המחזור השלישי: באיירן וברמן נפרדות ללא הכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏9/9/10.

1. werder bremen Member

הופניים ללא ספק קבוצה מצויינת!
    פשוט שיחקה כדורגל מדהים יש לה שחקנים ברמה גבוה ביותר הניצחון הזה היה מוצדק לחלוטין,שאלקה במשחק חלש ביותר לא מסודר בכלל הקבוצה עצמה עדיין לא התחברה בכלל זה ממש לא כדורגל מה שהם שיחקנו סה"כ כדורים ארוכים והמון איבודי כדור סתמיים...האם הופניים בדרך להיות אלופת החורף עוד פ-ע-ם? קבוצה מפתיעה ביותר גם ניצחון על ברמן וגם על שאלקה...מעניין ביותר נראה מה יהיה בהמשך הליגה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ובכך מסיים שבוע עם שני שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

חייבים לחבב את החבורה של רנגניק, חייבים להעריך את רנגניק עצמו. זה לא כל הזמן עובד, אבל הקבוצה שלו עובדת כמו מכונה, אין שמה כוכב על, אבל חבורה של שחקנים מגובשים שיודעים מה המאמן רוצה מהם. לטעמי הופנהיים אחת הקבוצות הכי מאומנות בליגה והרבה קרדיט מגיע כאן לרנגניק שהוא לטעמי אנדרייטד עצום.
    מהצד השני מגאת נראה די אבוד עם כל מסע הרכש שלו.

3. hai80 Member

מגאת לא יודע מה לעשות כי הרכש שלו לא נכון בכלל. למה החתימו את ראול? הוא לא מתאים לרמות האלה יותר לא כחלוץ ולא כקשר התקפי זה פשוט לא זה. הונטלאר זו ההחתמה היחידה שאני יכול להגיד עליה משהו חיובי , אבל כל עוד הוא לא יהיה בכושר שאלקה תתקשה למצוא את הרשת, חסר לה שחקנים יצירתיים , רגל מסיימת , הכל שבלוני ועד שהונטלאר הגיע היום למצבים הוא החטיא אבל שוב, אם הוא ימשיך ככה אוהדי שאלקה צריך להיות אופטימיים כי בסוף זה יכנס סה"כ הונטלאר יודע להבקיע.

חורארדו שיחק רק 12 דק' ולכן אי אפשר להגיד משהו מיוחד עליו אבל מההיכרות שלי איתו באתלטיקו הוא שחקן שמאוד יכול לעזור לשאלקה ולהתקפה האיטית והשבלונית שלהם.

איביסיביץ' רעב לשערים, ממש רעב, 3 שחקנים מול שוער ואיביסביץ' מחליט במצב לא כ" נוח לבעוט.

אין ספק שהופנהיים קבוצה מאוד מאומנת , מאוד כיף לראות אותם וזו סיבה שיש לי חיבה אליהם , מלבד זאת שאין להם כוכבים גדולים [גם איביסביץ' לא נחשב כזה כוכב למרות העונה הגדולה שלו לפני שנתיים] , הם נלחמים כאריות על כדורים , הם משחקים יחד , פשוט נהדר.

נוייר צריך להגיד תודה לאל שזה קרה בדקה 93 וזה 2-0 ולא בדקה 93 במצב של 0-0.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  4. קרלס פויול5 Member

איזה משחק רע של שאלקה, הפועל צריכים להתפלל שככה הם ישחקו נגדם, ואוי אוי נוייר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

5. Rudess Member

שאלקה במשחק חלש, מרכז השדה לא תיפקד וההגנה חדירה מאד. למזלם נוייר במשחק מצוין הציל כמות לא מבוטלת של שערים, לרוע מזלו בדקה ה-92 הכדור ניתז עליו מהקורה וחדר לרשת אחרי בעיטה חופשית שלא בטוח שהגיעה להופנהיים. ג'רמיין ג'ונס עבד קשה מאד אבל לא היה לו ממש עם מי לשחק, הונטלאר נתן נגיחה אחת מצוינת ועוד בעיטה אחת מחוץ לרחבה והוא מתאקלם לאט.

בהופנהיים נהניתי מאד מבק שהיה מצוין גם הגנתית וגם התקפית. איביסביץ' לא מספיק חד, היו לו מצבים הערב ,שלפני שתי עונות הוא היה מבקיע בעיניים עצומות אבל זה שהוא מגיע ללא מעט מצבים זה טוב וגם השערים יגיעו בהמשך העונה. באמת כל הכבוד לרלף רנגניק על העבודה הנפלאה שהוא עושה שם.

6. cazzo Il Capocuoco

שאלקה נראה לי כבר ירדו ליגה...איזה שער מצחיק של נוייר.

אגב, מישהו יודע מה השם של המוזיקה ששמים באיצטדיון של הופנהיים אחרי כל שער שלהם?

7. קינג לדלי Member

כל כך כיף לראות את הליגה הזאת.
    בכלל השדר הערבי בלווין מדהים ועושה אווירה נהדרת.

לא יאומן כמה סיכונים לוקחים שחקני ההגנה בליגה הזאת.
    הפקרות טוטאלית גם של קשרים אחוריים והכל במחשבה לרוץ קדימה.
    פשוט כיף.

הופנהיים קבוצה של סילונים למעלה וכשדמבה בה פותח מבער קשה לעצור אותו.
    גם המחליף ווקביץ' סילון.

התרשמתי מאוד מאוד מהבלם אייזק פורסה.
    חתיכת בלם הילד הזה ומשחק באומנות טכנית של בלם.

8. Rudess Member

גם אני שאלתי את עצמי את השאלה הזאת. מבחינת הסגנון המוסיקלי והמלודיה, הלהקה הראשונה שקפצה לי לראות היא Nightwish אבל אני לא בטוח שזה שיר שלהם.

9. AFCA Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

פורסה הרשים מאוד גם במונדיאל. שאלקה נראית מאוד אנמית וקשה לי לראות מתי היא יכולה לצאת מהמשבר הזה. הופנהיים לעומת זאת מוכשרת מאוד ותדבר לדעתי חזק בצמרת בליגה הצמודה הזאת.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/10
  11. Rudess Member

Danke http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו כל שחקן אפריקאי היתה תחושה שפורסה בן איזה 30 או משהו, בדיעבד הוא בסה"כ בן 22.
    בהחלט משחק נהדר שלו, למרות שבהופנהיים הוא משחק לעיתים קרובות דווקא בעמדת הקשר האחורי, שה הוא פחות בלט. אולי הופנהיים גילתה אותו מחדש כבלם.

שאלקה עדיין לא מגובשת ככה שלא פשוט לשפוט אותה על פי המשחק אתמול או המשחקים לפני. הקבוצה לדעתי צריכה לפחות עוד כמה שבועות אחרי כל השינויים שעברו שם. הקבוצה עם לפחות חצי הרכב חדש, כולל כמה שחקני הרכב ראשון שרק הצטרפו בשבוע האחרון. לזה נוסיף את העובדה שמטצלדר עוד לא בפורמה וששחקני מפתח כמו ווסטרמן, רפיניה וקוראני עזבו, והנה יש למגאת את הסלט.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהמועדון התנהל בקיץ, ככה הקבוצה גם נראתה אתמול על המגרש. בארדק אחד גדול. מצד אחד שמות עם יכולת כמו הונטאלר, נוייר וראול (כנראה, אבל בטח לא כשהוא משחק כמו קשר קדמי), יחד עם נוניימס טובים כמו מוריץ ומאטיפ, מצד שני שמות שלא שווים גרוש כמו מצלדר (בטח כמגן ימני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ), רקיטיץ' או אדו וגם ונוניימס שגם ביום הכי טוב שלהם הם בינוניים כמו ג'ונס, פלאסטן ועוד איזה 7 שחקני רכש שנקנו ועכשיו מחמים את הספסל, במקרה הטוב.
    מצלדר הרי איטי כמו צב בשביל להיות בלם, אז שישחק מגן? רקיטיץ' אין בו כלום כקשר התקפי אז לעשות אותו אחורי? הפעולות היחידות שהצליחו לו היו כאלה שהוא קיבל כדור מהבלם עוד קודם לקו הראשון של הופנהיים והחזיר אותו לבלם. בכל השאר הוא הסתבך. איבודי כדור מסוכנים במרכז השדה, מסירות ללא כתובת.
    לשאלקה לא היה קישור, ואני מצטער, אבל כשאני מסתכל על הסגל, אני לא ממש רואה מי בדיוק יכול להצעיד את הקישור הזה. אז מה זה שווה לי שיש שם את הונטאלר וראול. מי ימסור להם? לא פלא שראול היה פעם אחרי פעם על עיגול האמצא מנסה לנווט ולסדר את המשחק. רק חבל שזה לא התפקיד שלו וספק אם בגילו בכלל יש לו כוח לעשות את זה לאורך משחק שלם ולאורך עונה שלמה.

מצד שני, הופנהיים. שני בלמים שקטים וסולידיים. אנדי בק שכנראה חוזר לעצמו ומארווין קומפר שאולי יוכל לפתור בעיות בעמדת המגן השמאלי לנבחרת.
    מקדימה מלפה עם משחק יוצא מן הכלל, גרם למצלדר לצאת במחצית עם סחרחורות קשות. בה, שתמיד הראה שיש לו את זה ועל כולם מנצחים שניים לואיס גוסטבו הנהדר וטוביאס וויס (אולי הוא יבוא במקום קדירה להחליף את ואן בומל כשזה יעזוב. הוא כבר אמר שהוא היה רוצה). חבל רק שאיביסביץ' לא חד כמו שהיה פעם.

14. yocki land Member

שאלקה ממש בצרות. איזה הגנה-פח. אני לא אופתע אם הפועל תנצח אותה, אולי אפילו בגרמניה. (ובסוף תצחקו עלי כי הפועל תעשה 0 נק' 0 שע') מה שבטוח ביום שלישי אתגר גדול לקבוצה בלי מסורת בליגת האלופות כמו שאלקה לעומת ליון שהייתה שנה שעברה בחצי הגמר.

15. hai80 Member

וואו אתה מגזים בטירוף , שאלקה לא כ"כ מרשימה אבל מי זאת הפועל ? יש לשאלקה את חורארדו , הונטלאר , רקטיץ' , ראול , נוייר , לא חסרים להם שחקנים, בטח ובטח בבית אני בספק אם הפועל יהוו יריבה שווה לשאלקה בגרמניה, בארץ זה סיפור אחר. חוץ מזה להזכיר לך שבאיירן כמעט ולא עלתה לשמינית ופתחה את העונה רע? צריך להכנס לפרופורציות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10