המחזור השלישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/8/06.

1. dani12 Member

מחצית ב-AOL ארנה.
    עד הגול של המבורג הייתה רק קבוצה אחת על המגרש-המבורג.
    לאחר השער אני לא מבין למה הם התגוננו במקום לחפש את השני.עד המחצית היו להרטה 3 הזדמנויות לכבוש שער,והם לא השכילו לעשות זאת.
    המבורג עד הגול שלהם עמדו פנטסטי על המגרש.

2. dani12 Member

נקודה יקרה להרטה,ועוד איבוד נקודות של המבורג.
    2 הקבוצות היו קרובות לנצח אבל החמצות נוראיות בדקות הסיום (או אפילו שניות הסיום) קבעו 1-1 עם משחק מלא ארועים,ואן דר ווארט נפצע בפעם האלף ולא בגלל שחקן יריב,הוא פשוט בעט כדור חופשי.גם הורחקו לכל קבוצה שחקן אחד.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יהיה עם המבורג ?! עוד תיקו מאכזב...
    פשוט חבל שהם ניראים כ"כ רע,מה קורה אמרו להגיע עוד איזה חיזוק ??
    כי ככה פשוט אי אפשר להמשיך,זה לא דופק כמו שצריך.

4. ASROMA Member

כנראה העזיבות של ואן בויטן ובולארוז מתחילות להשפיע , המבורג עם ההגנה הטובה ביותר בליגה בשנה שעברה ספגה בכל מחזור העונה.
    בנוסף החלק הקדמי של המבורג פשוט בינוני להחריד , סאנוגו ובני לאות' זה לא התקפה ברמה של צ'מפיונס ליג , החוד של ברמן,שאלקה,באיירן ואפילו לברקוזן ודורטמונד אולי עולה על זה של המבורג.
    בנוסף יש לציין כי כמעט כל חוליית ההגנה שכן נשארה בהמבורג לא שיחקה במשחק הזה , וינסנט קומפאני היה פצוע , בנוסף גם טימוטי אטובה שהיה מצוין בשנה שעברה וגיא דמל היה מושעה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לעולם לא נותן דעה על קבוצה לפני שראיתי כמה משחקים מלאים שלה, ולצערי העונה עדיין לא יצא לי לראות אותה פרט לתקצירים. ובכל זאת ההרגשה שלי היא דווקא שהקישור של המבורג נראה טוב רק על הנייר ובמציאות הרבה פחות זוהר ממה שהיה נראה בעונה שעברה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי את המשחק של המבורג נגד אוססונה ואת התקצירים משני משחקי הליגה הראשונים וגם בגביע הליגה ויש להם בעיה קשה בקישור (כמו שדול עולה איתו). הוא עולה השנה בדר" עם קישור סופר דפנסיבי כשרק ואן דר וארט הוא היחידי שעושה התקפה (משום מה טרוכובסקי על הספסל בדר"כ) ואיתו משחקים ירולים (לא שווה הרבה לטעמי) ויקי ודה יונג. ככה לא בונים קבוצה שרצה בצמרת.

בכלל יש בעיה של בניית קבוצה בצורה עקומה ועל זה כבר כתבתי. הביאו את לאות בלא מעט כסף, הוסיפו לו את גררו בלא מעט כסף ופתאום ראו איזה אחד סנוגו שהבקיע 10 שערים בעונה שעברה והוא פנוי, אז הביאו גם אותו ועכשיו הם לא יודעים את מי להושיב על הספסל. ולא יעזור כלום. חלוץ צריך לשחק ולדעת שיש לו שקט כדי לצבור את הביטחון. וזה בדיוק מה שלא יהיה עכשיו לאף אחד מהשלושה. בהתחלה לאות ישב, עכשיו גררו יושב ואני כבר ראיתי אותו מתעצבן על זה.

מעבר לזה, לדעתי שנה שעברה הייתה שנה חד פעמית שלא תחזור. בטח לא כל עוד דול במועדון. הוא גם מאמן לא מי יודע מה בניהול משחקים והעלאת הרכבים.