המחזור השלישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏29/8/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאל של הרטה נבלם ע"י מיקו ואוטל אוטל התחיל לצאת עם הכדור ורפאל הפיל אותו במאבק של פאול לגיטימי (מצד רפאל). אבל תוך כדי שאוטל נופל ורפאל עומד מאחוריו הוא נותן לא אגרוף בגב עם כוונה ברורה ובלי שום סיבה חוץ מלהרביץ כשבאחד ההילוכים החוזרים רואים את השופט עומד כ - 3 מטרים משם כשאין אף אחד בינו לבין השלושה האלה וכשהוא בדיוק בזווית של המצלמה שמראה את האגרוף כך שגם הוא רואה את זה.

וזה מבלי לדבר על שאר השטויות של השופט הליצן הזה.

2. T0XiN Member

אדם צעיר אמר פעם:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx :aaarse:

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל באיירן:
    אומנם רק תקציר, אבל באיירן נראתה נפלא, אולי רק בשער של פנטאליץ' ( אם ראיתי נכון מסירה רעה מאד של בורובסקי) זה נראה פחות טוב. בעיקר שווייני נראה היום נפלא, אבל לא רק הוא גם טוני פשוט נפלא ( איזה גולאסו!). פיליפ לאם עם שער פנטסטי שמזכיר את השער שהוא כבש מול קוסטה ריקה במשחק הפתיחה של המונדיאל. נראה גם שקלינסמן סוף סוף מצא את השיטה המתאימה לבאיירן. הופעה טובה גם לרנזינג ככה שלפחות איך שזה נראה היום יש הרבה סיבות לאופטימיות בבאיירן ( וזה עוד בלי ריברי).
    אבל זהירות הרטה אומנם קבוצה לא רעה, אבל לא מעבר לזה, היום במיוחד פשוט נראתה לא מזיקה.

* ד"א נדב, בתקציר שראיתי בכלל לא התייחסו לתקרית שציינת, ככה שאני אשמח אם תוכל להביא תקציר בה התקרית נראת לעיין. לפי הדברים שלך זה אדום ברור, בDSF פשוט לא התייחסו לזה ( תקציר של 12 דקות).

----
    אין חדש תחת השמש בשוואבן לנד, כבר נמאס לי מההגנה הזאת ואל תיתנו לאפס להטעות אותכם, הנובר שוב ושוב הביכה את שטוטגארט ואם פורסל היה קצת יותר מדוייק בפתיחת המשחק הכל היה נראה אחרת ( רבע שעה ראשונה בשליטה מוחלטת של הנידרסקוסנים). ההגנה הזאת היא לא הגנה של קבוצה שרוצה להיות ברבעיה הפותחת ואני מקווה שגם מר פה ראה את זה ומבין שהיכולת ההגנתית הזאת לא תספיק בהמשך.
    מבחינה התקפית אין טענות, גם אם בשטורק לא הוסיף יותר מדי הוא עדיין עדיף בהרבה על העגלה הצ'כית יאן סימק שרק היה תוקע את המשחק ואני מקווה שפה סוף סוף הבין את זה.
    במיוחד מרטין לניג נראה נהדר ! שליטה טובה בכדור, ראיית משחק טובה ובכלל הוא היה לצד פבלו פרדו ( מלך!) המצטיין במשחק. התקווה שלי נעוצה בעיקר בחזרה של קקאו לכשירות ושל הילברט לפורמה טובה יותר. במקרה הזה לניג צריך להחליף את בשטורק ( כמחליף ראשון, סימק שני או אפילו שלישי אחרי רודי הצעיר) והילברט ישחק במקום לניג בצד ימין. כמה שזה מאכזב מריקה פשוט לא לוקח את ההזדמנויות שהוא מקבל.
    מעבר לזה משחק מצויין ונקי מטעויות ( לשם שינוי) ליינס להמאן. גומז בכיוון הנכון לחזרה לכושר, אבל ההחמצות שלו ( אני ספרתי לפחות 6 ) זה בהחלט טעון שיפור.
    לסיכום, אנחנו לא ורדר ברמן, כל עוד ההגנה לא תתייצב לא נגיע לשום מקום, בסטה!

4. דנידין Member

עוד מחזור נהדר בליגה הטובה באירופה ( לפחות המעניינת והמהנה מכולם) הסתיים ויש כ"כ רצון לעוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

לגבי משחקי אתמול, אין לי שום סימפטיה לבווארים אבל אתמול הכל נראה נהדר, אפילו אני נהנתי מלראות את קלינסמן מאושר ( יש בו משהו מקסים).

לגבי שטוטגארט, כמו שלירן אמר, עם ההגנה הזאת הם לא יגיעו לשום מקום, אני ספרתי אתמול 5 מצבים של 100 אחוז לטובת הנובר כולל כדור של הנקה למשקוף.

ועכשיו אנחנו מתפנים לדרבי הגדול, ניתן לאוהדי הבורוסיה לדבר, אנחנו מדברים רק תכלס ובמעשי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפרמייר דיברו על זה גם מיד ולכן הראו הילוכים חוזרים שוב ושוב ומכמה מקומות וגם במחצית. ושם אכן אמרו שהגיע אדום ברור. אני מניח שב DSF לא כל כך התייחסו לזה בגלל שזה קרה באמצע המחצית הראשונה ואחרי זה ובמיוחד במחצית השניה קרו כל כך הרבה דברים חיוביים וחשובים בבאיירן שכבר לא היה זמן וצורך להתעסק בזה. לא כולם מחפשים לנקות את שמו של ואן בומל. אני מניח שבתקציר הזה גם לא הראו את הפנדל הברור על טוני מהמחצית הראשונה (תפיסה של כ - 10 שניות בחולצה כשלאם או שוויני מרימים כדור מצד שמאל וגם על זה אמרו השדרים פנדל ברור). שוב, כי לאור מה שקרה אח"כ ואיך שהמשחק נגמר זה כבר לא היה רלוונטי.

לירן, לא בטוח שזה שריברי לא שיחק זה היה חיסרון. אני בכלל לא בטוח שריברי מתאים לשיטת המשחק שראינו אתמול. באיירן שיחקו מהר מאוד עם המון המון מסירות (לפני אחד הגולים ספרו 24בפרמייר מסירות והחזקה רצופה של דקה ו - 4 שניות) ומסירות בנגיעה אחת. ריברי, כמו עד עכשיו הראה הוא שחקן של לעבור שחקנים בכידורר והרבה פחות של מסירות. לכן, לא בטוח שהוא יתאים, אלא אם כן אלו היו ההוראות של המאמן משנה שעברה. דבר שני, גם שוויני וגם זה רוברטו עושים הגנה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מריברי. כמו שכתבתי אתמול הם התחלפו המון ביניהם ועם אוטל ועשו הגנה בנוסף לו או במקומו. גם כאן לא בטוח שריברי יתאים. בכדורגל, לא תמיד 1+1 = 2 ולא תמיד שחקן, יהיה מצויין ככל שיהיה, יוסיף לקבוצה מסויימת.

יש לי חדשות בשבילך. גם ברמן לא יגיעו לשום מקום כל עוד ההגנה שלהם לא תיראה נורמאלי.