המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/8/09.

1. Robin Hood Member

דה ארסנל, אני חושב שעדיף לחכות בסבלנות לפני שקובעים האם מדובר בתצוגות מייצגות לרמתם המקצועית העונה, או התלהבות מתחילת העונה, ויריבות שלא שיחקו במיטבם. כפי שרשמתי במידה וההשתפרות של שחקני הקישור הדפנסיבי (אגב, אני לא מכניס את ססק לשם. אני מניח שהתייחס למרכז השדה בכלליותו, אך אני דיברתי על הקישור ההגנתי כיחידה נפרדת) תוכח, אזי אוהדי ארסנל יהיו יכולים לטעון שההבדל המרכזי בין הקבוצות נמצא בהגנה (אני משאיר את פנטזיות האיזון לאנשים אחרים, שכן הסגל של ארסנל מאוזן למדי, ומעריך שאכן ישנו אלמנט מסויים של חוסר ניסיון בארסנל, אך זה לא אמור למנוע ממנה לרוץ לאליפות שכן מדובר בשחקנים אשר משחקים ברמות הגבוהות ביותר כבר מספר עונות). אך בשביל לקבוע זאת יש לחכות מספר משחקים נוספים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/09
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלאדי הל. לפני כמה ימים היה ברד קפה דיון בשאלה "מי אתם רוצים שתיקח אליפות אם לא אנחנו". התשובה הדי ברורה היתה ארסנל, עם הסתייגות אחת - הנטייה של האוהדים שלהם להתנפח לרמות חסרות פרופורציה. אבל מי בכלל צריך אליפות בשביל זה, מספיקים גם שלושה ניצחונות בליגה ובאירופה.

ובהקשר של יונייטד, קצת מצחיק אותי מה שעושים כאן מטבס. מישהו כתב שהיתה לנו תלות בו, ברוני וברונאלדו. נו, באמת. זה בסדר גמור לכתוב שרוני ורונאלדו משכו את העגלה, אבל לצרף את טבס לרשימה הזו? הוא עשה את זה באופן חלקי בעונה הראשונה. בעונה השנייה הוא כבר היה בעיקר הסופר סאב שעולה מהספסל ושם את הגולים. ככדורגלן, הוא עולה על אואן. ככובש שערים, הוא פשוט לא. ועם רוני וברבא באזור, שחקן כמו אואן משלים אותם הרבה יותר טוב ממה שטבס עשה. מבחינתי, בקטע הזה של חלוץ שלישי, אם אואן נשאר כשיר, אז השתדרנו. חד וחלק.

רונאלדו הוא בוודאי אובדן גדול, אבל אין ואקום, עוד לא קלטתם. השערים שכבשנו אתמול היו בדיוק מהסוג שרונאלדו היה כובש, רק שאתמול היה שם את ולנסיה בימין כדי להרים ורוני כדי לנגוח, והיה את ברבאטוב להשתחל ברחבה ולהקפיץ קטנה מעל לשוער, או את נאני לשים את הכדור החופשית. כמובן שחובת ההוכחה נותרה על השחקנים הללו להוכיח שהם מסוגלים להמשיך לעשות את זה, אבל זה הכדורגל. מישהו הלך, מישהו אחר יבעט לשער ומישהו אחר ישים גולים.

3. Clichy COYG

שזה קשור ליונייטד, אין ואקום(גם אם זה רונאלדו), אבל שזה קשור לארסנל פתאום יש? באותה מידה אני יכול להגיד, שאתמול הבישול לדיאבי בשער הראשון אדבאיור בפירוש לא היה עושה. כמו שכבר כתבתי בפוסט לפני ומשום מה אף אחד לא התייחס, הדרך הקלה לעצור את משחק ההתקפה של יונייטד היא פשוט להדבק לרוני. לשתק אותו, אפילו עם שני שחקנים. למנצ'סטר אין מספיק שחקני התקפה "קראקים", ככה קל לעצור אותם. פה ושם ניצוצות מברבאטוב, נאני וולנסיה. אבל משם ועד למעמד וליכולת של רוני ורונאלדו-הדרך ארוכה. מול יריבות קשה יותר מברמינגהאם, ברנלי וויגאן הם בהחלט יתקשו.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, דבר ישירות למי שאמר את זה. אני לא אמרתי דבר לגבי אדבאיור. ואם ארסנל שינתה מערך במקום להחליף אותו בשחקן אחר, זה ראוי באותה מידה ויכול לעבוד באותה מידה.

לגבי רוני - אם אתה חושב שהלקריב שחקנים כדי לשמור עליו, דבר שישאיר מרחבים פנויים לברבאטוב ולנאני, זו הדרך לשתק את יונייטד - אתה מוזמן. אני פשוט יודע מה הם יכולים לעשות. ואתה יודע מה? גם קבוצות אחרות. בגלל זה אני לא מאמין שתראה צורת משחק שכזו הופכת לסגנון קבוע נגדנו, כי זה באמת לא יעבוד. כמה שאנשים הפכו את נאני ובעיקר ברבא לאפסים, הם יענישו את מי שייתן להם מטרים פנויים. בין אם זו וויגן או צ'לסי.

אגב, בעונה שעברה יונייטד לקחה 70 מ-72 נקודות נגד 12 הקבוצות שסיימו במקומות 9-20. אתה יכול לדבר בצדק על דברים שמספיקים נגד קבוצות קטנות ולא נגד גדולות, אבל על בסיס ה-70 נקודות האלו לקחנו אליפות....

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך מוקדם בשביל ויכוחים כאלה, כל כך מוקדם. ובינתיים אני חייב להגיד שחובת ההוכחה היא עלינו אחרי כמה עונות מאכזבות ולא על היונייטד, האלופה ב-3 השנים האחרונות. עד שאנחנו לא מראים consistency לאורך תקופה של כמה חודשים ועד שלא מגיע עוד עיבוי לסגל בהגנה ובקישור האחורי אין טעם להזכיר את המילה אליפות אצלנו. אני מסכים שאנחנו כשרוניים בטירוף, הכי כשרוניים בליגה בחלק הקדמי בליגה לטעמי, אבל עם כישרון בלבד לא הולכים למכולת. היתה פתיחת עונה מוצלחת ומעודדת עד כה אבל בואו נחכה קצת ובינתיים ניתן ליונייטד את הכבוד הראוי. אנחנו נוסעים לאולד טראפורד כאנדרדוגים, נקודה. וחשוב מאוד לזכור גם שבין אם ננצח שם ובין אם נפסיד האליפות לא קמה ונופלת על משחקים ישירים מול יונייטד אלא על משחקי חוץ בבולטון ובסטוק. שם תימדד ה-consistency שלנו.

אם נשרוד את החורף אני אשמע כבר קצת אחרת... so far so good.

ועזבו את הדיבורים האלה, איזה דרבי לונדוני מחכה לנו אוטוטו... פטיש מסמר נתקע מהר!

6. The_Arsenal Member

Clichy.
    גם נגד ברנלי הם התקשו למקרה ששכחת.

ו-Robin Hood
    אני מקבל את מה שאמרת, אבל שים לב שרשמתי "בכושרם הנוכחי". תאמין לי שאני ממש לא חושב שדנילסון הוא שחקן ראוי לקבוצה אלופה.

היום באופן חד פעמי - I'm blowing bubbles. שמישהו כבר יעצור את טוטנהאם לפני שיכנס להם לראש שיש להם סגל טוב. קום און ווסט האם!

7. odobry Member

מסכים איתך... היום כל לונדון (חוץ מהספרס כמובן) מעודדת את ההאמרס... שלדעתי לא יפלו מטוטנהאם בכזו קלות ויהיו שם משחק מרתק! מזל שהמשחק של צ'לסי משוחק אחר כך ולא במקביל, לא הייתי רוצה לפספס את החגיגה הזאת.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

"עקביות".

:aaa031:

9. Rudess Member

לא כדורגל איכותי במחצית הראשונה באפטון פארק, אבל משחק מעניין מאד, השחקנים נלחמים כאילו זה משחק על האליפות. יחסי הכוחות די שקולים, לווסטהאם היו קצת יותר הזדמנויות, אבל התוצאה סה"כ משקפת עד כה. לדלי קינג במחצית ראשונה מצוינת.

מישהו שם לב לשופט מייק קלאטנברג? עושה רושם שהבחור עשה השתלת שיער בפגרה, כל הקרחת שהייתה לו ,נעלמה כאילו לא הייתה .
    http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/11_04/Ferguson2611PA_468x468.Xxx

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היה נראה שאם המחצית הראשונה ממשיכה עוד 5 דקות ווסטהאם הייתה משיגה את השער, קרלטון קול היה צריך לסיים עם אחד, לדלי קינג אבל עושה יופי של עבודה, שקט ומלא ביטחון. היה קצב טוב, ככל שעברו הדקות הקצב עלה והמשחק הלך מרחבה לרחבה, סטאניסלאס עשה קצת צרות לצ'ורלוקה והיה נראה טוב, במיוחד לקראת הסיום.
    לא נראה לי שהמשחק הזה יסתיים ב-0-0, ווסטהאם נראית טוב.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחצית די טובה מבחינתם של הפטישים, הם עשו הכל נכון ומה שמנע מהם להבקיע זו הסיומת או אי הסיומת ליתר דיוק.

עוד מעט מתחיל המשחק של אברטון בטרף מור,
    הרכב אברטון: Howard, Hibbert, Neville, Yobo, Baines, Osman, Cahill, Rodwell, Pienaar, Fellaini, Saha.
    אני שמח שסאהה פותח בהרכב, הגיע הזמן שג'ו, לאחר היכולת הירודה שהפגין, ירד לספסל וסאהה יפתח על חשבונו.

ברנלי עם: Jensen, Mears, Bikey, Carlisle, Jordan, Blake, McCann, Alexander, Elliott, Paterson, Fletcher.

Come On Everton!

12. Rudess Member

לסקוט בדרך לסיטי?

13. avdz7 Member

פאק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    איזה קול!

14. Cup of Tea Liverpool, UK

עוד מתמודד ל'שערי העונה'..

ביצוע אדיר.

15. Ryan Giggs11 Member

ואוו איזה שער נפלא של קרלטון קול.
    ווסטאם ממשיכה את סיום המחצית הראשונה.