המחזור השישי בפרמיירליג: The One I Love

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/9/17.

1. Coutinho10 Member

4-3 ***

עריכה:

נגמר המשחק בניצחון אבל בחיי שאני לא זוכר משחק הגנה גרוע יותר מזה הנוכחי. כל מצב נייח זה איום בטוח על השער, כל קרן זה חצי גול, כל מתפרצת חצי גול, כל מצב שאמור להיות רגוע - מסתבך.
    הקישור שלנו היום היה מביך, לשניה אחת לא שלט במשחק ולא קישר בין ההגנה להתקפה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראש שלי ספגנו את ה3-3 לפחות 5 פעמים.
    מבחינת שיפוט סוף סוף יצאנו מאוזנים ולא במינוס, על צ'אן זה פנדל בעיני ומתאזן עם הפאול שלא היה על מאטיפ והפאול שהיה על מיניולה שגרמו ל2-1.

מבחינת תכלס, זה עוד רכבת הרים כמו שיש לנו כל שבוע, המועדון הזה מקצר לנו חיים זה מה יש.
    הנדרסון היה טוב, אני גם מאוד אוהב את ההתקפה שלנו, סלאח זה ממש בול פגיעה עם כל הרשלנות שלו מול השער.
    בהגנה גומז היה לא רע ואז בדקה 60-70 הוא כאילו מת מעייפות או הפסיק לשחק מאיזשהיא סיבה וזה יצר ים של בעיות. אמרנו שהוא לא כשיר ל2 משחקים בשבוע והוא שיחק עכשיו 2 ואני חושב שזה היה יותר מדי עבורו. לגבי הליצנים הקבועים אין מה להגיד כבר אמרנו הכל.
    קוטיניו ענק.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Member

בסוף שיחקנו חרא וניצחנו מ2 הברקות של קוטיניו בתחילת המשחק. השיפוט היה מזעזע (הגיע לנו גם פנדל בקרן שבה מגוויר חיבק את לוברן) אבל אנחנו ממש לא עוזרים לעצמנו. לא יודע אם היה פנדל אבל מזל שמיניולה הלך עם הסטטיסטיקה של וארדי שפשוט מפציץ לאמצע.
    סטארידג' היה מצויין כשנכנס במקום פירמינו שלא פוגע העונה. סלאח באמת שחקן נהדר, מרוצה ממנו מאוד.

בקישור וינאלדום חירפן אותי, לדעתי הוא נגע בכדור פעם ראשונה דקה 15'. כאילו הוא מקבל כסף מהמועדון כדי שיהיה בלתי נראה על המגרש. גם כשהוא כן קיבל את הכדור הוא תקע את המשחק לגמרי ולא עשה פשוט כלום.
    הנדרסון היה יחסית בסדר אבל עדיין לא מחזיק ממנו. רק תסתכלו כמה פעמים במשחק הוא פשוט מעיף קדימה בלי להסתכל בכלל למרות שיש לו שטח פנוי. זה בטח לא תורם להתמודדות שלנו עם הלחץ של לסטר.

אין מה לקחת מהמשחק הזה חוץ מהניצחון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

אם אתה רוצה לדקדק היה פנדל על לוברן בקרן שלנו שמגוויר החזיק אותו עם 2 ידיים מול השופט (ואז לוברן קיבל צהוב על מחאות).
    גם ספק אם זה היה פנדל על וארדי.

הנדרסון היה הכי טוב שניתן לצפות ממנו (ז"א, הוא נלחם וחילץ כמה כדורים). זה המקסימום שיש לו וגם את זה נדיר שרואים.

היו כאלה שהעדיפו למכור את קוטיניו. חחח.

אין מה להגיד יותר על החלק האחורי שלנו, פשוט אין.

ווינאלדום, זה אחד הבלופים הגדולים שאני זוכר. הוא כמו רוח רפאים על המגרש במשחק חוץ. פשוט לא עושה כלום, לא חיובי ולא שלילי. כלום.

5. Scouser Member

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Coutinho10 Member

מוכר אותו גם היום ולוקח את כל הכסף כדי לבנות הגנה חדשה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

8. oranfu Member

אני מאמין שזה קורה בלא מעט משחקים. אני יודע בוודאות שזאת לא הפעם הראשונה העונה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי ויונייטד מבקיעות שערים כמו מים, ועדיין היכולת לא כזו מרשימה כמו איכות השחקנים שלהם מקדימה.

צ׳לסי וטוטנהאם עדיין מרגיש לי חזקות יותר.

10. k_700 Member

היה לנו לוח משחקים נוח בפער משל השאר עם כל הכבוד לבריטניה וסט מרי.
    אבל אתה צודק בגדול שזה פשוט מרגיש כמו קבוצה הרבה פחות מאומנת ובעיקר שיודעת לתקוף כקבוצה מטוטנהאם וצ׳לסי למרות ההבדל בתוצאה הסופית.

מספיק לראות את המשחקים שלנו מול סטוק(משחק שיכול היה ללכת לכל כיוון), מול אברטון(לא רחוק היה מתיקו 1 למרות ההתפוצצות בסוף) והמשחק אתמול שהיה שער צמוד, שכלל פעולה וחצי טובה שהניבה שער ומאז הרבה בונקר וחוסר יכולת להחזיק בכדור.

עם כל הכבוד לנסיונות האלה של מוריניו להוכיח שהוא כביכול מקריב הכל בשביל התוצאה זה מרחק שנות אור מקבוצות מאומנות כמו צ׳לסי וטוטנהאם שכבר עברו את השלב הזה בהתפתחות שצריך להלחץ מיתרון של שער לפני המחצית.

11. Roma מנהלים

רחמים. יכולים לסגור 0 מ-8.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציפיתי מפאלאס לפתוח כזה גרוע, אבל גם לא ציפיתי לדברים חיוביים. הייתה לי תחושה לא טובה לגבי דה בור, אבל נראה שהבעיה גדולה מכך אם אתה מביא את הינשוף במקומו. מנג׳ר סופר פרימיטיבי, ואני מקווה שנפסיק לראות את הדמויות המאוסות הללו בפרמיירליג בעתיד.

מבורנמות׳ אני דווקא כן מאוכזב. פתיחה קטסטרופלית של האו והקבוצה שלו.

13. Andrei Kanchelskis Member

ניוקאסל יוצאת היום למבחן אופי חשוב בברייטון, ניצחון יסייע להם להמשיך לאגור נקודות שירחיקו אותם בשלב מוקדם מהתחתית אליה יועדו בתחילת העונה.

קריסטל פאלאס מסתמנת כרגע כדרבי קאונטי החדשה מעונת 2008(עונת ה-11 נקודות).

14. owen11111 Member

הצרות אצל פאלאס עשויות להיות אפילו גדולות יותר אם יתברר שלבנטקה אכן יש קרע ברצועה.
    ההגנה תשתפר עם הנוכחות של סאקו, אבל בחלק ההתקפי, יחד עם הודג׳סון ומינוס בנטקה?
    קשה לראות איפה הקבוצה הזו מתחילה לאסוף נקודות.

כרגע הם ובורנמות׳ מסתמנות כקבוצות שיצטרכו שינוי עצום בשביל לשרוד בליגה.

15. k_700 Member

דווקא ב4 משחקים ראשונים של פאלאס היה מלא און אנד אוף שאתה ל יכול לדעת באמת איך זה היה מתיישר עם קצת יותר זמן.

נניח הם הפסידו לליברפול במשחק טוב וחכם שלהם והמשח האחרון של דה בור זה היה משחק ש4-1 לטובתם היה מייצג(הופעה ממש חיובית ודיברנו על זה כאן).

מהרגע שהינשוף נחת הם גזרו את דינם כקבוצה שכבר לאף אחד לא יהיה אכפת ממנה ובטוח ש30 אחוז מהפוטנציאל שיש שם(ויש הרבה) לא יממוש.

חבל על פוסו מנסה, וואללה אם יש אפשרות להחזיר אותו, עדיף.