המחזור השישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏28/9/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המחזור השישי בבונדסליגה

http://www.bundesliga.de/pics/_header/gra_logo.Xxx

בצל המותחנים שעברו כמה מועדונים בגרמניה באמצע השבוע במסגרת היבשתית יש גם ליגה צמודה ומעניינת לא פחות לפנינו. נירנברג חוזרים לשחק בבית כמו שהם מאוד אוהבים, ויקראו תיגר על המקום הראשון ככל הנראה. באיירן יוצאים לשחק נגד הזאבים הרעבים בוולפסבורג. המחזור יגיע לשיאו דווקא ביום ראשון כאשר שטוטגארט יוצאים למבחן מאוד מעניין בבירה הגרמנית מול הרטה, ושאלקה צריכים לעבור בבאיי ארינה בלברקוזן כדי לקרוא תיגר אמיתי על התואר.

שישי:

ברוסיה דורטמונד - האנובר 96

שבת:

אלמניה אאכן - בכוכום
    איינטראכא פרנקפורט - המבורג
    נירנברג - מיינץ 05
    ורדר ברמן - בורוסיה מונשדגלאדבך
    ארמניה בילפלד - אנרגי קוטבוס
    וולפסבורג - באיירן מינכן (ספורט 5+)

ראשון:

באייר לברקוזן - שאלקה 04
    הרטה ברלין - שטוטגארט

שיהיה מתוק :aaa031:

2. MHFC Member

אז באיירן מינכן גם חוזרת להוביל את הבונדסליגה וגם מובילה את הבית שלה בליגת האלופות, בינתיים באיירן מינכן נמצאת במורל גבוה, לאחר הניצחון מול אינטר והניצחון מול אאכן, למרות שלא ראינו כדורגל אדיר ממנה בשני המשחקים האלה.
    פודולסקי הצעיר לדעתי יקבל ממגאת' את המקום בהרכב בשל השער שלו אמש מול אינטר בסן סירו, דקות בודדות לאחר שהוא נכנס (!), פיזארו כבש גם מול אאכן בליגה וגם מול אינטר, השחקן בכושר טוב כרגע והוא יהיה משמעותי מאוד בהרכב של באיירן מול וולפסבורג, מקאיי יהיה חייב להיות יותר חד משאשר אתמול, עם יכולת כזאת הוא ימשיך לא לכבוש.
    אני לא רואה מצב שבו וולפסבורג האחרונה בטבלה מנצחת את באיירן או אף מסיימת איתה בתיקו, אבל זה תלוי אך ורק איך באיירן תשחק ולא וולפסבורג.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1100/9000/artikel/565193/materazzi_pizarro.Xxx
    פיזארו- שער שלישי ברציפות?

אגב איפה אפשר למצוא את ההרכב של באיירן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/9/06
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.bundesliga.de/data/fmt/img/roundFixtureHeading/EintrachtFrankfurt.Xxx איינטרכט פרנקפורט http://www.bundesliga.de/data/fmt/img/roundFixtureHeading/HamburgerSV.Xxx המבורג

מאמן המבורג תומאס דול שיחק בעברו 28 משחקים עבור פרנקפורט, כשעבר להמבורג הוא חווה ב13.04.1991 את הניצחון הכי גבוה של המבורג בפרנקפורט עד היום 0-6.

עכשיו חזרה למציאות, המבורג בפתיחת עונה קטסטרופאלית, ההפסד ביום שלישי לצ'סקא מוסקווה היה הקש ששבר את גב הגמל, תומאס דול נראה שפוף מתמיד באימוני הקבוצה לקראת המשחק מול פרנקפורט. נראה שפשוט שום דבר לא עובד כמו שצריך בהמבורג.
    המבורג עדיין לא ראתה ניצחון בליגה העונה, 4 תיקו והפסד אחד, מאזן עלוב לקבוצה ששאפה לשחק על התואר הגרמני.
    מי שמחפש את הניצחון האחרון של המבורג בליגה יאלץ לחזור ל 2 למאי 2006 , קרי כמעט 5 חודשים לא ניצחה המבורג בליגה ( עם חודשיים פגרה כמובן).
    המבורג עדיין ללא אטובה וואן ד ווארט הפצועים בנוסף מהדביקיה,דמל ובנג'מין מושעים ודול חייב להמשיך לאלתר במערך הקבוצה שלו. עוד דבר שדול מדבר עליו זה תכיפות הכרטיסים האדומים שהמבורג מקבלת : " הגיע הזמן שניתן גז במקומות אחרים ".

בפרנקפורט יכולים בהחלט להיות מרוצים עם השתשלשות האירועים האחרונה, הקבוצה באופ"א בשלב הבתים, במשחק הגומלין מול ביורדנבי הדנית שיחקה פרנקפורט לא בהרכבה החזק ביותר כדי לשמור כוחות להמבורג ולמרות זאת סיימה את המשחק בדנמרק בתיקו שתיים.
    במשחק הליגה האחרון הראתה פרנקפורט הרבה אופי בשטוטגארט שחזרה מפיגור 0-1 ל 1-1 בדקה ה 83 במשחק שלכאורה לא הגיע לה ולו נקודה בודדה אחת. מיכאל טורק, אלכסנדר מאייר וכמובן יוהאניס אמנטאדיס מהווים את אחת ההתקפות הפוריות בגרמניה, פלא שבפרנקפורט מדברים בגלוי על ניצחון מול המבורג?
    פונקל המאמן : " הצרות של האחרים לא מעניינים אותנו, אנחנו באים במטרה ברורה להשיג 3 נ"ק ולהמשיך להיות חלק מצמרת הבונדסליגה."
    פרנקפורט עדיין ללא ג'ונס וכריס הפצועים.

בעונה האחרונה 2-1 להמבורג ו 1-1 .

הרכבים משוערים:
    פרנקפורט: פרול - אוקס, קירגיאקוס, וואסובסקי, ספישר - הוגל, מ.פינק - שטרייט, מאייר - אמנאטידיס, טורק.....
    המבורג: קירשטיין - וויקי, ריינהארדט, קומפאני, מתייסן - דה יונג - ירולים, סורין - טרוכובסקי - ליובויה, סאנוגו....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/06
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.williswappen.de/werderbremen.Xxx וורדר ברמן http://www.williswappen.de/borussiamoenchengladbach.Xxx בורוסיה מונשנגלדבך

19 שנים חלפו מאז גלאדבך ניצחו בווסר שטדיון את ברמן. בעונה הקודמת זה נגמר בניצחון כפול לברמן 1-2 ו 0-2.

המועדון מצפון גרמניה טעון לחץ ודאגות עד כה העונה. המשחק השבוע מול ברצלונה היה נראה כמו דף חלק שברמן פותחים לעונה, ויוצאים לדרך חדשה לפחות עד הדקה ה 89 למשחק בו חטפו שער, וחזרו למציאות העגומה שלהם. עם כל הצרות לא הספיקו עד כה לתומאס שאף, אז הנה הוכחה שאם רע, אז רע עד הסוף כאשר טים ברובסקי פצוע בברך השמאלית ויעדר לפחות שלושה שבועות, ולצידו ישב לנוח עקב פציעה בקרסול אובומויילה בן ה 25. החדשות הכן טובות מגיעות מהחזרה לשיגרה של פר מארטאסקר שהחלים לגמרי מהניתוח שעבר בחודש יולי, והיה סולידי באמצע השבוע מול ברצלונה. ברמן חייבים שיפור בהגנה, ועכשיו אולי יש להם סיבה להיות אופטימיים בעיקר לאחר שהצליחו לבלום את קבוצת ההתקפה הטובה בעולם בג'מפיונס ליג.

http://www.borussia.de/MEDIA/131668,0.Xxx
    לא הצליח לעצור את קלוזה בעונה שעברה, יינסן

האורחים מבורוסיה באים במצב רוח טוב לאחר הניצחון הגדול במחזור הקודם על בורוסיה דורטמונד 0-1. לשחקניו של יופ האיינקס אין מה להפסיד שעולים למשחק בווסר שטדיון מול ברמן, ובמצב המאוד מבלבל ולחוץ שהמארחים נמצאים בו, אז בהחלט אפשר לעשות את הבלתי יאמן לאחר 19 שנה בלי ניצחון על ברמן. עונה מוצלחת עד כה של בורסיה, כאשר הקבוצה חולקת את המקום השלישי המאוד לא צפוי עם הרטה ברלין ונירנברג, ובכך מביאים המון כבוד למעודון שסובל שנים מחוץ לצמרת הליגה. במסיבת העיתונאים ביום רביעי התראיין יופ היינקס ואמר: "ברמן מגיעים עייפים ומבולבלים למשחק, ולא בפורמה טובה מבחינת הסגל" אמר כשנשאל על היריבה שלו בשבת. "כנמצאים באדרנלין גבוה כמו שהיה לנו מול דורטמונד במשחק האחרון, אז אפשר לעשות דברים מדהימים. אנחנו חייבים לנסות לשחזר את המוטבציה, ומשם נראה מה יהיה" הוסיף המאמן האופטימי והמצליח של גלאדבך.

ההרכבים הצפויים:

Bremen: Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, C. Schulz - Baumann - Frings, D. Jensen - Diego - Klose, Hunt
    Gladbach: Keller - Kirch, B. Svensson, Ze Antonio, Jansen - Polanski, Thijs, El Fakiri - Delura - Kahe, Sverkos

5. יקיר מימון Member

פרנקפורט-המבורג משחק קשה!! נראה לי 1.. ובמשחק של ברמן נראה לי ברמן יחזרו לעצמם עם איזה 3-0\4-0.. או יותר.. תודה על הסיקורים!!

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה פדריקו אינסואה ?

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

http://img295.imageshack.us/img295/1750/borussiadortmundkj2.Xxx - http://img245.imageshack.us/img245/3047/hannover96gb9.Xxx
    בורוסיה דורטמונד מול האנובר 96

פרטים על המשחק :
    אצטדיון:סיגנל-אידונה-פארק ,דורטמונד.
    תכולה:83.000 מקומות ,26.000 מתוכם הם עמידה.
    תאריך:29.9.2006
    שעה:21:30 שעון ישראל.

המחזור השישי של הבונדסליגה יפתח היום(שישי) בדורטמונד במשחק של בורוסיה דורטמונד נגד האנובר.

על הקבוצות:
    *בורוסיה דורטמונד - מגיעה אחרי הפסד ליגה ביום שישי האחרון מול בורוסיה מינשנגלדבאך 0-1 אחרי משחק כדורגל לא רע בכלל של הצהובים שחורים.
    באימון הקבוצה האחרון אמר ואן מרוויק:"אנחנו נמצאים בנתיים בדרך נכונה וטובה,אבל הקבוצה יכולה וצריכה להשתפר לקראת המשך ההעונה."
    השחקנים באימון האחרון נראו נמרצים ומקווים לתת לקהל תצוגה ביתית וניצחון שלישי העונה בבונדסליגה.
    בקבוצה יש עדיין מצב פציעות לא נעים וולדאז לא יפתח גם במשחק הזה,סומלארק ימשיך למלא את מקומו.

*האנובר96 - אחרי תיקו במחזור הקודם מול לברקוזן וניצחון במחזור שלפניו מגיעה הקבוצה במצב שהיא יודעת שהיא יכולה לנצח את דורטמונד, בדורטמונד.
    תומאס ברדריץ' מודע שהוא השחקן שהציפיות של אוהדי הקבוצה ואנשי ההנהלה מופנות כלפיו,הוא השחקן המוביל של הקבוצה ואומר כי"עם כל הכבוד אל דורטמונד,אנחנו יודעים ורוצים לנצח שם ,אנחנו צריכים להוציא את המקסימום משם."
    רוברט אנקה שמקווה לנצח אחרי מוות ביתו הטרגי ומקווה לקבל את אפודת השוער השלישית שנמצאת בתחרות עם השוער שישחק מולו היום בערב.
    לרוברט אנקה יש סיכוי גדול יותר מווידנפלר אומר האקינג.

הרכבים משוערים :
    בורוסיה דורטמונד : Weidenfeller - Degen, Brzenska, Wörns, Dede - Kruska - Tinga, Kringe - Pienaar - Frei, Smolarek

האנובר 96 : Enke - Andersson, Vinicius, Zuraw, Tarnat - Lala - Balitsch, Huszti - Yankov - Stajner, Brdaric

http://img291.imageshack.us/img291/4334/hannovervor1159368017ky3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/06
  8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.bundesliga.de/media/images/vereinslogos/nuernberg_104x104.Xxxנירנברגhttp://www.bundesliga.de/media/images/vereinslogos/mainz2_104x104.Xxxמיינץ 05

אחרי פתיחת עונה מאוד משכנעת עושה רושם שנירנברג מאבדת את גובה, נכון היא עדיין חזק בתמונת הצמרת כאשר היא ממוקמת במקום הרביעי, ונקודה אחת בלבד מפרידה בינה ובין באיירן המוליכה.
    בוא נחזור רגע לפתיחת העונה, נירנברג גוברת 3-0 על שטוטגארט בגולטליב-דיימר סטדיון שבשטוטגארט ומנצחת 1-0 בבית את בורוסיה מינשנגלאדבך, ואז הגיע הרגע הגדול כאשר שמרה על רשת נקייה וסחטה נקודה מהאלופה באיירן מינכן באליאנז ארינה וכבר נתנו לנירנברג את תואר "הפתעת העונה" כבר במחזור השלישי.
    אבל אחרי זה הגיע הפגרה עקב משחקי הנבחרת ומשחקי הגביע ומאז נירנברג כבר לא משחקת את אותו כדורגל כאשר היא מסיימת את שתי משחקיה האחרונים בתיקו 1:1 ודוווקא מול קבוצות אשר נחותות ממנה בכמה וכמה רמות, ולמעשה הפעם האחרונה שנירנברג כביכול הפתעת העונה ניצחה משחק ליגה היה לפני למעלה מחודש.
    אז היום זו פרשת גרכים עבור החניכים של האנס מאייר, מצד אחד הפסד או תיקו מול מיינץ והקבוצה יכולה לשכוח מתואר "הפתעת העונה" והקבוצה תדשדש לה במרכז הטבלה ואפילו תיגרר למאבקי התחתית, אבל במקרה של ניצחון, נירנברג יכולה להמשיך לרוץ בצמרת ולשחק תחת התואר שהקנו לה או שהקבוצה תראה כקבוצה שמצליחה רק כשהיא באה כאנדרדוג ודווקא מול הקבוצות הקטנות מפשלת.

אז הקבוצה שאמורה למנוע מנירנברג לדשדש במרכז הטבלה היא קבוצת אמצע טבלה טיפוסית בעצמה, קבוצה סימפטית שיכולה להזיק מדי פעם וגם להסתבך במאבקי תחתית חריפים.
    אז מיינץ מודל 07' היא הקבוצה שתיארתי כאן, יכולה להזיק אבל לא מפריעה יותר מדי אולי רק לעצמה, אחרי פתיחת עונה לא רעה בכלל עם חמש נקודות מתוך תשע אפשריות וכמו לנירנברג כך גם למיינץ הפגרה השפיעה לרעה ולמרות שבשבת האחרונה סחטה תיקו מהרטה ברלין(שנראית די רע בעצמה) היא הפסידה לקוסטבוס קבוצה שעל הנייר חלשה ממיינץ ולכן גם מיינץ עצמה נמצאת על פרש/ת דרכים כאשר היא אולי הקבוצה הכי אמצעית בליגה, היא יודעת שגניבת ניצחון בנירנברג והקבוצה מתקרבת לצמרת ואילו הפסד יכול לסבך אותה קשות בתחתית הרי הפער בינה לבין המקום האחרון עומד על שלוש נקודות.

http://www.fcn.de/fileadmin/fcn/red/saison_06/bundesliga_2006/autogrammkarten/neue_autogrammkarten/meyer_front.Xxx
    מאייר- הקבוצה שלו נמצאת על פרשת דרכים.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהמשחק הבא של המבורג הוא לא מול קבוצת תחתית (אפשר לחשוב שהמבורג קבוצת צמרת לפי מה שמראה הטבלה) כדי שהיא תוכל לצאת מהמשבר והוא דווקא מול קבוצה שבינתיים מציגה כדורגל יפה ויש כאלה שחושבים שהיא בינתיים הפתעה.

אני מקווה שהמבורג תנצח, אחרת המבורג תתחיל להיכנס ברצינות למאבקי תחתית מיותרים.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מתחילת הליגה אני אומר לעצמי כי המבורג חייבת לנצח במחזור הבא אם לא אבוד.
    הפעם המצב גרוע מתמיד,הנקודות חשובות עד מאוד !
    פרנקפורט אבל תקשה מאוד מאוד,אני לא מאמין שהמבורג תוציא את מלוא הנקודות ואם כן אז שאפו.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שיגידו שהמשחקים המרכזיים במחזור יערכו ביום ראשון בין שטוטגארט להרטה ובין שאלקה ללברקוזן, אבל אני דווקא מחכה לראות מה צופן בחובו המשחק בין ורדר ברמן וגלאדבך- הקבוצה שבירידה אל מול הקבוצה המפתיעה שבעליה, אבל ורדר מארחת, והיא יכולה לראות את עצמה מעודדת מהמשחק באמצע השבוע למרות פיספוס הניצחון, ולמרות שבכלל השחקן המצטיין היה השוער ויסה (מאז הטעות נגד יובה הוא בקו עליה משמעותי וצפוי לו עתיד ורוד, תקנו אותי אם אני טועה). משחק מעניין נוסף הוא של נירנברג. כמו שנכתב בסיקור הם קצת נחלשים מאז פגרת הנבחרת, אבל מיינץ (נאיבים למדי) בבית זו הזדמנות מצויינת ל-3 נקודות ולהעלות את המורל.
    באירן מינכן אמנם עם תוצאה מצוינת פשוט באמצע השבוע אבל אל לנו לשכוח את שלושת משחקי הליגה האחרונים שלה שבהם במקרה הטוב ניצחה בקושי, ואת איך שההגנה נראתה. בלי קשר לזה, אף קבוצה לא מלקקת דבש בפולקסוואגן ארינה, כך שיש עניין רב גם במשחק שמשודר, למרות שאם אני הייתי בוחר, הייתי נותן לו עדיפות רביעית לשידור במקרה הטוב. ובהמשך לזה, איזה יופי של עונה יש לנו בגרמניה, עם כל כך הרבה משחקים מעניינים, ואנחנו רק בהתחלה (ועכשיו אני רואה שלא אמרתי מילה על המבורג...)

רק עוד שני דברים, הראשון, רציתי להחמיא לסיקורים של כל המעורבים, בין אם בהנהלה ובין אם לא, היה כיף לקרוא, ולסיום שאלה- למה דורטמונד כל הזמן משחקת בימי שישי?

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כך נקבע בההגרלה,יותר נוח לדורטמונד גם לארח ביום שישי לפי מה שהבנתי בגלל החניונים בקרבת מקום ואין פקקים בקרבת מקום .
    והמשטרה של נורד ראיין וסטפאלן נחשבת למשטרה עם כוחות חלשים לעומת הכוחות בצפון או מזרח,משטרת בוכום תהיה עוזרת הראשית במשחק של משטרת דורטמונד.

לגבי המשחקים :
    ברוסיה דורטמונד - האנובר 96
    אני מאמין לאחר ההפסד שדורטמונד בבית היא פייבוריטית לנצח במשחק הזה , אך מצד שני האנובר בשני משחקים ללא הפסד ועם ברדריץ' פורה.
    אני מהמר על ניצחון ביתי .

אלמניה אאכן - בוכום
    מפגש העולות שישוחק בטיבולי שטדיון מפגש מרתק מאוד,אני מאמין שאלאמניה תנצח כי היא נראית לא רע גם מול באיירן היא לא הייתה כל כך חלשה כמו שציפו .
    אני מהמר על 1

איינטראכט פרנקפורט - המבורג
    המשחק השני בגודלו לדעתי במחזור זה.
    פרנקפורט חוזר הביתה לאחר העפלה לשלב הבתים בגביע אופ''א ונראית חזק מאוד,לעומתה המבורג מגיעה לאחר תוצאה רעה בצ'מפיונס ליג וכנראה סיכוייה להמשיך בצ'מפיונס קלושים.
    המבורג חייבת לנצח - הקבוצה עדין ללא ניצחון העונה ומחפשת בכל דרך אפשרית לנצח.
    פרנקפורט נראית מדהים תקשה מאוד על המבורג להוציא נקודות מפרנקפורט.
    הימור שלי:x

נירנברג - מיינץ 05
    נירנברג מבחינתי ההפתעה של העונה כרגע פתיחת עונה אלוהית מבחינתם שרק רוצים להמשיך ככה בבית ולנצח את מיינץ שלקחה נקודה חשובה מאוד בבית מול ברלין בשבוע שעבר.
    הימור שלי:1

ורדר ברמן - בורוסיה מונשדגלאדבך
    משחק ענק,ברמן אחרי משחק גדול מול ברסה לדעתי הייתה חייבת לנצח אבל טעויות קורות(במיוחד בברמן).
    ברמן נראית כאילו חזרה לעצמה לאחר המשחק מול ברסה.
    גלדבאך אחרי ניצחון גדול בבית מול דורטמונד שהקשתה עליה מגיעה במטרה לגנוב את ההצגה מגלדבאך,לדעתי לא אפשרי.
    הימור שלי:1

ארמניה בילפלד - אנרגי קוטבוס
    משחק נחמד,בילפלד אחרי הפסד בבוכום חייבת לנצח בבית אבל מולה ניצבת קוטבוס ההפתעה המתוקה של הליגה מבחינתיי שיצאה בתיקו מול נירנברג במחזור הקודם ,קוטבוס ניצבת במקום 6 ותתארח במשחק קשה.
    הימור שלי:2

וולפסבורג - באיירן מינכן
    הזאבים אחרי הפסד חוץ בשאלקה מקבלת קבוצה שנתנה משחק ענק בצ'מפיונס ליג ונראית מצוין.
    התוצאה לדעתי שקופה
    2

באייר לברקוזן - שאלקה 04
    משחק המחזור לדעתי.
    לברקוזן אחרי ההעפלה לבתים בגביע אופ''א נראית טוב .
    שאלקה אחרי אי ההעפלה לבתים בגביע אופ''א נראית ממורמרת ,המאמן בסימן שאלה גדול,אסמואה הפצוע.
    הימור שלי x

הרטה ברלין - שטוטגארט
    ברלין אחרי תיקו מאכזב בחוץ מול מיינץ צריכה לחזור לדרך שבה התחילה את העונה.
    שטוטגארט אחרי תיקו לא מאכזב לדעתי מול פרנקפורט המעולה רוצה לנצח עוד גדולה.
    הימור:2

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלכת על תוצאות סטנדרטיות למדי לדעתי, ברמן או באירן, אחת מהן תופתע. ולברקוזן חייבת לנצח את המשחק הזה והיא גם תעשה זאת לדעתי.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ראלף שטוטגארט ממש לא מרוצה אחרי התיקו מול פרנקפורט.
    פרנקפורט יצאה בנס עם נקודה אחת מהמפגש!
    בשטוטגארט היו פנים של אבל אחרי המשחק.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תראה מבחינת המשחק כמובן ששטוטגארט יצאה לא מרוצה אני יכול להבין.
    אבל לדעתי שמסתכלים על זה בגדול ,פרנקפורט נראית טוב וזאת סיבה טובה להיות מרוצים מהתוצאה.

גם אני עם פנים של אבל כאשר דורטמונד מוציאה תיקו או מפסידה כמובן בהתאם ליכולת שלהם.