המחזור השישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏20/9/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

חוץ מהתוצאה של הרטה ברלין על דורטמונד ותוצאתה של שאלקה על בילפלד, כלום לא יכול להפריע לבאיירן
    כרגע.

2. רפאל Member

לווינים

3. Ribery 17 Member

גם ברמן והמבורג קבוצות שיכולות לאיים על התואר .

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/07
  4. נעם Member

איזה יופי תפילותיי נענו!
    עכשיו אני קורא שנגמר 4-1 לברמן מצמד של אלמיידה, בובאקר סאנוגול ודייגו המלך.
    סוף סוף ניצחון רב שערים ואין מתוק מנצחון שכזה על האלופה הטרייה.
    AUF GETS WERDER!

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עכשיו רוזנר למד לקח חשוב לחיים. מי שצם אלוהים איתו ומי שמגיע לכאן וכופר, מקבל בראש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. נעם Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועוד תפילה גדולה שנענתה אצלי.
    דייגו האריך את חוזהו בברמן עד 2011, לתשומת ליבך נדב...
    אין אין על יום הכיפורים

7. אבוקדו =] Member

3-0 לשאלקה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כל קבוצה יכולה לאיים על התואר גם דורטמונד, פרנקפורט, בילפלד ובוכום, אני לא חושב שברמן יכולה השנה
    ללכת על כל הקופה בטח ובטח לא כאשר היא משחקת רע בליגה כגון המשחק מול דורטמונד ובאיירן, וכמובן
    שיש לברמן עוד משחקים חשובים בליגת האלופות. לגבי המבורג, אני חושב שזאת הקבוצה הכי מסוכנת
    לבאוורים, קבוצה חזקה עם מנוע לוהט שרוצה לקחת סוף סוף אליפות. בקיצור יש לנו אחלה ליגה והיא מאוד
    מעניינת.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה דווקא לתשומת ליבי?

הרטה - דורטמונד 2:3
    תומאס דול פתח את העונה עם שני הפסדים. לצערו השוער שלו הורחק ע"י וועדת המשמעת לשלושת הבאים ואז הוא נאלץ לפתוח עם ציגלר. באותם שלושת המשחקים הוא ניצח ולא ספג אפילו שער. מה עשה דול היום שהשוער הראשון שלו סיים את העונש? הוא הרכיב אותו, חטף 3 שערים והפסיד ובסה"כ עם ווידנפלר 3 הפסדים ו 10 שערי חובה ועם ציגל 3 נצחונות ו - 0 שערי חובה. אבל, האמת היא שווידנפלר היה בסדר גמור היום ולא הוא האשם בהפסד. הרטה הייתה הרבה יותר טובה, הגיע לה גם פנדל אחד (לפחות) והמון בעיות בהגנה של דורטמונד ובעצם גם הבתקפה. בכל אופן קלימוביץ', כמו שחשבתי, זה ממש לא בשביל הרמה לה דורטמונד שואפת. פטריץ' לעומת זאת נתן היום צמד שני (הראשון נגד ברמן) שאמנם לא הספיק ויש לו כבר 4 שערים.
    הרטה, שרבים מאיתנו ניבאנו לה מאבקים בתחתית מובילה (לפחות עד מחר) את הטבלה והיא עם מאזן בית מושלם של 3 נצחונות.

קוטבוס - וולפסבורג 2:1
    למרות הניצחון היום וולפסבורג שוב לא היו טובים ופשוט גנבו נצחון. מאז השער הראשון בדקה ה - 22 ועד שער הנצחון במחצית השניה הם לא עשו אפילו התקפה אפקטיבית אחת. מנגד קוטבוס במשחק בכלל לא רע עם המון הזדמניות ורק סימון יינש שהיה אשם בגול מנע מהם שיוויון ואפילו ניצחון צודק תוך שהוא מונע 4 שערים בטוחים, לפחות. למרסליניו היה היום הבישול החמישי כבר ב - 6 משחקים. ופטריק סנדר כנראה המאמן הראשון שמסיים את העונה. לדעתי חבל. הוא מאמן מצויין ולא אשמתו שזה חומר השחקנים שיש לו.

רוסטוק - דואיסבורג 0:2
    רוסטוק עם נקודות ראשונות העונה. ניצחון חשוב ומשחק מצויין. אחד השחקנים של דואיסבורג כמעט הצליח לכבוש שער עצמי יפהפה רק שהשוער הצליח להציל מה שלא עזר להם 23 שניות אח"כ כשבא הגול הראשון. האנזה בקלות יכולים היו לנצח 4:0 והיום הם עזבו את המקום האחרון. הגיע להם פנדל נוסף על זה שהם קיבלו. ולתשומת ליבו של נעם ויקטור אגאלי סחט פנדל.

המבורג - נירנברג 0:1
    מפגש של שתיים ששיחקו בגביע אופ"א השבוע. רק שנירנברג שיחקו ביום חמישי והמבורג ביום שלישי. עד היום המבורג היו עם שישה שערים בלבד כשמתוכם שער אחד בלבד מתוך המשחק (3 פנדלים אחד מבעיטת עונשין) ואן דר וארט הבקיע את השער היחידי, הרביעי שלו העונה ולראשונה שער שלו שלא מפנדל העונה. מרק מינטל שוב נפצע וחבל. שמישהו יסביר לי למה אוליץ' (למרות הבישול) פותח ולא זידאן. היום אפילו צ'פו מוטיג נכנס לפני זידאן שבכלל לא שיחק.

שאלקה - בילפלד 0:3
    ראיתי את כל המשחק. מירקו סלומקה כנראה קרא את מה שאני כותב כאן ועלה היום עם 2-4-4 ושאלקה היו הרבה הרבה הרהב יותר טובים מזו שהייתה מקום 2 ערב המחזור. הגול הראשון (של קיי קיי במשחק מצויין) בא בדקה ה - 23 אבל בקלות היה כבר צריך להיות 4 או 5:0 בשלב הזה ובסוף גם 7:0 לא היה מקפח את בילפלד. הסטטיסטיקה מספרת שיחס הבעיטות עמד היום על 28 מול 2 לטובת שאלקה. ראפיניה בעט פנדל (אחרי ויכוחים קלים עם רקיטיץ' והתערבות של קיי קיי וג'רמיין ג'ונס) במהירות של 125 קמ"ש. ביירמוביץ' היה המצטיין שלי היום וגם ג'ונס מתחיל לגלות לי (בהמשך ישיר לשבוע שעבר) למה הביאו אותו.

ברמן - שטוטגרט 1:4
    לצופים באיצטדיון היום הייתה הפתעה כאשר לפני פתיחת המשחק הודיע להם הכרוז שדייגו האריך את החוזה שלו בקבוצה עד 2011 (אחרי שהיו עיתונים שטענו שריאל הציעה עליו 25 מליון יורו). דייגו גם סיפק לקהל הצגה וגול. כבר בדקה הרביעית היה 0:2 לברמן וכבר בדקה ה - 15 היה 1:3. אלמידה כבש את הצמד הכי מהיר בבונדסליגה - 50 שניות בין השערים וגם הספיק להיפצע. לשטוטגרט לא ניתן גול שהיה צריך להיות (בדיוק הפוך ממה שהיה באנגליה 66). בכלל, היה משחק עם הרבה הזדמנויות, כולל שגומז עבר את ויזה ובעט לקורה. כמו נגד ריאל (ובעוד הרבה מקרים) מלכודת הנבדל של ברמן נכשלה כמה וכמה פעמים. גם ההגנה של שטוטגרט היתה היום חלשה. שטוטגרט הפסידה בנתיים את כל משחקי החוץ שלה העונה.

מחר באיירן יכולה לחזור למקום הראשון (תיקו יספיק), אבל מנגד אם היא תפסיד קרלסרוהה תעבור אותה.

10. beitar4ever Member

משחק ענק של ברמן, אלמיידה עם תצוגה מדהימה היום יכולת טובה שלו שכללה צמד במשחק, שטוטגרט פשוט התפרקה במשחק.

משחק שעניין אותי מהתחלה וידעתי שיכבשו בו הרבה שערים הוא של בורוסיה רק שההימור שלי לא הלך כל כך והם הפסידו 3-2 להרטה.

11. הגבר באדום Member

המבורג עשו אין ספור התקפות. ואן דר וארט היה מעורב כמעט ברובן.

נכון, המשחק של שאלקה היה די חד-צדדי. כמעט כל מצב נייח היה נגמר בחצי גול, ורק במזל הוא לא היה נכנס. קוראניי היה ראשון ל-90% מכדורי גובה.
    דווקא אסאמואה היה באחד המשחקים הטובים שלו מאז תחילת העונה. וג'ונס עלה הרבה למעלה, כאשר ארנסט את רוב דקות המשחק העביר בקישור האחורי. ופאנדר - פשוט ענק! איזה יופי של בישול!

12. נעם Member

טעות שלי נדב בלבלתי אותך עם מישהו אחר.
    בכל מקרה אף מילה על סאנוגו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    אמרת שני שערים ואתה מפסיק את הסימן המשוגע שלך...

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של ניצחון להמבורג שמקרב אותה לצמרת,עוד שער של מי אם לא ואן דר וארט.
    אני מקווה שהיכולת הטובה תמשיך,המבורג לטעמי יכולה לתת לבאיירן פייט עד הסוף.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את כל המשחק, אלא רק את התקציר הדי רחב ונרחב של ARD, כולל להקשיב לשדר שנותן המון אינפורמציה וגם מעין פרשנות. שזה דיי מספיק כדי לדעת איך היה המשחק, מי היה טוב מי היה גרוע וכדו'. אם כי, אין כמו לראות בעצמך משחק שלם, כדי לתת חוות דעת.
    בכל התקציר הזה (שכאמור, היה ארוך ונרחב) ראיתי את סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx רק פעם אחת. נוגח את השער. הוא לא החמיץ שום מצב (וגם לא הגיע לשום מצב) הוא לא בישל לאף אחד שום מצב ולא עשה שום דבר אחר שהראו והשדר לא אמר עליו שום מילה (חוץ מבקש לגול). אז מה אני יכול לכתוב עליו? אתה יודע כמה כאלה היו אתמול? אז אולי הוא שוב קיבל כדורים ארוכים וניסה לעצור אותם על הראש או החזה 30 - 35 מ' מהשער או שכידרר והכדור ברח לו או הדברים הרגילים שלו. אין שום דבר לציין.

אני לא אמרתי שאחרי שני גולים אני אוריד את הסימן. שוב איתו אין לי שום בעיה הבעיה היא עם ההנהלה שהוציאה עליו כל כך הרבה כסף כמחליף לקלוזה וכמושיע. דבר, שלדעתי הוא צריך להיוולד מחדש כדי להיות. אני אוריד את הסימן כאשר הוא יוכיח לי שטעתי ושהוא מחליף ראוי לקלוזה. אחד שיכול לקחת התקפה של קבוצה מסדר הגודל שברמן רוצה להיות על עצמו. ואת זה הוא יכול לעשות בשתי דרכים. או שיבקיע כמות אדירה של שערים העונה נגיד 30 שערי ליגה או שיראה לי שהוא יודע לעשות מה שקלוזה עושה ולמצב האחרון אין כנראה שום סיכוי. עם הכסף שהוא וקרלוס אלברטו עלו היה אפשר להביא חלוץ אחד באמת טוב.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הפסד שכולו מיירה....
    לא יודע,משהו לא טוב עובר על הקפטן שלנו שגם בסקוטלנד היה אשם בשערים. לא נותר אלא לפלל לשובו של מתיו דלפייר להנגה. אולי כדי לתת למיירה קצת מנוחה שהוא צריך, אולי כי ההגמוניה שלו עם דלפיירטובה יותר...
    לכאן או לכאן במחצית השניה שטוטגארט היתה טובה יותר. פעמיים קורה, כמה החמצות גדולות ושוב חוסר מזל. שטוטגארט היתה שווה אתמול עוד שני שערים. אבל האמתי ברמן היתה גם שווה עוד שער אחד.
    בשורה התחתונה משחק כדורגל נהדר, אם כי קצת מפוזר ועם הגנות גרועות.