המחזור השישי בסריה A:: דרבי ד'איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/10/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציני התייחסת לחבורת האוהדים הכי בכיינית ביקום? עשו ממארוטה ודל-נרי שתי מטומטים שאין להם מושג. כמה הייתי צריך לחפור בקיץ על זה שצריך להמשיך ולתת לשניים האלה את הקרדיט כי מדובר בשני אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים שמכירים את הליגה יותר טוב מרוב הצמדים שתמצאו שם בחוץ. זה עדיין לא אומר יותר מדי ויובנטוס בקלות יכולה גם העונה לפספס את העלייה לליגת האלופות, אבל ככה נראית קבוצה עם סגל טוב שגם מאומנת כמו שצריך. העמידה הזאת על המגרש שחונקת גם את מנצ'סטר סיטי וגם את אינטר במשחקי חוץ. בעונה שעברה כל מה שיובנטוס של פרארה יכלה לשאוב זה רגש ותשוקה. הפעם היא יכולה לעצור את אינטר ולהגיד בפה מלא שזה עקב סיבות מקצועיות נטו.

2. Carlo Zampa Member

לא ראיתי את המשחק אבל כיף לראות את אינטר מאבדת נקודות, אחרי שכבר סגרו את הליגה(אדון - לנצח את מילאן, לנצח את יובה, לנצח את רומא וברחנו לליגה - עומר) זה נראה ממש ממש צמוד.

כמובן. אני עדיין לא סומך עליו, הוא עוד יעשה את השטויות שלו אבל בשיאו הוא אולי הקשר המרכזי הכי איכותי באיטליה.

3. Muurad Member

השאלה היא כמה יציבות הוא יכול לשמור וכמה משחקים רצוף הוא יכול לשחק בשיאו, כי כשהוא לא בשיאו הוא איום ונורא, כמו שנה שעברה.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצויין.

ליגה מקובצת? אז גם הטבלה:

http://up203.siz.co.il/up3/mzjujmyvymm2.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/10
  5. Joel Gion Member

באופן עקרוני קשה לי להיות מרוצה מתוצאות תיקו, אבל לנוכח הנסיבות אני חושב שיש לא מעט דברים חיוביים שאפשר לקחת מהמשחק שלנו היום. ההגנה מתחילה להתאפס על עצמה (גריגרה מזכיר את היכולת של עונת הבכורה אצלנו), העזרה מהקישור טובה, פליפה מלו מזכיר את הקשר המעולה ההוא שהבאנו מהויולה וקראסיץ' פשוט שחקן אדיר. כל פעם שהכדור היה אצלו באגף דברים טובים קרו, חבל שזה קרה מעט מדי פעמים בחצי השני.

שתי הקבוצות הגיעו להזדמנויות טובות ואני חושב שבסך הכל תיקו היא תוצאה הוגנת שמשקפת את מה שקרה על הדשא. מה שיותר חשוב לי זה שהקבוצה הזאת מתחילה סוף סוף לקבל צורה, אני מאמין שכשנחזור לסאן סירו בסוף החודש נראה אפילו יותר טוב.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מרוצה אך גם מעט מאוכזב, כי ניצחון היה אפשרי. יכולתי להכביר במילים אבל בשורה התחתונה - הגנה מכובדת סוף סוף. הצמד שלנו סוף סוף מתואם ואוהדי נבחרת איטליה יכולים להיות רגועים ל-7 שנים הבאות. כשמלו מגבה אותם מאחור, זה פשוט נראה טוב. גם דה צ'לייה היה לגמרי לא רע במחצית שניתנה לו. היה כיף לראות את משחק ההגנה שלנו.

מצטייני כאמור קייליני את בונוצ'י, קראסיץ' האדיר, מלו ואקווילאני. איזו תצוגה של האיטלקי הזה! איזה קשר לא זומן לנבחרת וצריך מחליף?

הלכת רחוק, עיין בדיון מילאן לאותה עונה עד חודש אוקטובר בערך ותראה שהייתה לנו הרבה השראה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    בלי קשר - למישהו יש ספק שחלוץ טוב יותר מקוואליירלה היה מכניס את השער הזה?

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, והכי חשוב - אני שמח שהיוונו יריבה ראויה לאלופת אירופה עם 10 שחקנים איטלקים במשחק בסך הכל, לעומת 1 בלבד של אינטר.

:aaa15:

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לנו מה להיות מרוצים היום, לא בגענו כמעט להזדמנויות למעט אחת ממש טובה של מיליטו שממשיך להיות בתרדמת. משחק לא טוב שלנו, המשך ישיר למשחק הליגה נגד רומא, ואנחנו נמצאים בבעיה בליגה, אפשר להגיד אפילו מיני משברון. יובנטוס מבחינה הגנתית שיחה טוב מאוד וגם מבחינה התקפית היתה הרבה יותר מסוכנת מאיתנו והגיע לה יותר לנצח מאשר לנו, אבל אין מה לעשות, העיקר כרגע זה גם לא להפסיד, ויש עוד עונה ארוכה.