המחזור השביעי בפרמיירליג: Thank You for the Days

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/9/16.

1. Raulito Madridista

מנצ'סטר יונייטד פשוט קשה לצפייה, במילים האלה. לא משנה אם זה משחק בית או חוץ. טבעי למשל לשחק פחות טוב בחוץ. גם צ'לסי נותנת פייט לא רע על האנטי כדורגל למרות השערים היפים אתמול. אין לקבוצה של מוריניו שום שיטה וחבל. רוני מתחמם, אולי יהיה המושיע והעונש של יונייטד יהיה שיחזור להרכב בשבוע הבא.
    בהמשך היום משחק יותר מעניין שאני משוכנע שגם יהיה יותר קצבי - טוטנהאם-סיטי. הרצף של פפ בליגה גם כן ייעצר מתישהו אם כי אני לא משוכנע שזה יקרה הערב למרות שלטוטנהאם יש את יתרון הביתיות. מה שאין לה זה מספיק ביצים כדי לנצח וסיטי מאוד מגוונת בחלק הקדמי. אני אגב זוכר במעורפל איזה ניצחון 3:2 של סיטי במשחק מטורף ביניהן כשגארת' בייל עוד היה שחקן טוטנהאם, והסיום היה דרמטי ובצבע תכלת.
    מבחן גדול לארסנל, כביכול יש לה את כל הסיבות לפקשש היום - האופוריה מהניצחון החלק והקל על צ'לסי, כל הדיבורים על 20 השנה של ונגר ועוד ועוד

2. Wazza Member

פחי אשפה

3. RG11 Member

על מה אתה מדבר? ראית את המשחק בכלל? מחצית ראשונה היינו צריכים לרדת עם 3-0 לפחות. הבעיה שזלאטן מחמיץ ככה, ואז פוגבה ולינגארד, אז זה מה שקורה.

האחרון שמצפים ממנו לעשות טעות כל כך גדולה זהו דה חאה, וגם זה קרה היום.
    משחק נאחס.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

בסופו של דבר הכדור לא רצה להכנס היום. חבל מאוד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל ביננו לבין סיטי היא שהקבוצה של פפ לא רק הייתה משתלטת על הכדור ולא נותנת לסטוק לראות אותו עד סוף המשחק, אלא שבחיים לא היינו רואים אצל פפ שחקן בקבוצה כמו בלינד שאין עליו שום לחץ בועט כדור סתמי לחוץ ונותן ליריבה כדור במקום מסוכן. אם זה כן היה קורה אותו שחקן לא היה רואה דקות משחק הרבה מאוד זמן, עד שהיה מבין שברמות האלה אין מקום להעיף סתם כדורים למעלה.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הייתה אווירה מצוינת אם זה מעניין מישהו...

אני מסכים שאי אפשר לפטור את יונייטד בחוסר מזל. יותר מדי שחקנים אנמיים, לא מסוגלים להחזיק בכדור, חודשיים לעונה ועדיין אוסף השחקנים לא מתקרב להיות קבוצה.

7. Wazza Member

לינגארד לא צריך לפתוח. אני מעדיף שממפיס יחזור להרכב. ואיפה מחטריאן? אני חושב שמוריניו חייב לשנות גישה ומהר. רואים גם איך שיטות האימון והטקטיקה שלו באים לידי ביטוי בכדורגל הזה.

הבעיה שיותר מידי זמן במהלך המשחקים של יונייטד הם נראים בדיוק כמו יונייטד של ואן חאל/מוייס. פשוט הנעת כדור סתמית לצדדים ולעיתים קרובות בחלק האחורי. גם כשהם תוקפים. זה אותו הדבר, מבנה שבלוני מאוד אך מידי פעם קצת מסירות קצרות ודאבל פסים.
    הבעיה שזה קורה מעט מידי ולרוב זה סתם כדורגל.

8. alexshw Member

לא שאני מרוצה מהמיקום הנוכחי והכדורגל רוב הדקות אבל איך אתה משווה לתקופה של ואן חאל מבחינת מצבים שמגיעים אליהם?
    כן היו היום דקות חרא בפרט בחלק הראשון של המחצית השנייה יחד עם זאת היום כלל לא היה מזל. גם יש ימים שבא שוער משום מקום ותופס יום.
    המצב לא אידאלי ומצפים משחקים מאוד קשים אבל אני קונה כל משחק כזו כמות של מצבי הבקעה.

9. Wazza Member

כי זמן רב הם מדשדשים עם הכדור. הם לא קבוצה שעולה למגרש באטרף ובביטחון, אלא רק כאשר היא כובשת. ולעיתים כשהם רואים שהם לא כובשים והזמן מתקדם זה מאוד משפיע.

10. alexshw Member

מסכים איתך שיש יותר מדי דשדוש עם הכדור ועדיין כשמחמיצים ככה והשוער מציל אז כמובן שהלחץ עולה יותר. עם ניצול קצת יותר טוב הייתה הרבה יותר שביעות רצון מהמשחק הזה.

בינתיים במקביל כדורגל פנטסטי של התרנגולים. השאלה אצלם תמיד אם הם לא יפלו שוב לתקופת התרסקות מוחלטת. האם תהיה להם מנטליות של מועדון צמרת אמיתי בהמשך.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להעדיף את נבאס על גונדואן ללא קד״ב בחוץ מול הקבוצה עם משחק הלחץ הטוב בליגה זו טעות קשה מאוד של פפ.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/16
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. golding מנהלים

איזו מחצית מרשימה של טוטנהאם. לחץ מתואם ואינטנסיבי על החלק האחורי של סיטי, כשהמגרעות הטכניות בחוליית ההגנה של סיטי נחשפות.

מצד אחד, פפ צריך לחשוב על תכנית חלופית. מצד שני, ספק אם טוטנהאם תצליח להתמיד עם הלחץ הזה.

יהיה מעניין בקיצור.

yonmu אוהב/ת את זה.
  13. Ori8 Member

אבל שאף אחד חלילה לא יעז להשוות את סיטי המטורפת הזו לסיטי האנמית והמשעממת של פלגריני, כן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. alexshw Member

פרימו לא רושם בפורום הזה.[emoji2]

15. All_Hale_Conradinho Member

לא יודע כמה יבינו פה את הרפרנס, אבל בחיי שלראות איך טוטנהאם משחקת גורמת לי להרגיש קצת כמו סאליירי בסרט "אמדאוס". למה אלוהי הכדורגל העניק את היכולת הזאת, מכל הקבוצות בעולם, דווקא להם?

nwish אוהב/ת את זה.