המחזור השביעי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: דרבי דלה קפיטלה ומשחק העונה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏28/9/18.

1. טל. Member

עכ''נ.

2. VAR Member

עונה כנראה נגמרה? מתי היא התחילה?

3. DRORIKO Member

אני אגיד לך מתי היא נגמרה-כשדה לאורנטיס העיף את סארי. לילה טוב, נתראה בצ'מפיונס.

4. תומר1989 Member

נגמרה ביום שמארוטה חתם ביובה

VAR ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

חחחח אהבתי

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר שמהמר (אני אומר לו ״מטומטם״ הוא משיב ״דבר איתי כשתפסיק לשתות ולעשן״) ביקש ממני לומר לו על מי לשים בשלושת המשחקים היום באיטליה (כנראה יש יחס טוב לשלושתם יחד). עניתי רומא, יובנטוס ואינטר. למה אני כותב זאת... כי המטומטם הבטיח לי בקבוק ויסקי וחפיסת סיגריות אם הוא זוכה. פורצה אינטר! ;)

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שמגיע לאנצ׳לוטי ביקורת קשה על המשחק , נאפולי פתחה מצוין ולחצה מעולה, צ׳אן ופיאניץ׳ דרכו אחד על השני והיה ברור מאוד שיש הוראה לא לתת לדיבאלה לשחק עם הכדור כי כל פעם היו לידו 2-3 שחקנים.

מה שכן לחובת אנצ׳לוטי, הפתיע אותי מאוד ההיערכות ההגנתית של נאפולי בכדורי הגובה של יובה. בשני השערים השחקן הקרוב למאנדזוקיץ היה רוי. באיזה עולם יכול שחקן נמוך כמו מריו רוי לקחת ממאנדוקיץ כדור גובה?

רוי שהיה טוב בחלק ההתקפי בסך הכל סבל ממשחק נוראי בחלק האחורי.

בסך הכל פערי האיכויות האישיים בלטו מעל הכל. ומה שהכי מעודד זה שיובנטוס עוד רחוקה ממימוש הפוטנציאל שלה.

8. SaSa Member

אני היחיד שחושב שלא הגיע צהוב שני לרוי?

דיבאלה עשה מזה הרבה יותר ממה שהיה וזה קרה דווקא בדקות טובות יותר של נאפולי.

9. DRORIKO Member

עשה מזה יותר ממה מזה? אם אתה היית חוטף כזאת בעיטה היית צולע חודש. שיגידו תודה שהשופט היה רחמן איתם. עם שופט נורמלי האדומים היו מתחילים להישלף כבר במחצית הראשונה.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל נכון, ועוד דבר נכון הוא שהדרבי הרומאי הוא אף פעם לא משחק שאפשר להסיק ממנו מסקנות ושמה שקורה שם הרבה פעמים לא משקף את המציאות
    לכן אני מעדיף לא להתרגש ולדבר על הדברים הנקודתיים שדיברת עליהם, אלא על דברים שאנחנו רואים מתחילת העונה:
    -אולסן עושה רושם שהשתלט על העמדה, איכשהו הפתיחה הרעה שלנו והעובדה שיש לו הרבה פעילות גרמה לו דווקא לתפוס ביטחון. כרגע הוא בהחלט מרכך את העזיבה של אליסון.
    -באזור הדקה ה65 עברה לי מחשבה שלא יכולתי לפלל למשחק טוב יותר של רומא/חלש יותר של לאציו בהתחשב בנסיבות. ואז הגיע פאזיו. אני באמת לא מוצא סיבה אחת שהוא יפתח על חשבון מרקאנו.
    -יש הסכמה שדה רוסי, בן 35, הוא השחקן הכי טוב בקבוצה מתחילת העונה?

ואם בכל זאת נמשיך בקו שלך של זריקת הפרגונים, אז הדקות של פאסטורה היום היו הכי טובות שלו מתחילת העונה והמשך ישיר למשחק נגד פרוזינונה. מוקדם עדיין לצאת במחולות, אבל אחרי כל הניסויים עושה רושם שבתור טרקוורטיסטה הוא מוציא מעצמו הכי הרבה, הוא בעצמו אמר את זה שבוע שעבר אחרי המשחק נגד פרוזינונה. מבאס שהוא ממשיך בקו של הפציעות, למרות שבניגוד לפציעה האחרונה שלו שהייתה קשורה לבעיה שרודפת אותו הרבה שנים בשריר התאומים, היום הפציעה שלו היא משהו אחר(גם כן בשריר התאומים, אבל ברגל שמאל).

11. טל. Member

יש לי רעיון למשולש התקפי ברומא:
    (עלה לי בראש במשחק היום)

אונדר-פלורנצי-אלשע

סאריבול.

What say you?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חמוד דסנה שרץ לחגוג עם הספסל של קליארי כשהוא מודע לגמרי שנגע ביד. או שהוא טיפש שלא הפנים את התקיימות המערכת, או שהוא משחק 3D Chess וקיווה שאם יחגוג בהגזמה אז אף אחד לא יבדוק את השער.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא רחוק מלהיות הראשון ורחוק מלהיות האחרון, ולא כולם בהכרח טיפשים.

בכל אופן, אינטר היתה טובה בדיוק במידה שמספיקה לה לנצח את קאליירי ולאט לאט מתקרבת למקום שהתקציב שלה שווה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג על איזה "מסקנות" אתה מדבר. התייחסתי ל:
    שחקן בית צעיר שסוחב המון ביקורת מאז שחזר לרומא, נכנס בדקה קריטית (לאציו התחילה חזק יותר) בתקופה מגה קריטית, כובש שער, מדייק בכל מסירה ויוצר לחץ נהדר על היריב, סוחט עבירה על גבול הרחבה (השער השני) ומבשל את השלישי כדי לסגור את הסיפור. הבחור לקח סוף סוף אחריות ונתן הצגה שהאוהדים חיכו לה יותר משנה. אם זה לא שווה "זריקת פירגון" מה כן?

כנ"ל לגבי סאנטון, שלאחר כל השיט שאכל מאוהדי אינטר (ומנסיכי הטוויטר של רומא) סיפק שתי הופעות נהדרות. הופעות בהן לא רק נמנע מטעויות אלא היה חלק בלתי נפרד מהמשחק הקבוצתי ודחף את האגף שלו קדימה עם המון ביטחון.

מי היה שם עוד? אה, קולארוב. לאחר פתיחת עונה רעה מאוד, להתעלם ממשחק גדול שלו בגלל קלישאות על דרבים?

כן. והוא עוד סחב פציעה ולא הסכים לוותר על שני המשחקים האחרונים בגלל הבור אליו נקלעה הקבוצה. כעת הוא יכול לנוח ולטפל בעצמו, ואם שמים את היכולת המפתיעה בצד, זו תצוגת הcaptaincy הכי גדולה והחשובה שלו בקריירה. ההקרבה העצמית, הגיבוי לדיפרה וקולארוב ("חטף עלבונות בחימום לפני פרוזינונה, היום שיחק עם אצבע שבורה ברגל"). זה בדיוק מה שקיוויתי שיצא ממנו כבר לפני עשור.

האמת שפיספסתי את זה היום. לאציו הייתה מאוד חזקה בחצי שעה הראשונה. אהבתי אותו נגד פרוזינונה ואני מצפה להמשכיות נגד אמפולי.

אולסן אכן הפתעה משמחת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/18
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הביזיון האמיתי שהם מתווכחים עם השופט אחריי זה. חברים, נגמרו הימים של לחץ על השופט, יש VAR ואם הוא טועה כל איטליה וביחד איתה צופים מהעולם יודעים באותו רגע. הוא נגע ביד, כולם יודעים ורואים שנגע ביד, ועדיין הוא תוקף את השופט ככה?

לא ראיתי את המשחק כולו כי גם בית"ר שיחקה, אבל ממה שראיתי אינטר שיחקו טוב וקנדרבה הוא איחו דה פוטה שכבר אי אפשר לראות. איכשהו יצא לי לראות את הפס האלוהי שנאינגולאן השאיר לו (עוד עוד עוד) ואפילו לא ציפיתי לגול. לא הגיוני ששחקן התקפה לא יהיה מסוגל לתת יותר מגול אחד בעונה, זה פסיכי. אם הוא לא היה מקבל מצבים, ניחא, אבל הוא מקבל ומבזבז בצורה בזיונית. הגול שלו נגד בולוניה, שמשום מה גרם לספאלטי לתת לו קרדיט נרחב אחריי שכמעט בעט אותו למונאקו, היה הדבר הכי גרוע שקרה לנו מפתיחת העונה. במקום לקבל רוטציה של קייטה ופוליטאנו, איכשהו הוא משתחל להרכב בכל משחק.

אם כבר פוליטאנו, אין שחקן יותר ראוי ממנו לכבוש שער ולקבל כמה שיותר דקות. הכי טוב באינטר מפתיחת העונה ביחד עם אסמואה, פשוט תענוג של שחקן.

ובקשר לדיון של סאנטון, הוא לא אכל חרא מאוהדי אינטר כמו שהוא האכיל אותנו. מקווה שיצליח ברומא רק לא על חשבוננו.