המחזור השישי בסריה א 2019/2020:: מילאן מארחת את פיורנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/9/19.

1. טל. Member

כולה רומא-קאלייארי. לא צריך להשתולל.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

פחחח מי דיבר על זה בכלל? דיברתי כמובן על ברשיה-סאסוולו, לא ככה @uri ?

3. תומר1989 Member

את מי מעניין משחק עונה. שבוע הבא אטאלנטה חוזרת לברגאמוווווווווו

SerieA אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

@uri עסוק עכשיו הוא רואה אמפולי פרוג'ה בסריהb הוא לא זמין.
    נו באמת.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי לא הבנתי אותך כי אין לי מושג מי זה רז זהבי.

@טל. דווקא צפיתי בסמפדוריה - אינטר: מחצית ראשונה גדולה של אינטר, מחצית שניה (אחרי האדום) הראש שלהם כבר היה בברצלונה.
    לסמפדוריה לא יהיה הרבה מה לתת לצופים כמונו העונה.

וחכו עם ברשיה - סאסולו, יש קודם סאסולו - אטאלנטה:

Sassuolo: Consigli; Toljan, Chiriches, Ferrari, Peluso; Duncan, Obiang, Traore; Berardi, Caputo, Defrel

Atalanta: Gollini; Toloi, Djimsiti, Masiello; Hateboer, Freuler, Pasalic, Gosens; Gomez, Ilicic, Duvan Zapata

6. DRORIKO Member

יובה? אינטר? נאפולי? פאפו גומז ביצ'ז

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה נראה אונס...

אני מאמין שבמחצית השניה נראה גארבג׳ טיים, כי לאטאלנטה יש רחמים ואת שחטיור ביום שלישי.

8. DRORIKO Member

עזוב רגע את הגולים, גולים זה של אלה מהמיינסטרים. אתה קלטת עכשיו את המסירת עומק האלכסונית של איליצ'יץ' לזפאטה?(שנגמרה בהתחלקות של הקולמביאני?) וואו פשוט וואו

uri אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כמה מילים על אינטר - סמפ:
    - אני לא יודע מה דיפרה מנסה לעשות, אבל פערי הרמות בין סמפ של העונה שעברה לזו של העונה תהומיים, וזה לא שהם היו מטורפים בעונה שעברה. המשחק אתמול היה כל כך קל לאינטר, למעט כמה דקות של מומנטום שבהן סמפ הבקיעה וסוף המשחק שכבר הייתה תחושה של גארבג׳ טיים. כל כך קל לפצח את ההגנה, כל כך קל להגיע למצבים. אינטר יכלה לתת רביעייה במחצית אתמול אם לאוטארו היה יותר מפוקס.

- אם כבר לאוטארו, יש לבחור בעיה ברורה. כמעט כל הדברים שהוא עושה ברמה מעולה, אבל חלוץ חייב סיומת ומחשבה על השער ופה הוא לוקה בחסר. אתמול בתחילת המשחק אלכסיס עשה לחץ ברחבה של סמפדוריה, מסר כדור ללאוטארו שהיה במצב פנטסטי לתת קטנה עם שמאל ולהעלות אותנו ל-0-1, ובמקום זה הוא מוריד אחורה לגליארדיני או סנסי, לא זוכר מי. זו לא החלטה נוראית להוריד קטנה, אבל ראבק אתה חלוץ, תבעט לשער ממצב כזה. מכל המצבים שלו אתמול היה חייב להבקיע אחד ויש לו יותר מדי החמצות ממצבים טובים. אני זוכר שבביוגרפיה של זלאטן היה כתוב על מקרה שקרה בימיו ביובה ובו קאפלו לקח אותו אחריי האימון לבעוט כדורים לשער במשך יותר משעה רק כדי להחדיר לו לראש שחלוץ צריך קודם כל לחפש את השער. עם לאוטארו צריך לעשות אותו דבר כדי להפוך אותו לחלוץ על סף השלמות.

- כפרה על אלכסיס אבל הוא צריך לקבל סטירה על ההתחזות אתמול. לדעתי צהוב מוצדק רק בגלל שרואים בבירור שהבלם של סמפ נמנע ממגע ואלכסיס חיפש את הנפילה במקום דריבל פשוט שסביר שהיה מוביל למצב מצוין ובכורה נהדרת של הצ׳יליאני בהרכב. לאור האדום הזה הייתי פותח איתו לצד לוקאקו נגד בארסה, זה יכול לעבוד טוב.

- מבסוט רצח על הרוטציות של קונטה. בסטוני היה טוב ואני שמח שהוא אשכרה מקבל דקות, אצל ספאלטי הוא היה נשאר נער פוסטר. עם כל האהבה לראנוקיה (ומדהים כמה אני אוהב אותו היום יחסית
    לפעם), בסטוני זה נכס עתידי שצריך לשחק לצד התותחים שיש היום במרכז ההגנה כדי ללמוד, להשתפר ולמצות את הפוטנציאל שלו. גם גליארדיני היה מצוין בלי קשר לגול, אהבתי מאוד כדור רוחב שמסר לאסמואה בסיום המחצית הראשונה, כזה שהראה על מחשבה במשחק ולא סתם לבצע את הפעולה הכי מתבקשת וקלה. יהיה מעניין לראות אם קונטה באמת ישפר אותו או שמא זה המאראסי שהוא תמיד שמח לשחק בו.

- יהיה משחק נהדר נגד יובה, בטוח בזה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אווירה של מכירת מועדון. מרקאטו של מכירת מועדון. סגל של מכירת מועדון.

לא מבין למה הוא הסכים לעבוד שם במקום לנוח עונה נוספת עם המשכורת של רומא.

11. Raulito Madridista

התחושה שלי היא שאינטר תמיד תשיג את השער שלה, שישה ניצחונות רצופים זה לא הולך ברגע, הדרבי ד'איטליה לדעתי הולך להיות המרגש זה שנים כי בעוד קונטה יודע מה הוא רוצה מעצמו - סארי עדיין עושה המון ניסויים (כמובן שיש בזה גם צדדים טובים והסגל עמוק). סאנצ'ס עם שער בכורה אבל סיום בטעם מר, גול כזה גם סבתא שלי ז"ל הייתה כובשת ומעניין אותי יותר מה הוא מסוגל לתרום כשחקן יוצר. בתור אחד שהוא לא עכבר איטלקי, סנסי הוא התגלית בעיניי עד עתה ואני בטוח שמדובר באחת מפתיחות העונה היותר מרשימות באינטר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בשחקן קישור.

לגבי יובנטוס - אני די סולד מה-4:4:2 הזה עם היהלום, כבר אמרתי, יש שני שחקני כנף טובים, אני חושב שברנרדסקי שהוא פחות כוס התה שלי הוא השחקן היציב וזה שעובד קשה בעוד דוגלאס יכול ערב אחד לחרוש את הקו ובמשחק אחר להיות הכי גרוע על המגרש. זה דומה למערך שריאל שיחקה עם איסקו מתחת לבנזמה(דיבאלה?) ורונאלדו שמגיע להרבה מצבים אבל לא מצליח לכבוש הרבה. מה שדיבאלה צריך אולי זה אשכרה שער, הוא עדיין חלוץ וזה מה שחשוב גם אם הוא יורד לעמדה אחורית ועושה קסמים, אולי איזה פנדל או משהו. הוא לא חייב להיות שחקן הרכב אבל בטח שראוי ליותר קרדיט ממה שאלגרי נתן לו.

היו דיווחים על מיליארד צרפתי שרוצה לקנות את מילאן וכך שזה יכול להיסגר עד סוף 2019, מפנטזים גם על אלגרי. אני יודע שזה עוד רחוק אבל אני כבר לא יכול לחכות שמילאן תתקרב למקום בו היא 'צריכה' להיות, אם יהיה שם יותר כסף זו התחלה טובה.

12. DRORIKO Member

משחק בהילוך ראשון של נאפולי. שילוב של שעת המשחק ההזויה לזה שהראש של השחקנים בצ'מפיונס. יורנטה נראה לא קשור בכלל למשחק של נאפולי. כבד מדי.

די לורנצו מאד מרשים אותי מאז שהגיע לנאפולי. בכלל יש לנו מצבור נאה של מגנים ימנים בנבחרת-די לורנצו, קלבריה, קונטי. זאת אומרת על הנייר, הרי בסוף מי שיפתח זה פלורנצי חחחח

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/19
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנדרו טונאלי בועט טוב בכדור.

**
    Pau Lopez
    Florenzi, Mancini, Smalling, Kolarov
    Diawara, Veretout
    Kluivert, Pellegrini, Mkhitaryan
    Dzeko

כריסטאנטה סוף סוף מקבל מנוחה. גם פאציו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/19
  14. DRORIKO Member

ברשיה גם נגד יובה וגם נגד נאפולי הפתיעה מאד. אמנם הפסידה את שני המשחקים אבל הקשתה מאד על שתי הקבוצות וגרמה להם להן לרדת אחורה במחצית השניה. שני המשחקים נגמרו ב-1:2

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צפיתי רק במחצית השניה: ברשיה (כמו מול יובנטוס ומילאן) מאוד מרשימה למרות ההפסד. רוצה להאמין שהם לא יגעו העונה בקו האדום.