המחזור השלישי: בית"ר מנצחת עם הרבה מזל את כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏15/9/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכה קשה לצהובים. אם אני הייתי אוהד מכבי אז השחקן היחידי שעוד הייתי מסתכל עליו ואומר "נו טוב יש סיכוי לאופטימיות..." זה אבי נימני אבל נימני לא יהיה היום. מכבי ת"א גם ככה בתקופה רעה, גם ככה באה למשחק חוץ בתור אנדרדוג אז בלי המנהיג זה יהיה בכלל סיפור קשה.

אבל......... לכו תדעו. לירן כהן למרות הבלגאן סביבו שהיה השבוע אמור להחליף את נימני ואני אישית תופס מאוד מהכישרון של הילד המבוזבז הזה. לירן כהן שחקן מצויין, יש לו שליטה בכדור ואני בכלל לא מבין איך מכבי יכולה להתעלם כל כך מהשחקן הזה. אז אולי הפציעה של נימני תעשה לו רק טוב, אם באמת הוא יפתח אני מאחל לו (למרות שנאתי למכבי) שיתן את משחק חייו ויצא מלך. אבל הוא לא יוכל לעשות את זה לבד. יוסי שבחון צריך גם הוא להיות עוד יותר דרוך אם הוא שוקל ברצינות לשאת על עצמו את השלט "המחליף של אבי נימני". שבחון צריך לגלות מנהיג ולסחוב את הקבוצה על הגב שלו.

בינתיים 1-0 לבני יהודה על מכבי הרצליה משער בדקה ה-8 של ראובן עובד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה שלא עושה איתנו צודק, נתניה בעטה פעמיים לשער, פעם אחת כבשה (עוד פאשלה של שטרית, עד מתי??) ופעם שנייה זה הלך לידיים של קאלה. בסה"כ אנחנו נראים טוב מבחינת הלחץ והריצה קדימה, אבל רוסו ושבחון פשוט מאבדים כדורים בסיטונות, לירן כהן חייב להיכנס לדעתי, יותר גרוע בכל מקרה לא יכול להיות. אגף שמאל בכלל אין לנו, שטרית ורועי דיין זה כלום, אולי עדיף להכניס את לירן כהן דווקא לשם כדי לפחות לפתוח את המשחק לשני אגפים.

מנשה משיח הוא רק עוד חלק מ-99% השופטים העלובים שיש במדינה הזאת, זה כבר מתחיל להיות עצוב.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי נראית לא רע יחסית, נתניה לא ממש מהווה איום לקאלה. רוסו מנסה ומשתדל אבל לא מדוייק ומאבד כדורים, אנסומבו הורג את שבחון. וגם ששבחון חופשי כל הפעולות שלו לא מדוייקות. מצד שני אני עדיין לא מבין מה התפקוד בדיוק של ש בירוק, היחיד בנתניה שנראה בסדר זה אופיר חיים שעובד קשה.
    לירן שטראובר מראה בפעם המי יודע כמה עד כמה פרא אדם מכוער הוא עם הבוקס שהביא למרדיקוביץ', הוא היה חייב לקבל אדום. אפרופו מדריקוביץ', הוא לא רע. רואים שיש לו כדורגל והוא גם זה שבישל למישאלוב זה השער היפה שלו.

מכבי ת"א נראית טוב יותר, אני כבר מרחם על אלי כהן אם מכבי תפסיד במשחק הזה אני לא יודע מה יהיה איתו.

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

תהרגו אותי אני לא מבין למה אלי כהן עוד מעלה אותו בהרכב... אני חושב שאפילו הסבה של אחד המגינים שלנו לעמדה הזאת תעשה יותר טוב מאשר להמשיך ולפתוח עם שטרית כל משחק.

5. נדב מיכאלי Member

משחק בשליטה של נתניה בקופסא,אבל שחקנים שלהם מחמיצים ברשלנות ומקבלים החלטות לא נכונות עם הכדור (שכטר למשל לא יודע מתי למסור או לבעוט).
    בכל זאת אני מקווה שנתניה ינצחו.
    בינתיים אין הפתעות במחזור הזה.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב עשיתי את הטעות הקריטית - אסור לראות כדורגל ישראלי אחרי כדורגל אירופאי. אין לי מושג איך הקבוצות שלנו בכלל מגיעות למשהו מחוץ לליגה, יוסי שבחון שכבר היה בסגל נבחרת ישראל הוא שחקן שלא מסוגל לתת פס אחד מדוייק, הדבר הכי בסיסי שמלמדים ילד בן שנתיים בכדורגל זה לתת פס לאבא, לירן כהן עם כל הכבוד לטכניקה הנהדרת לא מסוגל להגביה כדור אחד מדוייק לרחבה, איך לעזאזל הוא עבר שנים במחלקת הנוער (כמעט וכתבתי אקדמיה) בלי שילמדו אותו להרים?

איתי שכטר - שחקן טוב, חרא של בנאדם, לא מספיק התרגיל המלוכלך שעשה לנו בקיץ, הוא אגואיסט וצוללן, מקווה שיום אחד יבוא המטראצי המקומי שיתחשבן איתו על הכל.

שדדו את נתניה מאחד על אחד של אוקוצ'ה בסיום, מצד שני זה לא מפצה על ההתעלמות מהאדום שהגיע לשטראובר כבר בדקות הראשונות, וזה שופט בליגת העל שלנו, יופי.

7. Juanito Member

אחח מכבי הרגת אותי,כבר אין לי כוח ללכת למשחקים ואין לי כוח לסקר, מה שמחזיק אותי זה שכל שבוע אני מריץ את המשפטים האלה בראש:
    אהובתי אל פחד , תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר.
    הכל בשביל מכבי,לעולם לא תצעדי לבד.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה היה משחק מוזר. מכבי אולי ברוב שלבי המשחק הייתה נראית יותר טוב אבל בחצי השני נתניה החטיאה יותר מדי והייתה קרובה יותר לשער הניצחון.
    לירן כהן מאז שנכנס עשה כמה פעולות טובות כמובן יחסית לזמן הקצר ששיחק, אלי כהן חייב חייב לתת ללירןכהן הרבה יותר קרדיט. מכבי תרוויח בגדול, אין לנו בכלל בארץ כאלה הרבה שחקנים שלא נדבר במכבי אני ממש לא מבין את ההתעלמות ממנו.
    איתי שכטר היה טוב היום, יש לו אחד על אחד מדהים. הוא עשה צרות לכל מי שבא לשמור עליו אבל קבלת ההחלטות שלו ברגע האחרון היא שגוייה. אוקוצ'ה מצטייר אצלי כשחקן מלוכלך. לכל כדורי הגובה הוא עולה עם המרפק קדימה ולאלה שהוא בכלל לא עולה הוא פשוט נותן גוף לשחקן היריב בצורה מכוערת.

מזל טוב למכבי על הנקודה הראשונה.

מכבי הרצליה ממשיכה לצנוח ואחרי 3 מחזורים היא עדיין עם 0 נקודות לדעתי בשבועיים האלה עד המחזור הבא הולך להיות איזשהו זעזוע בקבוצה, אם לא יהיה חיזוק ראובן עטר יתפטר או ששיימן יפטר אותו לפני זה. בני יהודה לוקחת קצת אויר עם ניצחון ראשון העונה שאולי יעזור לכתומים להמשיך הלאה.
    אשדוד, זמנית כמובן, במקום השלישי עם 6 נקודות. הפועל פ"ת עוד יבכו על ההפסד הזה. להוביל מהדקה ה-27 עד ל-20 דקות לסוף ואז לספוג שער זה מעצבן שלא נדבר על מהפך. הפועל פ"ת יוצאת שוב פעם בלי כלום מהמשחק הזה וגם שם הולך להיות מעניין.

9. נדב מיכאלי Member

לפחות במכבי עצרו את הסחף השלילי.

10. Raulito Madridista

משחק לא רע היה בין מכבי נתניה למכבי ת"א, אני ציפיתי לקצת יותר כדורגל, אבל משחק בהחלט לא רע. אהבתי יותר את הדקות שלא היה מרכז מגרש, ב20 דקות האחרונת, והיה פינג-פונג של התקפות.
    פעם מכבי ת"א מתקיפה ומאבדת כדור מהר, ופעם מכבי נתניה.
    השחקן הכי טוב על המגרש היה איתי שכטר ללא ספק. הוא עשה משטרית צחוק(אבו-סיהאם הרבה יותר טוב ממנו, העיקר מכבי זרקה אותו), וגם משאר שחקני ההגנה של מכבי. לא הפסיק לרוץ, גם הגנה וגם התקפה. הוא מנסה לעשות דברים, יש לו טכניקה גבוהה מאוד, הוא תמיד בקלות עובר את המגן שלו, גם אם לא תמיד מוסר בזמן, הוא סיפק מסירה אדירה לטוטוהאנה שנכנס כמחליף, שהחמיץ כמו שליון אמר, ברשלנות, לא החליט מה לעשות עם הכדור.
    נתניה כבשה מטעות בהגנה של מכבי ויציאה אומללה של קאלה, מישאלוב השווה בשער יפה אחרי שנתניה לא הסתדרה עם מרטיקוביץ.
    נתניה הייתה יותר טובה והיא יכולה להיות מאוכזבת כי זה משחק בית, פרט להחמצת טוטוהאנה,
    אוקוצ'ה שהיה חלש, החמיץ ממטר אחרי סלאלום של שכטר.
    שי בירוק היה המאכזב בנתניה, הוא לא יכול לשחק בתור קשר אחורי. גוטמן צריך לעבוד בנתניה על שיתוף פעולה בהתקפה, לא כל אחד לוקח כדור ומנסה לעבור את כולם. פיטו היה חלש גם כן.
    עבור אלי כהן, סוף סוף נקודה, מכבי נותנת 10 דקות של כדורגל ונרדמת. שבחון חלש בינתיים, גם רוסו.

בני יהודה השכילה לנצח את הרצליה, אבל העובדה שהיא כל מחזור מוציאה כדור מהרשת, צריכה להדאיג את שירזי. לבני יהודה מעולם לא הייתה הגנת ברזל, אבל ההגנה לא הייתה מסננת כל-כך. עובד, השחקן הכי מסוכן של בני יהודה, היה זה שכבש ונתן ביטחון לבני יהודה. הרצליה של עטר נאיבית, היא שוקעת בקו האדום בינתיים.

הפועל פ"ת הובילה 1-0 משער של הבלם יחימוביץ, אחת נקודות האור הבודדות בקבוצה. אשדוד הצליחה להבקיע לאחר שני מהלכים מבריקים, והצליחה לנצח את המשחק ולא לאבד נקודות מיותרות. פ"ת של לחמן קבוצה חלשה מאוד, מועמדת לירידה כמו שאמרתי.

11. M_T_A Member

אולי פשוט לא מלמדים להרים במחלקות הנוער בארץ... הישראלי היחיד שיודע להרים הוא אדורם קייסי.
    מאוד ממעיטים בארץ בערך של ההרמות, למרות שבעיקר מהמצבים האלה אנחנו מקבלים גולים באירופה

12. הרצליה Member

קיבינימאט עם הקבוצה הזאת כבר!
    אדרי הביתה ומיד שחקן של התחת שלי.
    קימוטו נראה כמו פועל זר שהגיע במקרה לדשא של מגרש כדורגל.
    בוקסנבוים התחיל חלש מאוד, בסוף הוא היה בסדר.
    זה בעצם מסביר הכל, השחקנים האלה, השלושה האלה, הם אלו שהיו אמורים לשדרג את הקבוצה ביחס לשנה שעברה,אבל הם יותר חלשים מהשאר.

אפשר להגיד שהיינו יותר טובים מבני יהודה אבל מה זה יתן לכל הרוחות? זה מה שיתן לי את ה-3 נקודות?

העיקר שראדי שחקן לליגת העל, הוא מוציא שם רע לחלטורה.
    חיים מלכה, למה כאלה נגיחות הוא לא מביא בהתקפה?

יוחאי אהרוני הוא דווקא נקודת אור, ואני מקווה שההמשך שלו יהיה כמו של קדוסי, חלוץ אלמוני שמגיע ופורח.

חוץ ממנו אי אפשר לציין אף אחד לטובה, אף אחד!

שיימן הביתה!

13. ReL Member

אני עד עכשיו לא מבין איך אוקוצ'ה החטיא הזה, פשוט לא נתפס.
    אני לא יודע מה אתם ראיתם אבל מכבי ת"א פשוט על הפנים ואם לא יהיה שינוי גדול הם יבלו את העונה בתחתית . אבי סטרול היה היום פשוט על הפנים לא יודע מה עבר עליו , ממש חלש . איתי שכטר היה מדהים רק חבל שלא משחרר את הכדור בזמן , אבל נתניה בנויה על שכטר שכטר ושכטר . אין קשרים תוקפים חייבים להביא לפחות 2 ולשחרר את פיטו וערן לוי.

בדוגרי גוטמן ואלי כהן אלו מאמנים שהורגים את הכדורגל היפה ורוב הזמן היה משעמם

ובקשר להרצליה , אל תספידו אותם מהר גם נתניה הפסידה 3 משחקים רצופים בעונה שעברה. אם היא תביא חיזוק רציני יש לה סיכוי , כרגע אני בספק אם הם יגיעו בסוף העונה ל20 נקודות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/06
  14. נדב מיכאלי Member

החמצה מדהימה של אוקוצ'ה.
    זה בדיוק כל העניין של התקשורת הישראלית,הוא היה מצויין נגד חיפה ופתאום בכל חור עשו עליו כתבות .
    סתם עושים לו נאחס (מקווה שלא עשו לבן שושן ).
    מכבי תל אביב חלשים .

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטראובר שוב הוכיח כמה פוזאי הוא .

השופט נראה לי חשב שזה יותר הצגה של חלוץ מכבי ולא שבאמת פגעה היד של שטראובר בו