המחזור השלישי: בארסה מנצחת בקאלדרון אחרי 3 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/10.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ברסלונה החזיקה כדור פי שניים יותר מאטלטיקו, מה שאומר שהמשחק היה פי שניים קשה יותר לשחקני ההגנה שלנו. אז היו טעויות. אבל מכל השחקנים שהצטרפו/חזרו הקיץ רק גודין משחק קבוע מפתיחת העונה.
    ירדן, בהתחזויות אין על ברסלונה. היום ראינו תאונת דרכים של דני אלבס, פציעת ירי של פדרו, נפילה מרכבת של פיקה ומוות מדום לב של אינייסטה.

2. xavi6 Member

במשחק הנוכחי הזה-מסכים איתך. שיחקו כמו כוסיות. אבל אתה שוכח שגם וייה קרע לאויפלושי את החולצה ושרייס עבר אונס, ובכלל מה שקרה לסימאו זה מראות קשים...

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/10
  3. riquelme1 Member

בדרבי האנדלוסי סביליה מנצחת 2-1 את מאלגה בחוץ, משערים של אלפארו ומרטין קאסארס, למאלגה כבש רונדון.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

על מה אתה מדבר? פיקה לא עשה עבירות על רייס.
    ועוד פעם אני צריך להסביר מי זה סימאו? פויול רץ חצי מגרש בשביל להתנצל.

5. xavi6 Member

פויול מתנצל גם אחרי שמכסחים אותו. זה לא הופך את הצלילה של סימאו לפחות נוראית. הוא נסחף, כמו פיקה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי אני צוחק, לא סתם הסמיילים, פשוט איך שחבר שלי אמר לי על הגול של פיקה ידעתי שאתה תכתוב משהו. לא ראיתי את המשחק אז אין לי מה לכתוב על הרמה שלו. כן ראיתי את האשמה בגול, אבל אם זה קורה פעם בכמה משחקים לא נורא, בעיקר אם הוא משחק טוב מעבר לכך כמו שלרוב הוא עושה.

והיה פנדל ברור להרקולס, מיותר אולי אבל ברור. לא מכיר את החוקה, אבל אם זה היה לפי ההגיון שלי לא הייתי שולף צהוב למרות הפנדל (כנראה החוקה אומרת אחרת). הצהוב השני כבר בכלל לא היה במקום, אם היה פאול הוא היה על נאבארו ולא שלו. מצד שני, חואקין ומת'יו ניצלו מאדומים בדקות הסיום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/9/10
  7. riquelme1 Member

משחק מעניין מאוד ביום רביעי בין אתלטיקו לולנסיה במסטאייה, ולנסיה שמגיעה בתקופה מצויינת אחרי 3 ניצחונות מ-3 משחקים ועוד ניצחון בליגת האלופות, ואתלטיקו שתגיע אחרי ההפסד הכואב לבארסה שדי הוריד אותה לקרקע. משחק צמרת לכל דבר, כמובן על המקומות המובילים לליגת האלופות, בשתי הקבוצות לא מוכנים לדבר על אליפות.

8. Ben des Member

הצהוב הראשון לנבארו היה מיותר אולם הפנדל מוצדק. הצהוב השני של נבארו בהחלט תמוהה שכן הצהוב השני היה אמור ללכת לאבל אגילר שעשה את העבירה על נבארו.
    אם אתם שואלים אותי, משחק חלש מאוד של השופט. בקושי שהשתלט עליו ולא הייתי מופתע אם היו הולכים שם גם מכות.
    שוב סזאר הוכיח ששוער מעולה יכול לעשות את ההבדל במשחק ושוער טוב הוא מפתח גם לקבוצה טובה. היינו קרובים לספוג, אבל יש אותו למעלה בשמיים :) .
    Amunt.

אני מסכים איתך אחי לגמרי, יום רביעי הזה הולך להיות משחק צמרת על מקומות 3-4..

9. AS R Member

איזה סיפור עשו מפציעה קטנה של מסי. מי ישמע כולה ייעדר שבועיים שלושה. לא ייאמן איך קבוצות ברמות האלה עדיין נשענות על שחקן אחד.

בכל מקרה, בעניין אחר, סביליה מנצחת בדרבי האנדלוסי הקטן את מלאגה 2-1, משערים של אלפארו (מי ?) וקאסרס. משחק שמציל קצת את התחת של המאמן אלבארז. ועדיין, סביליה חייבת להשתפר.

ביום רביעי משחק גדול בין אתלתיקו וולנסיה. אתלתיקו אולי הצליחה להתייצב סוף סוף וולנסיה פתחה את העונה ברצף של ניצחונות בלבד, מפתיע למדי בהתחשב בעובדה שסילבה ווייה עזבו אותה. אבל לטעמי זה יותר עצוב שקבוצה כזאת עוד עלולה לסיים בין ארבעת המקומות הראשונים בליגה. הליגה כל כך חלשה.

10. Ben des Member

למה עצוב? מה עצוב בזה שולנסיה תסיים בין ארבעת המקומות הראשונים בליגה?
    אתה לא יודע על מה אתה מדבר בכלל!!! נכון שמבחינה שמית ולנסיה נחלשה מאוד העונה אבל היא תמיד מצליחה להמציא את עצמה מחדש וזה היופי שבה.
    וכשאתה אומר שהליגה כל כך חלשה אני לא מבין על סמך מה אתה אומר את זה, הנה דוגמא קטנה..ריאל סימה בתיקו 0 עם מאיורקה בחוץ, בקושי שניצחה את ריאל סוסיאדד.
    זה שיש 2 קבוצות דומינטטיות יותר, לא אומר ששאר הקבוצות לא נספרות.מה לעשות שריאל ובארסלונה 2 המועדונים הכי גדולים בעולם נמצאים באותה ליגה, אני חושב שזה רק מוסיף לליגה הזאת שיש בה עוד קבוצות חמודות ומוכשרות כמו ולנסיה, אתלטיקו מדריד( אלופת הליגה האירופאית ניצחה את אינטר בסופר קאפ), סביליה, ויאריאל, חטאפה(כן,חטאפה).

11. riquelme1 Member

אלחנדרו אלפארו הכשרון הפנטסטי הזה, שהיה מושאל לטנריפה בשנתיים האחרונות בה הוא כבש יותר מ30 שערים, הוא יכול לשחק גם בצד ימין וגם חלוץ שני, אלפארו כשרון מצויין בימים של חואנדה הוא שיחק פה ושם אבל הושאל השנה הוא חזר והוא יכול להיות מחליף מעולה לנאבאס.

בקשר לליגה וולנסיה אתה טועה, קודם כל הליגה השנה ברמה הרבה יותר גבוה מבשנה שעברה עד עכשיו, המשחקים הרבה יותר מעניניים, קבוצות התחזקו, הקבוצות שעלו מוסיפות הרבה איכות לליגה מקבוצות הפח כמו טנריפה, חרז, מאלגה התחזקה מאוד, והבטן של הליגה מאוד השתפרה.

בינתיים אחיר 3 מחזורים ריאל ובארסה כבר איבדו נקודות ומתקשות לנצח, בשנה שעברה מההתחלה הם כבר רצו והביסו מחזור אחרי מחזור, השנה יותר קשה להם וזה כבר טוב.

לגבי ולנסיה, וייה וסילבה עזבו, אבל זה לא החליש אותם כמו שחשבו, לדעתי אפילו להפף, הסגנון משחק שלהם כרגע יותר יפה וטוב, השחקנים שהגיעו נמרצים יותר, החצי של שוייה וסילבה בעונה שעברה היה רע מאוד.

12. xavi6 Member

לפני שאני מפסיק להתייחס להודעות ההזויות שלך, ככה לפינאלה-שיא העירוון שלך עמי...

http://up203.siz.co.il/up3/zmlltmdn4jhl.Xxx

גם רוי קין לא שחקן מלוכלך, והוא בטח לבטח לא התכוון לפצוע את אלף אינגה האלאנד.

ראיה סלקטיבית קוראים לזה...

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/10
  13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מסי ייעדר שבועיים. האיש הכי אלים בסיפור זה עורך מארקה.

14. xavi6 Member

כמו שזה שבועיים זה יכל להיות כמה חודשים. זה לא פאול של טעות, או לא בכוונה כמו שהזיי* שכל מס' 1 בפורום הזה מנסה לצייר את זה כל פעם מחדש. זה פאול של שבירת עצם, תסתכל איפה הכדור, ואיפה הרגל של אופה שלך. יש לנו מזל שזה רק פגיעה ברצועה בקרסול, ולא כל הקרסול.

15. Ben des Member

שמע אחי לגבי התמונה אין ויכוח, זו מכה קשה אבל לא כל המכות הקשות ששחקנים עושים, נעשות בכוונה,בזדון. גם אסייר דל הונרו בצ'לסי שפצע את מסי לא התכוון לפגוע בו אלא בכדור,אבל אינטיליגנציית המשחק של דל הורנו זה לא הנושא כאן.
    זה כדורגל לא לרקוד עם כוכבים,מזל שהפציעה לא כל כך חמורה כי מסי זה שחקן שכיף לראות.
    אבל זה קרה, הוא קיבל את האדום ויכול לקבל עונש גבוהה מזה של הרחקה ממשחק אחד.