המחזור השלישי בסריה A:: אינטר ממשיכה בשלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏17/9/10.

1. Muurad Member

קיבלתי את החילוף שלי.. מארקיוני במקום צ'רצ'י

כנראה שג'ילא של מילאן חזר.. לגמרי מחוץ למשחק.. על הפנים.

----------

קוז'אק כובש ללאציו 2-1... מאורי עם הרמה טובה מאוד להרננס שעם נגיעה ראשונה נהדרת משתלט על הכדור ברחבה ומנסה לבעוט עם שמאל מזווית קשה.. פריי הודף לרגליים של קוז'אק שמגלגל לרשת.

פיורה נראים פשוט אנמיים וחלשים במחצית השנייה.. לאציו שלטו והרדימו לגמרי את המשחק ב-20 דקות הראשונות.. רק עכשיו לאט לאט בדקה 75 פיורה מתחילים לעשות סימנים של חזרה.

אבל אם פיורה ממנה לקפטן את השחקן הכי אוברייטד באיטליה, הלא הוא מונטוליבו - המצב שלה ברור לחלוטין.

מיכה לא שולט בכלל במשחק ובקבוצה שלו כנראה.. עצוב לראות את זה כי הפוטנציאל עצום.. פשוט קבוצה לא מאומנת... לא הגיוני שבבית שלה, עם שחקנים שהחלט מסוגלים לנצח את לאציו, הקבוצה אפילו לא מראה שהיא רוצה לנצח או לצאת תיקו במשחק הזה.. השחקנים גמורים.. חוץ מבאבאקאר שהוא כנראה היחידי שיעשה משהו אם פיורה יחזרו למשחק כולם עם הראש באדמה מחכים לשריקה.

אפילו שביקשתי את החילוף בעצמי, נדמה שצ'רצ'י ירד מהמגרש ולקח יחד איתו את כל האנרגיה מהמשחק של פיורה..הקבוצה נראית 180 מעלות מהקבוצה של פראנדלי.

--------------

המשחק נגמר בניצחון 2-1 מוצדק של לאציו ובשריקות בוז עצומות של הקהל... צריכים להתעורר שם ומהר כי המצב נראה על הפנים.. מונטוליבו מקבל שם יחס של כוכב על, למרות שכבר כמה שנים טובות הוא בינוני במקרה הטוב.... ג'וג'ו חסר מאוד, וגם מוטו כשיחזור יוסיף.. אבל זה לא משנה את העובדה שפיורה ביזבזה השנה כסף על שוער מחליף ולא הואילה בטובה לחזק את ההגנה או הקישור שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/10
  2. Joel Gion Member

אי אפשר להגיד שהניצחון לא הגיע להם. דווקא מאז הפנדל של לייאיץ' היוצרות התהפכו ולאציו הפכה לקבוצה הדומיננטית יותר, בעוד הויולה נעשתה מאוד אנמית.

פתיחה יפה של לאציו לעונה, גם היום וגם במשחק מול סמפ התכולים היו עדיפים (את המשחק מול בולוניה לא ראיתי אבל אני מאמין שגם בו), ההבדל הוא שהיום היה להם מספיק זמן להתאושש מהטעות של לדסמה בעוד הטעות של ליכשטיינר במאראסי חרצה את גורל המשחק. נכון שעוד מוקדם לצאת בהצהרות, אבל אני די משוכנע שהעונה העלובה הקודמת לא תחזור הפעם ולדעתי אם הם ימשיכו בקצב הזה הפאשיסטים יאבקו על הזכות לבייש את איטליה באינטרטוטו המחודש בעונה הבאה.

נ.ב - זה היה משחק של שערים חגיגיים משהו. לייאיץ' וקוזאק עם שערי בכורה בליגה ולדסמה עם שער ראשון מאז שמנע מיובה לעלות למקום הראשון לפני בערך 17 שנה.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן- קטאניה הרכבים רשמיים:
    MILAN: Abbiati, Bonera, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Boateng, Pirlo, Seedorf; Ronaldinho, Inzaghi, Ibrahimovic.
    CATANIA: Andujar; Potenza, Silvestre, Spolli, Capuano; Carboni; Mascara, Izco, Biagianti, Ricchiuti; Lopez.

לינק למשחק

4. המבין Member

מזאת ההחמצה הזאת של פיפו? אחת הגדולות שראיתי בזמן האחרון

5. 亚历山大帕托 Member

צהוב לא מוצדק בעליל לבואטנג. יש עבירה, אבל הוא הלך לכדור ונגע בו.

אי אפשר לכעוס בכלל על שער נהדר שכזה...

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער העונה של קטאניה!

אוי כמה אני אוהב את הקבוצה הזאת קטאניה...מהרגע שעלתה לסרייה A קבוצה שכל כך כיף לראות משחקת...

עריכה:

וואו איזה החמצה לגמור את המשחק...

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מאיפה זה בא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx ורק אני כותב וכבר היו צריכים לשים את השני...

אני לא מאמין שהבונקר של הארגנטינאים יחזיק עד הסיום, אבל בינתיים משחק מצויין של ההגנה שלהם.

אולי היה פאול של בואטנג, לדעתי די גבולי, אבל צהוב הייתי מוציא דווקא למקסי על ההגזמה בנפילה...מביך.

8. Joel Gion Member

איזה שער אדיר!
    וכעבור 2 דקות ריקיוטי מחמיץ צ'אנס נהדר לקבוע 2-0.

הולך להיות המשך משחק על הכיפאק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בונקר ואיזה נעליים? זה שהם מתגוננים עם הרבה שחקנים, כל קבוצה שמגיעה לסאן סירו עושה את זה, אבל עם כל הכבוד, מילאן ב-37 דקות בעטה בעיטה אחת לשער וגם היא לא היתה למסגרת, בעוד שקטאניה היתה צריכה להוביל משהו כמו 3:0 עד עכשיו...אם סילבסטרה וריקוטי יותר מדויקים הקהל בסאן סירו יכול ללכת הביתה עכשיו.

10. 亚历山大帕托 Member

כל ההתקפות של מילאן כל כך צפויות. יש כל כך הרבה מרווח בין קו הקישור לבין זה של זלאטן ופיפו. אין בכלל משחק באמצע. חבל שאין שום אלטרנטיבה לרונאלדיניו.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מילאן צריכה להפסיק כבר עם ה-4-3-3 הזה ולחזור למוטב. לזרוק את השמן יהיה עוד יותר טוב. חבל שלא משתמשים בנוער אם אין אלטרנטיבה טובה יותר על הספסל, אני לא רואה שום שחקן משנה משחק שנמצא על הספסל.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עומר, הכוונה שלי בבונקר היא שהם מתגוננים עם כל הקבוצה להוציא שחקן אחד 30-40 מ' מהשער שלהם ותוקפים עם מעט שחקנים בהתקפות מהירות, אין פה קביעה נורמטיבית. כמות המצבים של כל קבוצה ושיטת המשחק הנהוגה לאורחות בסאן סירו לא קשור לכך.

היום אני יכול לכתוב שראיתי את מקסי לופס עושה דריבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אחכה לתמונה של אנדריי עם הקו בשביל לאשר את הגול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

לפי איך שזה נראה, קו אחד מושלם של פיפו.

אליאס, ברגע שיהיה זמין...

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://cache.daylife.com/imageserve/09Bl9VY1ISeC4/610x.Xxx

סופר פיפו!! שלא ייגמר לעולם!