המחזור השמיני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/9/07.

1. אבוקדו =] Member

2. Ribery 17 Member

אני לא .
    הוא שחקן בינוני מינוס, הוא לא מתאים לבאיירן .
    הוא לא מביא איתו כלום למשחק , ותאמין לי שאני לא אומר את זה סתם , אין לי כלום נגדו אבל כול ההתנהלות שלו פשוט מעצבנת .
    הוא לא מתקדם לשום מקום ,מאז שהוא עלה לבוגרים ,והראשון שנתן לו לשחק אגב היה היצפלד - הוא לא התקדם לכלום .
    גם מאז המונדיאל , הוא נשאר אותו דבר .
    אותם הטעויות ,אותו המשחק ,לא רוצה לראות אותו משחק .

בגביע הליגה הוא באמת נתן משחקים טובים ,וגם במשחק ההכנה נגד מנשנגלאדבך - הוא היה מצוין ,אבל משום מה הוא שחקן כזה של תקופות , אי אפשר לבנות עליו כלום , בטח לא לתת לו הרכב ,כשיש לך שחקן כמו אנטילטופ שלא רק שמביא איתו כדורגל טוב יותר משל שווינשטיגר ,מביא איתו גם שמחה למגרש ,שחקן שכולם אוהבים ,בלי פוזה ובלי כלום .

בקיצור - לספסל אותו , כשיהיה טוב ושיוכיח את זה אפשר לתת לו הרכב ,אבל עד עכשיו הוא מאכזב מאוד ואין סיבה לתת לו הרכב ,אני הייתי רוצה לראות אותו רק כשהוא בכושר טוב , ולא כול הזמן ,ואני יודע שאם אני יקבל את מה שאני רוצה אני לא יראה אותו הרבה השנה , לצערי .

3. joe Member

מזל שאתה לא היצפלד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/07
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא טוב לכם שחררו את השחקן הבינוני הזה. תאמין לי יהיה מספיק קופצים, ואתם תעשו עליו כמה ג'ובות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו נעשה את זה מייד אחרי שאתם תשארו עם סגל של 11 וריאל תשחרר את כל המחליפים שלה וכל שאר הקבוצות. או שזה אתה היית שהעיר לאחרים פה שלפי השיטה שלהם יהיה סגל של 11 שחקנים בלבד?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם האוהדים של הקבוצה שלך מכנים את שוויני "שחקן בינוני" ואומרים שהוא לא יותר משחקן ספסל אז כן.
    והדברים שלי באו כתגובה לדברים של ריברי 17 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ולא, אם אני באיירן אני לא הייתי משחרר אותו לעולם.

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

איך אפשר להגיד על אחד השחקנים המוכשרים בגרמניה, שחקן בינוני מינוס ? לא מקבל מספיק הזדמנויות בליגה, אני במקום היצפלד נותן לו לשחק וטוחן אותו בדקות משחק בשביל שיראה מה הוא שווה, ואם לבאיירן זה לא מתאים הייתי חוטף אותו בכל קבוצה שהייתי מאמן בגרמניה.

8. T0XiN Member

מסכים בהחלט.
    האמנם שוויני ירד קצת מהאיכות לאחרונה אבל הוא עדיין כשרון גדול מאוד.

9. Ribery 17 Member

בוא אני אסביר לך .
    הוא כול הזמן "צעיר" , כזה שאומרים שהעתיד של באיירן מונח על הרגליים שלו .

אז תרשה לי לספר לך שכבר 4 שנים הוא "צעיר " ו "כשרון " וכו' , וזה כבר מתחיל לעצבן .
    הוא לא מנהיג , הוא לא אחד שיכול להוביל את באיירן להישגים .

הוא שחקן בינוני מאוד , אני לא הייתי מתנגד להפטר ממנו .
    אתה ראית אותו משחק טוב ? מתבלט מעל שחקנים אחרים ? אתה רואה אותו בתור כוכב? על מה ולמה ?!
    כי קוראים לו "שווינשטיגר " והוא שחקן צעיר ?

וחוץ מזה , כול ההתנהלות שלו כשחקן לא מתאימה , אני לא אוהב אותו .

3 שנים נותנים לו להראות לנו "מה הוא שווה ", ואת האמת ? לא הרבה בכלל .

אני בטוח שאם שחקן בשם אחר היה משחק כמוהו ,הייתם ממהרים לצאת נגדו בביקורות .

שוב - הוא לא יוביל את באיירן לכלום , מבחינה מקצועית הוא לא טוב לבאיירן .
    אנטילטופ עולה עליו ,יש ויכוח ?

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/07
  10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא הרבה בכלל ? היה לאחד מהשחקנים החשובים במערך הנבחרת הגרמנית במונדיאל זה לא מספיק לך ?
    למה לצאת נגד שחקן אחר, שחקן שיש לו פוטנציאל עצום מגיע לו לקבל את הקרדיט במיידי !
    הוא לא יכול להוביל את באיירן לשום מקום כאשר הוא ישב על הספסל, עם היצפלד היה רוצה לתת לו לשחק וגם הוא יודע שיש לו כישרון מדהים, אז הוא היה יכול להוביל את באיירן ! אלטינטופ היה רוצה להגיע לרמת הכישרון שיש לשוויני, אלטינטופ הוא זן נכחד של שחקן נלחם, בניגוד אליו שוויני עם כישרון וגם נלחם.

11. T0XiN Member

חדשות רעות לאוהדי באיירן:
    החלוץ של האויב יפתח מחר:
    FC Bayern: Kahn - Lell, Lucio, Demichelis, Jansen - Altintop, Van Bommel, Zé Roberto, Ribéry - Klose, Toni
    Außerdem im Kader: Rensing, Van Buyten, Ottl, Schweinsteiger, Schlaudraff, Podolski

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה היה כ"כ ברור...להיצפלד אין אומץ לספסל אותו פעמיים.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מחצית ראשונה בינונית האמתי בגילזנקירשן.
    שאלקה פרט לפנדל המוצדק שקיבלה לא הגיעה לשום מצב רציני אולי פרט לדרדלה לובנקרנדס של שדרובני קלט ללא קושי.
    גם הרטה מהצד השני לא הגיעה להזדמנויות, וכך למעשה קיבלנו משחק של קישור עם עדיפות לשאלקה.
    נקווה למחצית שניה בדיוק דינמית כמו המחצית הראשונה רק עם יותר הזדמנויות ממשיות.

ואיזה מסכן אלטינטופ עד שנכנס לכושר ופתוח בהרכב הוא נפצע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/07
  14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ידעתי שריברי שלנו מכאן קובע את ההרכב בבאיירן. כל הכבוד.

להזכיר לך, אותו ריברי חשב (חושב?) שלוסיו הוא אלוהים. זכותו. הוא גם רשם באיזה משחק ששוויני היה חלש וצריך לספסל אותו כל השנה ובאותה הנשימה הוא גם כתב שהוא לא ראה את המשחק ולא תקציר ואפילו לא יודע מה היה ההרכב. שוב. זכותו (?)
    אני שוב מזמין אותו (כמו שהזמנתי את נעם לגבי איזה חופשנהבי אחד) לראות משחק שלם ולהסביר לו בדיוק למה שוויני אחד השחקנים היותר טובים שיש בבאיירן ובגרמניה.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בגרמנית קוראים לזה Arbeitssieg או בתרגום חופשי ניצחון עבודה לשאלקה 0-1 קטן גדול.
    גם משחקים כאלה חייבים לדעת לנצח. משחק דינמי בקצב מהיר שאת כל ההזדמנויות שלו אפשר לספור ביד אחת. במחצית השניה הרטה לחצה יותר אבל בלי מחץ. משחק דיי בינוני, לטעמי אף מאכזב.

כמה נ"ק מהמשחק:
    - מחמאות למאמן הרטה פברה שהעמיד קבוצה סה"כ לא רעה העונה ( למרות ההפסד לרוסטוק באמצע השבוע).
    - חליל אלטינטופ נפצע, כרגע לא ברור כמה זמן יעדר
    - משחק ענק לג'רמיין ג'ונס, עד עכשיו יחד עם רקטיץ וווסטרמן אחלה רכש של שאלקה.
    - פנטאליץ פעלתן, אבל יותר משחק כקשר בגלל שאין מי שיתן לו כדורים.
    - אני לא זוכר שנוייר נגד בכלל בכדור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נקווה למשחקים טובים יותר מחר.