המחזור השלישי בסריה A:: אינטר ממשיכה בשלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏17/9/10.

1. Carlo Zampa Member

דיניו לא אשם, זה מרכז השדה האפור, האיטי והגרוע של מילאן.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תפסיקו לחפות עליו, שיתחיל לרוץ ולירוק דם בשביל הקבוצה. סרטן, פשוט סרטן.

3. Carlo Zampa Member

ופירלו ממש יורק דם.

4. Muurad Member

אם פאלרמו פותחת עם ליבראני אני לא דואג... רק שקוצ'ו יילך יד ביד עם אל פלאקו, ושההגנה שלנו לא תדחוף עוד פעם קדימה יהיה מספיק.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שמילאן מאכזבת, בלי פאטו מילאן קבוצה חצי מסורסת. אני לא מתפלא שהחילוף הראשון מבין שניים בלבד של אלגרי היה בדקה 85 כי הספסל שלנו פשוט איום ונורא. אני אגיד בפעם האלף, 4-3-3 ומילאן הם שני דברים מנוגדים לחלוטין. אין לנו שחקנים מהירים שיתרוצצו באגפים ולדעתי כל עוד רונאלדיניו חלק מהסגל עדיף לו לשחק מאחורי החלוצים.
    אנחנו נכנסים עכשיו לקצב משחקים רצחני, 4 מפגשים חשובים ביותר בליגה ובאירופה נגד יריבות לא קלות בכלל. לאור איבודי הנקודות בשני המחזורים האחרונים, לא אגזים ואומר שאנחנו חייבים לאסוף את כל הנקודות אם המילה אליפות עדיין נמצאת בלקסיקון של מילאן. כבר ביום רביעי מילאן מתארחת אצל הנאצים שנמצאים בכושר נהדר ומומנטום חיובי, אבל הולך למילאן לא רע נגדם- בפעם האחרונה שלאציו גברה על מילאן במסגרת הליגה היתה אי שם בתחילת 1998. זה יהיה קשה אך שלושת הנקודות צריכות להיות אצלנו בכיס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/10
  6. Milanista3 Member

הבעיה באמת היא ה433 של מילאן . מצד אחד ניתן להבין את המערך מול קבוצה שמסתגרת ומצופפת את האמצע, אז אלגרי תיכנן לפתוח את המשחק דרך האגפים במקום 442 שרוב ההתקפות יילכו דרך האמצע.
    אבל שאתה משחק עם איברה באגף ואינזאגי באמצע אתה פשוט מבזבז את היכולות של איברה, ורוב הכדורים שאינזאגי מקבל הוא מבזבז ,כדורים שסביר להניח שאיברה היה עושה איתם יותר.
    איברה לא שחקן אגף ולא יהיה אין לו את המהירות בשביל זה.
    אני חושב שהגיע הזמן שאלגרי ינסה לשתף את כל הארבעה(שיהיו כשירים) הרי גם ככה במצב הנוכחי אנחנו לא פוגעים.
    אפשר להתנחם בזה שאלגרי קיבל שכל וגאטוסו לא פתח.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10
  7. yonmu Member

הבעיה היא לא בזה שחיזקו את ההתקפה יותר מדי על חשבון ההגנה (חטפנו היום שער אחד ששום צמד בלמים לא היה מונע). גם חיזוק לקישור - בואטנג - הגיע ועושה רושם טוב. מרכז הקישור של היום בכלל לא היה אפור ואני לא זוכר מתי בפעם האחרונה עלינו עם שלושה קשרים מרכזיים שאף אחד מהם לא 'נגר'. הבעיה היא ברונאלדיניו. בישול אחד לא שווה מאתיים איבודים. הוא הפליימיקר והוא מקבל את כל הכדורים ומבזבז את רובם המוחלט (כל הכבוד על הבישול, אבל מסירה אחת מתוך מאתיים לא הספיקה היום). אפשר להגיד שעם פאטו ורוביניו יהיה לרונאלדיניו קל יותר, אבל זה לא משנה את העובדה שכל התקפה שלנו מגיעה אליו ונהרסת שם (מלבד התקפות בודדות בהם הוא משחק טוב). כל זה בלי להיכנס לסגנון המשחק המגעיל שלו, בלי השקעה ועם המון נפילות.

עד שסוף סוף ראיתי משחק של מילאן העונה, אני אתן ציונים:
    אבייאטי - 6. לקח את כל הכדורים חוץ מהשער שהיה כמעט בלתי אפשרי.
    נסטה&סילבה - 6. אמנם היו לקטאניה כמה מצבים, אבל סיכונים גדולים מדי לא היו.
    אנטוניני - 6.5. כרגיל, עובד טוב בהגנה ומסייע בהתקפה.
    בונרה - 5.5. טוב בהגנה אבל בהתקפה הכדורים שלו לא מדויקים.
    פירלו - 4.5. כדורים לא מדויקים בכלל וחוץ מזה כלוםץ
    סידורף - 5. ניסה לעזור לרונאלדיניו אבל הוא כבר לא מהיר מספיק.
    בואטנג - 6.5. משחק טוב, שליטה מרכז השדה ותרומה התקפית אמיתית.
    רונאלדיניו - 4. בישול טוב, המון איבודי כדור וכלום בהגנה או במרכז השדה.
    זלטאן - 5. כדור נהדר לאינזאגי שהחמיץ וחוץ מזה היה תקוע באגף רוב המשחק במקום במרכז.
    אינזאגי - 6. שתי מצבים, גול אחד.

8. AS R Member

אוי נו, כאילו שמילאן של שנה שעברה ולפני שנתיים הרשימה. מילאן פשוט ממשיכה את היכולת של השנים האחרונות.
    רונאלדיניו עם כל הכבוד נראה כאילו כבר גמר את הסוס. פעם בחמישה משחקים הוא עושה איזה תרגיל שמזכיר לכולם נשכחות מימיו בבארסה וזהו. הוא בקושי יכול לרוץ.
    כשרוביניו ובעיקר פאטו פצועים, זה היה די ברור שמילאן תאבד נקודות. פאטו הוא השחקן הכי טוב של מילאן בשנה שעברה למרות הפציעות הרבות שעבר, ולטעמי הוא כבר הפך לסופרסטאר גדול וסקורר נהדר. כשהוא משחק מילאן הרבה יותר טובה.  

9. Muurad Member

4-3-3 זה לא בשביל הסרייה א'... כדי לנצח ולדרוס צריך לשחק 4-3-1-2.

10. Milanista3 Member

קרדיט לאלגרי .
    נקווה שיקבל קצת שכל במשחקים הבאים וישים את איברה בחוד ואני הייתי מנסה לצוות לידו את פאטו .
    רוביניו בימין ורונאלדיניו בשמאל.
    כי יותר גרוע מעכשיו לא יכול להיות.

11. Muurad Member

משחק ומכשול קשה מאוד לאינטר היום... במיוחד שפאלרמו לא הפסידו כמעט שנה בבית.

איליצ'יץ' הולך לפתוח שזה חדשות רעות לנו, אבל כנראה שליבארני יפתח שזה מצויין.

ההגנה של פאלרמו(לפחות במשחקי חוץ) על הפנים, כשהיא סופגת 3 שערים במשחק השנה... בבית הם עם 2 רשתות נקיות.. אנחנו צריכים לנצל את העובדה שהמגנים(המצויינים) שלהם עולים כל הזמן להתקפה ושוכחים לפעמים לחזור.. ההתקפות המתרפצות שלנו צריכים לעבוד כמו שצריך ככה שחבל שווסלי לא כאן.

מצד שני גם פאלרמו חסרה את השחקן הכי חשוב שלה, הלא הוא הקפטן פבריציו מיקולי, ששיחק עם הפרימברה השבוע ולמזלנו כנראה יהיה כשיר למשחק נגד יובה באמצע השבוע.

יש על פאלרמו לחץ עצום, כשזאמפה מדבר הרבה בעיתונות בימים האחרונים.. מצד אחד הוא אומר ורומז שדברים ישתנו אם ההגנה תשאר אותו דבר ולא יהיו נקודות מ-2 המשחקים הבאים, אבל מצד שני הוא טוען שרוסי ימשיך לאמן את פאלרמו גם אם יפסיד את שניהם.. מסקנה אחת ברורה - פאלרמו ורוסי חייבים נקודות היום נגדנו כי זה עניין של חיים או מוות בשבילהם.

מעניין לראות אם קאוטיניו באמת יפתח בעמדה היחידית שאני טוען שהוא צריך לשחק בה בקישור ההתקפי ולא באגף... יכול להיות שבניטז ינסה ללכת על האופציה היותר בטוחה עם סטאנקו...

בהגנה גם צריך להיות שיפור, כי אם אנחנו נדחוף קדימה כמו במשחקים האחרונים אבל הרננדז יגרום לנו להצטער ויעניש את הבלמים האיטיים שלנו.

סה"כ אני חושב שהיום זה היום שמיליטו חוזר לעניינים.. הימור שלי - צמד של אל פרינצ'יפה וניצחון דחוק 2-1... פורצה אינטר.

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני אפתח במשהו שאף אחד כאן העז להגיד, וכמעט כולם מעדיפים לקבור את הראש באדמה ולא לראות, ואני אגיד את זה בצורה חריפה, כי אין ברירה, למרות שאני כל-כך אוהב אותו:

נסטה גרוע, צב, אפס, מתחת לכל ביקורת, חלוצים של קבוצת תחתית עושים ממנו פורפרה, מזוויע, לא ראוי להרכב. לא שזה משנה, הוא יהיה בהרכב כל עוד העולם מסתובב, ביחד עם פירלו.

עכשיו אני מעביר לכאן דיו שהחל בפורום שלנו, הציטוט על המערך לא שלי, התגובה כן

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נסטה צב? אני לא ראיתי את הבעיות האלה והוא אחת הבעיות הקטנות של מילאן, בעונה שעברה הוא היה מצויין וגם העונה אני לא שם לב לטעויות קריטיות אבל אולי אני רואה אחרת, אני חושב שהבעיה היא השיטה בגדול, בקטן זה הקישור והחלופות שלו וכמובן עניין המגינים.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה די מגזים בכל הקשור לפאלרמו, עם כל הכבוד אנחנו יותר חזקים מהם, לא משנה את מי הם מעלים...ההגנה של אינטר נכון לא נמצאת בשיאה אבל מה רצית שיהיה? הגענו לשיא מתי שהיה צריך בחודשים אפריל-מאי בשנה שעברה, זה ברטר שיהיה הורדה בקצב בטח כשגם מוריניו לא נמצא ובניטז-פח מנסה דברים חדשים/משעמם אותנו. סה"כ עם כל הכבוד אינטר צריכה לחזור מסיציליה עם שלוש נקודות וכל דבר פחות מזה יחשב לכישלון.

15. Muurad Member

הרכבים פאלרמו-אינטר

פאלרמו :
    ------------------סיריגו---------------------
    -באלזרטי-----בובו--------מוניוז-------קאסאני-
    --------------------------------------------
    -------מיליאג'ו----בצ'ינוביץ'-----נוצ'רינו-----
    -------------------------------------------
    ------------איליצ'יץ'----פאסטורה-----------
    -----------------הרננדז--------------------

ההרכב הכי טוב שפאלרמו יכולה לעלות איתו לדעתי.. יהיה מעניין.

אינטר :
    ---------------------סזאר---------------------
    -קיבו-------סמואל---------לוסיו--------מייקון---
    ----------------------------------------------
    ------------קוצ'ו----------זאנטי---------------
    -------------------סטאנקו--------------------
    ---אטו---------------------------------פאנדב-
    --------------------מיליטו--------------------

סטאנקו פותח במקום קאוטיניו שזו החלטה נכונה בסה"כ לדעתי, פאנדב בסופו של דבר החלים ופותח למרות שהוא לא 100%.