייר נפצע (אחרי שהבקיע את שער הבכורה שלו) ונאלץ לרדת עוד לפני המחצית. גם טים ויזה שהיה מובטל בערך 89 דקות הצליח להיפצע והוא בספק למשחק ליגת האלופות השבוע. בנוסף לשמונת השערים שברמן כבשה, אז בילפלד עוד הצליחו להרחיק גם שני כדורים מהקו. מסכנים בילפלד. ועוד לחשוב שגם השער היחידי שלהם היום בכלל היה לא חוקי. נכון נעם שסנוגו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx הבקיע צמד אבל במשחק כזה... . תראה מי עוד הבקיע, אלימדה צמד, רוזנבורג, נימאייר ומרטסקר שבכלל היה קרוב מאוד מאוד להבקיע גם הוא צמד (כדור אחד שלו הורחק מהקו). סנוגו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx גם נפצע ובגלל זה הוחלף במחצית.

המבורג - וולפסבורג 2:2
    המבורג חגגו היום ממש יומהולדת 120 וגם משחק 1,500. הם כבר אספו העונה יותר נקודות מאשר בכל הסיבוב הראשון של העונה שעברה (לתשומת לב אוהדי הקבוצה אותה מאמן תומאס דול). ירולים שוב במשחק טוב. טרוכו שיחק במקום קסטלן הפצוע והיה גם הוא טוב. ואן דר וארט כבר כבש שישה שערי ועשה את זה ברציפות (שער בכל משחק בשישה משחקי הליגה האחרונים). המבורג שלטו במחצית הראשונה של המשחק והגיע ללא מעט הזדמניות. לעומת זאת הקבוצה קצת נחלשה בחצי השני ובכלל גם וולפסבורג הגיעה ללא מעט הזדמנויות במשחק. בנוסף וולפסבורג היו צריכים לקבל עוד פנדל.

11. נעם Member

אני יודע שעוד הרבה כבשו אבל סאנוגו עשה סטטיסטיקה אדירה ב45 דקות והיה אחרי ל3 שערים של ברמן מתוך 4 במחצית. וסתם אני אומר לך את זה כדי לעצבן, כי אני יודע כמה זה יכול ליהיות מבאס ששחקן שאתה מקווה שיכשל מצליח...

דרך אגב לא ראיתי תתקצירים או תמשחק אני מחכה שיפרסמו בפורום של ברמן לינק למשחק המלא (1.07 גיגה בייט) כי BWIN הז*** החליטו לצנזר את השידור רק למי שיש כסף בחשבון.

12. T0XiN Member

תסתכל דף אחורה הבאתי את התקציר הרשמי מהאתר של ברמן.

13. נעם Member

אני יודע תודה אבל אני מעדיף להוריד את כל המשחק השלם כמו שעשיתי במקרה של וולפסבורג.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מחפש ומחפש, אך לא מוצא.. לא מצליח לראות איפה הודעת ה'אני טעיתי' של פליקס רוזנר.
    זה התחיל בכך שהוא הבטיח שהוא יקח את דבריו על עניין הרוטציה של היצפלד במידה ובאיירן ינצחו. אז רוזנר, באיירן ניצחו. לא סתם היצפלד יושב איפה שהוא יושב ואנחנו יושבים איפה שאנחנו יושבים. רוזנר, אתה עדיין בעמדה לשבת איתנו על הכורסא בבית ולתת ביקורת, לא מעבר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. זה בכלל לא מעצבן אותי.
    ב. אני ממש לא רוצה שהוא יכשל. אני דווקא רוצה שברמן יצליחו (וגם שאלקה וגם דורטמונד וגם לברקוזן וגם... כולם). אני בעד ליגה מעניינת (נגד אתה אלופה או אחת משתיים כל שנה) ואני בעד הצלחה באירופה. כך שאני מתפלל שהוא יצליח.
    ג. את הכסף סופרים במדרגות. נדבר לקראת סוף העונה.