המחזור השמיני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏19/10/06.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסורת נמחקת במשחקים כאלה,ברמן יודעת איך לנצח את באיירן ועוד יותר מזה היא יודעת איך לעשות זאת בצורה כואבת בבית.
    ברמן לאחר משחק מדהים בשבת האחרונה מול בוכום נראית כקבוצה שרק הייתה צריכה את הזמן שלה בכדי לחמם מנועים על מנת לכבוש בצרורות.
    דייאגו וקלוסה יעשו צרות לא נורמליות להגנה הבאוורית.
    אני בטוח שהמשחק יהיה מעניין מאוד !

זה הסופר קלאסיקו האמיתי.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שום סופר קלאסיקו,אנחנו לא צריכים להעתיק ממשחקים אחרים.
    דרבי הצפון דרום מספיק.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא מעתיקים שום דבר משום מקום אחר,נותנים כינוי למשחק העונה !
    לירן בשבילך - Spiel Des Jahre's

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.williswappen.de/arminiabielefeld.Xxxhttp://www.williswappen.de/fsvmainz05.Xxx

ארמיניה בילפלד-מיינץ 05
    שוער מיינץ, דימו וואצ'ה עצר לא פחות משלושה כדורי עונשין במגרשה הביתי של בילפלד, את הראשון במשחק התיקו 1-1 לפני שנתיים, ועוד שתי פנדלים בעונה שעברה ולמרות זאת הפסידה מיינץ 2-0 את אותו משחק.מייינץ טרם השיגה ניצחון מאז ה2-1 על בוכום במחזור הפתיחה, וזה כבר עומד על למעלה מחודשיים, והקבוצה ממוקמת במקום הארבע עשר נקודה אחת בלבד מעל הקו האדום, אך למרות זאת התקפת הקבוצה עובדת ככל הנראה שעות נוספות למעט ההגנה ומיינץ מקפידה לכבוש מינימום שער אחד בכל משחק. במיינץ מקווים מאוד לרשום את ניצחון החוץ הראשון העונה.

בבילפלד מאוד מרוצים מהמומנטום החיובי שיש לה קבוצה ובקבוצה אין ספק שהיא תנצח את המשחק מחר, בילפלד אמנם מרוחקת רק שתי נקודות מהקו האדום אך צריך לזכור שלפני שבועיים היא הייתה עמוק בתוכו, ולמרות הכל צריך להביא הרבה מאוד קרדיט למאמן הקבוצה שנתן לבוהמה את המפתחות בקישור הקבוצה והוא מחזיר לו ובענק, שער פנטסטי שלו סידר לבילפלד נקודה במגרש הקשה של נירנברג, והגרמני הותיק הוא ללא ספק המצטיין עד עתה בשורות בילפלד, ומילה טובה מגיעה גם לשוער המחליף של הקבוצה מארק זיגנר שמחליף את השוער הראשון, מתיאס היינן עקב פציעתו.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אופיר גבר,תיקון קטן דימו וואכה ולא וואצ'ה !!
    שאפו על הסיקורים,על רמה ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

דקה 30 ולמרבה הצער גיאקאס כובש את שערו השני העונה 1-0 לבוכום מול דורטמונד.
    מקבל כדור רוחב ועובר את ווידנפלר ושולח את הכדור לרשת,שריקת בוז עצומים בסיגנל אידונה פארק.

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

דקה 35 והכרוז בדורטמונד צועק שערררררררר מספר 14 אבייי והקהל עונה:סמולארקקק.

סמולארק מקבל כדור מדהים מהקשר מאחוריו וכובש את השער המדהים !

1-1 בדורטמונד !

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על התיקון.
    הפרוויו האחרון היא מעט קצר כי אני דיי עסוק.

9. Raulito Madridista

משחק עונה גדול מצפה השבוע בליגה הגרמנית, אחח איזה משחק יהיה מחר. כמובן שהמשחק הזה לא ייקבע כלום לטווח הרחוק בליגה הגרמנית, זה לא קובע שום זהות אלופה או משהו כזה, אבל זה ייתן ביטחון מוראלי אדיר לקבוצה שתנצח כאן, לברמן גם יש מאבק באלופות, היא תנצח בביתה את סופיה והיא נכנסת לעניינים.
    וורדר ברמן פייבוריטית למשחק הזה לטעמי, בגלל היתרון הביתיות ובגלל שאני חושב שהיא קבוצה יותר טובה מבאיירן מינכן בחלק ההתקפי, אני חותם לכם שבאיירן לא שומרת על שער נקי, ההתקפה של ברמן אחת ההתקפות הטובות בעולם, ובאיירן מינכן ספגה שני שערים מהרטה ברלין(לא מזלזל חלילה, אבל ברמן עולה עליה בכמה רמות), בביתה. צריך לזכור, שהגישה שהייתה דומה גם לריאל מדריד של 2003:"נכבוש יותר ממה שנקבל" גבולית מאוד ולא תמיד תעבוד, גם לברמן יש סיבה לדאגה, יש מספיק דרכים לבאיירן מינכן לעקוץ, באיירן כבשה במשחק האחרון במתפרצות מהירות מאוד, ויהיה לה את פודולסקי המהיר שיוכל לצאת קדימה. אני הייתי רוצה לראות שני אנשים מבקיעים, את מירוסלב קלוסה(שיבקיע אבל שברמן תפסיד) ואת מקאיי. קלוסה בגלל שלא יודע מה קורה לו, אחרי מונדיאל טוב עם מלכות השערים ועונה שעברה חלומית עם 25 שערים, השנה הוא כמעט ולא כבש, והשני, מקאיי, דיי רדום בבאיירן, לא זוכר מתי הוא כבש לאחרונה במשחק גדול. החלק ההתקפי הנפלא של ברמן שכבש 11 שערים בשלושת המשחקים האחרונים, יוכל לצאת להתקפות מתפרצות מהירות קדימה, עם קלוסה ודייגו, יש גם את זידן המצרי על הספסל לא?(למה הוא לא מקבל צ'אנס?). טוב מאוד לבאיירן שבורובסקי ייעדר, אני חושב שברמן יכולה להכריע במתפרצות את המשחק כי באיירן תוקפת עם שני מגנים כל הזמן, והעורף שלה פרוץ. ואן בומל - פרינגס, קרב במרכז המגרש. מקווה שיהיה כדורגל מהגנה, משחק דיי על המקום הראשון.

להמבורג שרוצה לנצח לראשונה העונה בליגה(וואי מסכנים אם הייתי אוהד המבורג הייתי בוכה מפתיחת העונה, הם קיבלו בראש באלופות), מצפה משחק חוץ קשה מאוד בבאיירנה אצל לברקוזן, שיכולה לתת הצגה על קבוצה גדולה ולהפסיד לקבוצה מתחת לקו האדום. יהיה מעניין אני בטוח, לא הייתי פוסל את שני הצדדים, אבל היתרון קל ללברקוזן. לכולם ברור שהמבורג, מקומה לא בקו האדום, ההתאוששות תבוא, גם לפני שואן דר והארט יחזור מפציעה, השאלה מתי, וצריך כמה שיותר מהר, המטרה היא לא להישאר בליגה, אלא מקום בגביע אופ"א\ליגת האלופות.

תיזמון מושלם לוופסבורג החלשה לנצח את שטוטגארט, שתראה לנו כמה היא לא יציבה, ולאחר ניצחון מרשים על לברקוזן בבית, ותקופה דיי טובה, תחזור לבינוניות של עצמה(סלילה לירן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אתה בסדר גמור,אתה יכול לבקש ממני גם בפעם הבאה אשמח לעזור לך ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ואתה עושה עבודה טובה רק תנסה להוסיף בפרייוייוים שלך הרכבים משוערים !

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/06
  11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מרטין אמדיק שחוזר מפציעה נכנס במקומו של מרקוס ברז'נסקה שהראה משחק חלש במיוחד דקה 54.

חילוף שני בדורטמונד לארס ריקן יוצא ובמקומו נכנס חלוץ נלסון ואלדז שגם הוא חזר מפציעה דקה 60.
    עדיין 1-1 דורטמונד לוחצת ורוצה שער,הקהל דוחף בצורה אדירה.

טוב,לירן !

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/06
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה אכזבה עצומה לדורטמונד, 1-1 בבית לעיניי 75000 צופים בווסטפאלן שטדיון.
    ניחא ה 1-1 , הבעיה שהתוצאה לא משקרת, לבוכום היה מגיע נקודה, גם אתם מריחים שכיסאו של ואן מרוויק רופף...

13. אפנברג Member

מגיעה מילה טובה לבוכום: הגיעה למשחק חוץ לא פשוט ממעמקי הטבלה ואחרי ההשפלה בבית במחזור הקודם מול ברמן ויצאה עם נקודה.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מחזק את דעתו של לירן,בורוסיה דורטמונד לאחר תצוגת כדורגל די מבישה ואפילו לומר מביכה.
    היו רגעים שראינו את בורוסיה דורטמונד של השבת האחרונה,קצב מהיר טכניקה גבוהה ורצון לניצחון.
    הקהל של בורוסיה החל לשרוק כבר במחצית הראשונה לאחר שנכבש השער הראשון של בוכום מרגליו של גאקאס.
    סמולארק השווה 5 דקות מאוחר יותר שקיבל כדור מפריי וכבש שער פשוט.
    במחצית השניה חילופים לא הכי חכמים של ואן מרוויק שלדעתי גם מעמדו במועדון רופף,הגיע הזמן לשינוי.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהחלט. אני גם מאד מעריך את מאמן בוכום מרסל קלר, נכון שלא קל לו העונה עם בוכום וטהסגל המאד חלש שלה, אבל הוא לטעמי עושה עבודה טובה.
    אם בוכום שורדת את העונה הקרובה, הוא לדעתי יכול להחזיר אותה להיות קבוצה אמצע טבלה טיפוסית.