המחזור השלישי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: מילאן מארחת את רומא, יובה אצל פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏31/8/18.

1. SerieA Il Capitano

בסך הכל היה ברור שמתישהו נאפולי תפסיד ואז יהיו ביקורות וזה בסדר. רוטציה זה גם בסדר. נאפולי תבקיע כמה חתיכות במשחק הבא והכל יסתדר.

טל. אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

שחקן פה שחקן שם על הכיפאק, היום אנצ'לוטי הגזים. לפתוח בלי מרטנס, קייחון והאמשיק זה כבר טו מאץ'. ועד שאתה כבר מכניס את מרטנס אתה מוציא את אינסיניה? כאילו WTF. לגבי מרטנס אני גם לא חושב שזה בכלל רוטציה, אנצ'לוטי כבר משחק שלישי מעדיף עליו את מיליק. זה לא רוטציה זה אידיוטיזם.

3. VAR Member

תוקן.

4. טל. Member

-אני בטרום עונה ביקרתי רבות את אנצ'לוטי... אך מאז כבר אכלתי את הכובע פעמיים. מוקדם לשפוט את נאפולי. כרגיל, וגם היום, הם דווקא נראו די טוב.
    לפעמים אתה משחק רע ומפסיד, ולפעמים אתה משחק טוב ומפסיד. אין הגיון להתייחס בשלב כזה מוקדם של העונה לשני המקרים באותה צורה.
    כן רוטציה לא רוטציה. בשורה התחתונה היום נאפולי הפסידו אבל שיחקו טוב... אי אפשר לקחת מהם את זה.

-בכלל, נהנתי מהמשחק. אחד הגדולים.

-צריך לבדוק מתי התאריך הכי מוקדם אי פעם שקבוצה באיטליה הבטיחה אליפות, כי נראה לי שיובה הולכים לשבור את השיא.

-גול לפנתיאון

-דפרל זה בסה''כ עוד חולייה בשרשרת הכשלונות הפרטיים של edf, וההתמכרות המטופשת שלו לדז'קו. אבל די. כמה כבר אפשר לדבר על זה? מספיק.

5. Dayatso #BlackAndWhite#

אז נסכם את המחזור הזה בשתי מילים- סעמעמק פגרה

Sent from my iPhone using Tapatalk

טל. אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

@טל. אתה באמת חושב שנאפולי שיחקה טוב היום? המחצית הראשונה שלה הייתה מהגרועות שאני זוכר ממנה בשנים האחרונות. המחצית השניה נפתחה טוב אבל אחרי 20 דקות של לחץ היה ברור כבר שסמפדוריה לא תשמוט את זה. להגיד שבגלל זה נאפולי שיחקה טוב זה כמו להגיד שרומא שיחקה טוב ביום שישי. אותו משחק בדיוק רק בלי הדרמה ועם שערים מרהיבים.

המקומיים רצו את זה הרבה יותר.

7. טל. Member

טוב? אני חושב שנאפולי שיחקו טוב מאוד.ב 2 המחציות.
    הגולים שהם ספגו היו בלתי ניתנים לעצירה.
    ומה שהיה אפשר לעצור - הם עצרו.

בהתחשב ביריבה הקשה ובאצטדיון הקשה - הם דווקא הניעו כדור במרכז שדה בחוכמה ובצורה מעוררת השראה. והפגינו נחישות ומהירות ודיוק ותחכום. גם הפגינו כוח פיזי ולחימה במשך דקות רבות. וגם כשהיו בפיגור עמוק.

גם דיאווארה וגם אלאן - לא הייתי נותן להם ציון של פחות מ 6.5-7

בחוד (ואני כבר לא מדבר על הבעיטות מרחוק שהיו טובות) גם כן הגיעו להזדמנויות מעולות. עשו מהלכים יפים ברחבת היריב. לא פעם ולא פעמיים.
    אומנם לא הצליחו לתרגם אותן לשערים.
    אבל אני כבר כתבתי פה כמה פעמים, שמבחינתי שהעובדה שהכדור עבר חצי מטר מצד אחד של הקורה ולא מהצד השני שלה - היא אולי הכי רלוונטית לתוצאה של המשחק, אבל לא רלוונטית להבנה של המשחק.

אני (בטח בלוקסוס של צופה חיצוני שאיננו אוהד של נאפולי) די לי במהלכים התקפיים מתוכננים ונאים שמסתיימים בבעיטה שחולפת חצי מטר מחוץ למסגרת - כדי לגזור מסקנות. ומסקנות חיוביות.

אני מאחל לרומא שיפגינו חצי מהתשוקה והלחימה והיכולת הקבוצתית והאישית שהפגינו היום שחקני נאפולי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/18
    Dayatso אוהב/ת את זה.
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיונטק (יואב אתה יכול לאשר בבקשה?) הולך להיות חלוץ של 70-80 מיליון יורו. פולנים בטוויטר שעקבו אחריו בליגה הפולנית מוכנים להשבע שזה לבאנדובסקי ALL OVER AGAIN.

סתם בשביל הקטע:
    לבאנדוסקי, חלוץ בגובה 1.85, בשתי העונות האחרונות שלו בליגה הפולנית (היה בן 20-21 במהלך העונות הנ"ל): 32 שערים ב-58 משחקים.
    פיונטק, חלוץ בגובה 1.83, בשתי העונות האחרונות שלו בליגה הפולנית (היה בן 21-22 במהלך העונות הנ"ל): 32 שערים ב-63 משחקים.

9. cazzo Il Capocuoco

אכן פיונטק, בפולנית משמעו יום שישי.

10. SerieA Il Capitano

מרטנס לא כיבה את השריפה נגד לאציו. הוא נכנס אחרי שכבר המהפך הושלם ונאפולי יכלה להבקיע עוד מספר שערים.

שוב - היה ברור שברגע שנאפולי תפסיד יבואו אנשים ויגידו כמה גרוע אנצ'לוטי, שנאפולי לא תזכה בליגה (מישהו ציפה שהיא תזכה?), שיובנטוס תזכה באליפות במחזור ה-13 כי כל יריבותיה יפסידו לפרוזינונה וכו' וכו'.

יובנטוס תזכה באליפות, אלגרי טוב מכולם ויש לו סגל חלומות עם הגנה נהדרת.

עם זאת, על מנת שנאפולי תפספס את ליגת האלופות השנה היא צריכה לאבד בערך 18-20 נקודות יותר ממה שאיבדה בשנה שעברה. עם הסגל הנוכחי, ואיך שראית אותה מול שתי קבוצות טובות מאד בשני המחזורים הראשוני, האם זה נשמע לך סביר?

שוב - אתם הופכים את אנצ'לוטי לואלטר זנגה כבר חודשים פה. האיש לא יזכה בליגה השנה, הפערים מול יובה גדולים (ואני חושב שכריסטיאנו לא ישפיע כהוא זה על הפער, אלא דווקא קאנסלו ואמרה צ'אן) במילא. נשמע שאנשים פה היו חושבים שנאפולי תגיע לליגת האלופות אם היו ממנים את מארקו ג'מאפאולו כי הוא מאמן "צעיר", איננו "דינוזאור" והוא "חדשני". אז מה אם הקבוצה שלו לא מסוגלת לנצח מחוץ לביתה? אולי היה צריך למנות בכלל את אלסנדרו נסטה, הוא מאמן צעיר ומוכשר שבוודאי יביא שיטות אימון חדשניות לדרום איטליה.

11. טל. Member

אני ממש לא שותף לביקורות על נאפולי.
    דווקא בטרום עונה כן חשבתי שהם יתרסקו - אבל אני מודה ומתוודה שטעיתי.

העובדה שלהבדיל מהשנתיים האחרונות - העונה הזו יובה היא באמת בפלאנטה אחרת: יצרה מצב מוזר של מאבק רק על מקומות 2-4.
    אין מאבק על האליפות... אפילו לא תיאורטית אפילו לא בגזרת החלומות.
    כבר מהמחזור הראשון. זה די מצחיק האמת... כולם כולל כולם יודעים שזה מחוץ לתחום.

לכן המצב של נאפולי טוב.
    אתמול נאפולי הפסידו, בסדר. אבל גם המבקרים, גם אלו שטוענים שנאפולי אתמול הציגו משחק די חלש יחסית למה שהתרגלנו אליהם (ואני אישית לא שותף לדעה הזו) יודעים טוב מאוד שאם החבר'ה של אנצ'לוטי ימשיכו לשחק בדיוק כמו ששיחקו אתמול - לא הרבה קבוצות ינצחו אותם כמו שסמפדוריה ניצחו.

בקיצור: גם אחרי ההפסד הם המועמדים מס' 1 להבטיח מקום בין 2-4.
    ובעונה שכזו זה כל מה שאפשר לבקש.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/18
    Dayatso אוהב/ת את זה.