המחזור השלישי: בארסה מנצחת בקאלדרון אחרי 3 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ולנסיה עומדת בלחץ הרבה בזכות ססאר הנהדר בשער, אחרי הפתיחה המצויינת ולנסיה נרגעו ולאחר ההרחקה במחצית השנייה (לא מוצדקת לדעתי) ירדו למגננה. חבל שהרקולס לא ניצלה זאת כדי להמנע מהפסד ביתי שני העונה. סה"כ עשו את הדברים פחות או יותר נכון, אך כשההתלהבות מהשם תגמר יבינו כנראה שטרזגה כיום לא יכול לעזור יותר מדי. אהבתי את המשחק של אבל אגילאר, רק צריך להרים קצת את הקצב.

אגב, יכול להיות שבדיון המחזור התעלמו משער הבכורה של גאסטון סאנגוי בליגה הספרדית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

2. noamvcf Member

לפי דעתי נאברו לא טעה, שני הצהובים היו טיפה תמוהים. בראשון הוא היה ירד לגליץ',אז נכון שהפנדל מוצדק אבל הצהוב היה מיותר והשני בכלל לא קשור למציאות.
    נקודות האור מהמשחק הזה הם:
    -מאטה סוף סוף עשה משהו חוץ מסתם להתרוצץ במגרש.
    -סזאר פשוט בכושר נהדר והוא צריך ללכת לנבחרת (מי זה קסיאס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )
    - פבלו הרננדז לא מפסיק להשתפר ולהראות שהוא שחקן מהשורה הראשונה באירופה.
    לעומת זאת היכולת החלשה של מאת'יו ברבע שעה האחרונה והאדישות של טופל טיפה איכזבו אותי.
    טופל לא היה מעורב במשחק ובקושי ראו שהוא במשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/10
  3. riquelme1 Member

משחק מצויין בויסנטה קלדרון.

ברצלונה בשליטה מוחלטת במגרש, אתלטיקו לא לוחצת מספיק על מובילי הכדור של בארסה וברצלונה מגיעה למצב כמעט בכל התקפה, הההגנה של אתלטיקו על הפנים ועושה טעויות מחרידות, גודין אחראי על שתי השערים של בארסה, בגול של מסי הוא איחר בשמירה, וגם על פיקה הוא לא שמר בקרן, תמיד ידעתי שהוא לא בלם גדול ואינה במשחק כזה רואים את המגבלות שלו.

מי שבמשחק חלש להחריד הוא רייס שגם המגבלות שלו בולטות לעייו במשחק הזה, כל כך הרבה איבודי כדור, כל כך לא יעיל, כל כך אגואיסט ומעצבן, אגוארו נראה שלא התאושש מהפציעה והוא בקושי בא לקבל את הכדור, וגם שמקבל נפטר מימנו מהר, לא מתאים לו אבל כנראה שזה הפציעה, פורלאן מנסה אבל קשה לו לבד.

למזלה של אתלטי וייה במשחק חלש להחריד כי עם לא זה היה נגמר גרוע יותר.

ראול גארסיה ואסונסאו צריכים יותר ללחוץ באמצע ואתלטיקו צריכה להיות יותר מדוייקת בהתקפה, עם אגוארו לא יכול להמשיך אז שיצא עם כל הצער והוא השחקן היחיד שיכול להתמודד עם פיקה ופויול.

פליפה לוייס אפילו לא בסגל, והפך להיות גם אופצייה שלישית בספסל, גם דומינגס וגם לופז מועדפים עליו.

4. Raulito Madridista

מתח אדיר לקראת סיום המשחק, לא רציתי שייגמר ולא רק בגלל התוצאה. אבל בסופו של דבר, למרות שאתלטיקו השתפרה משמעותית ברבע השעה האחרונה(המחמאה הכי גדולה בשבילה היא החילוף הלא-שיגרתי שפפה ביצע - ויאה OUT וקייטה IN) - ברצלונה ניצחה בצדק וללא יכולת טובה של דויד דה-חאה יחד עם זחיחות של הדויד השני, דויד ויאה, מול השער - בארסה הייתה מונעה את דפיקות הלב לקראת הסיום. ויאה אגב תמיד הרשים אותי יותר בטכניקה, בזריזות ובחוכמת המשחק מאשר בסיומת מול השער למרות שכמובן שגם בזה אין לו במה להתבייש. ברוב דקות המשחק אתלטיקו לא באמת נתנה פייט. ברצלונה הניעה את הכדור בקלות ולא התאמצה יותר מידי כדי לכבוש. רייס איכזב אותי כי הוא לא ניצל את העובדה שיש לו יתרון רב על מאקסוול במהירות ובזריזות. לצערי אגווארו אכן לא היה כשיר במאה אחוז ולכן שיחק רע מאוד. החילופים של קיקה היו במקום והם הביאו לשיפור במשחק של הקבוצה. בארסה עם ניצחון חשוב מאוד מבחינתה במגרש בו היא נפלה לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות, אבל אולי סיפור המשחק הוא הפציעה של מסי. ואולי זה סתם נראה מפחיד מבחינת ברצלונה כרגע. מבחינתי אתלטיקו חזרה למקומה הטיבעי - מתחת לריאל מדריד. גם ברצלונה בעיקרון במקומה הטיבעי לאורך היסטוריה - אחרי ריאל מדריד.

קיקה התראיין בעניין לפני המשחק ואמר שהוא בונה רבות על פיליפה לואיס לקראת ההמשך. אבל בהתחשב בפציעה הלא-פשוטה שעבר ובכך שלא התאמן מספיק עם הקבוצה - עדיין מוקדם עבורו לפתוח בהרכב. קיקה אמר שהדד-ליין מבחינת פיליפה-לואיס יהיה עוד שלושה שבועות עד חודש.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי לי מסי , אוי לי
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

6. riquelme1 Member

פשוט טירוף בקלדרון, אבל אתלטיקו צריכה להגיד תודה לדה-חאה, שהופך להיות סאן דה-חאה שמציל אותה מ3-4 שערים בטוחים והמחצות מזעזעות של וייה ומסי.

אתלטיקו פשוט בילגנה את המשחק ולא שיחקה בחוכמה במחצית השנייה, רייס במשחק איום ונורא בלי סוף איבודי כדור, בלי סוף החלטות רעות, ואחד המשחקים היותר חלשים שלו, אגוארו לא היה קים במחצית ולעולם ראיתי אותו כל כך אנמי אבל הפציעה כנראה השפיעה, ולמשחקים כאלה אתלטיקו חייבת את אגוארו, לפורלאן וסימאו אין לי שום טענות הם עשו כל מה שיכלו.

משחק חלש מאוד של גודין שעשה שתי טעויות מחרידות ואחראי בלעדי על שתי השערים שאתלטי ספגה, פראה עם הטעויות הרגילות.

ניהול משחק לא טוב של קיקה, לא הנבתי למה הוא הוציא את דומינגס ולא את פראה, וברגעים שהקבוצה נראת מפוזרת לא ראיתי אותו מרגיע את השחקנים.

דייגו קוסטה שוב הוכיח לי שחלוץ לרמות האלה הוא לא, משז שנכנס הוא לא עשה כלום, בדיוק במשחק ביוון נגד אריס, חלוץ בינוני מאוד ודי טיפש, אתלטיקו היו צריכים להשאיר את סאלביו שדווקא כן יכל לעשות היום הרבה יותר מהברזילאי הבינוני הזה.

ניצחון חשוב ביותר לבארסה, הפסד היום ו3 נקודות אחרי 3 משחקים היה יוצר בעיה לא קטנה, אתלטיקו הפסידו הזדמנות והראו לא מעט את המגבלות שלהם, הספסל שלהם עמוק, ושוב קצת מוזר שפליפה לוייס עדיין לא ראה המגרש, הבן אדם מתאמן עם הקבוצה כבר יותר מחודש.

ואני לא יודע כמה וייה משפר את בארהסה, אני אוהב את אל-גואחה אבל הוא ממשיך ביכולת הרעה מולנסיה בעונה שעברה, מחמיץ המון ויותר מדי אפטי.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השער שהכי עיצבן אותי היה שער של גורפגי. לא ראיתי אותו ולא רוצה לראות. והמחבל הבסקי צריך להיות בכלא. כמובן שבגללו הפסדנו היום.
    ובקשר למשחק המשוגע של היום, עם כל הכסאח, עם מלא כרטיסים ועם אין סוף טעויות של הקוון השמאלי שונא אטלטיקו, הכי מניאקים יצאו המאמנים. האחד ששלח שחקן פצוע לשחק, השני לא החליף שחקן עייף. אל תאשימו את אופה, תאשימו את פפ.

8. Carlo Zampa Member

פפ גוארדיולה שיחק היום עם מערך של שלושה בלמים(בוסקטס ביחד עם פיקה ופויול), הוא הבין(אחרי כמה הפסדים שם) שנגד אתלטיקו אתה צריך להיות הרבה יותר הגנתי, בטח שיש לך מגנים תוקפים כמו מאקסוול ואלבס שיותר קיצוניים.
    משחק טוב של ברצלונה שביטלה את אתלטיקו, למרות שאי אפשר לדעת מה היה קורה במידה ואגוארו בכושר הרגיל שלו.
    הפציעה של מסי נראית קשה, הכניסה של אויפאלושי הייתה מגעילה ועיקמה לו לגמרי את הקרסול וגם מסי לא הפסיק לתפוס את הראש.

9. xavi6 Member

כוס אימא של האויפלושי הזה. זה מה שאתה אוהב עמי, העיקר שיש לו את הנתונים.

יותר כואב לי הפציעה של מסי מאשר הניתוח שלי.

סחטיין לאת' על הלחימה, אגב. רק שיפסיקו לחפש ידיים ברחבה. מה שכן הגעיל אותי זה כרגיל פיקה וההצגות, מסי והזלזול, ומעל הכל-ואלדס מקבל צהוב על בזבוז זמן. לך תחליף את פאלופ בסביליה...

10. riquelme1 Member

כמו שדני רשם לך, תאשים את פפ שהיה צריך להוציא אותו 5-10 דקות לפני, מסי כבר היה גמור במצב כזה כל נגיעה בו היא מסוכנת, אופלאושי לא שחקן מלוכלך ולא התכוון לפצוע אותו, הלחץ והטירוף שהיה בקלדרון גרמו לו לעשות את העבירה.

פיקה הגעיל אותי? עוד משחק אלוהי של הבלם הכי טוב באירופה.

אותי קיקה מעצבן שוויתר על שחקן כמו סאלביו והשאיר שחקן אפס כמו דייגו קוסטה שלא תורם כלום שהוא עולה מהספסל, שרייס במקום לנצל את החולשה של מאקסוול לא הפסיק לאבד כדורים ולחפש פרובקציות, שההגנה של אתלטיקו שוב נראת כמו מסננת ב2 טעויות מחרידות של גודין ופראה שממשיך לשחק בהרכב גם אחרי הרכישות שאתלטי עשתה.

אני לא קונה את התירוצים של קיקה על פליפה לוייס, הביאו שחקן ב13 מיליון יורו שעוד לא ראה דקת משחק, לעומת זאת טיאגו שהגיע הרבה אחריו ודייגו קוסטה, וגודין שיחקו כבר המון. אתלטיקו נפלה עם הרכישה הזאת לדעתי וזה התגלה בהמשך.

אה, ושאפו על הניצחון של ולנסיה היום שמשלימה 3 ניצחונות מ-3 משחקים, קבוצה סולידית מאוד נבנתה בולנסיה, מארוגנת טקטית, שרק ימשיכו כך.

11. הקפיטליסט משער 2 Member

קיקה שוב הוכיח שהוא לא עילוי גדול. לפתוח עם דומינגס בצד שמאל על חשבון לופז או לואיס זה ביטול של אגף שלם מבחינה התקפית והחלשת מרכז ההגנה עם פראה, שחזר ליכולת של השנה שעברה. יחד עם תצוגה מחרידה של גודין, קיבלנו טיילת ברחבה.
    משחק רע של אתלטיקו עד הדקה ה-75. המשך ישיר למה שהיה ביוון. עכשיו צריך לצאת לוולנסיה ולחזור עם נקודה לפחות. ואם אגוארו לא כשיר במאה אחוז - עדיף שיישב בחוץ.
    תוצאה של 1:4 היתה משקפת יותר. אני מקווה שהפציעה של מסי לא כזו קשה.

12. xavi6 Member

כן, כי ידוע שמדקה 85 השחקנים והרגליים שלהם נהפכות לנייר בצורת רגל. לא להאשים את אופה. לא להאשים אותו בצלילה, לא להאשים אותו בפאול המיותר והמכוער. מה פתאום. אין לי טענות לאת', וכולם כסחו, לגיטימי כי הם הלכו לכדור, אופה לא חיפש בכלל כדור.

עמי, אם אתה לא רואה צלילות של שחקנים שאתה אוהב, זה נקרא סוביקטיביות, ואני מחליט להפסיק לנהל איתך דיונים.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי התגובות שלך פה לגבי גודין היו כל כך צפויות, נשבע לך נכנסתי לדיון רק בשביל לראות שאכן צפיתי נכון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx האמת שלא ראיתי את המשחק, אבל הבנתי שגודין טעה בגול השני של ברסלונה. מאותו אדם שדיווח לי על כך הבנתי גם שגודין שיחק טוב כרגיל להוציא 2-3 טעויות. אבל וואלה, גם אם הוא היה נוראי (שקשה לי להאמין שזה נכון כי אני סומך על מי שסיפר לי) אני לא אשפוט אותו על סמך משחק אחד, בעיקר לא לאחר שעד כה הוא נתן מספר משחקים טובים.

פארחה מוסר ד"ש מרוסיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/9/10
  14. riquelme1 Member

אליאס, שתי הגולים באשמתו הישירה, חוץ מיזה הוא עשה עוד כמה טעויות ובסה''כ אי אפשר להגיד שהיה לו משחק טוב, לא גרוע במיוחד אבל בטח ובטח שלא טוב. אני לא מחפש את גודין, ועובדה במשחקים הקודמים החמאתי לו לא מעט, אני מכיר אותו ומופתע מהתצוגה שלו אני לא, היה לו משחקים כאלה גם בויאריאל, אבל כמו שאמרתי הוא בלם סביר בטח לא בלם ברמות הגבוהות ביותר.

הגול של פאבלו הרננדז היום היה גולאסו אמיתי, הפנדל שהרקולס קיבלה הוא פנדל מגוכח שלא היה ולא נברא וחב על האודם של נאבארו.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך מעצבן אותי להפסיד בבית..מטריף אפילו..אבל צריך להודות ברצלונה היתה (הרבה)יותר טובה והגיעה להמון מצבים..בדקות הטובות שלנו לא השכלנו לנצל את זה ופיקה כרגיל מראה כמה הוא בלם נדיר..

אבל עדיין..יותר קשה מזה לא נפגוש ויותר טוב מזה כן נהיה..יש מקום לאופטימיות, ביום רביעי נוסעים לולנסיה..מתישהו הם אמורים לאבד נקודות..מקווה שזה יהיה כבר ברביעי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx