המחזור השישי בסריה A:: דרבי ד'איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/10/10.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני ממש לא מתרגש מכך שאבאטה לא פותח, אני דווקא חושב שהוא שחקן סביר אבל ההייפ שלו נופח בגלל היותו שחקן בית. אני רוצה לראות את בואטנג פותח.

2. 亚历山大帕托 Member

לבואטנג נטייה טבעית לתקוף וחבל יהיה לסרס אותו בהגנה כאשר יש גאטוזו בכושר טוב, וסיידורף גם הוא ראוי להרכב אחרי אמסטרדם. עדיף לתכנית המשחק להשאיר את הגנאי בתור אס מהספסל שיכול לשנות את מהלך העניינים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/10
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פשר הפליאה?! גאטוזו היה פאנטסטי מול ג'נואה ואייקס, ואבאטה, על אף ההופעות הסולידיות, לא הראה עדיפות על פני זמברוטה.

איכות התמונה בערוץ הספורט מתחת לכל ביקורת! :aaaprot:

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/10
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קרספו יצא פשוט פתטי במצב שהיה בדקה העשירית בערך,שהכדור 20 ס"מ מעל הדשא הוא מנסה לנגוח בו במקום לתת פצצה עם הרגל ולהכניס את הראשון.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי צריך את ערוץ הספורט? אני צופה באינטרנט באחת התחנות של אלג'זירה ואני לא מצטער על כך, השדר הערבי ענק.

http://almatch.blogspot.com/

6. שלו Guest

שער גדול של פירלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב שלנו, אבל אני חושד שזה לא מעט בגלל איכות היריבה שנראית יותר כמו קבוצת סרייה B. פארמה מאוד חלשה ורוב השחקנים שלה עסוקים בלהגן, מה שמותיר אותנו ללא סכנה ממשית בעורף. הגוון ההגנתי של המשחק שלה לא באמת עזור לה, כי הכישרון ההתקפי שלנו מעניק לנו מספיק הזדמנויות שיכפרו על כך. כשמארקס תקוע בצד שמאל, קרספו מתקשה בתור חלוץ יחיד ואנג'לו עסוק במשימות הגנתיות, אני מקווה שבוז'ינוב ייכנס במחצית השנייה כדי שלפחות יהיה עניין במשחק. זה קצת קל מדי, למרות התוצאה השברירית. אם כבר מדברים על התוצאה: מיראנטה מוביל על איברה 4-0. לא נעים.

נ.ב.
    התגובה של רונאלדיניו לשער של פירלו - PRICELESS

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאטוזו ממשיך להיות אדיר. מעבר לתרומה האדירה שלו למשחק ההגנה ולאנרגיה שהוא מחדיר בקבוצה, התרומה הכי גדולה שלו היא בכך שבזכות האגרסיביות והחוכמה שלו הוא מאפשר לפירלו להיות שוב הקשר היצרתי המבריק של פעם. פירלו שפתח בצורה די בינונית את העונה הפך בחסותו לשחקן הכי משמעותי של הקבוצה. מאז שרינו בכושר פירלו נהדר והספיק לבשל בצורה מדהימה לזאלטן מול ג'נואה, לתת כדור מופלא שחתך את כל ההגנה ובעצם איפשר את השער לסיידורף מול אייקס והשער הזה היום, זאת בנוסף לעוד כמה כדורים מצויינים שלא הסתיימו בשער כמו זה לאנטוניני הערב. אז גאטוזו עושה עבירות, אז מה, עבירות הן חלק אינטגרלי מהמשחק, גם אם לפעמים הוא מאבד את הראש כמו בצהוב על מאנונה. רוב העברות של גאטוזו נכונות שתורמות לקבוצה ובעיקר מחפות על העובדה שרוביניו ורונלדיניו לא עושים ולו מאמץ קטן בכדי לעזור במשחק ההגנה של הקבוצה (בולט בעיקר בהתקפות הנגד - מתפרצות של היריבה). זלאטאן אדיר, עושה עבודה גדולה וגורם למילאן להראות כאילו היא משחקת ב-11 שחקנים.

פארמה בעיקר חלשה בהתקפה, נכון שגאלופה, פאלוסקי וג'ובינקו פצועים, אבל בוז'ינוב בהחלט יכול לשנות זאת וחייב להיכנס כבר במחצית.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי קשר לאיכות היריבה, מילאן נראת מעולה. לאורך כל המחצית פארמה יצרה אולי איום אחד למסגרת, אבל לעומתם מילאן לא הפסיקה ללחוץ על השער של מיראנטה. פירלו אגדה, השער הנהדר שלו וההרמה לאיברה לקראת סוף המחצית ממחישים חלק מיכולותיו הנהדרות. עוברים עליו שבועות נהדרים שנותנים לנו טעימות מתקופת השיא של הרג'יסטה. זלאטן היה יכול לסגור את המחצית עם צמד אבל כנראה שהעייפות משפיעה עליו. לא האמנתי איך הוא החטיא את שלוש הבעיטות הרצופות שניתנו לו מול מיראנטה, דווקא את הדחיקות האלו הוא אמור להכניס.
    אם מילאן תמשיך ללחוץ על הפרמאזנים על מנת להשיג את השער השני נוכל להיות במקום הראשון לפחות הלילה. אבל אם המילאנזים יפסיקו לאיים ולשמור על התוצאה, אנחנו עוד נצטער על זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/10
  10. noamvcf Member

באמת התגובה שלו שווה לפחות עוד שער כזה

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לנשום לרווחה, מילאן עושה את שלה כמו שצריך ויוצאת מהטארדיני עם 3 נקודות. במחצית השניה מילאן האטה קצת את הקצב ביחס למחצית הראשונה, אבל עדיין היתה הקבוצה הבולטת במגרש. פארמה לא הורגשה בכלל, כנראה שבלי ג'ובינקו וגאלופה אין להם מה להציע. אני בטוח שאם זלאטן היה כשיר ב 100% ,מילאן היתה מנצחת בהפרש של שני שערים לפחות. אהבתי לראות במהלך המחצית שרונאלדיניו נטה לכיוון המרכז מאחורי זלאטן כשרוביניו (אני מעדיף לא להרחיב על ההופעה שלו) נכנס לחוד, מעין יהלום לפרקים.
    עושה רושם שמאז הפציעה של אמברוזיני, כלומר מאז שגאטוזו עונד את סרט הקפטן אנחנו רואים בולדוג שונה ב180 מעלות מאותו גאטוזו איום ונורא של העונה שעברה. חבל שהוא פרש מהנבחרת, הייתי רוצה לראות אותו בסגל המורחב של פראנדלי.
    פגרת הנבחרות הגיעה בדיוק בזמן בשביל מילאן בשביל שהשחקנים יאגרו כוחות והפצועים יהיו כשירים לקראת המחזור הבא בעוד שבועיים נגד קייבו.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני שונא אבל ממש ממש ממש שונא את רונאלדיניו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx , אולי שלושה מהלכים טובים כל המשחק, זה הפך להיות פשוט בלתי נסבל לראות אותו משחק. לא זוכר מי זה היה נראה לי פירלו מחפש אופציה למסור ולאן הגאון שהיה מלפניו הולך? אחורה! הוא בקושי זז ורק נתקע.

אחרי שהוצאתי קצת עצבים היה משחק לא רע בכלל מצידה של מילאן, פארמה נראתה זוועה וכמו חומר לירידה מהירה לסריה B ונכון שהיא חסרה מספר שחקני מפתח אבל עדיין יכולת פאתטית, בעיטה אחת לשער כל המשחק? בהחלט משקף את התרומה של קרספו ומארקז למשחק. המחצית הראשונה של מילאן הייתה ממש טובה וכמו שאורי אמר גאטוסו ופירלו היו מאוד טובים במרכז, סיידורף כרגיל משחק טוב ואח"כ משחק בינוני.

הדקות המעטות שפאטו שיחק בהם הראו לדעתי שלא מדובר בהתקפה רק בזלטאן אלא ביותר מכך, ברגע שהוא יחזור לשחק ויצליח להחזיק מעמד יותר משבועיים נוכל להינות משיתוף פעולה פורה ולא כמו עכשיו שהשבדי סובל משני הברזילאים שראויים יותר לקרקס מדראנו.

13. yonmu Member

משחק די מעצבן. במחצית הראשונה היינו הרבה יותר טובים אבל סיימנו רק ביתרון של שער אחד מה שהפך את סוף המשחק למתוח מאוד.
    ציונים-
    אבייאטי&נסטה&טיאגו סילבה - 7. עשו את שלהם בלי סיבוכים.
    זמברוטה - 4. כשהוא עלה במקרה הטוב זה הסתיים בהגבהה סתמית, במקרה הרע במתפרצת של פארמה.
    אנטוניני - 6. לא היה מרוכז בהתחלה אבל המשיך טוב יותר. רק אני רוצה שהוא יהיה הקפטן שלנו?
    פירלו - 8. פשוט נהדר.
    גאטוזו - 7. היה טוב, אבל מגזים עם כמות העברות ולא בפעם הראשונה.
    סידורף - 6. לא הבריק אבל עשה את שלו.
    רונאלדיניו&רוביניו - 5. לא השקיעו אבל לפחות לא דפקו את המשחק הקבוצתי היום.
    זלטאן - 6. מצד אחד המון החמצות, מצד שני מחזיק את ההתקפה.

אבאטה - 5. מפוזר מדי.
    בואטנג - 5. צהוב מיותר.
    פאטו - 6. הספיק לאיים קצת.

אלגרי 6. שוב רואים את רונאלדיניו ורוביניו בהרכב. ההכנסה של בואטנג לא היתה שייכת (פלאמיני היה מתאים יותר לדקות האלה). אבאטה ופאטו היו חילופים צפויים. לפחות המשכנו ביהלום והקבוצה נראית מסודרת.

14. 亚历山大帕托 Member

אם לא ההחמצות הלא אופייניות של זלאטן, זה 3:0 במשחק פושר שלנו. הקבוצה מתחברת לאט לאט, העיקר יציבות בהגנה. היינו 5 מתוך 12, עכשיו אנחנו בראש הטבלה (עד מחר). שני נצחונות רצופים עם רשת נקייה, זמן טוב לצאת לפגרה ולהכשיר את פאטו, אמברוזיני ופלאמיני.

15. cazzo Il Capocuoco

http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_LECCE_medium.Xxx לצ'ה - http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_CATANIA_medium.Xxx קאטניה

http://www.salentoblog.it/wp-content/uploads/2009/01/lecce_forza_im.Xxx

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx
    סטאדיו ויה דל מארה, לצ'ה (מחוז פוליה)
    יום ראשון, 12:30 שעון ישראל

לצ'ה של לואיג'י דה קאניו כבר מוכנה לעלות למגרש נגד קטאניה בלי הקפטן האורוגוואי, גיז'רמו ג'אקומאצי הוותיק שמושעה. "אני מאוד מאוכזב שג'יזרמו לא יוכל להיות איתנו ומזה שנצטרך לשחק בלעדיו כלומר אצטרך להעלות הרכב ששונה מזה ששיחק בשבוע שעבר בפאלרמו. קטאניה היא קבוצה מלאה באיכויות טכניות וטקטיות כמו גם במישור הפיזי. לפי דעתי, היא לא יריבה שלנו לשרוד לעוד עונה, אלא קטאניה לפי דעתי כבר חושבת על מקום יותר גבוה. לעלות לשחק ב12:30 זאת בעיה מזויפת, אפשר להתגבר על זה אם נתמודד ונתרגל לשעה הזאת, גם מהסיבה שאת האימונים שלנו קיימנו השבוע בזמן ארוחת הצהריים ולכן אני חושב שכבר אנו מורגלים".
    למעשה, בימים אלו לצ'ה שינתה את ההרגלים: החל מיום שלישי כולם אכלו בקבוצה ארוחת בוקר ב9:30 במלון טיציאנו, לא רחוק מהאיצטדיון עצמו שנמצא בדרך לעיירת החוף סן קאטאלדו. הקטע הוא שלארוחת הבוקר הייתה פסטה עם ברזאולה ופארמיג'אנו. בנוסף לג'אקומאצי המושעה, טורה רגינוסן, סימונה סיני, אלברטו ג'וליאטו יהיו חסרים בהגנה, דוויד די מיקלה וחבייר צ'באנטון בהתקפה חסרים גם הם עקב פציעות.

http://www.joia.be/files/images/Bresaola_0.Xxx
    אולי הפעם האוכל יביא ניצחון משכנע? ברזאולה

מה חשבתם? לקטאניה יהיה יותר קל? המאמן מרקו ג'אמפאולו מסביר למה: "אנחנו הולכים לשחק בזמן ארוחת הצהריים, לכן אנחנו הולכים לקום מהמיטה ברבע לשמונה בבוקר ולכן החלטנו לשנות את התוכנית שלנו. אחרי הקימה מהמיטות, נעשה מתיחות ועבודה עם השרירים, אימון סיכום וגם ארוחת בוהורים. קטאניה שתראו מול לצ'ה היא אותה קטאניה שראיתם משחקים קודמים אבל אנחנו מפרשים את כל משחק בצורה אחרת מכיוון שכל פעם היריב הוא אחר, אנחנו משנים את הגישה ואת הפירוש לפי היריב, השינוי והגישה יהיה דבר חיוני במשחק ובתוצאה שלו. קשה יהיה לראות את ריקיוטי, גומס ומאסקארה ביחד בהתקפה מכיוון שזה יהיה יותר מדי לא מאוזן בהתקפה, דבר שישפיע על כל המערך. המחצית השנייה ששיחקנו נגד בולוניה הייתה סוגריים, משחק בפני עצמו, מקרה בגלל שהיינו צריכים להפוך את התוצאה, עשינו רק 1-1. היריב שאנחנו הולכים הוא יריב שחושב מעט ומשחק הרבה וטוב, היריב שלנו תמיד דוחף קדימה ותמיד תוקף למרות שהשחקנים שלו לא ממש ידועים. אנחנו הולכים לעשות את המשחק שלנו, כדי לנצח אבל נצטרך את הגישה המנטלית הנכונה בשביל זה, כי גם מול הקבוצות הקטנות צריך להזיע".
    בינתיים עושה רושם שצ'ירו קאפואנו חוזר מהפציעה וישחק כרגיל, אבל פרנצ'סקו שאקה הקשר הצעיר ובלאז'יי אוגוסטין שחקן ההגנה הפולני פצועים. מרקו ג'אמפאולו גם לא הזמין גם שחקנים עקב כושר ירוד כמו, פאבלו באריינטוס, אסקייאל ז'אמה, סימונה פשה, וטאקאיוקי מורימוטו. בינתיים בחוץ, לא יהיה פשוט בכלל מכיוון הפילים מהאי הדרומי הפסידו כבר בורונה לקייבו 1-2, ובסן סירו מול מילאן הוציאו תיקו 1-1. לצ'ה עדיין לא הפסידה בבית וניצחה את פיורנטינה משער של די מיקלה ומול פארמה עשתה תיקו 1-1.

http://www.bamako.it/files/imagecache/rosticceria_rustico.Xxx
    המאפים השמנים של סאלנטו יעצרו את שחקני קטאניה במלון?

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx
    לצ'ה (4-3-3): רוזאטי; ריספולי, רוזאטי, פראריו, מסבאח; גרוסמולר, קופולה, פיאטי; ז'דה, קורביה, אוליברה.
    קאטניה (4-3-1-2): אנדוחאר; פוטנצה, סילבסטרה, ספולי, קאפואנו; לדסמה, קארבוני, ביאג'אנטי; ריקיוטי; לופס, מאסקארה.