המחזור השלישי בסריה A:: אינטר ממשיכה בשלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏17/9/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?! מתי זה קרה?! סגרתי כבר את הפלאשסקור כי הנחתי שהכל כבר גמור...

רומא, מילאן, יובנטוס ופיורנטינה עם 11 נקודות מ-45 אפשריות. ליגה מפגרת.

עריכה: טעיתי בחישוב או שצ'זנה מקום ראשון?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/10
  2. AS R Member

חבורה של אפסים אפתיים. שראניירי יעוף הביתה.
    כל המשחק היה גארבץ' טיים אחד גדול מצידה של רומא. מובילה 1-0, 2-0 ומשחקת בהילוך ראשון, באיזי, במקום להניע כדור במרץ ולשטוף את המגרש.

3. 亚历山大帕托 Member

במה דליו רוסי אשם? בהמחצות? בצמד הבלמים הדבילים? עשה הכל נכון, ההבדל היה באיכות השחקנים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/10
  4. Muurad Member

איך שההתקפה של יובה נראית זה כנראה יהיה רוסי... למרות שזאמפה אמר שהוא יישאר, אני לא חושב שמישהו באמת מאמין לו.

למוניוז יש בעיות עם שחקנים מהירים שבאים לכיוונו.. הוא נוטה להמר יותר מידי כי הוא יודע שהוא לא יכול לעמוד במהירות שלהם.. אמרתי את זה לפני שבוע נדמה לי.. פעם זה נראה טוב, אבל הרבה מאוד פעמים זה יראה רע מאוד כמו היום... בכל מקרה יש לו פוטנציאל גדול והוא יהיה בלם טוב מאוד, זוהי דעתי לפחות.

ניצחון שהגיע לאינטר ללא ספק, אבל עדיין היה קשה להוציא אותו כמו שחשבתי... פאלרמו יכלו עם קצת ריכוז ודיוק להרוג את המשחק במחצית השנייה, בדיוק כמו שאנחנו יכלנו לגמור אותו בראשונה.. סה"כ מצויין שעברנו את המכשול הזה עם 3 נקודות והפנים קדימה לאמצע השבוע.

במקום קאקא מוראטי צריך להכניס את היד טיפה יותר עמוק ולהביא את אל פלאקו(או שיותר טוב - גאנסו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10
  5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הדומיננטיות של אינטר מפחידה כל כך או שהליגה הזאת חלשה כל כך? פאלרמו נראה לי עוברת את תסריט העונה שאחרי בצורה מפחידה אבל הייתי רוצה להסתנן למגרש האימונים שם בסיציליה כדי לראות מה לעזאזל רוסי מתרגל באימוני ההגנה. בלארצרטי וקאסני בסדר גמור אבל מרכז ההגנה פרוץ בצורה בלתי תיאמן, ככה נראית הגנה איטלקית? גליאני בבקשה תזרוק את כל הסולואיסטים ותביא לי את פאסטורה!!

רומא ממשיכה להיות בדיחה, צ'זנה וברשיה אוגרות נקודות לימים קשים ויובנטוס מתעללת בגוידולין. אני מהמר על שני מפוטרים לפחות בשעות הקרובות.

6. Muurad Member

באלזארטי אגב החזיק נפלא את האגף שלו בהגנה למרות הדאבל פס בגול השני שקשה לעשות משהו נגד זה... מייקון לא ממש הצליח להכנס למשחק.... בהתקפה היה לו יותר קשה, אבל היכולות ההתקפיות שלו הן סימן ההיכר ככה שאין דאגה שם....נקווה שפראנדלי ראה ורשם.

קאסאני בהגנה היה חור במיוחד במחצית הראשונה וממשיך את ההגנה שלו מהמשחקים האחרונים של פאלרמו..

ובאינטר קיבו פשוט לא טוב... ממש לא בטוח במשחק ההגנה שלנו כשהוא המגן השמאלי, והוא כלל לא תורם להתקפה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד, אפשר אולי לטעון שלמוניוז יש פוטנציאל (אני לא רואה את זה, אבל בקטנה). העניין הוא שזה לא רציני כרגע ושנכון להיום אין לו מקום בשום קבוצת סרייה A. הוא כמו הילד הרומני הזה ששותף בכמה משחקים בעונה שעברה - הוא נזק עצום שלא שווה את מחיר הלימוד. מוניוז צריך להשלח לסרייה B ל-8 עונות ואולי אז לחזור. אני לא אגיד שהוא הבעיה היחידה פאלרמו, אבל הוא אחד הגורמים העיקריים לפתיחת העונה הנוראית הזאת. הוא עדיין לא לרמות האלה וכל עוד הוא ישחק בהרכב, פאלרמו בבעיה. מה שהופך את כל ההתנהלות של זאמפריני לאידיוטיות, הוא שאין גיבוי ראוי ושמוניוז הוא ברירת המחדל הטובה ביותר כרגע.

8. Muurad Member

מוניוז היה מהטובים בהגנת פאלרמו השנה עד עכשיו לדעת ההנהלה, הצוות המקצועי והאוהדים..

לא אומר שהוא היה טוב, יותר נכון להגיד "הכי פחות רע"... היום במשחק חוץ מהמצב עם אטו אני עדיין חושב שהוא היה טוב מבובו למשל.. אין ספק שמוניוז לא צריך להזרק להרכב ועדיף היה שישתפשף ברוטציה וכו', אבל אין לפאלרמו את הלוקסוס הזה, כי גויאן שהיה אמור לפתוח פצוע, וגליק כאמור זוועת עולם.

קאסאני שעל הצד שלו מוניוז משחק על הפנים בכל הקשור להגנה מתחילת השנה ככה שזה גם משפיע.. כמובן שכל אלה הם תירוצים - אבל עדיין אני לפחות רואה את הפוטנציאל שיש בו, וחושב שממה שיש כרגע הוא הטוב ביותר שיש לפאלרמו.
    העניין עם הפציעה של גויאן וזה שזרקו אותו ככה למים העמוקים על ההתחלה פוגע בו יתר על המידה לדעתי.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סבור שבסה"כ רוסי מאמן טוב מאוד, אבל יש לו בעיה שמונעת ממנו להתקדם עוד צעד קדימה, עוצרת אותו ולמעשה יש לומר גורמת לו להשתכשך כל הקריירה בבינוניות. והיא שהוא חששן, חסר ביצים, שעושה חשבון יותר מדי. הרננדס היה רע מאוד היום, הלז כמה פעמים רצופות הפך התקפות אדירות לטפלות עבור פאלרמו. במקום שרוסי יוציא אותו ברגע המתאים והנכון, כשהחילוף עוד יכול לגמור את המשחק, רוסי כרגיל התמהמה, המתין שהרננדס יהרוס עוד התקפה אחת(והוא הרס כמובן!) ועוד כשיש לו שתי אפשרויות מצויינות על הספסל. בסוף, ואני בטוח שגם רוסי הבין שהרננדס מאוד חלש היום, הוא עשה את החילוף המתבקש כאשר הוא כבר היה חסר טעם, מאוחר ולא שווה נקודות.

-----

אני לא יודע מה זאמפריני קישקש על מוניוז כשחקן ההגנה הכי טוב שלו. ברגע שבניטז הצליח לבודד את אוטו מול הארגנטינאי המשחק של פאלרמו למעשה נגמר. וכל הכבוד על השינוי הטקטי הזה של בניטז!

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מוניוס הגיע לפאלרמו עם הרקורד המכובד של טורניר אחד בליגה הבכירה של ארגנטינה, בו הוא לוקח חלק פעיל למדי (לרעה) בהגנה הכי גרועה בליגה מבחינת ספיגת שערים. כמעט כל חלוץ\קשר\מגן משוטט מולו התמודד בארגנטינה עשה ממנו בדיחה.

אני שומע על "הפוטנציאל" שלו עוד מלפני שערך בכורה בבוגרים, אבל בינתיים זה רק לשמוע כי לראות אני לא רואה כלום.

אולי הצפייה בו במדי פאלרמו היא מהנחמות הבודדות של פיורנטינה בינתיים.

11. ASROMA Member

אני פשוט לא מאמין!!!!!!!!
    גם במשחק בית מול בולוניה מובילים עד לדקה ה77 2-0 וזה נגמר ב2-2?
    משהו לא טוב קורה שם. לדעתי אם במשחק הבא אין שיפור אדיר ולא חוזרים עם נצחון - ראניירי הביתה!!!
    אוףףף@

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם לסנסי יש פיצויים בשביל לשלם לו ועוד מאמן לשכור...

סך הכל זה היה משחק מצוין שלנו לטעמי, למרות שהיו טעויות קטנות זה עדיין היה נראה הרבה יותר טוב מהמשחקים האחרונים, אומנם ניצחנו רק 1:2 אבל זה יכל להיות הרבה יותר גבוה עם המשחק שלנו במיוחד במחצית הראשונה...

המשחק הבא ברביעי מול בארי ויש מצב שגם המחזור הזה יחייך אלינו אם מילאן ויובה יאבדו נקודות...חייבים לנצח את בארי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מול בארי בבית בזמן שליובה ולמילאן יש משחקים לא קלים,יובה פוגשת בבית את פאלרמו עם מיקולי ומילאן מתארחת בסטאדיו אולימפיקו אצל לאציו,]באמת שבמחזור הזה אפשר לפתוח פער רציני כבר מתחילת העונה על מילאן ויובה.

יום שבת היה אמור להיות משחק נגד רומא,בינתיים הוא לא מתקיים בעקבות השביתה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/10
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק המשחק הזה לא יהיה או כל המחזור?

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל המחזור לפי מה שהבנתי....מבאס,רומא נמצאת בתקופה גרועה בלשון המעטה וזו הזדמנות לנצח אותה באולימפיקו.