המחזור השישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏25/9/08.

1. הגבר באדום Member

שאלקה בפיגור 0-1 מול קלן. המשחק לא רע בכלל - התקפה באה אחרי התקפה - המשחק זורם בקצב מעולה.
    ההגנה של שאלקה נראית לי מעט חלשה היום...

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/08
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מי היה מאמין קלן מנצחת רק 0-1 ( למרות הקורה בסוף של אליטנטופ) וצריכה להודות לשוער שלה.
    הכל פתוח בליגה.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

איזה ליגה, איזה תענוג של כדורגל פשוט תאווה לעיינים. פ.צ קלן, במשחק נהדר במיוחד במחצית הראשונה עם הרבה מצבים וחוסר מזל, אולי גם בגלל יכולת לא רעה כלל של ראלף פארמאן השוער הצעיר של שאלקה 04. אך בכל זאת מגיעה מילה טובה לקלן, היא ניצחה קבוצה אשר מועמדת לאליפות, בדיוק כמו שעשתה מינשנגלדבאך לברמן העונה. נובאקוביץ' לעניות דעתי אחד השחקנים הטובים ביותר בקלן כיום, כדורגל יפה לעין עם הרבה מצבים שלרוב הוא מסיים אותם.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע על איזה שוער דיבר לירן, אבל לפרד רוטן תהיה בעיה קשה כששובר ונוייר יחזרו. פאהרמן אתמול (שוב) היה מצויין ונשאלת השאלה האם רק בגלל שלא הוא היה השוער הראשון בתוכניות של תחילת העונה צריך להחזיר אותו להיות שוער שלישי כשהשניים האחרים יחזרו. לגמרי לא בטוח. במחצית הראשונה הוא לקח שני שערים בטוחים לגמרי את שאלקה גם הציל עוד משקוף באותה המחצית. שאלקה הייתה חלשה מאוד במחצית הזו וקלן מצויינת. בדקה ה - 32 שאלקה בעטה את הבעיטה הראשונה שלה לעבר השער (זו הייתה נגיחה של מישהו) ובאותו הזמן קלן כבר הספיקה לנגוח ולבעוט 11 פעמים לשער של שאלקה. לפי המחצית הראשונה (את השניה לא ראיתי) ניצחון סופר מוצדק לקלן. היה צריך גם להיות בהפרש יותר גבוה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אכן נדב התכוונתי לפהרמן...

6. T0XiN Member

ועכשיו אני שואל ברצינות,למה לא משדרים ורדר ברמן נגד הופנהיים?

7. cazzo Il Capocuoco

בגלל שהקבוצה הגרמנית הכי הפופולרית בארץ, גם סובלת עכשיו ממשבר.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ואו ואו ואו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

איזה מחזור אדיר עד כה, מלא בהפתעות, מלא בשערים וברגעים יפים. הבונדסליגה ממשיכה לסחוף אותנו עם כדורגל מרתק גם היום.

בורוסיה דורטמונד אולי המשחק הכי טוב שהציגה עד כה, יכולת כדורגל פנטסטית, משחק משובח של צמד הבלמים נאבן סובוטיץ' ופליפה סנטנה שכובש שוב. תאמאש היינל סוף סוף גוזר את הקופן עם שער מרהיב וכדורגל יוצא מן הכלל. בורוסיה דורטמונד עם הצגה על קבוצה שעל הנייר טובה יותר. אלכס פריי, כרגיל נכנס וכובש עושה עבודה נפלאה בחלק הקדמי עם המון שינויי כיוון ויכולת סיום נהדרת. כל הכבוד ליורגן קלופ על הקרדיט שהוא נותן למרסל שמאלצר ופליפה סנטנה למרות שהיו שותפים למשחק החלש בהופנהיים.

Und jetzt gehts nur noch hoch

9. איגור .פ. Member

אני אמנם לא ראיתי את המשחק אבל ,היום האוהדים שהיו במשחק של אופנהאיים מול ברמן יכולים להגיד שהם לא שילמו סתם כסף.

הם קיבלו 9 שערים ובטוח נהנו.
    משחק כזה הוא פעם בעונה.

מחכה לתקציר מהמשחק הזה ,אם מישהו יוכל תעלו לכאן.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי היום את האנובר נגד באירן. דבר ראשון, ראינו היום שלא על החסרון של ריברי לבדו הבווארים הובסו בשבוע שעבר. לקבוצה הזו יש בעיות עמוקות יותר- טוני נראה כמו הצל של עצמו (האמת שאת העונה שעברה הוא סיים מצוין אבל כבר מהיורו ניכרה בו דעיכה שנמשכת). מלבד זאת, ההגנה ממשיכה להיות מסננת, והאנובר עם ריכוז וחדות של שלאודורף, פורסל והנקה היו ראויים לעוד שערים. את רנסינג אני אפטור מאחריות, בדיוק לפני הבעיטה החופשית השדר האנגלי (ראיתי באינטרנט מתוך עצלנות) ציין שהשמש ממש בעיניו.
    אני רוצה לציין את ההגנה של האנובר שלא נלחצה ועמדה יפה 90 דקות מול באירן שבכל זאת שלטו רוב המשחק בכדור. שיחקו עם הלב כמו שאומרים.

לסיום, פניה לאבי מלר- אנא, משוך בחוטים הנכונים שיביאו לשידורים של וורדר ברמן כל שבת (ולא ב+LIVE). אנחנו תאווים לשערים, ב-3 המשחקים האחרונים שלהם הובקעו 22 שערים!!! יותר מ-7 למשחק בממוצע!

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/08
  11. T0XiN Member

וואוו!,פשוט וואוו!
    צפיתי עכשיו בתקציר המשחק של ורדר ברמן נגד הופנהאיים (דיון המולטימדיה). ופשוט מדהים!
    כל שער ללקק את האצבעות. כמה חבל שלא זכינו השבוע לשידור נוסף של המשחק הזה.
    כמה מתח במשחק אחד.

שוב פעם ורדר ברמן מוכיחה לנו למה שווה לצפות סמשחקים שלה כאשר היא מחזיקה בהתקפה החזקה ביותר בבונדליגה. פשוט ללקק את האצבעות.

עוד מילה טובה על מסוט אוזיל שגם היום משחזר את אותה בומבה שהשאירה את רנזינג ללא שום יכולת לעצור את הכדור.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרטה - קוטבוס 1:0
    הרטה היא היריבה האהובה על קוטבוס מבין כל הקבוצות בליגה. עד היום מ - 10 משחקים 6 ניצחונות. מול אף קבוצה אין לה מאזן כזה. וגם היום ניצחון. שער שני העונה לקבוצה וניצחון ראשון. משחק שהיה דיי חלש.

ברמן - הופנהיים 4:5
    אוזיל בעוד שער מדהים ואחריו גם עוד שער לא רע. שער שהיה שער הניצחון. אחרי שהקבוצה הובילה 4:1 היא הגיעה למצב של 4:4 ורק 10 שחקנים ואז הוא ניצח את המשחק. שער אפילו יותר מדהים להאנט (שגם בעט לקורה). פיזארו עם שער מצד אחד וגם הצלה מהקו בצד השני. גם המשקופים והקורות הצילו את ברמן עוד 3 פעמים. מהצד השני שער יפהפה לסליהוביץ'. מרטסקר היה צריך לקבל אדום כשחקן שמנע מצב לשער חוקי, אבל אפילו צהוב לא קיבל (בדקה ה - 70 בערך הוא עשה שוב אותה העבירה והפעם גם קיבל את האדום). שבוע שני רצוף שברמן כובשת 5 שערים. אבל אם הייתי אוהד ברמן הייתי מודאג. אין לקבוצה שום הגנה והניצחון היום לא הגיע לה (רק תחשבו על ה - 3 קורות/משקופים). המשחק הכי פורה העונה בליגה. ברמן כבר עם ההגנה השניה הכי חלשה בליגה.
    ולכל מבקרי רנזניג ממולץ לצפות בשער הרביעי של הופנהיים.

דורטמונד - שטוטגרט 0:3
    מה שאותי הכי הדהים היום זה שלמגרש באו רק 71,200 צופים (זו גם דיי תשובה לכל מי שטען שהיה צריך לשדר את המשחק הזה בערוץ הספורט היום). היינל כבש שער ראשון העונה - שער יפהפה וגם בישל לסנטה שער שהיה צריך להיפסל עקב עבירה על להמן ברחבת ה - 5. זה השער השלישי העונה של דורטמונד שנחשב אבל הוא איננו חוקי (שניים היו בדרבי). מצד שני הגיע לדורטמונד גם פנדל שלא נשרק. ניצחון ליגה ביתי ראשון לקלופ בדורטמונד שרושמת את הפתיחה הכי טובה של המועדון מזה 7 שנים. מצד שני, משחק חלש מאוד של שטוטגרט שלטעמי לא מוצאת את האיזון שלה ואת היציבות. ממש אין מה לכתוב על מה שהם (לא) עשו היום.

בוכום - לברקוזן 3:0
    שער בכורה יפהפה לרנטו אאוגוסטו. גם וידל כבש לראשונה העונה, תוך שהוא "עושה דאבל פאס" עם הקורה (בועט הכדור פוגע בקורה, פוגע בו ונכנס). לברקוזן כבר כובשת 18 פעמים העונה (ב - 6 המשחקים הראשונים) שזה שיא מועדון שער שביעי להלמס. עם זאת, לא הכל ורוד בקבוצה ומרכז ההגנה לא היה (גם היום) טוב. לא היה חסר שבדקה האחרונה פראייר (אקס לברקוזן) היה משווה.

המבורג - גלדבאך 0:1
    לגלדבאך ההגנה החלשה בליגה. מעבר לזה, בכל אחד מהמשחקים העונה הקבוצה עלתה עם מערך שחקנים שונה בהגנה. בטח לא מוסיף לאף אחד כלום שם. מצד שני, גם ההתקפה של הקבוצה לא משהו. הבעיטה/נגיחה הראשונה שלה היום לשער של המבורג הייתה רק בדקה ה - 56. האם לוהקי יהיה הראשון ללכת הביתה (אחרי שבאיירן סידרה להקינג קצת נחת)?

13. doundoun Member

מה הקשר בין מספר הצופים לאי שידור המשחק ???
    חוץ מלרצות את אוהדי באיירן לא הייתה שום סיבה להעדיף את משחקה של
    באיירן על פני זה של דורטמונד או ברמן.
    דבר אחד בטוח ,אם אחרי שישה מחזורים פנטסטים ערוץ הספורט
    עדיין נצמד לכל פיפס של באיירן אז לי אישית אין באמת למה לצפות
    לקראת המשך העונה.

14. ksla Member

כמה באים בדרך כלל ?

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק ככה שקשה לי לפרשן, אבל הבנתי וגם נדב אישר את זה כאן שהקבוצה היתה חושך.
    אותי זה לא מפתיע, וסלע גם יכול להיות העד שלי שאמרתי גם אחרי 3 הניצחונות האחרונים שיש בעיה בקבוצה. אחת כבר טופלה ( ע"ע סימק) אבל משהו לא זורם במשחק קדימה וגם ההגנה לא ממש משהו.
    השאלה שחייבת להישאל היא האם הקסם של ארמין פה נגמר?

לצערי ככה זה מסתמן.

מעבר לזה אין קבוצה יציבה בליגה, וכל חובבי המדע בידיוני שחושבים שברמן או לברקוזן הולכים לשוט להם קדימה בלי הפרעה צריכים לקחת פסיכיאטר ומהר.

ליגה משוגעת!