המחזור השישי בסריה A :: זמאן מובס בטורינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏28/9/12.

1. ASROMA Member

רכישה מוצלחת מאוד של פסקארה, מפרגן להם על ההצלחה בליגה למרות שהם היו מספר אחד אצלי ביורדות.
    קשה לי להאמין שהם יוכלו להשאיר אותו מעבר לעונה אחת שהוא חתם שם, זמן יגיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/12
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולדימיר וייס שייך במלואו לפסקארה. היא החתימה אותו לחוזה קצר למשך שנה אחת, אך קיימת אפשרות להאריך אותו בשנה נוספת.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאור, יש לך מקור לקטע עם האופציה?

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כך נכתב באתר הרשמי:

http://www.pescaracalcio.com/stagione/arch...el-pescara.html

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

את אחד המחזורים המהנים העונה (אם אתם לא אוהדי מילאן), נקנח עם משחק מרתק בסן סירו. ההרכבים הרשמיים:

Inter:Handanovic; Nagatomo, Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Zanetti, Cambiasso, Gargano; Coutinho; Milito, Cassano

Inter bench: Castellazzi, Belec, Silvestre, Alvarez, Guarin, Mudingay, Obi, Pereira, Duncan, Jonathan, Livaja

Fiorentina:Viviano; Roncaglia, Rodriguez, Tomovic; Cuadrado, Romulo, Pizarro, Borja Valero, Pasqual; Ljajic, Jovetic

Fiorentina bench: Neto, Hegazi, Olivera, Lupatelli, Fernendez, Savic, Cassani, Seferovic, Llama, Migliaccio, Toni

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יצא לי לראות את המשחק אתמול ומכל הזבל, ההכפשות, העקיצות העלובות, המושפעות וחסך רציני בהודעות כדורגל, לא ממש הבנתי מה היה שם.

הפסדנו לקבוצה טובה יותר שהתעלתה עלינו בכל נקודה על המגרש. זה קרה בעבר וזה יקרה גם בעתיד. הפריע לי לקרוא את הטענות של זמאן על כך שהשחקנים לא ביצעו את ההוראות שלו. את הטענות של פלורנצי שחיזקו את אלה של זמאן, ואת הקינוח של סבאטיני שאמר ששחקנים אלה לא ראויים ללבוש את החולצה הרומאית. כאשר מונה זמאן לאימון הקבוצה, הייתי בטוח שהמשמעת הטקטית תהיה גבוהה מתמיד, אבל בפועל, הכדורגל של זמאן בכלל לא הגיע לרומא והשחקנים לא מיישמים את מה שעושים באימונים. מי אשם בזה? כנראה המאמן שלא חיי את הקבוצה כמו בקדנציה הקודמת, מן מרצה כדורגל שהגיע להעביר הרצאה ולא ממש מתעניין אם השחקנים מפנימים ומיישמים את דבריו.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר עם כדורגל התקפי מרהיב. משחק נפלא.

עריכה:
    הנדאנוביץ' השתמש במגבות כדי לבנות ביצורים על קו השער, השופט התעצבן ואמר לו להעיף אותם משם :aaagath:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/12
  8. ASROMA Member

איזו מחצית מהפטנת בסאן סירו
    2 קבוצות סופר התקפיות וגלים גלים של הזדמניות משני צידי המגרש. קסאנו רכש העונה עד כה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לומר שאינטר שולטת בצורה כמעט מוחלטת במשחק והייתה יכולה להבקיע עוד שני שערים לפחות לולא המשקוף של מיליטו והבעיטה המסוכנת של קמביאסו. לוויולה היו את הדקות שלה, אך בסך הכול היא פחות מאיימת ועד שמגיעה לאזור הרחבה של סמיר, נתקעת ומאבדת כדורים. אינטר מגיעה ליותר מדי מצבים מסוכנים ונראה שניתן בקלות לחדור דרך המרכז. מונטלה טעה כשהעדיף את רומולו למרות השער) על פני מיליאצ'ו ההגנתי יותר. השער של קסאנו מעיד עוד יותר על הליקויים במשחק ההגנה של מונטלה, עדיין אני לא מבין איך אף שחקן לא עצר את המסירה של ראנוקיה לדרעק השמן.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/12
  10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הבעיה היא לא רומולו, אלא ואלרו ופיזארו. אינטר משחקת היום בסגנון של נאפולי, כשגם המערך זהה וגם האסטרטגיה הכללית. היא נותנת לפיורנטינה להחזיק בכדור ואז טסה קדימה עם כל חטיפה. הבעיה של ואלרו ופיזארו היא שאין להם את האתלטיות שנדרשת כדי להתמודד עם הספרינטים של קוטיניו, נגאטומו, זאנטי ושות'.

השליטה של אינטר רחוקה מלהיות מוחלטת. המשחק הזה יכול ללכת לכל כיוון.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודריגס מחריב לפיורנטינה את המשחק. לא מספיק שגרם לפנדל לאחר נגיעת יד, עכשיו ביצע עבירה גסה ומיותרת על נגאטומו שזיכתה אותו בכרטיס אדום. לא רואה את הוויולה חוזרת למשחק, וחבל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/12
  12. SerieA Il Capitano

נגאטומו דאג לסחוט אדום אבל גם להחריב לנו כל התקפה מצד שמאל. יש לו כושר גופני פשוט יוצא מן הכלל, אבל הוא שחקן שלא חושב ורק יודע לרוץ.

13. JR-Riquelme Member

ואלרו ופיזארו זה מרכז השדה הכי טכני באיטליה.
    פיורנטינה תתחבר להיות קבוצה חזקה מאוד ואני מצפה ממנה להילחם עלהצ'מפיונס וגם להעפיל, למרות שבשבילי שלישיית בלמים עם 2 ארגנטינאים זה רע מאוד.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סטרמא עם משחק טקטי מבריק, פשוט מבריק. עד כה אינטר שיחקה בצורה לא תכליתית בכלל למרות הכוח ההתקפי שלה, היא הניעה כדורים לרוחב ורק בגלל היכולת האישית הטובה של שחקניה בהתקפה היא הצליחה לנצח משחקים, אבל היום? אינטר משכה את פיורנטינה לחצי שלה ויצאה למתפרצות קטלניות, ממש נהנתי מזה. אני לא אחד מאלה שנהנה מכך שהקבוצה שלו מוסרת עוד פס ועוד פס ועוד פס, אני אוהב את התכליתיות, ובתאכלס? אינטר הגיעה ל7-8 מצבי הבקעה בטוחים כולל הגול של קסאנו, בעוד שחוץ מהגול שלה פיורה כמעט ולא הגיעה למצב ממשי אחד. שיחקנו נגד קבוצה טובה שהערימה קשיים, אבל בסופו של דבר הטקטיקה של סטרמא ניצחה ובגדול ועם ניצול מצבים יותר טוב של מיליטו יכולנו גם לנצח בהפרש יותר גדול.

ראנוקיה וז'ואן נראים מצוין במשחקים האחרונים, במיוחד הברזילאי. חוץ מהם, מי שהרשימו היום היו כמובן קסאנו וגם גרגאנו, שפשוט שורף שטחים ולא מפסיק לרוץ, היה חסר לנו מישהו כמוהו בקישור שלא מפסיק לרוץ.

שבוע הבא - דרבי. זו עדיין מילאן, עדיין יש לה שחקנים איכותיים, אבל אנחנו חייבים לנצח ולשמור על מאזן חוץ מושלם. אנחנו נראים יותר טוב בלי להשתחצן או משהו, וגם יש לנו סגל יותר איכותי ועמוק על הנייר.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה איתכם, אבל אולי סוף סוף יש לנו שני בלמים נורמלים שיכולים לשחק ביחד?
    ז'ואן וראנוקיה שיחקו נהדר בכל המשחקים שלהם עד כה, ואני ממש מופתע, בעיקר מהברזילאי שדי פקפקתי ביכולתיו. מסתבר שהשיטה עם השלושת בלמים אינה רעה בכלל ורק צריך שיהיו שחקנים שמתאימים לשיטה. כרגע, סמואל לא צריך לשחק, ובעיניי עדיף שסלבסטרה ישחק כבלם ימני וראנוקיה ישחק במרכז, בנוסף, גם קיבו כנראה יכול למצוא את עצמו במערך הזה.

בחלק ההתקפי, השלישיה של קסאנו-קוטיניו-מיליטו מהווה סיוט לכל הגנה בעולם, אני מקווה שסטרמאצ'וני ימשיך לשחק עם השלישיה הזו. ואגב, יש מצב שקנייתו של פלאסיו הייתה מיותרת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/12