המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/8/09.

1. אבו Member

כן, גם מוייס בראיון לSSN כבר השלים עם זה.
    הוא אפילו הוסיף שלסקוט ביקש לא לשחק מול ארסנל, אבל עקב חוסר אופציות לא הייתה לו ברירה והוא עלה איתו.

2. אבו Member

קארלטון פאקינג קול, כ"כ אופייני לבחור הזה.

3. Djourou Member

מה לעזעזל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx . הוא בחר באפשרות המסירה הכי הזויה. פשוט לא יאמן...

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/09
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יאומן קרלטון קול.. אין שום הסבר למסירה המגוחכת הזאת.. אף אחד לא הלחיץ אותו בכלל... איזו פתיחת מחצית.

5. Dimitar Berbatov Member

ליבי איתו. אחרי שער כל-כך נהדר (איזו שליטה בכדור, איזה טאץ' ואיזה עוצמה ודיוק בבעיטה!) כזאת טעות טיפשית? חבל, חבל. מגיע לאיירונס.
    אבו, למה כל-כך אופייני לו?

הצלילה של חימנז - (לעזאזל איפה הסמיילי שמקיא?) גועל נפש

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

There's only one Aaron Lennon

איזה שחקן אדיר, איזה גול!

רק אני חושב שהשער של קרלטון קול הוא ממש שיחזור של השער של אדבאיור?

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שספרס, לראשונה בתולדותם בפרמיירליג, הולכים לשלושה ניצחונות רצופים בפתיחת העונה.

קול אמנם עם שער גדול אבל לא רק שהוא סידר לדפו גול קליל, אלא גם הוא החמיץ שני מצבים נוספים בדי רשלנות. חבל.

8. Ryan Giggs11 Member

שאפו לתרנגולים על פתיחת עונה מושלמת.
    כנראה שהקיץ השקט משפיע עליהם בצורה טובה.

אגב,
    יופי של מסירת עומק של קרלטון קול.

9. Rudess Member

התלבשה לו אחלה בעיטת יעף. אבל הכל מתגמד לעומת הבישול הענק שלו לג'רמיין דפו, בישול העונה.
    או כמו שהשדר האנגלי אמר: Carlton Cole Turned from Hero to Zero .

10. odobry Member

למרות שניחשתי את התוצאה בIKTS אני מופתע, חשבתי שטוטנהאם יפלו בסיבוב הזה והנקודות פה יתחלקו אחרי הכל, כל הכבוד להם על הניצחון שבסך הכל הגיע להם אבל גם עם היה יוצא פה תיקו אף אחד לא היה מרים גבה, קול עם גול מדהים... ולנון מראה לקאפלו מה הוא שווה...

11. Dimitar Berbatov Member

וואו, טוטנהאם עם 9 מ-9 אפשריות, ועוד אחרי השנתיים האחרונות? מדהים
    לא משחק גדול של שתי הקבוצות, המון מלחמה ואגרסיביות כמו שדרבי צריך להיות. לנון עם שער גדול, הוא שיפר בצורה ניכרת את הסיומת שלו ובכלל היה לו יופי של משחק. בהחלט מאותת לקאפלו, שבכלל נהנה מאוד ביציע, אני משוכנע. 3 שערים כולם של אנגלים, יופי.

ושוב, רחמיי על קול. אני מאוד מחבב את השחקן הזה, למרות הגובה ומבנה הגוף שלו יש לו המון טכניקה וטאץ' מאוד עדין ואלגנטי בכדור. אבל הוא חייב חייב חייב לשפר את הסיומת שלו. היו לו 2 מצבים טובים, לא של שער בטוח, אבל מצבים טובים, שהוא היה חייב לעשות מהם יותר. אני מאוד מקווה לראות אותו מועדף על-פני דפו כפרטנר של רוני בנבחרת.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם היום מסיימת כנראה עם רביעיה ברשת אם לא לדלי קינג שנתן משחק ענק (וחיפה על באסונג השלומיאל). מי יתן והכאבים יגרמו לו לפרוש כבר.

אגב זה רק אני או שהארי רדנאפ ממש דומה למייסור ורג'ר מהסרט "חניבעל"?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/09
  13. KirkH Member

איכס. כמה אופייני למגעילים האלה.

האמת שאני די שמח באיזה שהוא מקום על הפתיחה הזו, בסוף הם לא יצליחו להתאפק ויחזרו לדבר.. ואז הם גם יחזרו לצבע החום המסורתי.

מסכן ברונו. לא מגיע לו.

שני המאמנים פשוט נרדמו במחצית השנייה. עד שהם נזכרו להתעורר נגמר המשחק (בעיקר זולה, למרות שלא היו לו הכלים מהספסל..)

בינתיים אברטון ממשיכים להיראות רע ולחטוף שערים שבעונות האחרונות הם אפילו לא היו מדמיינים שהם מסוגלים לקבל...

14. wieitan Member

דווקא ניצחון מאוד לא אופיני של ספרס. ספרס של השנים האחרונות היתה מפסידה משחק כזה בוודאות.
    ואז אתה היית כותב על לזניה ושלשול וחוסר אופי.

שיהיה ברור באם להיות הוגנים תוצאת תיקו הייתה משקפת יותר את מהלך המשחק, ויכול להיות שהיינו מפסידים אלמלא הטעות הקשה (בישול) של קרלטון קול.

15. בועז Member

מה אפשר להגיד, התגובה הראשונה שלי הייתה כעס ותסכול. כל כך רציתי לנצח את זה. גם כי זה משחק בית ראשון העונה, ועוד יותר בגלל היריבה. הייתי בטירוף כשעלינו ל0-1 אבל המשחק הזה הוא דוגמא לאיך לוקים במניה דיפרסיה. קרלטון קול, יכול להבקיע שער מהסרטים רגע אחרי ולפני שהוא עושה פאשלה איומה. אי אפשר לסמוך עליו לבדו בגלל הפיניש הגרוע שלו. היה לו משחק טוב עד הקטע שבו היה צריך להוכיח שהוא פינישר. חבל כי הם היו כל כך חלשים ואנחנו הגענו לכל כך הרבה מצבים שהיו כמעט כיבוש. חימנז אגב אולי נפל בטאטרליות אבל הילדה עם הקוקיות נגעה בו עם היד. בוודאות.
    לנון-ספקטור היה כנראה סיפור עם סוף ידוע מראש וזה רק סמלי שככה הגיע שער הניצחון שלהם. אפשר היה לראות כמה השחקנים שלנו עייפים, ובלט יותר מהכל העובדה שהספסל שלנו הוא אחד הפחות יצירתיים שיש בליגה. לא ייאמן איך ב1-1 זולה רוצה להחליף את חימנז ומי שנכנס הוא קובאץ' ההגנתי. פציעה לקרלטון קול ואנחנו שם ברשימה עם האל , בולטון ושאר קבוצות התחתית. לצערי בפעם המי יודע כמה מאז שיצא לי בטעות להתקל במשחק הזה שנקרא כדורגל, אני שוב יוצא עם הרגשה של חוסר צדק. מקווה מאוד שזולה יחזק את הסגל ושהמשחק הזה הוכיח לו מה קורה אם היריבה היא אחת ששולטת בכדור ולא אנחנו. נובל נעלם(כרגיל במשחקים חשובים), וגם קוליסון היה רדום. היחידים שתמיד באים לעבודה הם פארקר,אפסון וקולינס. נקווה לטוב ברביעי.