המחזור השישי בספרד: בארסה יוצאת לפיחואן במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/9/12.

1. קטלוני Member

הרבה אופי צריך כדי לנצח משחק כזה,ונראה שדווקא עם וילנובה יש לנו אותו בניגוד לברצלונה הנאיבית בדרך כלל(למרות שמוקדם לשפוט).אפשר להיות מרוצים מהקבוצה באופן כללי שהצליחה עם הגנה בזויה להוציא 3 נקודות בפיחואן.לפחות בקלאסיקו פויול,פיקה ואינייסטה יחזרו.

נקודה על סביליה-אני מאוד מקווה שסביליה לא תשבר מההפסד ותמשיך להציג יכולת נפלאה ולנצח.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אז מה, כולם יורדים על השופט רק בגלל ההתחזות של ססק?
    [/QUOTE] הדבר האירוני ודי מעורר מחשבה הוא שבארסנל פאברגאס היה שחקן די הגון שלא היה נוהג לעשות דברים כאלה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לגמרי ניטרלי פה, אבל לאט לאט אני חושב שהגיע הזמן שקבוצות כמו סבילה, וולנסיה ואחרות צריכות להביא לשינוי מהותי בליגה הספרדית. לא פעם ולא פעמיים דיברו על השחיתות והימורים חוקיים במזרח אירופה. יש סיפורים נחמדים על זה שהמאפייה השתלטה על ליגות.

עכשיו, אני לא צופה שבוע אחרי שבוע בליגה הספרדית, אבל הכותרות לא משקרות. ברצלונה וריאל מדריד נהנות פעם אחרי פעם מ'טעויות שיפוט' מחרידות. אתמול זו היתה ברצלונה, שבוע אחרי זה ריאל מדריד נהנית מהשופט.

אני מצטער חבר'ה, אבל לדעתי הכל מריח שם מאד מאד לא טוב. הדבר שהכי מרגיז אותי שהשנאה של שתי המחנות גורמות לעיוורון מוחלט. למה אוהדי ברצלונה לא יכולים להודות בזה שפברגאס התחזה? בגלל שאוהדי ריאל מדריד לא יכולים לעשות אותו דבר? אתם באמת חושבים שמדל פגע בקשר? מי שחושב כך אני לא לוקח יותר ברצינות.

לדעתי לא רק מדינת ספרד נמצאת במשבר קשה (כלכלי), גם הליגה שלה התרסקה לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/12
  4. 亚历山大帕托 Member

תפענח את ההודעה המפוזרת שלך. איזה שינוי קבוצות כמו ולנסיה וסביליה יכולות לעשות? ומה הקשר להימורים במזרח אירופה? אתה חושב שהמאפיה קונה שופט כדי שיעניק לבארסה ניצחון ביחס 1.6?

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתם הולכים כאן יותר מידי רחוק.
    טעויות שיפוט לטובת קבוצות גדולות יש בכל העולם, בכל הליגות. אז על פי הטענות של חלק כאן, בספרד ריאל ובארסה קונות את השופטים, באנגליה זאת יונייטד ובישראל זאת מכבי והפועל תל אביב. אז בואו נסגור את כל הליגות האלו כי בכולם יש שחיתות.

נכון, יש טעויות שיפוט וחבל שהן קורות אבל לטווח הארוך אלו לא הדברים שמכריעים מי תהיה אלופה ומי לא.

6. Bensh Member

הנה נציג ליגת הנאורים התורן
    אצלכם לא מרמים אה? איזה כיף. הלוואי והיינו כמו האנגלים (או שיותר נכון להגיד כמו סקנדינבים\איטלקים\צרפתים\אפריקאים\דרום אמריקאים\כל דבר שהוא לא אנגלי, כי אין אצלכם כאלה). יאללה תתקדם

ולצורך העניין אני שונא את הרמאויות האלה ומאוכזב מאוד מפברגאס, אבל אני לא מכיר שחקן\אוהד\קבוצה שיש לו זכות לבקר את ההתחזויות אצלנו, כי כולם עושים את זה. זה לא עושה את זה בסדר, אבל זאת המציאות

7. רמי Member

הבעיה היא שבברצלונה יש אוסף של שחקנים כאלה שעושים את זה בלי הפסקה. אני לא עוקב באופן קבוע אחרי ליגה הבלרינות, אבל הנחה סבירה שלי שדני אלבס, בוסקטס וססק (שדווקא כן היה צוללן בארסנל) ממשיכים ליפול מכל משב רוח קל.

בכל ליגה יש שחקנים שעושים את זה, אצלכם פשוט יש יותר. הפתרון לזה הוא מאוד פשוט, והוא צריך להיות מיושם בכל ליגה. התחזות=10 משחקים בחוץ. התחזות שניה=20 משחקים בחוץ וכו'. מהר מאוד המשחק יהיה נקי,ואפשר יהיה להנות ממנו ולא לתהות כל 2 דק' האם שחקן התחזה או לא.

8. Bensh Member

ציינת שלושה שחקנים. אחד מהם זה בוסקטס, שכבר שנתיים רוכבים עליו בגלל התחזות אחת אומללה. גם דני אלבס ופברגאס לא מתחזים יותר מדי. כששחקן של ברצלונה עושה הצגה, זה כאילו זרקת סלע לשלולית. כשמישהו בליגת הנאורים עושה את זה, זה כמו יריקה לים. זה כל ההבדל

9. Raulito Madridista

ואני מסכם:

לכל שחקן מותר לצלול - לשופט אסור ליפול בפח.
    יש שחקנים שצוללים מידי פעם, אצל ססק זו דרך.
    בארסנל הוא באמת היה ספורטאי יותר טוב אבל זה לא משנה. ורונאלדו באמת כבר לא נופל סתם ברחבה ויש שינוי מאז שהוא בריאל מדריד אבל זה התחיל מאז העליהום במונדיאל 2006.

ואולי הכי חשוב - ריאל מדריד צריכה להסתכל רק על עצמה. לא היינו אמורים להיקלע לפיגור אדיר של 8 נק', זה יותר מידי.

ברור שיש כאן טרמפיסטים שרק מחכים למתנה של השופט לבארסה כדי להציג אנטי מסוים כלפיה - אבל כל תדמית 'הקבוצה הטהורה' שאוהדי ברצלונה מציירים, כאן בפורום וגם בשדות זרים היא פשוט בולשיט טהור. בבארסה אין התחזויות, בבארסה אין נגרים וסוסי עבודה כמו סמי חדיירה(כאילו שאבידאל שהוא מגן מצויין ובלם מצויין הוא שחקן טכני כמו פיקה); כן, קצת הזוי שהקבוצה 'הגדולה בהיסטוריה' הייתה צריכה חמש מתנות מהשופט כדי לעבור את צ'לסי בסטמפורד ברידג'. ועוד לא הזכרנו את האדום המגוחך של טיאגו מוטה(תודה לבוסקטס), את האדום לואן-פרסי וכן הלאה.

נעבור הלאה: המשחק של ריאל מדריד: אנחנו 'כואבים' את השוד מאמש בפיחואן יותר מהאולטראס של סביליה, זה היה אמור להיות המחזור שנותן לנו עוד פוש לקראת הקלאסיקו.
    (אוף טופיק: אני מחכה בקוצר-רוח לתגובה של מוריניו, משהו סטייל 'אמרתי לכם'[התקשורת]).

רק ניצחון 'טוב' של ריאל היום ישפר את המצב-רוח. הגיע הזמן לפתוח משחק בברנבאו בטירוף גם אם היריבה היא לא ברצלונה; הגיע הזמן לשלוט בעניינים לאורך כל המשחק ולא להסתפק בפעימות; הגיע הזמן לשחק בשכל ליד השער; הגיע הזמן לדרוס ולתת בראש, כי אנחנו ריאל מדריד. ולא משנה אם זה מודריץ' או אוזיל(עדיף מודריץ') אם זה בנזמה או היגואין(אני מכור לפיפיטה ולא משנה כמה הצרפתי יכבוש) ואם כריסטיאנו ביום טוב או מאותם ימים שהוא בועט לשער 10 פעמים ולא קרוב למסגרת.

דפור לא אמורה לעשות בעיות. אני בכל-מקרה מקווה שיש לואלרון עוד קצת כדורגל ברגליים ולא נראה איזה פנסיונר על המגרש. ריקי מאותם חלוצים כושלים שמבקיעים חמישה שערים בעונה ושניים מהם נגד ריאל מדריד. אבל...זה משחק של ריאל מדריד, בסנטיאגו ברנבאו. היריבה לא מעניינת, באמת.

10. מסוטיזם Member

לול מה זה ההודעה הזאת

אני התכוונתי שאולי משהו שם בבארסה שם שינה את אופן ההתנהגות שלו במצבים כאלה...

11. 亚历山大帕托 Member

https://pbs.twimg.com/media/A3_gKImCUAA9-I7.Xxx

12. Bensh Member

http://expatsfootball.com/assets/2012/08/boring-meme.Xxx

13. riquelme1 Member

הוא ההבדל בין מאלאגה של העונה שעברה, למאלאגה של העונה שפשוט נראת הרבה יותר טוב מהקבוצה המבולגנת שהייתה בשנה שעברה. הוא בדיוק השחקן שמתאים לסימאונה, אחד שלא סופר אף אחד.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני אהבתי גם את רובן פרס כששיחקנו מול בטיס באמצע השבוע שעבר. המסלולים שעשו מריו, גבי וסיסמה מוכיחים שהכל אפשרי.
    כמו בחוקי התנועה, פחות חשובה חומרת הענישה, העיקר שהעונש יגיע. וכשמדובר בברסלונה, מספיק להיות מורחק לשני משחקים כדי שמישהו כבר יתפוס את מקומך בסגל ותהפוך לשחקן ספסל.
    ססק זו תופעה חדשה יחסית בשבילי, אבל דני אלבס הגיע אליכם כצוללן עם קבלות. תפנה אליי, אני אוציא לך את העותקים. ומי זה בוסקטס למדתי במשחק הידידות של ספרד מול ארגנטינה. כלומר, כמו שעקרב לא יכול לא להכיש, בוסקטס לא יכול לא לצלול.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמת לב שאוהדי בארסה אומרים את זה יותר מדי? אני אשמח לראות הוכחה (סרטון) איזה עוד שחקנים מתחזים כמו פברגאס, בוסקטס ואלבס (חוץ מפפה בריאל) במקום לשמוע שוב ושוב את המשפט הלעוס הזה.