המחזור השלישי: בית"ר מנצחת עם הרבה מזל את כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏15/9/06.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את כל אלה שאמרו שמכבי תל אביב נראתה יותר טוב, כי אני לא ראיתי ממנה עוד כלום. חוץ מהשער ועוד בעיטה שלירן שטראובר הדף לקרן, הם בכלל לא סיכנו את השער של מכבי נתניה.
    איתי שכטר העמיד את ג'ף טוטואנה מול שוער בתחילתה של רחבת ה-16, את אדריאן פיטו כ-8 מטר מהשער במצב של וולה ואת אוקוצ'ה מול שער ריק. אם יש קבוצה מקופחת במשחק הזה, היא מכבי נתניה.

אפשר להתווכח עד מחר אם לירן שטראובר התכוון להכניס אגרוף, או שניסה לנער מעליו את מילאן מרדיקוביץ', אבל יש דבר אחד שאני לגמרי משוכנע לגביו. כששוער קולט כדור גובה ומתכוון להוציא התקפה מתפרצת, אין שום סיבה שהשחקן היריב יתפוס לו בנבזיות את החולצה כדי להאט אותו.
    מצידי שיצטטו אותי עכשיו 100 משתמשים ויגידו לי שללירן שטראובר מגיע האמא של האדום, יכול להיות שהם צודקים, אבל לא מעניין אותי, גם לחלוץ של מכבי תל אביב הגיע כרטיס אדום, כי מה שהוא עשה בכלל לא שייך לכדורגל והוא לא פחות מלוכלך מלירן שטראובר.
    וכמובן, כל זה בלי להזכיר כניסות מכוערות של שחקני מכבי תל אביב בשחקני מכבי נתניה שהיו צריכים להיגמר בכרטיסים צהובים שניים, שכמובן הופכים לכרטיסים אדומים.

ובקשר לאבי סטרול. היו לו מסירות לא מדוייקות, אבל חוץ מבחינה הגנתית הוא היה מצוין. הגלישות שלו הן פשוט מצויינות. בשנייה שהוא גולש, אני יודע שהוא הולך לחלץ את הכדור מהשחקן היריב.

2. burning soil Member

לא מבין מה עבר לאלי כהן בראש במחצית השניה כאשר מכבי הלכה כל כך אחורה מבלי לנסות
    לתקוף באמת, השאיפה של אלי כהן היא להשיג נקודה?

לגבי נתניה, גוטמן טועה בצורת המשחק כי יש לו קבוצה מוכשרת שיכולה להגיע למעלה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל כפ"ס- בית"ר ירושלים

20:50, אצטדיון רמת גן.

המוליכה נגד סגניתה. 2 קבוצות יחידות נמצאות עם 100 אחוזי הצלחה כאשר אנחנו במחזור ה-3, שניהם נפגשות ברמת גן במשחק בית של כפ"ס ש"מארחת" את בית"ר ירושלים. אין צורך לציין שההחלטה לקיים את המשחק ברמת גן פוגעת בערך הספורטיבי של המשחק, כבר דשנו בכך רבות אבל אין מה לעשות, זה דבר שמרתיח את הדם וקשה שלתעלם ממנו. בית"ר ירושלים מגיעה עם מוראל מאוד גבוה ומרומם, ניצחון דרמטי ומתוק על היריבה השנואה מוולפסון שבר נאחס מרובה שנים ועכשיו עבור אוהדי בית"ר השמיים הם הגבול. בבית"ר יודעים שכפ"ס קבוצה טובה וכישרונית אבל זה ברור לכולם מי הפייבוריטית פה וכל תוצאה אחרת פרט לניצחון תחשב כאכזבה עבור הבית"רים. עומרי אפק פצוע ולא יהיה בסגל, אותו יחליף בהרכב יואב זיו. את דרק בואטנג המורחק יחליף מילובן מירוסביץ' שאמור לפתוח לראשונה העונה למרות שיש סיכוי קטן אבל עדיין סיכוי שאריק בנאדו יעלה בתור קשר אחורי. בהתקפה ז'ואאנו פינטו ימשיך לקבל קרדיט יחד עם ברק יצחקי. החלוץ הזר מקבל גיבוי מלא גם מההנהלה וגם מהאוהדים שבטוחים בחלוץ ובטוחים שברגע שהוא יבקיע את הראשון הוא יתחיל לחורר רשתות כך גם בהנהלה שעדים לכך שפינטו מצטיין וכובש הרבה שערים באימונים. לבית"ר צפוי להיות יתרון בולט מאוד ביציעים מה שללא ספק יהפוך את המשחק הזה לביתי עבורם לכל דבר.

http://images.one.co.il/images/d/gg109413.Xxx
    יואב זיו, פותח בהרכב.

בכפ"ס כמובן מירב תשומת הלב מופנת לאלי אוחנה שכל מפגש שלו עם בית"ר ירושלים הוא סיבה למסיבה. אלי אוחנה פוגש את המועדון שהכי מסמל אותו למפגש על ההולכה. כפ"ס נראית מצויין, עם שחקנים כשרוניים כמו בן לוז וישראלביץ' בקישור ויבואה ודוארטה לכפ"ס יש את הכלים לסכן את הירושלמים ולעשות להם חיים קשים. כפ"ס באה אחרי ניצחון מרשים מאוד בבלומפילד ואין לי ספק שמאזן הכוחות היה נראה אחרת אם המשחק היה נערך בלוויטה. אבל עצם העובדה שהמשחק נערך ברמת גן פוגע משמעותית בסיכויים של כפ"ס ועל הנייר נראה שעשרת אלפים האוהדים הצהובים שצפויים להגיע לרמת גן ישפיעו על המשחק כיאה לאוהדי בית"ר ויהפכו את בית"ר לפייבוריטית ברורה. אלי אוחנה יהנה מסגל מלא ללא פציעות.

בכל מקרה אני בטוח שכפ"ס יוכלו לתת פייט מכובד, אי אפשר לפסול ניצחון כפר סבאי זה תסריט שבהחלט הגיוני ובטוח שלא יפתיע את כולם. אמור להיות משחק התקפי של 2 קבוצות יצירתיות שיעלו על מנת לנצח.

הרכבים משוערים:
    הפועל כפ"ס: אושרי לוי, עופר טלקר, דגלאס דה סילבה, אלון חלפון, עמנואל פאפו, אביחי ידין, אבובקרי יעוזה, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ', סמואל יבואה וז'וז'ה דוארטה
    בית"ר ירושלים: איציק קורנפיין, יואב זיו, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, רוני גפני, מילובן מירוסביץ', גל אלברמן, מיכאל זנדברג, פאבריס פרננדז, ז'ואנו פינטו וברק יצחקי

4. Maccabi Tel Aviv Member

הייתי אתמול במשחק של מכבי ת''א וזה בושה וחרפה מה שהיה עם השוטרים פשוט בושה
    צריכים כול האוהדים להתאחד נגד המשטרה אי אפשר ככה,באנו 1000 אוהדים לתמוך בקבוצה שלנו
    והשוטרים התחילו להרביץ סתם לאוהדים,לא רוצייםםם שוטרים ביצייעעעעעעעעעעעעע

מכבי ת''א אהבת חיייי
    הכל בשביל מכבי,לעולם לא תצעדי לבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/9/06
  5. burning soil Member

צודק, ההתאחדות ושר הספורט צריכים להתערב כדי להוציא את השוטרים
    מהיציע, מתייחסים לאוהדים בארץ כמו אל חיות אדם.

6. MHFC Member

אני אתייחס קודם למשחק של מכבי הרצליה נגד בני יהודה,.
    עוד הפסד לראובן עטר ולמכבי הרצליה, כאשר הפעם היא הייתה יותר טובה לדעתי וישחקה בסדר גמור, לועמת בני יהודה שאירחה לא שיחקה טוב, אבל הצליחה להשאיר את 3 הנקודות בבית, היו כמה הזדמנויות להרצליה שהייתה חייבת להבקיע מהם שער אבל היא לא עשתה זאת, כמו שעטר אמר הרצליה חייבת חיזוק לפחות ב-2-3 שחקנים זרים.הרצליה במקום האחרון בטבלה עם 3 הפסדים, זה מה שקרה גם למכבי נתניה בעונה שעברה עם עטר, שהיא פתחה עם 3 הפסדים ומשם היא השתפרה והשתפרה עד שנעשתה קבוצת אמצע טבלה.

צודק.
    למרות שאני לא אוהב את האוהדים של מכבי ת"א וגם את הקבוצה עצמה, אתמול הזדהתי עם האוהדים, השוטרים מרחיקים את אוהדי הכדורגל מהמגרשים!! לא פלא שאחר כך לא רואים כמעט אוהדים, כך זה בכל איצטדיון.

הפועל כפר- סבא "תארח" את בית"ר ירושלים באיצטדיון רמת גן במשחק המרכזי של המחזור, כפר סבא שעד כה עם מאזן מושלם של שתי ניצחונות תפגוש את קבוצת המיליונרים של גאיידמק שבינתיים גם עם 2 ניצחונות.בואטנג ייחסר לביתר וזה עלול להיות מאוד משמעותי, כאשר בואטנג הוא שחקן שעושה עבודה נבדרת באמנצע המגרש לא יהיה שם והעבודה תהיה מוטלת פי 2 על אלברמן, לדעתי ארדילס צריך לפתוח עם עמית בן שושן שמראה יכולות מדהימות, במחזור שעבר מול הפועל ת"א כבש שער בדקה ה-91 והצטיין, חייב לפתוח הערב בהרכב.
    בהצלחה לכפר- סבא ושיהיו המון :aaa7:

בנוסף למשחק של כפר- סבא - ביתר, תתארח מכבי חיפה אצל מכבי פ"ת באורווה, אני לא אספיק לראות את המשחק, בגלל שאני חייב ללכת לאינשהו, חייבים ניצחון זה מה שבטוח, גם בגלל שזה יתן לנו ביטחון לקראת המחזורים הבאים וגם בגלל שלא ליצור יותר מדי בעיות בקבוצה במידה ונפסיד ואני מקווה שלא וזה מה שבדרך כלל קורה לאחר הפסד.אני מקווה שמסודי ובוקלי יראו יכולת טובה יותר ממה שהם הראו מול ליטקס, כי היכולת שלנו מול ליטקס לא תספיק מול מכבי פ"ת.

7. Melixon 15 Member

אחי מעלה בי ספק, אם אני יגיע נגיד חצי שעה לפני המשחק יהיו כרטיסים בקופות נכון?
    (נוער כבר אבוד)
    תזכרו שבכל זאת זה ר"ג..

8. FelaKaT Member

אני מניח שיהיו, אם לא בטוח יהיו ספסרים.

למה אתה לא מזמין מראש וסוגר עניין?

בכל מקרה, אם באמת בנאדו פותח בתור קשר אחורי אני לא בטוח ששווה להגיע למשחק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי פ"ת - מכבי חיפה (היום, 19:00), פ"ת

מכבי חיפה תנסה הערב ב-19:00 להתאושש מהתיקו המביך מול ליטקס לובץ' (1:1) כאשר תתארח במשחק חוץ קשה מול מכבי פתח-תקוה.

התחושה בקרב השחקנים במהלך האימון המסכם היתה שהמשחק מול ליטקס היה פספוס גדול לאור העובדה שחיפה יכלה לנצל יותר ממצב אחד במחצית הראשונה. בחיפה לא רוצים להטיל האשמה על שחקן ספציפי כזה או אחר, אבל אין ספק שעצבנות בקרב מספר שחקנים גורמת להם לצאת מריכוז, מה שפוגע במישרין במשחק הקבוצתי.

אלון חרזי, שמתח את שריר הירך, לא נטל חלק באימון, והוא ייעדר מהמשחק מול פ"ת. גם אנדרסון חבייאר ועדן בן-בסט הפצועים לא יכללו בסגל. יש אפשרות שהמאמן, רוני לוי, יבצע מספר שינויים בהרכב על מנת להביא לזעזוע בקרב מספר שחקנים שלא מביאים את יכולתם הטובה למגרש.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אייל משומר, רפאל אולארה, דקל קינן, אדורם קייסי, רביד גזל, חאבייר דירסאו, גוסטבו בוקולי, אלן מסודי (שלומי ארבייטמן), יניב קטן, רוברטו קולאוטי.

http://images.one.co.il/images/d/gg79636.Xxx
    צריך לשכוח את יום חמישי, רוני לוי.

אחרי הניצחון בשבוע שעבר על מכבי הרצליה במכבי פתח-תקוה עולים מדרגה ויודעים היטב שהמבחן האמיתי הראשון בליגה צפוי לקבוצה מול מכבי חיפה. מכבי חיפה זו לא הכח עמידר ר"ג ולא הרצליה, ואם במלאבס רוצים להשתלב במועדון הגדולות העונה, הקבוצה של גיא לוזון חייבת לתת פייט טוב לאלופה.

נראה שגיא לוזון ימשיך לתת קרדיט ל-11 שניצחו בהרצליה, פרט לדילמה אחת והיא אם להחזיר את פטריק סופו להרכב או להמשיך להשתמש בו מהספסל. סופו לא פתח בהרצליה, והדילמה תהיה בינו לבין רוביל סרסור, כשעומר גולן ימשיך לתת את הטון בחוד.

נראה שגם הקשר הצעיר והמוכשר, דידי אונגר, ימשיך לקבל אשראי על חשבונו של עמנואל אביידה. איסמאעיל עאמר ימשיך לשלם את המחיר גם בגלל הצהרות שנתן לפיהן הוא מעוניין לעבור למכבי תל-אביב וגם בגלל שהמאמן מעדיף את נאור פסר על פניו בעמדת המגן הימני.

הרכב משוער: אוהד כהן, נאור פסר, מוראד מגמאדוב, ג'ובאניני, קובי גנון, סולי צמח, אנדריי קלדיירה, דידי אונגר, בלסינג קאקו, רוביל סרסור (פטריק סופו), עומר גולן.

http://images.one.co.il/images/d/gg101685.Xxx
    אין מה להתרגש, משחק ליגה רגיל. גיא לוזון.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/06
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק מעניין מאוד בפ"ת.

השאיפו של מכבי פ"ת הם צמרת וזה לא סוד, פ"ת קבוצה מאוד מסוכנת וחיפה צריכה לבוא דרוכה מאוד כי הפסד שני כבר במחזור ה-3 יהיה מאוד לא נעים. חיפה בתקופה לא טובה, ראינו אותה מול נתניה, גם ראינו איך היא ניצחה את אשדוד וראינו אותה מול ליטקס. הקבוצה של גיא לוזון לא פראיירית, אם חיפה תבוא ולא תהיה במיטבה פ"ת תנצל את זה ותיצא עם כל הקופה.
    חיפה חייבת להתעורר, הפסד ליגה כבר יש, אירופה קצת בורחת וכבר קשה לומר שיש מקום לטעויות. רוני לוי צריך להבין שאם החיבור לא יגיע עכשיו חיפה עלולה לצאת ניזוקה מכל החזיתות.

11. flash Member

למה סופו לא פותח?

12. Maccabi Tel Aviv Member

צילומים של הקהל של מכבי אתמול,שכולם יראו עכשיו מה עשו לנו השוטרים ..אני הייתי שם וראיתי
    את זה בעניים שלי ... כדי לשים סוף פעם אחת ולתמיד לשוטרים...
    משטרהההה זווונהההההההההה

מכבי ת''א אהבת חייייי

http://www.crazyone.co.il/msites/crazyone/...yer.aspx?id=947

13. משוגע בירוק Member

תקשיבו - מישהו ראה שני שערים כל כך דומים כמו השער של קטן היום והשער של זנדברג במחזור הראשון מול מכבי תל אביב? פשוט לא יאומן העתק מדויק...

14. בית"רי מלידה Member

דוגרי, לא מזיז לי שאתם ואוהדי הבועל חטפתם פעם אחת: תלמדו פעם אחת מה עוברים היותר צעירים בטדי כל שבועיים !

גם ההתגייסות של העיתונאים חושפת את הפרצוף האמיתי שלה : כשזה אוהדי בית"ר זה "בבונים" , אבל כשזב צפונבונים, אז כל הבן הרצלים והלקקנים של אברם משתוללים...שייחנקו מהגפילטע פיש בחג. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד פרק שחור מאוד במלחמה שתופסת תאוצה בין השוטרים לאוהדים. 2 שוטרים פצועים לינץ' של שוטרים על אוהד ואינספור קללות של אוהדים לכיוון השוטרים. מה יהיה....