המחזור השביעי: התפרקות האשליה המילאנזית ע"י פאלרמו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/10/06.

1. Jose Mourinho Member

אודינזה-אינטר, הרכבים:

אינטר(4-4-2/4-3-1-2):
    ז'וליו סזאר; זאנטי, קורדובה, מטראצי, גרוסו; פיגו, ויירה, דאקור, סטאנקוביץ'; קרספו, איברהימוביץ'
    ספסל: טולדו, מאיקון, בורדיסו, סמואל, סולארי, קרוז, רקובה

טולדו כנראה כבר לא יפתח יותר בהרכב אצל מנצ'יני, אז הטענות שוב באות על השארתם של סמואל וסולארי בספסל, והצבתו של איברהימוביץ' בהרכב.

אודינזה(4-5-1/4-3-3):
    דה-סאנטיס; זנוני, נטאלי, זפאטה, דוסנה; אובודו, פינזי, בארטו, די-נטאלה, מונטיאל; יאקווינטה
    ספסל: פאולטי, קודה, מוטה, ד'אגוסטינו, ארמנקו, ורגאס, דה-מרטינו

אצל אודינזה חסרים פליפה הבלם-מגן הברזילאי המצויין, וצמד הגנאים הבינלאומיים מונטארי ואסמואה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/06
  2. As Roma Member

רומא מפסידה 1-0 בבית.
    מחצית טובה של רומא אבל לא ראיתי מספיק נחישות של רומא. אנחנו לוחצים אבל אין נחישות. צריכים להכניס נחישות למשחק, בינתיים הכל הולך טוב חוץ מהגול המבאס שחטפו בנבדל אבל אי אפשר לבכות מה שהיה היה... מקווה שנתעשת במחצית השנייה, וננצח בסופו של דבר את המשחק בעזרה של האוהדים.

3. Quique_Flores Member

מה יהיה עם סמפדוריה? לא מסוגלים לנצח?

4. saviola Member

מישהו מוכן להסביר לי למה האתר של קייבו לא עושה משלוחים לישראל??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    התלבושת שהם שיחקו איתה היום (תלבושת חוץ) היא אחת הנדירות... אני חייב אותה.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סיכום משחקי אחר הצהריים

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/22/0J7JKYEG--280x190.Xxx
    אודינזה 0- אינטר 0::
    משחק רע של שתי הקבוצות מסתיים באכזבה גדולה בעיקר לאלופה ששוב מפשלת בעוד יריבתה למירוץ גם מאבדת נקודות. בינתיים באיטליה לא מפסיקים לדבר על כך שמוראטי הציע למוריניו שכר שיא של 7 מיליון דולר לעונה.

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/22/0J7JJY0A--280x190.Xxx
    אטאלנטה 3- סמפדוריה 2

משחק אדיר בברגמו יכול להיות שגם היה המשחק האחרון של וולטר נוולינו בתפקידו. פתיחה רצחנית של סמפדוריה, תוך 11 דקות פאביו קואליארלה הרכש הטרי הבקיע צמד שנתן לסמפדוריה יתרון עד לדקה ה-38 אז דוני (זוכרים?) צימק והוריד את הקבוצות למחצית שסמפ עם יתרון מינימלי. המחצית השנייה התנהלה בקצב טוב והשתפרה מאוד בדקות הסיום אז בחמש דקות לסיום אטאלנטה משווה ודקה לסיום סמפדוריה נשברת סופית וזאמבפגנה מבקיע את שער הניצחון, איזה סיום מדהים.

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/22/0J7JIJMM--280x190.Xxx
    פיורנטינה 3- רג'ינה 0
    משחק תחתית מרתק כך כולם חשבו שיהיה ואכן היה אבל הויולה עשו הכל שזה יהיה חד צדדי. שתי הנענשות מהקלאצ'ופולי נפגשו אחר הצהריים בארטמיו פרנקי למשחק מאוד חשוב לצבירת נקודות. מוטו היה בספק לפני המשחק אבל בסופו של דבר נכלל בהרכב הפותח מה שהשתלם מאוד עבור פראנדליי כאשר הרומני כובש את הראשון לסגולים בדקה ה30. שתי דקות לסיום המחצית הראשונה וסאנטנה מוסיף את השני. 10 דקות מפתיחת המחצית השנייה בלאזי מסיים את המשחק וקובע את תוצאת הסיום 3-0 חלק לויולה שמורידה את המינוס לשבע נקודות ולראשונה העונה עוזבת את המקום האחרון ומותירה אותו ליריבתה למשחק בזכות הפרש שערים עודף.

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/22/0J7JKAYP--280x190.Xxx
    פארמה 1- אסקולי 0::

משחק שקול באניו טארדיני מסתיים בשעה טובה ומוצלחת בנצחון ראשון העונה לפארמה. איגור בודאן הבקיע את השער שעשה את ההבדל, עכשיו בתקווה שפארמה תזכה לימים טובים יותר העונה.

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/22/0J7JKXXR--280x190.Xxx
    רומא 1- קייבו 1

משחק טוב באולימפיקו בעל ציון דרך ישראלית, המשחק הראשון של רומא שמשודר בישראל ללא מעורבות של שלושת הגדולות ואכן הוא ענה על הציפיות, לפחות על אלה האובייקטיבים כאשר זכינו למשחק טוב ומשחק הקרבה נהדר של סיצ'יליאנו וקייבו בדרך להשגת נקודה יקרה מפז. לואיג'י דל נרי חזר למועדון שבו גילה את תהילתו לפני שהקריירה דעכה לה בפורטו, רומא ופאלרמו. שער בנבדל די ברור של פאליסייר נתן את היתרון לקייבו כאשר טוטי משווה לרומא אבל גם הלחץ לקראת סיום המשחק לא הצליח לרומאים שממשיכים לאכזב ולאבד נקודות במירוץ לסקודטו עם נקודה בודדת בשני המשחקים האחרונים, אולי זאת העייפות מאתונה?

במשחק נוסף:
    ליבורנו- סיינה 0-0

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא ניצחה בגלל ההרכב שפתח בו מאנצ'יני החמור, למה הוא הכניס את זלטאן ואת קרספו שעדיין צריך לתת לו מנוחה ואחרי זה ישחק, למה לא לפתוח עם קרוז ורקובה הצמד שהביאו את הנצחון הראשון לאינטר באלופות.

כולנו ראינו איך סטאנקוביץ' משחק באגף ימין, הוא מצויין באגף הימני אבל אני לא מבין למה מאנצ'יני זורק אותו לצד השמאלי, וסולארי המסכין שמשלם את המחיר על כך שהמאמנים לא נותנים לו לשחק כפי שמגיע לו ובעיקר מאנצ'יני הטיפש.

7. Jose Mourinho Member

את הטעויות בבחירת ההרכב כבר כתב inter4me - איברהימוביץ' שוב הרס את הכל בהתקפה ולפי מה שהבנתי החמיץ כמה מצבים של 100% שער, כמה אופייני לו. קרספו עדיין לא כשיר במאת האחוזים ורואים את זה עליו, וחבל שקרוז ורקובה לא פתחו בהרכב. סטאנקוביץ' מתבזבז בשמאל, סולארי מתבזבז בספסל.

אבל, בכל זאת אני אנסה להוציא שתי נקודות אור מהמשחק היום של אינטר באודינה:

1. סוף סוף שמרנו על רשת נקייה, דבר שלא קרה מאז הניצחון 1-0 על רומא בליגה.
    2. קורדובה קיבל צהוב, ולא ישחק במשחק הבא מול ליבורנו בבית.

למזלנו רומא סיימה בתיקו, והסיכויים שפאלרמו תנצח את מילאן בסן סירו מאוד נמוכים(אני מקווה לתיקו), ככה שגם אחרי המחזור הזה אינטר כנראה תישאר במקום הראשון בליגה. ביכולת הנוכחית ובבחירת השחקנים הנוכחית של מנצ'יני, לא נחזיק שם הרבה, אז מה שנותר לקוות הוא שנצליח למשוך במקום הראשון עד שאינטר תתחבר(אם בכלל).

8. Chievo Member

ואתה אוסף את כל משהו איטלקי אפילו אם זה לקבוצה צנועה, כל הכבוד, את האמת גם אני חפשתי וחפשתי ולא מצאתי , גם שלחתי הרבה הודעות להנהלת האתר אך הם לא הגיבו, אם תמצא משהו תגיד לי.

לגבי המשחק, אני מאוד מרוצה מהעבודה של דל נרי, הוא החזיר את זאנקיטה לחיים, סמיולי שחק בצד הימני איפה שהוא יכול לתת משחק טוב, כל הכבוד, גם פאביו מורו זכה לשחק במקום סקורטו השחקן הצעיר והחסר ניסיון. פורצ'ה קייבו, אולי גם במחזור הבא שוב ננצח את מילאן בבית.

9. Raulito Madridista

הרבה על המשחקים שנערכו בינתיים אין מה להגיד. אינטר שוב המאכזבת הראשית לדעתי, במקום לנצל את העובדה שרומא פישלה נגד קייבו החלשה בביתה, ואיבדה נקודות יקרות, היא מפשלת גם היא והפער נשאר 2 נקודות, כאשר אינטר יכלה לפתוח פער של 4, וגם לפתוח פער אדיר של 13 נקודות מפני מילאן, במידה והיא תפסיד היום לפאלרמו. קבוצה שרוצה להיות אלופה צריכה לדעת לחלץ נקודות במגרשים לא הכי קלים. יש הרבה משחקים יותר קשים מאשר פאלרמו בחוץ. רומא בחוץ, פיורנטינה בחות(אינטר לקחה 2 נצחונות מהמשחקים הללו), מילאן בחוץ, פאלרמו בחוץ, ואפשר להמשיך. מנ'צ'יני בכוח ממשיך להיות טמבל, הוא יהרוס לאינטר גם את העונה הזו בסוף. יש מאמנים שהשאלה מתי ייפטרו אותם, כמו ארדילס בבית"ר נניח, שהיה ברור שהם לא ייגמרו עונה, פה השאלה אם באינטר בכלל מסוגלים לחשוב לפטר על מנצ'יני, למוראטי שהשקיע מליונים בקבוצה וראה בעיקר אכזבות, לא נמאס? ליפי פנוי...
    אינטר לא ספגה בפעם השנייה בלבד העונה, וזו אולי נקודת אור חבויה.

רומא הייתה צריכה לנצח בבית את קייבו, אבל רק נקודה נשארה באולימפיאקו. טוטי השווה לרומא וזה חשוב שהוא חזר לכבוש, רומא צריכה אותו להמשך העונה, רומא נמנעה מהפסד מביך לקייבו בבית.

תוצאה מעניינת הייתה שקטאניה ניצחה בבית את לאציו 3-1. לאציו יכלה להתעורר כבר והוריס את המינוס ממאזנה אבל כשלה. קטאניה מתגלה כקבוצה חביבה מאוד. קטאניה עשתה חיים קשים לאינטר בסאן סירו.

10. As Roma Member

רומא-קייבו

תיקו ששווה הפסד.
    ולמה? שיחקנו טוב על המחצית השנייה, וכמו התגובה שלי פה באשכול בעמוד השני שרשמתי במחצית שאנחנו צריכים יותר נחישות, זה קרה במחצית השנייה, רומא עלתה עם נחישות למגרש, וראינו כמה הזמדנויות היו לה.. חבל שלא ידענו לנצל את ההזדמנויות.
    בסה"כ אני מאוכזב מהתוצאה, אבל לא מאוכזב מהאופן שבו שיחקנו.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני מעדיף את סמואל על פני קורדובה, אבל הוא נתן משחק טוב היום והציל את אינטר ממצב כיבוש לאודינזה אחרי הגבהה משחקן אודינזה הוא עשה גליצ' באוויר ונגע בכדור לפני שדי נטאלה אם אני לא טועה יבעוט ויכבוש .

למרות כל זה עדיין סמואל עדיף על פני קורדובה בכל הפראמטרים, והלוואי שהוא ישחק במקומו גם בדרבי המילאניזי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/06
  12. MHFC Member

ההרכבים הסויים לשמחק של מילאן- פלארמו:

MILAN (4-3-1-2): Dida; Cafu, Nesta, Kaladze, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kakà; Gilardino, Inzaghi.

PALERMO (3-5-2): Fontana; Biava, Barzagli, Zaccardo; Diana, Simplicio, Corini, Guana, Bresciano; Di Michele, Amauri

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני המשחק של אינטר מול ספרטק רשמתי:

אחרי שאינטר ניצחה מצמד של קרוז ובישול של רקובה רשמתי:

זה הרי היה כל כך שקוף שמנצ'יני ישאיר את שניהם על הספסל ושוב יתפח עם עיברהימוביץ'. כזה אידיוט, לא מבין אותו. והתיקו אפס רק מוכיח את זה.

אבל אלה לא הצרות שלי. אני מאושר היום, פיורנטינה ממשיכה להשתפר ולהתגבש. הכי חשוב שמנטלית אנחנו מתחזקים מנצחון לנצחון. 0:3 זו תוצאה נפלאה ולמוטו וטוני יש שיתוף פעולה יוצא מן הכלל.

אני גם מאוד מקווה שהמחצית השניה של טוטי מול קייבו היא התחלה של החזרה של טוטי להיות שוב הטוב מכולם כפי שהוא היה לפני הפציעה הקשה בעונה שעברה. מאוד נהנתי ממנו היום.

14. מיכל3 Member

1-0 לפארלמו משער של ברשיאנו (דקה 48). נו אבי, מה אתה אומר על מילאן הנפלאה שצריכה לנצח
    את פארלמו? דיי פשוט נמאס כבר, איפה ההתקפה לעזאזל איפה?

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כואב. זאת המילה המתאימה ביותר להרגשה שלי, מילה מעודנת למצבי אחרי ההפסד הביתי המביך והכואב לפאלרמו. מה עוד נותר לומר ומה עוד נותר לנתח?

מילאן במשבר החמור ביותר שאני זוכר מאז סוף שנות ה-90 האומללות, אוהדי מילאן זוכרים היטב שעל אף האליפות ב-98 אלה היו השנים הקשות ביותר מאז מילאן חזרה לסריה אה, שנים יבשות ומגעילות ומשעממות. מי היה מאמין שאנחנו חוזרים לימים הללו.

יגידו אוליברה, יגידו אינזאגי ויגידו ג'ילארדינו אבל לטעמי כל הקבוצה אשמה, פירלו וגאטוסו לא מזכירים את חודש יוני, סידורף וקאקה לא כאתמול, שלשום וכך אנחנו מנסה להתנחם בכך שההגנה השתפרה מאשתקד.

לאחר ההתבזות באיסטנבול טענתי שהיה צריך להגיע השינוי, השינוי יהיה חייב להגיע ומהר, להתחיל לבנות פרוייקט חדש כי עושה רושם שצריך משהו חדש, משהו קיצוני כדי לחדש את ימי תחילת המילניום העליזים, בלי שבצ'נקו אין מי שיציל את המולדת, בלי שבצ'נקו אין על מי לסמוך.

אני מקווה שברלוסקוני יתפכח מאשליית רונאלדיניו ויעזור לאנצ'לוטי לבנות את הקבוצה מחדש. נכון לעכשיו אני לא רואה סימנים להתאוששות ועוד ימים קשים מצפים לנו האוהדים בתקווה שנצלח אותם ונזכה לראות מילאן חדשה בעונה הבאה.

--------------------------------------------------
    לא רק מילאן נראית רע גם הליגה. מי שצריך היה סימן להיחלשות הסריה אה מלבד העובדה ששום רכש מעניין לא נעשה כמעט העונה בקבוצות אפשר לראות את ה"טוענות" לסקודטו. פשוט פתטי. אינטר נראית כמו שהיא נראית, רומא ממש לא נראית כמו אחת שמגיע לה ואני באמת שמעדיף למחוק את הקבוצה שלי מהרשימה. פורצה פאלרמו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx