המחזור השלישי: בית"ר מנצחת עם הרבה מזל את כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏15/9/06.

1. ReL Member

גם זרקתם אבוקות ורימוני עשן , השוטרים באו לקחת את אלו שזרקו במקרה שלכם אני באמת לא יודע אם המשטרה אשמה . אף פעם לא היו בעיות עם השוטרים בנתניה . אתה היית ביציע , אתה יכול להסביר לי מה קרה אחרי שהשוטרים באו לקחת את אלו שזרקו אבוקות ? אתם קפצתם עליהם או שהם פתאום התחילו לתת מכות סתם לאוהדים?

תגידו אני רואה נכון , בנאדו פותח כקשר בהרכב של ביתר? :aaarofl:

בכל מקרה יש לי הרגשה טובה שכפר סבא מנצחת היום את ביתר

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/9/06
  2. burning soil Member

אריאל, שום דבר לא מצדיק את ההתנהגות של המשטרה אתמול, ובכלל במגרשים - גם אם
    יש ביציע "עבריינים". מתייחסים לקהל כאילו שמפזרים הפגנה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה בשורה התחתונה מנצחת במגרש קשה. חיפה שוב לא ממש מבריקה אבל ניצחון חשוב עוד 3 נקודות ועכשיו המנה העיקרית.

בתקווה למשחק שיצדיק את הרעש שהתקשורת עשתה מסביבו.

4. Butragueño מנהלים

אמרתי לכם שאסור לספסל את פינטו!

5. Raulito Madridista

אני ידעתי שבית"ר פייבוריטית בגדול לנצח, טעות של כפר סבא להעביר את המשחק לרמת גן.
    זה היה ברור שאוהדי בית"ר, יגיעו פי 3-4 מאוהדי כפר סבא, הם משפיעים לטובה על הקבוצה.
    אבל, אני לא מוכן לשמוע על הקהל שלהם עוד, זה ברור שהקהל של הפועל ת"א מספר 1 בארץ.
    בעונה שכמעט ירדנו ליגה, הקהל הגיע בהמוניו ומילא את בלומפילד ותמך בקובצה. חכו שבית"ר תזייף, בקושי 2000 איש יגיעו. הקהל של בית"ר, לפחות בחלקו, לא קהל אמיתי.

אלי אוחנה לא הכין את כפר סבא למשחק כמו שצריך, היא ספגה שני שערים לא מחויבים מהמציאות.
    בית"ר כבשה שני שערים, אחד מקרוב של פינטו, אחרי הרחקה גרועה, ואחד מכיסוי גרוע בהגנת כפר סבא,
    שמזייפת מאוד במשחק הזה. בית"ר יכולה לכבוש שער שלישי בפתיחת המחצית השנייה ולהכריע את המשחק.
    התקשורת בארץ כמובן קפצה עם כפר סבא וזה, עוד שלוש - 4 מחזורים היא תיהיה מקום שישי נניח, אני לא רואה אותה גומרת מעל מקום חמישי, באמת שלא.

הצבתו של אריק בנאדו כקשר אחורי עובדת, זה יצא הברקה של ארדילס. אבובקארי לא מעורב ולא מחלק כדורים.
    לכפר סבא היה מצב אחד של דוארטה אבל הוא לא היה סגור על עצמו והלך המצב. בית"ר תוביל את הליגה בתום המחזור אחרי הרבה שנים שלא עשתה זאת, בפעם האחרונה ב01\2000 עם גוטמן, הסוף היה ידוע.

מכבי חיפה ניצחה 1-0 את מכבי פ"ת במשחק חוץ קשה. למרות זאת, חיפה בכלל לא מרשימה,
    פ"ת של לוזון יזמה ויכלה להוציא נקודות במחצית השנייה הטובה שלה. מה שכן, אדורם קייסי ויניב קטן הן נקודות האור.
    קטן חוזר לתקופה של שנה שעברה לפני היציאה לווסטהאם, או לכושר הנפלא שלו של לפני שנתיים. חיפה לא מבריקה בכלל עדיין, זו לא אותה קבוצה, למרות שאת התוצאות היא מביאה. פ"ת של לוזון עם קצת יותר ריכוז יכלה להיות עם הרבה יותר מ4 נקודות אחרי 3 מחזורים.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"ר לא כזאת מבריקה, כפ"ס לא כזאת רעה.

בית"ר מובילה בזכות טעויות הגנה של כפ"ס שמשום מה לא מסתדרים עם כדורי גובה. פינטו סוף סוף כובש זה הרגע שכולם בונים עליו שמפה הוא יתחיל לחורר רשתות. כפ"ס מניעה את הכדור לא רע בכלל אבל שום סיכון ממשי על קורנפיין. בנאדו בצד ההגנתי עושה עבודה טובה כמובן, זה הטבע שלו זה בדם שלו אבל זה ברור שבחלק ההתקפי הוא לא יכול לתרום שום דבר אני גם חושב שארדילס לא ממש מצפה ממנו את זה כך שאין שום בעיה למרות שזאת הייתה הזדמנות טובה לפתוח עם מירוסביץ' שעדיין לא ראה הרכב פותח העונה בליגה.
    אני לא רואה את כפ"ס חוזרים למשחק אם הם לא ישנו את החדות שלהם. אין מספיק איומים על השער ברור שכך לא יבוא השוויון.

בקשר לביתיות ברור שזה מה שהפך את המשחק הזה לפחות מעניין, גועל נפש.
    ועוד 2 מחזורים נתניה אמורה לארח את בית"ר.... זה הולך להיות גם ברמת גן.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/06
  7. Maccabi Tel Aviv Member

תראה מה אנחנו חטפנו אתמול ואז תדבר אתם כל אוהדי ביתר חושבים הם איזה גברים ,ילדים בני 17
    שחושבים שהם איזה עבריינים ..אז תסתום תפה על המילים שלך אני רוצה לראות איך אתה מרגיש אחרי
    שאתה חוטף מכות משוטרים למרות שאני לא חטפתי אבל הייתי שם..
    פשוט בושה כל האוהדים שמדברים ככה כמוך ופשוט בושה כל המשטרה הזאת

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/9/06
  8. flash Member

מסכים עם לירן. ההבדל בין הקבוצות לא 2-0, ואני אוהד בית"ר. שני הקבוצות נראות סביר מינוס בהתקפה, אבל לא מבריק. שניהם הגיעו ל4 מצבים ביחד, כולל השערים. בכל מקרה, ההגנה של בית"ר נראת טוב יותר ממשחקים שעברים, פחות חדירה, נראה כאילו יש תאום בין בן יוסף וגרשון, בן יוסף יצא כמה פעמים לשמור על שחקן במתפרצת, גרשון ישר רץ לסגור את האמצע, בנאדו בא לעזור מאחור, ובכלל בנאדו בלי טעות אחת עד עכשיו, אבל גם בלי הברקות. גם זיו סוגר יותר טוב בהגנה את צד ימין מאשר אפק, אבל מבחינה התקפית אפק יותר טוב. בכל מקרה, ההגנה נראת טוב, הקישור פחות ממשחקים שעברים, זנדברג עם כמה הגבהות ממש לא מדויקות ואיבודי כדור מצד שמאל. בית"ר לא מגיעה להרבה מצבים, אבל בהגנה נראת מצוין, אני לוקח את בית"ר הזאת על בית"ר של שבוע שעבר.

9. burning soil Member

גודל המגרש משפיע על היכולת של כפר סבא, זה בהחלט לא הבית שלהם
    מה שמעניק לבית"ר יתרון כמובן.

כפר סבא רעה מאוד ולא קרובה להציג את היכולת הרגילה שלה, לא דומה לכלום, במחצית
    השניה אני מאמין שהם ישתפרו. בית"ר ממשיכה ביכולת הפושרת שלה.

10. Juanito Member

חיים נפלת פה, כדי שתדע לעשות את ההפרדה בין מכבי להפועל אני מציע לך להנס לדיון על מכבי ולראות מה רשמתי שם בעמוד 22 בציטוט הארוך תקרא תפנים ותשכיל.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מהלך כדורגל ע"פ הספר. מושלם.

מאיר איינשטיין מראה בורות, לא היה פה שום נבדל.

12. פול סקולס Member

יא אללה שלמה שרף כזה חרטטן..

העיקר ביציע העיתונות הוא מתעקש שהמשחק של כפ"ס מול בית"ר פתוח לחלוטין,
    ואז שבית"ר עולים ל0-3 הוא אמר שהוא עוד לפני המשחק ידע שאין להם ממש סיכוי.

צביעות.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך לא השופט ולא הקוון לא שמו לב לאבובקרי , הוא רץ בדיוק מתי שכנפו רץ זה היה כזה ברור .
    ועוד היה שחקן של בית"R שהצביע עליו וצעק ליפת.

14. פול סקולס Member

צודק 100 אחוז.

לדעתי אם גרשון לא נוגע בכדור הוא יוצא החוצה.

ואיזו החמצה של דה סילבה!

כל אוהד ביציעים היה מבקיע את זה.

איפה משוחק המשחק? יש הרבה יותר קהל ירושלמי. לא הבנתי למה לא אישרו את האצטדיון של כפר סבא.

15. ReL Member

איזה החטאה יותר גדולה של אורן ניסים או של אוקוצ'ה? ההחטאה של ניסים פשוט מדהימה