המחזור השישי בסרייה A:: סמפדוריה מטפסת לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏25/9/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי שאני מכיר אותו. הפכתי את האיש לכוכב בזמנו בבית ספר. העברתי לפלאפון את ההקלטה מהמהפך שלכם נגד סאמפ' בעונת 04/05. שמתי את הפלאפון בתעלות של החשמל בכיתה ואירגנתי שיתקשרו אליי באמצע השיעור. תדמיין לבד מה הייתה התגובה של המורה והכיתה כשהפסיכופט שלכם התחיל לצרוח באמצע השיעור "א גול א גול א גול! א גול א גול א גול! א גול א גול א גול! א גול א גול א גול! א גול א גול א גול! א גול א גול א גווווווול!!!!!", וכמובן - "נוווווווווולה א אימפוסיבילה!!!! נוווווולה א אימפוסיבילה!!"

הביזיון הוא ששמים אותו במשחק פתוח בערוץ הספורט שאמור להיות נייטרלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/9/09
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי עשית לי חשק לראות עוד פעם את התקציר של המשחק הזה.

אובה אובה, בובו ויירי, ואל-צ'ינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

אפילו הפסיכים שהיו איתי בכיתה לא היו חושבים על רוברטו סקארפיני החאריית כמתיחה לאמצע השיעור.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

:aaarofl:

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

העיתונות האיטלקית הייתה בטוחה שפררה ייתן למארקיזיו אחר הצהריים מנוחה, אך כפי שזה נראה כרגע הוא ייפתח. היחידים שייקבלו מנוחה זה גרוסו וקאמורנסי.

הרכב לבולוניה:
    בופון;
    דה צ'לייה, קייליני, לגרוטאלייה, זבינה;
    מארקיזיו, מלו, פולסן;
    דייגו;
    אמאורי, טרזגה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  6. Igi Member

אפילו לא לינק רץ נורמלי אחד לא מצאתי ליובה... את הגול של טרזגה ראיתי בהילוך מקוטע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

7. cazzo Il Capocuoco

אני נהנה מהDiretta gol של סקיי איטליה. מה שאני לא מאמין זה איך זבינה מפרפר צמד שחקנים, לא ברור לי...משהו פה לא בסדר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. Igi Member

זה באמת היה הזוי.

עריכה: לא משנה מצאתי, אבל זה אומר לי באמצע השידור שהם הגיעו למקס' המשתמשים ומנתק...

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

תמיד אמרתי שזבינה בלי הפציעות, הוא מגן ימני אדיר. עשה עבודה נהדרת במחצית הראשונה, שטף את ההאגף כולו, וגם נתן פריצה אדירה. רק שלא ייפצע, אנחנו נזדקק לו רבות, או לפחות עד ינואר שסקו ינסה להביא את ראפיניה משאלקה.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מחצית אחת ללא שערים בסאן פאולו ויש לי התחושה שאת המשחק הבא של נאפולי ינהל כבר (נגיד) ספאלטי.

אני גם רואה את ה"דירטה גול".

Igi, תוריד את התוכנה שמופיעה בלינק מלמעלה. תפעיל אותה ואז תכנס ללינק של השידור.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בהתחשב בכך שלפני המשחק דה לאורנטיס הביע חרטה על מינויו של דונאדוני הייתי מהמר על כך שבכל סיטואציה בשעה חמש בערב הוא יפוטר.

עד כה מחזור דל בשערים, 3 בלבד ו-5 כולל משחקי אמש.

12. Roberto Baggio Member

האמסיק הוא האס של נאפולי העונה. אמנם הגולים שלו לא תמיד עוזרים, אבל הוא תמיד נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון. שער נגיחה שלו נותן לדונאדוני קצת אוויר. אני ממש נגד פיטורי דונאדוני, יש לנאפולי לוח משחקים קשה ופיטורין יקברו לנאפולי את העונה. צריך לתת לו זמן. יש להם בשבועות הקרובים את רומא, פיורנטינה, מילאן יובה - צריך יציבות ורוגע במערכת.

יניב, רק דיברת וכבש נכבשו שני שערים הנוספים.

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

דל פיירו בפנים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מדהים שמשחק כ''כ על הנייר מול בולוניה יובנטוס עושה אותו כ''כ קשה. למה להיכנס לפניקה משום דבר, אני פשוט לא מבין...

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בולוניה :aaa021:

קצת חבל על ג'נואה שהפסידה היום 0-2 לאודינזה ודי נטאלה הבלתי נגמר אבל הם הוכיחו שהם שייכים לצמרת ואני מקווה שהם יחזרו לעצמם בשבועות הקרובים אבל בעוד ההפסד המאכזב הזה קורה יש ניצחון סוף כל סוף לדונאדוני שאולי בסופו של דבר לא יפוטר אבל כדאי לו להפריש קצת להאמשיק.

פאלרמו שוב מאכזבת, פארמה מפסידה לאלגרי וקליארי ורומא מגרדת בתוספת הזמן תיקו בקטאניה.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

נאיביות, פשוט כך. משחקים בהילוך ראשון, ומתחילים להילחץ אחורה, השער היה באוויר, לא מפתיע אותי. לפחות זה קורה עכשיו ולא חמישה מחזורים לסיום הליגה. או שצ'ירו התחיל לשקשק והכניס חילופים הגנתיים, או שהשחקנים חשבו שהם משחקים מול נערים... זה ברור שאם אתה מוליך בצורה מינימלית, ברוב המקרים אתה תספוג את השוויון. מה הטעם להסתפק בשער אחד בבית מול קבוצה כמו בולוניה? אשמתם הישירה של השחקנים, וגם צ'ירו לא חף מהמקרה.