המחזור השישי בסריה A :: זמאן מובס בטורינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏28/9/12.

1. Lupo Member

אז למה לשחק בשיטה הזאת אם ההגנה שלך לא מספיק חזקה?

היה צריך להיות כבר 6-0. זה מתחיל להזכיר את המשחק באולד טראפורד. קפצנו מעל הפופיק, המאמן בא יהיר, חושב שאם ישלח 8 שחקנים להתקפה נוכל לנצח את המשחק.

ככל שהמשחק יסתיים בצורה קיצונית יותר ככה רומא תרוויח, למרות ההשפלה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה יכולה גם להיות כלכלית, ולאו דווקא בגלל המאמן. מן הסתם שחקנים ברמה מספיק גבוהה עולים כסף, שאין לרומא או שהבעלים שלה לא הוציא ולא רוצה להוציא. ולמה לשחק בשיטה הזאת? המאמן מאמין בה, ובכל זאת, משחקים מול יובה הם 2 מתוך 38, לא עליהם קמה ונופלת עונה שלמה אבל אם כמו שאמרתם מול הקטנות של הליגה זה נופל נחרצות, אז זה אומר דרשני. כמו קטאניה לדוגמא או בולוניה, וגם מול אינטר אומנם ניצחתם בצורה משכנעת אבל ה-1:2 בא בניגוד גמור למהלך המשחק כשהשער שלנו היה באוויר, אתם כבשתם, אנחנו התרסקנו וזה יכל להיות גם יותר גרוע.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נהדר. האווירה ביציעים, הכדורגל המשובח שלנו (על אף שהאין הגנה של רומא עוזר לא מעט) וההחלטה של השופט לא להחריב את המשחק ולשלוף לטאדיי אדום כבר בדקות הראשונות (למרות שהיה האחרון לפני השער) הפכו את המשחק לאחד כזה שכיף מאוד לצפות בו.

הזכיר לי קצת את האונס של מילאן ב-2005. נקווה שהמחצית השנייה תהיה שונה מאותו משחק.

אגב יותם - זה אונס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/12
  4. yoni10 Member

איך רק 3-0? אני עצבני. אונס קבוצתי, זה מה שהיה באחת המחציות היותר חד צדדיות שראיתי.

5. Rossolevy Member

המחצית הזאת עברה די מהר בשבילי ואני מקווה מאוד שהקבוצה הזאת תתעשת בהפסקה. המשחק הכי חד צדדי העונה שראיתי. זמאן היה צריך להישאר עם פסקארה עוד עונה ולראות שהסריה A זה לא ליגה שנייה או שלישית. יש להסתכל על זה שלזמאן היו שחקנים שמעל הרמה של הליגה בה אימן כשהיה עם פסקארה ופה לומר על ההגנה הזאת פח יהיה עלבון למתקני אכסון הזבל.
    מישהו יכול להסביר לי למה אחרי כל המאמצים לא החזירו לבירה את מונטלה? למה לא שיפרו את ההגנה המחרידה הזאת? זה היה ברור שאחרי הכל קאסטן לא יוכל להתמודד לבדו מול יובה והנה הופעה נוראית שלו. פתאום תג המחיר של אוגבונה נראה כבדיחה. במקום טורוסידיס הרסו את ההגנה עוד יותר.
    נקווה למחצית טובה יותר של הרומאים כי כל מה שצריך עכשיו זה שאני אקח את השלט של הסוני ואראה שאני שולט במשחק.

6. cazzo Il Capocuoco

קאקה, קלארנס ופירלו?

7. Jimmy Jazz Member

*המשחק שקימנטי מכר.

מירקו במשחק אדיר. מגיע לו גול הערב.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

תוויות לא כל כך מעניינות אותי, אבל לא לשים אותו בין שלוש הבלמים הטובים בעולם יהיה בדיחה.
    מחצית שנייה חלשה יותר, חבל שלא נגמר שש או שבע הפרש, אבל העיקר שזמאן קיבל בראש בסופו של דבר.

forza!
    :aaarse:

9. SerieA Il Capitano

יובנטוס באו בטירוף כזה שהם יכלו להבקיע חמישייה תוך חצי שעה, ואני עוד עדין עם רומא.

ההגנה של רומא הייתה כל כך גרועה, אני לא חושב שאי פעם ראיתי אותם במפגן כזה. אפילו נגד יונייטד עם השישייה הם היו פחות גרועים.

למרות הכל, אני חושב שרומא קבוצה צעירה מאד (מלבד טוטי, טאדיי) ויש להם עוד המון להשתפר.

יובנטוס פשוט מצוינת, אבל המבחן האמיתי שלהם יהיה מול הקטנות, כי גם נאפולי יודעת לתת בליץ בבית ולשחוט את הקבוצה שמולה. זה לא עזר להם בחוץ מול קטאניה.

10. kadm Member

לא נשאר כבר מה להגיד על ההתנהלות ההגנתית שלנו. חוסר תיאום בין שחקני הגנה שאף אחד פה לא יכול להגיד שהם לא שחקנים ברמה טובה, חלקם אפילו רמה טובה מאוד (בלזארטי היה חביב הקהל ביורו, ומקאסטן היה הרבה התרשמות טובה+ זימון בכורה לנבחרת ברזיל השבוע). ועדיין, חוסר תאום, הפקרות בהגנה, וחוסר אחריות כל שבוע משחקן תורן אחר.
    זה מחייב את דה רוסי לשחק כבלם שלישי ולא נותן לו לעלות קצת יותר ולספק כדורים להתקפה.
    חייבים לנער שם את האנשים ומהר.

נקודת אור יחידה במשחק הזה:
    כן, אני יודע, אמרתי את זה גם במחזור הקודם, ואני יגיד את זה בכל מחזור אם זה ימשיך ככה. פלורנצי, פלורנצי, ושוב פעם פלורנצי. שיחק עם מנטליות של מנהיג היום, וממשיך את הפתיחה הטובה שלו העונה. אם זה תלוי בי, כשפיאניץ' יחזור, מרקיניו בראדלי וטקסידיס ישבו על הספסל כשדה רוסי, פלורנצי ופיאניץ' ימלאו את הקישור.

11. Rossolevy Member

לפי איך שההגנה נראית הייתי ממליץ באמת לרומא לשחק עם דה רוסי כבלם לצד קסטאן. בקישור יש הרבה אופציות אבל כשההגנה נראית כל כך נורא עם הטעויות הטיפשיות האלה פשוט צריך להקריב קצת ממקומות אחרים.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

הוא וסטקלנבורח, שמנע מהמשחק להיות עם תוצאת טניס כבר בתחילת המחצית השניה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיימת אשמה אצל זמן בדבר ניהול משחק לקוי, אך אינני חושב שהביקורות שמרעיפים כאן נגדו מוצדקות. רומא קבוצה צעירה שעברה מהפכה. ישנם בהרכב לא מעט שחקנים חסרי ניסיון, אך מפוצצים בכישרון. המפלה היום יכולה להוריד להם את המוראל, אך באותה מידה לחשל אותם ולבגר אותם. ככול שתתקדם העונה, רומא תרוויח מכך שאין לה מפעל אירופאי על הראש, הסגל יתחבר ואני מאמין שתמוקם במעלה הטבלה.

מן הצד השני, יובה עלתה מהדקה הראשונה עם רעב בעיניים כאילו היא משחקת נגד אחת המילאנזיות בקרב ישיר על האליפות. אין לי שום רגשות חיבה לקבוצה הזאת, אך אחרי משחק כזה, אי אפשר שלא להחמיא לה. מספר שחקנים נחו או היו פצועים, אך יובה הראתה רצון עז נגד רומא חסרת העונים. חתיכת אונס בוצע במחצית הראשונה, אורגיה מטורפת על ההגנה הרומאית.

14. kadm Member

אחי, אמרנו את זה כבר עונה שעברה ואפילו ניסו את פעם - פעמים במהלך עונה שעברה והיו רק שני מסקנות.
    - דה רוסי כבלם לא יכול לספק את ההרמות שההתקפה חייבת, ורק הוא מסוגל לעמוד בניהול העברת הכדור מהקישור להתקפה.
    - אם דה רוסי ישמש כבלם ועדיין יהיה אחרי על העברת כדורים להתקפה, הוא ישמש כבלם שעולה יותר מדי וזה יוצר בעיה של חור בהגנה.

15. AS R Member

דה רוסי הוא הבלם הכי טוב של רומא, מצד שני הוא גם הקשר הכי טוב של רומא וזה שמחבר בין ההגנה לקישור להתקפה.
    ביורו הוא שיחק כבלם והיה פנטסטי, אולי כשפיאניץ' ובראדלי יחזרו זה יכול להיות מעניין לשים אותו בתור בלם במשחקים חשובים, אבל ברור שזה לא ייקרה.

מארקיניוס דווקא היה לא רע בדקות ששיחק. מעניין לראות מה יהיה איתו בעתיד.

בינואר רומא חייבת לחזק את ההגנה אם היא רוצה להיות באירופה בעונה הבאה. בלם ומגן טובים עולים הרבה, מצד שני סבאטיני לא בדיוק התקמצן כשקנה את דסטרו, בוריני, אוסלבדו ולאמלה, אבל בהגנה הוא עוד לא קנה שחקן בסכום דו ספרתי, אלא כל מני שחקנים אלמוניים ולא מוכחים בליגות רחוקות.

לא דיברו על זה, אבל השידור היום בספורט5 היה קטסטרופה. אלי אוחנה לא יודע להיות פרשן, רואים שהוא אפילו לא התכונן למשחק, לא ידע כמעט שום פרט על השחקנים או סטטיסטיקות. אבי מלר היה בסדר, לפחות הוא יודע דברים, אבל לפעמים הוא חופר יותר מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/12