המחזור השלישי של הסרייה A:: גאספריני נגד אנריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏16/9/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה החזקת כדור בדיוק? מונטארי לא עשה שום דבר. היה עדיף להכניס חלוץ שלישי ולשחק 4-3-3.

ברגע שמונטארי נכנס למשחק - זו בטח לא יכולה להיות החלטה נכונה. לצפות שמונטארי שייכנס, יעשה שינוי בהחזקת כדור זה גובל באימבציליות.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על חילוף שכזה זה: קורא את המשחק. אם זה מה שאתה חושב, יש מצב שאתה בספורט5HD ולא בצ'רלטון...

--

מוראד,

אם השחקנים הנכונים היו משחקים בהרכב, אז הייתי מסכים איתך שהבעיה היא בשחקנים אבל ברגע שנאגאטומו מקבל קרדיט על עיוור, אובי הפך להיות בורג (על מה ולמה?) ומונטארי נכנס להציל את המולדת!, ועוד במקום פורלאן כשפאציני לא רואה דקה, קוטיניו ואלבארז לא בסגל, אז איך אפשר להגיד שהבעיה היא רק בשחקנים?

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/11
  2. Muurad Member

עזוב את השליטה בכדור, מי יכניס את השער?

בכל מקרה, גועל נפש של משחק מ-2 הקבוצות. לא מגיע לאף אחת מאיתנו לצאת מהמשבר עם תצוגות כאלו. ביישנו את הסרייה א'.

כמה אני אוהב את הקבוצה הזאת, אי אפשר לתאר. אם לפני פתיחת העונה חשדתי שחזרנו 10 שנים אחורה עכשיו אני בטוח, ברוך שובך אינטר אהובתי.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרעיון היה נכון ומונטארי היה הקשר היחידי שהתאים למשימה הזאת. תאשים את מי שבנה את הסגל שזו איכות השחקנים שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/9/11
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאשים את אותו אחד שהשאיר את אלבארז וקוטיניו מחוץ לסגל...

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אלה ומה הם קשורים לקישור והחזקת כדור?

גם אם מונטארי לא עשה שום דבר, הכניסה שלו איפשרה לסניידר לשחק קרוב יותר לשער ובעקבות זה אינטר יצרה מספר מצבים מסוכנים שיכלו לנצח לה את המשחק.

6. SerieA Il Capitano

מונטארי השחקן הכי גרוע בהיסטוריה של הכדורגל, ואני לא בטוח שאני מגזים. פשוט מכה.

ראנוקיה היה טוב במחצית השניה.

סניידר. איזו החמצה.

קייאר - הוא היה מצוין. בסך הכל רומא נראתה לא רע. אינטר נראתה מזעזע, אבל העיקר שלא מפטרים את גאספריני. אני רוצה המשכיות, לא אימפולסיביות. זה לא סיצ'יליה פה.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרשמתי לטובה מהבלמים של רומא, בורדיסו וקייאר כשעושה רושם שהאחרון בזבז שנתיים בגרמניה במקום להתקדם באיטליה. דה רוסי גם הוא במשחק מצויין. אנריקה חייב לחשוב על פיתרון להתקפה כי בינתיים היא לא יעליה מספיק, אולי עם ההחלמה של לאמלה המצב ישתנה.

על אינטר אין מה להוסיף, אם היא תמשיך כך היא תהיה גרסה משופרת של יובה מהשנתיים האחרונות.

שאלה שחיכיתי לשאול הרבה זמן- יש סיכוי שבורדיסו ומיליטו הופרדו בלידתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx?

מחר ה-משחק המרכזי בין שתי הקבוצות הטובות באיטליה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי הם קוטיניו ואלבארז? לבטח שחקנים שיכולים לעזור הרבה יותר ממונטארי, בטח בהחזקת כדור, בטח בשיחרור סניידר לשחק קדימה ובטח בכל הקשור למשחק הכדורגל, בכלליות.

מונטארי הוא לא טכני, הוא לא חושב, הוא סתם עומד ומפריע, לא משנה איפה במגרש. למעשה הוא פשוט כושי מטומטם - הוא ספציפית.

סניידר לא שיחק קרוב לשוער ולא נעליים, סניידר פשוט היחידי ששיחק.

ולאיזה מצב הגענו בדיוק?

9. SerieA Il Capitano

ההנאה היחידה מהמשחק הזה הייתה לצפות בשידור עם המאסטרו - מאוריציו קומפאניוני. רק חבל שהוא לא יכל לצעוק RETTE, INTER IN VANTAGGIO..

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתקפה של רומא נואשת ללאמלה. בדקות שאינטר לחצה על ההגנה ורומא ניסתה להוציא מתפרצות, היה לה שני חלוצי רחבה סטטיים (אוסבלדו ובוריילו) שלא מסוגלים אפילו לתת ספרינט על השטח הריק.

למרות שהתוצאה מאכזבת והקבוצה עדיין לא קרובה לממש את הפוטנציאל שלה. משמח לראות שאנריקה לומד מכל טעות קטנה שלו ופתוח לניסיונות חדשים עד שימצא את הפורמולה המנצחת.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שלא ראה את זה שהחילוף של פורלאן במונטארי הציל לאינטר את המשחק... לא יודע מה להגיד. עיוורון של אוהדים מתוסכלים אולי. ברגע החילוף גם אני תהיתי לרגע למה דווקא מונטארי, אבל זה פשוט עבד.

משחק סתמי שנזכור ממנו מעט מאוד מקצועית.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבד במה? מה זה עזר למשחק של אינטר? הבן אדם עצמו הרס 3 התקפות לבד, וגם את האחרונה. הרי גאספריני יכל להכניס את פאציני ולהסיט את פורלאן לכנף? למה לא? אם מונטארי נכנס לקישור הקדמי/חלוץ אז לבטח פורלאן יכול לשחק והרבה יותר טוב מהדביל. הוא לא עושה כלום. מילא היית אומר שהבן אדם יצר מצבים, עשה משהו, אבל הוא לא עשה כלום, אז בשביל מה הוא היה בפנים? עדיף להכניס בול עץ לפי מה שאתה אומר, כי גם זה היה עוזר למשחק של אינטר.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, אז אני מאשים את זה שהשאיר את אוקקה וסימפליסיו מחוץ לסגל!

אינטר הייתה צריכה שחקן שיתופקד באמצע שינסה לעזור לשבור את השליטה בכדור של רומא וגם שישחרר את סניידר מתפקידים הגנתיים. זה בדיוק מה שגאספריני עשה וזה כמעט ניצח לו את המשחק בדקות הסיום. זה שמונטארי שחקן גרוע זאת בעיה של הסגל של אינטר שלא יכולה לספק לגאספריני אלטרנטיבה אחרת לקשר דפנסיבי טוב יותר.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אתה רוצה להגיד לי שבאמת לא שמת לב לזה שרומא ישבה עליכם והגול שלה היה באוויר? ואתה רוצה להגיד לי שבאמת לא שמת לב לזה שאחרי החילוף עם מונטארי פתאום רומא הפסיקה לשבת עליכם? ואתה רוצה להגיד לי שבאמת לא שמת לב לזה שבדקות האחרונות אינטר הייתה קרובה לשער ורומא התפללה שהמשחק יסתיים? באמת? ברצינות?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ישבה? אולי היא החזיקה בכדור, אבל ממש לא ישבה על אינטר, היה משחק די גרוע של 2 הקבוצות, פעם בכמה זמן היו כמה דקות טובות לכל קבוצה, אבל בשביל זה לא באים לשחק כדורגל. אינטר לא ישבה על השער של רומא, זה שרומא בחרה ללכת אחורה, זה דבר הגיוני, אנריקה היה מרוצה מהנקודה, ואין לי ספק שאם רומא היתה מובילה היינו רואים אותה יורדת אחורה הרבה לפני כן. אינטר לא היתה קרובה לשער ברבע השעה האחרונה פרט למקריות של המהלך עם סניידר שהחמיץ, כי גם לא הרים את הראש בשביל לראות. באמת שלא הרגשתי שהשער הרומאי באוויר, מה גם שז'וליו היה ביום מעולה במצבים שהם כן הגיעו אליהם, והם הגיעו במכלול ליותר מצבים מאיתנו, באמת שהרגשתי מצד 2 הקבוצות שגם אם ישחקו עוד יומיים, לא יהיה גול, ובאמת שלובונט, לא היה צריך לעשות הרבה במשחק, מהמשחקים הקלים בחייו.