המחזור השלישי: בארסה מנצחת בקאלדרון אחרי 3 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/10.

1. xavi6 Member

בסדר, שיעשו עליו פאול, לא בזדון ושהוא יהפך לנכה על כיסא גלגלים ויתמודד בזריקת קידונים באולימפיאדת הנכים.

עריכה-
    טוב, בסדר, הדפר הזה שלח לו הודעה מהפלאפון של קון וכתב לו מגילה שהוא מצטער. אידיוט. שרק ישבור רגל...

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/10
  2. yakov_y YNWA

אומנם אני אוהד ולנסיה אבל אני פשוט שונא את הליגה הספרדתית. ליגה כל כך מגעילה.

אנטוניו ולנסיה נצפע בפציעה הרבה יותר קשה מליונל מסי ולא עשו שום דבר לשחקו שפצע אותו. אני יכול להביא עוד הרבה דוגמאות על פציעות קשות מהפציעה שליונל מסי קיבל והשחקו הפוצע לא קיבל עונש ובצדק.

3. Muurad Member

לא מבין מה הקטע? כאילו שחקנים לא טועים... אופיילושי בכלל נגע בכדור לפני שפגע במסי, וגם קורה במשחק כדורגל שהתיקול לא טוב ואי אפשר לעצור, כמו המקרה הזה... מי שחושב שזה היה בכוונה שופט את הנושא עם דעה מהבית.

4. 亚历山大帕托 Member

ההודעות של ירדן...

http://kuwait-buzz.com/blog/wp-content/uploads/2010/04/jose-mourinho-looking-for-a-replacement.Xxx

מספיק כבר עם הטמטום הזה. לא היה אפילו מקום להוציא אדום ישיר. אם זה לא מסי וברצלונה...

"ראייה סלקטיבית" :aaarofl:

5. xavi6 Member

http://up203.siz.co.il/up3/x2wyywuyywy2.Xxx

כשאומרים תמונה אחת שווה אלף מילים, לזה מתכוונים. על איפה אויפלושי מסתכל, על איפה הרגל שלו הולכת...אתם צודקים, אני טועה.

אגב, בוריס, ויטלי, איך שלא קוראים לך-קצת מצחיק שאתה אומר "אם זאת לא הייתה מסי וברסה", כאילו שאנחנו משלמים לשופטים או משהו כזה...בתחום הזה אני חושב שמילאן יותר טובה. תזכיר לי כמה נקודות הורדו לכם?

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/10
  6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כמה תמונות שווה הווידאו ששמתי? טוב, מבחינתך גם לחטוף כדור ממסי זו עבירה של אדום.

7. xavi6 Member

משחקן שנגע גם בכדור, בקושי, אני לא מצפה שהתנועה שלו תימשך עד למצב של שבירת קרסול, בטח לא ככה. אחרי שהוא נגע בכדור, וגם בקושי, הוא המשיך את כל הדרך לשבירת הקרסול למסי.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כן, שבירת קרסול, זעזוע מוח והפלה.

9. 亚历山大帕托 Member

ירדן מנסה להעליב אותי בכך שהוא משייך אליי שמות פרטיים שאינם שלי כשהוא יודע מה שמי...

http://i51.tinypic.com/x1n2wn.Xxx

אתה יודע מה שווה יותר מתמונה? מציאות ומוח שינתח אותה.

10. hai80 Member

אופאלושי הלך לכדור, חסר פאולים שאתה יכול לתת לצלם אותם בטיימינג נכון ולהוציא את הבלם כסחן? חלאס עם העיוורון הזה למסי, גם אדום לא הייתי נותן לאופאלושי , מקס' צהוב , אז מה אם מסי נפצע? גם ולנסיה שבר ת'רגל ולא עשו ליריב שלו דבר , חסר פעמים שרוי קין נכנס כדי להכנס במישהו והוא קיבל על זה מקסימום אדום? בגלל שזה מסי מנפחים את זה, גועל נפש חבל לא שבר ת'רגל.

11. eran levy Member

המגרש בברנבאו נורא, אבל מוריניו כבר התייחס אליו. יש משהו אחר שהציק לי אתמול:
    הדקה ה-90 הגיעה, השופט קבע ארבע דקות תוספת זמן, אבל המושבים מסביב למגרש מתרוקנים במהירות. שתי דקות קודם לכן אי אפשר היה לאתר מושב פנוי, שתי דקות מאוחר יותר יותר ממחצית המושבים ביציעים התחתונים כבר ריקים. ומילא אם היה מדובר במשחק חוץ של ריאל מדריד בו היא מוליכה 0:3, אבל במשחק בית???? ככה מתנהגים אוהדים? למה הם הולכים הביתה כשנותרו עוד ארבע דקות? זה נותן תחושה של עסק, לא של קבוצת כדורגל.

12. riquelme1 Member

האוהדים של ריאל הם אוהדים תובענים, הם לא אהבו מה שראו אתמול והצביעו ברגליים, אין מה לעשות כאלה הם ישארו, אוהדים קרים ומפונקים, בדיוק כמו הקבוצה שלהם.

13. אלי מתחן Member

נראה לי שעדיף אוהדים מפונקים על איצטדיון מלא באנשים שהתחילו לראות כדורגל לפני שנתיים

14. RubberSoul Member

ברור,הרי לפני שלוש שנים הקאמפ נואו הכיל 3 אוהדים.
    בספרד הקהלים הכי לא מפונקים הם אלה של הקבוצות הקטנות. לא מצפים לכלום,אצלם יש להם רק את אהבת הקבוצה.

אצל ברצלונה וריאל הקהלים רוצים משהו וכשלא יוצא להם הם מתלוננים וכו'.

אבל המשפט שאמרת מזכיר לי את כל הטוקבקיסטים או האנשים שהם עצמם שנתיים עם כדורגל.ואני יודע שאין פה בפורום אף אחד כזה.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זו לא תופעה רק של ספרד, שהייתי באנגליה במשחקים אליהם הלכתי הקהל התחיל לעזוב לפני הסיום אפילו שהסיפור רחוק מלהיות גמור (כולל חצי גמר גביע ומפגש מכריע באלופות). אם אני לא טועה גם היה דיון על כך בפורום האנגלי פה לא מזמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/9/10