המחזור השישי בספרד: בארסה יוצאת לפיחואן במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/9/12.

1. 亚历山大帕托 Member

http://s15.postimage.org/4twszm0o9/1333197044234.Xxx

2. zivmay Member

לא אכפת לי מה הוא אמר, מצדי שיקלל את אמא שלו וסבתא שלו.
    כמו שהוא יביא לו אגרוף אבל יפספס. באת לתת מכה מכוונת? תשלם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/12
  3. Valencianista Member

מדל נוגח בססק בלי שום קשר למשחק - תלונות על ססק שעושה הצגות. תגידו, אתם רציניים? תגובה אחת אין כאן כנגד מדל שהוא בעצם זה שגרם לכל זה? ההצגה הזאת של ססק יכול להיות באמת שהיא לא מתאימה, אבל מי פה האשם העיקרי? ברור שמדל, שלפי דעתי אין פה ספק לגבי האדום (מה, היה מביא לו צהוב?).
    פדרו נוגע ביד במצב של 2-2 כאשר יש הזדמנות לשיווין והשופט לא רואה - מה אתם מצפים שפדרו יעשה? יעצור את המשחק (ואל תצוטטו עכשיו את התגובה עם הקטע של המשחק של לאציו כי אין טעם)? זה שהשופט לא ראה זה כבר בעיה שלו, לא בעיה של ברסלונה.
    תתחילו להינות מהקבוצה הזאת (גם אם אתם לא אוהדים שלה, כמוני למשל) ולא רק לחפש אותה בקטנות.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

צא מהסרט. פברגאס התקרב באותו "איום" לכיוונו של מדל, אז לתת למדל צהוב על כך "שהתכוון" לפגוע בפברגאס זה מטומטם להחריד.

5. Civil Anti Madridista

יש לי דה ז'וו
    http://capitacinco.files.wordpress.com/2012/01/cesc-pepe.Xxx

תעשה לי טובה מר בחור, אצלכם בסגל יש חומר לתאטרון בשפע

6. 亚历山大帕托 Member

מדל לא נגח. שני השחקנים התווכחו ונפגשו פנים אל פנים כדי להיראות גברים, רק שלנקבה ששמה ססק היתה תכנית אחרת והיא ליפול בבכי ברגע שהוא עצמו ייצור מגע עם מדל.

7. AS R Member

שטויות. זאת הייתה התנגשות שרואים לא מעט בכדורגל. שני שחקנים מתווכחים בינייהם ואז מתקרבים אחד לשני בשביל לדחוף בלי ידיים.
    'התכוון לנגוח?' זה העניין, הוא לא נגח, פברגאס נכנס לתוכו בשביל שזה ייראה ככה.

מה התכנית הבאה שלך? לחבר מכשירים קוראי מחשבות לשחקנים, וכל פעם שמישהו חושב על מכות, האמא של השופט או על סמים להעיף אותו מהמגרש?

מסתבר שבוסקטס מעביר קורס מזורז בתיאטרון לכל שחקן חדש של ברצלונה.

ומי שמאשים את השופט, הוא לא ראה את המהלך בכלל, הקוון הוא זה שאמר לו לתת אדום.

מה שעצוב הוא שזה היה אולי המשחק הכי טוב של גארי מדל בקריירה.

8. Dekel Yid

כרגיל, אין חדש תחת השמש..
    http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404804_312023428849216_2107640365_n.Xxx

9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע שאני אבין, לפי התפיסה שלך, זה בסדר שבברצלונה יש צוללנים כל עוד גם בריאל מדריד יש כאלה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

איפה ראית אותי כותב מילה אחת על פפה או על כישרון התאטרליות (הלא קטן) שיש לריאל מדריד? תחשוב בהיגיון לפני שאתה ישר ממהר לתקוף.

בואו נחזור למשחק עצמו. אני מתקשה מאוד לראות את ברצלונה ממשיכה לנצח בכל משחק עם איך שהיא נראית, לא כל יום יהיה לה כזה מזל. לא הייתי ממהר לקרוא לזה ווינריות כי לבארסה לא הגיע לנצח הערב. סביליה עמדה מצוין בעשרה שחקנים מבלי להתבנקר וניצחון שלה, או לפחות שוויון, היה משקף הרבה יותר טוב את מה שקרה הערב. זה לא עניין של אופי אלא יותר עניין של מזל, וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת, אני מצפה בקוצר רוח לקלאסיקו בעוד שבוע.

10. אלי מתחן Member

אחרי היורו אמרתי שאני לא מסוגל לראות את הפרצוף המכוער של ססק כל פעם אחרי שהוא עושה הצגה ומתבכיין לשופט וכולם אמרו שאני סתם ממורמר. הוא שחקן מגעיל ושחקנים כאלה (כן גם פפה) צריכים להיות מנודים בכדורגל העולמי ומורחקים אוטומטית לכמה משחקים על דבר כזה.
    את שאר הטעויות ישכחו תוך כמה מחזורים, זה לא שבספרד יהיו חסרות לנו שערוריות שיפוט גם שידפקו את ברצלונה. עד עכשיו כל הכבוד להם מצליחים לשחק לא הכי טוב ולדעת לא לאבד שום נקודה, זה לא עניין של מה בכך גם עם השיפוט לטובתם מדי פעם.

11. מסוטיזם Member

הדבר האירוני ודי מעורר מחשבה הוא שבארסנל פאברגאס היה שחקן די הגון שלא היה נוהג לעשות דברים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/12
  12. FelaKaT Member

אין בעיה עם טעויות שיפוט ואפילו שערורייות שיפוט - יש בעיה עם זה שפעם אחר פעם שחקני בארסה מרמים. בשבוע שעבר לדוגמא, בשערוריית השיפוט בין ליברפול למנצ'סטר, אף שחקן של מנצ'סטר לא רימה - שחקני בארסה כן וזה ההבדל המשמעותי.

13. Civil Anti Madridista

על מה אתה מדבר בכלל מר שופט, ולנסיה לא צלל ברחבה והשיג ליונייטד פנדל?

איזה שטויות אתה מדבר. כנראה אני מחדש לך, התחזות נחשבת כרמאות חבוב. לא סתם חלק ההתחזויות זוכות לכרטיסים צהובים
    ומה שאנטוניו ולנסיה עשה באותו מהלך, הייתה התחזות שהובילה לפנדל ולניצחון של יונייטד

הלאה תתקדם

14. FelaKaT Member

לא, הוא לא צלל מר בחור. תרכיב משקפיים ותראה את המקרה שוב.

15. zivmay Member

ברור. הוא פשוט החליק במקרה בזמן שהוא היה ברחבה, אה ומשום מה בדיוק באותו רגע ג'ונסון היה מאחוריו.
    אתה בקו בריאות?