המחזור השלישי: באיירן וברמן נפרדות ללא הכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏9/9/10.

1. yocki land Member

אני ממש לא מגזים. אני לא אמרתי שהיא מחוץ לתמונת האליפות או מחוץ לתמונת ההעפלה מהבית. אני פשוט אומר שמול הפועל (בטח שמול בנפיקה וליון, פשוט לקחתי את הזוית הישראלית) זה ממש לא בטוח שהיא לוקחת. תיקח קבוצה שהיא נמצאת בכמה מצבים קשים:
    1) תסמונת העונה שאחרי. אחרי עונת סגנות מרשימה היא צריכה לעמוד בציפיות .
    2) פתיחת עונה חורקת
    3)קבוצה בלי מסורת

תקבל קבוצה במשבר שליון בנפיקה והפועל (גם להפועל אין מסורת, אבל היא עברה קיץ שלם במשחקים באירופה) יכולות לנצל.

בליגה היא תוכל לתקן בסיבוב השני, אבל אם היא לא תעפיל לשמינית הגמר שם היא לא תוכל לתקן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  2. hai80 Member

גם בנפיקה לא בכושר מי יודע מה , היא פתחה את העונה עם שלושה הפסדים וניצחון אחד בודד.

, אתה יכול להגיד לא בטוח לוקחת בכל משחק ..

פתיחת עונה חלשה אבל צרךי לקחת את זה בפרופורציות, הם קבוצה חדשה שעשו רכש מאסיבי וזה לוקח זמן להתחבר בטח ובטח כששני שחקנים הגיעו רק השבוע לקבוצה.
    3. אולי אין להם מסורת אבל חורארדו עשה טיול יפה באירופה אשתקד, ראול שחקן עטור ניסיון בזירה האירופאית וכו'. לדעתי מסורת זה דבר שולי שכן השחקנים בקבוצה עושים את ההבדל ולא ההיסטוריה ויש לשאלקה לא מעט שחקנים ששיחקו בזירה הבינלאומית או במסגרות גדולות.

שאלקה קבוצה במשבר ואני מסכים איתך שאם הפועל תפגוש אותם עכשיו היא יכולה להטות את זה לטובתה אבל הפועל פוגשת במחזור הזה את בנפיקה ועד המחזור הבא שאלקה יכולה להשיג ניצחון אז לך תדע אולי היא תצא לדרך חדשה וטובה יותר.

3. yocki land Member

מסכים איתך. שאלקה פייבוריטית בטח שבגרמניה, רק אמרתי שאני לא אהיה מופתע אם הפועל תנצח. עדיין סביר להניח ששאלקה לוקחת. כמו שאמרת בעצמך הכל עניין של מומנטום, וכרגע היא בממונטום רע.

4. Yotam Member

http://bilder.sportsandbytes.de/bvb/Pictogramme/dortmund_wolfsburg_x_1092056809.Xxx

בורוסיה דורטמונד - וולפסבורג

סטיב מקלארן מתחיל היום לחפש את הנקודות הראשונות שלו העונה אחרי שהודיע שהעונה החדשה של וולפסבורג תחל בסיגנאל אידונה פארק, בוולפסבורג מצפים לאיסוף נקודות ראשונות העונה אחרי הפסדים במאני טיים, 2-1 למינכן וכמובן המהפך של מיינץ המפתיעה 4-3, כעת, מקלארן מצפה לפצות את האוהדים של וולפסבורג על איבוד נקודות יקרות, "היינו יכולים לאסוף 4 נקודות מתחילת העונה וזה מאכזב לאבד אותם, אבל אנחנו לא רחוקים מהמיקום שאנו מצפים לו ועכשיו יש לנו הזדמנות להוכיח את זה"
    המנג'ר האנגלי של וולפסבורג מרוצה לאחר שדייגו נמצא כשיר למשחק החשוב, עם זאת, ריאטר בספק וכמובן שאישתו של השוער השוויצרי בנאליו על סף הולדת בן וכנראה שהשוער ישחק 90 דקות אלא אם כן יתריאו לו על מצב כלשהו.
    בדורטמונד המצב שונה, 3 מפגשים קשים אפשר לומר מחכים להם, בראש ובראשונה הדרבי של חבל הרוהר מול שאלקה, 3 ימים לפני הדרבי ישנו את המשחק באוקראינה מול לבייב המקומית במסגרת ליגת אירופה וכמובן המשחק של היום, דורטמונד תחזור לשחק באירופה מזה 8 שנים אז הוגרלה ביחד עם חיפה לשלב הבתים של ליגת האלופות, קלופ מרוצה מהשחקנים ואיסוף 3 נקודות בשטוטגארט בשבוע שעבר ואמר כי השחקנים אספו ביטחון עצמי במהלך השבוע.
    אצל דורטמונד דדה שהחלים מהפציעה יפתח על הספסל אחרי כושר משחק ירוד, בלשיקובסקי עדיין פצוע ובנוסף זידאן שהשלים את ההסדרים עם הצבא המצרי יחזור לשחק מול בתחילת אוקטובר בגלל פציעה, קלופ ימשיך את המערך מהמשחק הקודם מול שטוטגארט.

מערכים :
    http://bilder.sportsandbytes.de/bvb/2010_2011/Schema_Wolfsburg_1284032416.Xxx

הימור - 2-1 לדורטמונד.

משחק מהנה ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. hai80 Member

כ"כ מחכה למשחק הזה, דורטמונד על הנייר חלשה יותר אבל בבית עם כל הקהל אחרי הניצחון שבוע שעבר תגיע עם ביטחון מנגד וולפסוברג אולי אחת הקבוצות הכי מבטיחות בליגה פתחה את העונה רעם שני הפסדים כאשר לא גילתה אופי מי יודע מה לעומת זאת גילתה סף שבירה נמוך עם הפסד מביך למיינץ אחרי שנראה שהיא הולכת לטייל לכיוון ה3 נק' .

לדעתי היום וולפסבורג חייבים לקחת נקודות בכל מחיר אסור להם לאבד נק' ולהוכיח אופי ! נגד דורטמונד הם בהחלט יכולים לקחת לפחות נקודה והם אפילו צריכים לעשות את זה.

אתה בטוח שזה המערכים? דז'קו מאחורי דייגו?

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  6. hai80 Member

חלש חלש חלש חלש חלש , נקווה שבמחצית השניה הקבוצות יזכרו שהם משחקים בליגה הגרמנית ויתחילו לשחק כדורגל נורמלי עם אירועים ושערים.

7. werder bremen Member

מחזור נחמד סה"כ ציפיתי לכמות יותר גבוה של שערים אבל סה"כ כמות נחמדה ביותר.
    פרנקפורט התפוצצה על גלדבאך חסרת ההגנה,לברקוזן עשתה קאמבק מדהים מול האנובר מ 2-0 ל 2-2 שבדקה ה - 90 פטריק הלמס משווה. שטוטגארט ממשיכה לאכזב ו - להפסיד לאחר שהובילה 1-0 מול פרייבורג שהראתה המון אופי וחזרה למשחק ולבסוף ניצחה 1-2 דורטמונד ניצחה גם כן 0-2 משחק טוב של דורטמונד וחלש מאוד של וולפסבורג..
    סה"כ בבונדסליגה יש קבוצה אחת מושלמת ו3 עם 3 הפסדים מתוך 3 משחקים..עוד מעט באיירן - ברמן קדימה ברמן לקרוע את הבווארים.

8. hai80 Member

ליגה כזאת משוגעת, גלדבאך מפרקת את לברקוזן בחוץ ובבית מובסת 4-0 ע"י פרנקפורט שהיא לא מאריות הליגה , וולפסבורג עם כל הדיבורים עליהם פותחת עונה עם 3 הפסדים רצופים וביכולת פושרת למדי , המבורג מפספסת נק' חשובות מפנדל שלא היה [היתה נגיעה קטנה והחלוץ דפק בנג'י ] , אני מתחיל לאהוב את פרייבורג את הלחימה שלהם, את הכדורגל שלהם הגיע להם לנצח את שטוטגרט המאכזבת. האנובר זו גם הפתעה נעימה, אומנם לא ניצחה את המשחק אבל היא מציגה כדורגל נהדר והיא אחת הקבוצות היותר מרשימות עד כה. מעניין אם היא תדע להיות עקבית וליצור המשכיות או שתהיה חסרת יציבות כמו גלדבאך.

9. Rudess Member

אירוע נדיר הערב באליאנץ ארינה, ורדר ברמן שומרת על שער נקי. כנראה זה בזכות שחקן הרכש מיקאל סילבסטרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. נעם Member

משחק לא רע של ברמן בהתחשב בנסיבות. אני יכול לראות את מארין וארונוטביץ מייצרים צמד שיהלום את הקישור של ברמן.
    הופעה פושרת לסילבסטרה וכך גם לווסלי שהיה מצויין אבל הפסיד ביותר מידי צוויקאמפה.
    מארין פשוט בלתי ניתן לעצירה, שוב מזכיר את מסי בזריזות ובמהירות שלו.
    הייתי רוצה לראות מעויין התקפי של פיזארו מארין ארונאו' והאנט.

לא יודע מה להגיד על בארגפרדה לפעמים מצויין ולפעמים כל כך מרגיז.

11. Yotam Member

מחזור נחמד, ציפיתי ליותר, אפילו בליגת העל התעוררו וכבשו יותר מהבונדסליגה.
    למה מנזדוקיץ' וארונוטוביץ' משחקים בצד !?!, מנדזוקיץ' בא כשחקן בורג וסקורר ענקי בוולפסבורג עוד נותנים לו זמן ומציבים אותו בצד שמאל, מנגד, ארנוטוביץ' כמו מנדזוקיץ' בא כסקורר, להציב אותו בצד שמאל זה הימור למרות שהוא עוזר לא מעט לפיזארו וכמובן כובש שערים.
    ברמן לאט לאט תתיצבג בצמרת לליגה, אני מפחד שברמן יחזרו למה שהמבורג עשו אשתקד, איסוף נקודות בתחילת העונה זה מהלך מצוין למיקום הטבלה, לדעתי הופנהיים עוד תפתיע ותהיה אלופת החורף או שהדבר יילך כמו בשנתיים האחרנות, פייבוריטית ברורה לצמרת אבל אפילו לא מגיעה לאירופה.
    דורטמונד עם משחק מצוין רק חבל שלבנדובסקי שכעת הוא השחקן הבעייתי בדורטמונד לא פתח או החליף, לדעתי, כל שחקן בדורטמונד הוא יעיל מאוד וכשחקנים הם נלחמים עד הסוף, ולדז דוגמא טובה למסורת של דורטמונד, כבש היום צמד מול אלופת ספרד.

12. riquelme1 Member

למה כולם פה חושבים ששערים זה הכל בכדורגל ומתאכזבים מכמות השערים, שערים זה לא הכל וזה בוודאי לא מעיד על רמה.

רוזנר, אפשר מידע על אלמוג כהן ששיחק היום 80 דקות? אני הולך לעקוב אחריו העונה לא מעט.

13. Yotam Member

זה לא רק כולם זזה כל העולם !
    כמה דיברו על זה שמונדיאל 90' הוא המשעמם ביותר ? כמה דיברו על זה שליגת העל משעממת מכמות שערים ?
    יש אנשים שאכפת להם, לי זה אכפת חלקית, כשאני רואה משחק בטלוויזיה או במחשב בשידור ישיר אז אני מצפה להרבה גולים גם אם ירשיתו לקבוצה שאני אוהד רביעייה, העיקר הנצחון ולאחר מכן כמות שערים.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי, אלמוג היה היום יוצא מן הכלל. לדעת כמה אוהדים של נירנברג הוא היה מספר אחד במגרש עד שהוחלף. נקווה רק שתהיה המשכיות.

15. cazzo Il Capocuoco

הלכתי וחיפשתי ומצאתי בעצמי...בלי לדעת הרבה גרמנית.

השיר של הופנהיים:

BOTS - Was wollen wir trinken