המחזור השישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏20/9/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אלטינטופ לא החליף את זה רוברטו. אוטל החליף אותו. אלטינטופ שיחק במקום שוויני.
    ב. לא אמרתי שאי אפשר להחליף את זה רוברטו. אבל, במשחקים הקשים, אם הוא יהיה כשיר, הוא יפתח.
    היום נתנו לכמה שחקנים (כמו שציינתי) מנוחה.

נעם. אם תחפש גם במשחקי אימון של הרכב א' נגד הרכב ב' תגלה שהחבר שלך הבקיע עוד כמה גולים. ואם תסתכל בסטטיסטיקה האמיתית הוא הבקיע 3 בסה"כ. יש 10 שהבקיעו יותר ממנו (חוץ משניים אף אחד מהם לא מחליף ראוי לקלוזה. אחד מהשניים הוא קלוזה עצמו) ועוד 9 שהבקיעו אותה כמות כמוהו.

ואם אתה מתלהב מהגול שהוא בישל נגד זאגרב ומשווה אותו להכנסת כדור בין 3 שחקנים, אז באמת קשה להתווכח.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב אני מוכרח להגיד שאתה מעט סובייקטיבי, מכיון שסנוגו לא משחק אצלכם הוא לא מקבל את הקרדיט המגיע לו, ונדב שנינו יודעים שאת העבודה שהוא צריך לעשות הוא עושה, והיא לכבוש שערים. אין טעם להשוות בינו לבין קלוזה או טוני, שניהם כמה רמות מעליו אבל מגיע לסנוגו את הקרדיט על העבודה שהוא עושה.

3. נעם Member

העובדה היא שסאנוגו לא הבקיע רק ב-3 שמשחקים בהם שיחק העונה ואני לא מחשיב משחקי אימון למרות הרקורד המרשים שלו בהם (שער בכל משחק).
    הוא שיחק 5 משחקי בונדסליגה? כבש 3 בנתיים.
    שיחק 3 משחקי צמפיונס? כבש 2.
    שיחק 1 בגביע וכבש.
    וזה עוד כשברמן במשבר הוא היחידי שהביא שערים. כשברמן תצא מהמשבר הזה (ולאט לאט היא עושה את זה) והוא יקבל יותר מצבים הוא יבקיע אפילו יותר.
    תהנה מקלוזה ואני אהנה לי מסאנוגו, מחליף או לא מחליף זאת לא השאלה.
    סאנוגו חלוץ מצויין והוא קנה אותי כי התכונה הכי חשובה שהייתה חסרה לקלוזה עונה שעברה נמצאת דווקא בוא-עקביות (ואני לא רוצה חס וחלילה לפתוח פה אבל ככה זה נראה).
    אתה יכול להתווכח עד מחר! בנתיים מקרה קקאו (שצחקת עליו) נראה קרוב יותר למקרה סאנוגו בהמבורג.

ויוני מעט זה מילה עדינה מידי במקרה הזה. אני בטוח שאם מאחורה היה רשום קלאס יאן הונטלר נדב לא היה מפסיק להלל את הרקורד של הבחור עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/07
  4. Ribery 17 Member

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוני, התשובה בגוף השאלה. אתה בדיוק אומר מה שאני אומר ותרשה לי לצטט אותך שוב "אין טעם להשוות בינו לבין קלוזה או טוני, שניהם כמה רמות מעליו...".
    אין לי שום בעיה עם סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx כשחקן. הבעיה שלי שהביאו אותו כדי למלא את הנעלים של קלוזה. דבר שגם אתה מסכים שהוא לא יכול לעשות. לא הייתה לי שום טענה אם הוא היה בא לשחק לצידו של קלוזה (או מישהו מהרמה שלו) יש לי טענה למועדון שמביאהשחקן עם ממוצע של 7 שערים ו - 4.5 בישולים לעונה כמחליף לשחקן עם ממוצע של 5 שערים במודניאל (לא יודע כמה כיבושים, אין לי כוח לבדוק) ששם כידוע משחקים הרבה פחות משחקים ועוד מציג את זה כבחירה מרצון. והכי מרגיז שזה מועדון פאר שרוצה להיות מועדון פאר וששילם על השחקן הזה ועל עוד שחקן (שהוא בנתיים די מיותר) הון עתק (במונחים שלנו).

יוני, הלוואי ואני אתברר כטועה. וכמו שבעצמך אמרת, אני אהיה הראשון להודות בטעות.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב, זה לא בדיוק שלברמן היה אופציות אחרות. אין מה לעשות הם הביאו אותו לא בתור תחליף, גם הם יודעים
    את זה, אבל אני חושב שסנוגו עושה עבודה של חלוץ ממוצע והוא לא יכול לעשות יותר מזה, כאשר קלאסניץ'
    יחזור אני חושב שהחוד של ברמן יהיה חזק יותר.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, היו שמות והיו אופציות נוספות. אחרי הרכישה של אלברטו, אחריו משום מה ברמן רדפה והיתה מוכנה להיכנס למלחמה עם המבורג, בברמן לא רצו כחלק מהחסכנות שלהם לא להוציא הרבה כסף.
    אנלקה, הונטלאר ועוד היו מועמדים. אלופס העדיף להשקיע 5 מיליון בחלוץ נחמד מאשר 20 מיליון ומעלה בסקורר משובח.

8. נעם Member

שוב ולפעם האחרונה.
    הביקורת על סאנוגו צריכה לבוא בתקופה של משבר או שהוא פשוט לא יכבוש.
    בנתיים הוא מצויין מתחילת העונה בכל המסגרות ולכן דיבורים כאלה הם פשוט לא במקום וזה בא אך ורק מסובייקטיביות טהורה.