המחזור השמיני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/9/07.

1. T0XiN Member

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/07
  2. הגבר באדום Member

1-0 זו גם תוצאת המחצית - תוצאה שמקפחת את המארחים - כי הם פשוט היו יותר טובים מבאיירן. לאורחים, בפעול, רק שתי הזדמנויות, כאשר באחת קלוזה אכן כבש, אבל אני יכול להבין את השופטים - לא קל לראות האם כדורים כאלה נכנסים או לא, ובשניה - טוני כובש.
    די מקווה שה-1-0 הזה לא יוציא אוויר מהריאות של לברקוזן.

3. Mehmet Member

באמת שאין לי מושג למה לא מכניסים את החיישן בקורות כאמצעי עזר לדעת אם הכדור עבר או לא. זה יחסוך המון עוגמות נפש...
    במקרה הזה, רק עיוור מוחלט לא יכול לראות שהכדור לא נכנס כי הוא היה לפחות חצי מטר בתוך השער, וכנראה שהקוון עיוור...

ורנסינג בינתיים נותן משחק אדיר. לקח 3 כדורים מאוד קשים. רק שימשיך כך...

4. נעם Member

4-1 לברמן מצמד של סאנוגו ב5 דקות אלמיידה ונימייר.
    ברמן חוזרת זמנית להבקיע ממוצא גבוה למשחק מול סוס שחור לא קטן.

וזה כבר 6-1 עם רוזנברג ומרטאזקר, לחשוב כמה סאנוגו היה יכול לשים אם הוא לא היה מוחלף במחצית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .
    ברמן עושה את השישייה הראשונה שלה העונה. מזל טוב

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/07
  5. manchiz Member

כבר 7 לברמן, תצוגה נפלאה סוף סוףףף

6. נעם Member

8-1 גבר אלמיידה עם צמד ודייגו כובש! יופי של תוצאה לקראת אולימפיקוס שיפרנו משמעותית את הפרש השערים

7. joe Member

אשמח לקישורים להורדת תקצירים.
    תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Mehmet Member

אין מילים בנוגע לברמן...

ומשום מה, לברקוזן פשוט לא שיחקו במחצית השניה...

9. T0XiN Member

בקרוב התקציר של FCB.TV יהיה מוכן ואני אפרסם אותו פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Sergio Ramos Member

8-1! ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

לא יאמן, איזה שיחרור לחצים בברמן.

11. הגבר באדום Member

איזה שיפוט גרוע בחצי השני של לברקוזן-באיירן! יאנסן חסם את שחקן לברקוזן בבירור. והשופט פשוט עמד מול האירוע ונתן למשחק להימשך!!!! או ההתעסקות הזאת מול הקרן של לברקוזן!!! צדק ברנטה בכל הצעקות שלו על השופט!

12. T0XiN Member

תגיד תודה לשופט,באיירן קיבלה צהובים לא מוצדקים וגם גול חוקי למהדרין שנפסל.

13. samoel Member

לא אהבתי כל כך את המשחק היום בין באייר לבאיירן, הרגשתי משום מה שהמשחק לא שותף אולי זאת ההגנה הטובה של לברקוזן שתקעה קצת את הקישור הבוורי, לא יודע.

בכל זאת מחצית ראשונה כפי שאבימלר הגדיר במדוייק, יעילה מאוד של באיירן. גם גול חוקי וגם שער ממהלך כדורגל פשוט אפשר לומר כפי שצריך להיות. הבזבוזי זמן בסוף המשחק במיוחד מצד שוויני לא ברורים לי הוא רוצה להוכיח היו לו הזדמנויות הוא בחר לשמור על יתרון, במקום לבעוט לכיוון השער, בסטיאן ידוע כאחד שיש לו בעיטה טובה מרחוק ואם היה נכנס מה טוב אם לא ההגנה כבר תסדר בקלות, מה גם שלברקוזן היו ממש לא תכליתיים בהתקפה.

אני משתוקק לתקציר המשחק של ברמן, התקציר יכלול כמובן רק את הגולים מעניין מה עם המצבים שלא נכנסו(אם היו כאלו בכלל)

14. Raulito Madridista

באיירן לא הייתה מדהימה נגד ללברקוזן אבל הצליחה לנצח וזה מה שחשוב. הגול של קלוסה שנפסל חוקי לחלוטין. רואים בבירור שהכדור עובר את הקו, זה לא אחד מהמקרים שבהם ההחלטות הן קשות מאוד וגבוליות. השער של באיירן הגיע אחרי התקפה נהדרת. רואים שטוני וקלוסה מסתדרים מצויין אחד עם השני וריברי כרגיל המוציא לפועל.
    אני צפיתי שבאיירן תנצח את המשחק הזה. עם כל הכבוד ללברקוזן, היא לא קבוצה שתאיים על אליפות. באיירן צריכה לנצח יריבות קשות כמו שאלקה ושטוטגארט וגם את ברמן שאותה כבר ניצחה. במשחקים נגד היותר חלשות היא צריכה לנצח גם עם סטייל, כל באופן, אין אוהד באיירן שמאוכזב היום מהתוצאה. באיירן עם 20 נקודות מ-24 והיא ספגה רק שלושה שערים בשמונה משחקים, פתיחת עונה נהדרת.
    שטוטגארט מתחילה העונה בכלל לא מבריקה, אסור לה לאבד נקודות נגד קבוצות כמו האנזה רוסטוק, למרות שהאחרונה בתקופה נהדרת וניצחה בשלושת המחזורים האחרונים כולל במגרש לא קל כמו בהרטה. שטוטגארט בפיגור של 10 נקודות מבאיירן ולפי היכולת היא יכולה לומר שלום לאליפות, בינתיים. כמובן ששום דבר עוד לא נסגר.
    שאלקה היחידה שבאמת רודפת אחרי באיירן והיא עשתה את העבודה שלה אתמול.
    8-1, איזה ניצחון מדהים של ברמן! אני מאוד שמח שהקבוצה הזו מתחברת ומשתפרת. אני מקווה שלאט לאט הקבוצה תחזור להציג כדורגל מעולה כמו אשתקד, למרות שאין לה את קלוסה. גם אם ברמן תציג 80% ממה שעשתה אשתקד, האוהדים שלה יוכלו להינות, גם במידה ולא ייזכו בתואר. מה שייפגע בה במשחקים נגד הגדולות, בבונדסליגה ובאירופה(לא חושב שהיא תעבור את רבע הגמר), זו ההגנה הגרועה שלה.
    28 שערים עד עתה במחזור בבונדסליגה כאשר שוחקו רק 7 משחקים! הכדורגל בגדולתו!

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

איכס, איכס, איכס ועוד פעם איכס, בורוסיה דורטמונד מראה לי כמה היא יכולה להיות רעה עם מאמן כזה, שיעשה טוב ושילך הביתה, הורס אותנו עד הסוף. נכון שהוא הציל אותנו בעונה ההאחרונה אבל השנה הזאת נראית רעה יותר מאשתקד. מועמדים עדיין לא הועלו אבל אני בטוח שבאמצע השבוע יתחילו השמות בדורטמונד לזרום למדיה.

לגבי ברמן, פשוט מדהים לגלות מה שהם יכולים לעשות כאשר הם רוצים, 8-1 תוצאה בלתי רגילה אני לא זוכר תוצאה גרנדיוזית כזו בשנים האחרונים. מדהים מדהים.