המחזור השביעי בפרמיירליג: איזה איש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/9/19.

1. cheddar Member

קרן שמוענקת בטעות זה
    clear and obvious error
    שהVAR יכל לתקן?
    בהזדמנות הזאת של מקטומיני

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לראשפורד אסור לראות דשא. שום מהלך לא הצליח לו עד עכשיו. חסר ביטחון לחלוטין.

3. עידן444 Member

יש לפפה מהלכים של שחקן ליגה למקומות עבודה.
    מה זה???

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. עידן444 Member

יש מצב שדוד לואיז לא ינגח כדור תמיד לשחקן יריב?

5. owen11111 Member

שיפור משמועתי ברמת המשחק במחצית השנייה אחרי שהמחצית הראשונה נראתה כמו מחצית בליגה למקומות עבודה. בסה״כ קבוצות דיי שוות ברמתן, תיקו ישקף פה.

*אובמייאנג ופוגבה רמה מעל השחקנים שסובבים אותם, כל אחד בקבוצתו הוא. אצל אובאמייאנג הבעיה היא שהוא משחק פחות או יותר לבד בהתקפה, ואין לו ממש מי שיספק לו כדורים, אצל פוגבה הבעיה היא שהוא באמת נראה כאילו לא ממש אכפת לו.

*פפה נראה רע. בשביל שחקן בכמעט 80 מיליון יורו הייתי מצפה לקצת יותר איכות בחלק מהפרמטרים במשחק. אין ספק שיש לו פוטנציאל אדיר, וראינו בדקות מסויימות במהלך העונה חלק ממנו. אבל היום הוא נראה באותו אזור חיוג כמו לינגארד.

* סולשאר באמת נראה בחור חביב, ואני חושב שבאמת יש לו כמה דברים חיוביים. אבל מאמנים שיושבים במשך 80 דקות על הספסל ומשלבים ידיים/מתלחששים עם העוזר מאמן שלהם/עושים פרצוף מאוכזב וחוזרים לההבעה הרגילה שלהם אחרי החמצה - פשוט מוציאים אותי מהדעת. כדורגל הוא משחק שהאמוציונל הוא חלק בלתי נפרד ממנו, איך אפשר לשבת בצורה כזו אדישה על הספסל?

Sir Alex Ferguson ו-VAR אוהבים את זה.
  6. VAR Member

תהרוג אותי אני לא אבין איך אובמיאנג עזב את דורטמונד בשביל הגוש חרא הזה. כסף אני די בטוח שהיו מוכנים לשלם לו גם שם, אם זה מה שהיה מרגיע אותו.

7. owen11111 Member

אתה מכיר את דורטמונד משמעותית טוב ממני, אבל אני מניח ש:
    1) דורטמונד ראו את זה כחלון האחרות לאקזיט משמעותי
    2) הוא היה שנתיים לסוף החוזה?
    3) אני לא בקיא במדרגות השכר של דורטמונד, אבל אני מניח שעדיין ארסנל הייתה שדרוג משמעותי עבורו?

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם אחרונה שאני רואה כדורגל ישראלי.

9. VAR Member

היו לו הרבה בעיות משמעת שכנראה נבעו מהרצון לעזוב ולהנהלה נשבר ממנו בשלב מסוים אז החליטו למכור. השאלה מה גרם לו מראש להיות כל כך לא מרוצה, כשאף קבוצה טובה באמת לא רצתה אותו. אם כסף היה הבעיה, היו משדרגים לו.

בדורטמונד לפחות היה לו ליגת אלופות ועל הנייר קבוצה שחסר לה גרוש ללירה כדי להיות טובה באמת. בארסנל אין לו פאקינג כלום מסביבו.

10. עידן444 Member

איזה קבוצה חסרת שיניים.
    המצב שהסתיים בגלגול של נלסון זה גול בטוח אצל קבוצה רצינית.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מעניין אם גם היום רוי קין או איזה שחקן עבר אחר יאשים את המוטיבציה של השחקנים שמכרו את אולה המסכן. השחקנים נתנו את מה שיש להם (חוץ מלינדלוף). מי שאשם זה מי שבנה סגל שהיחיד שיכול להבקיע בו מדי פעם זה ילד בן 17, ומי שניהל את המשחק ועשה חילופים מטופשים (אני לא חסיד של פריירה אבל הוא היה די פעלתן היום, למה להוציא דווקא אותו? העיקר שראשפורד תמיד ישחק 90 דקות בלי קשר לכמה הוא חלש).

12. alexshw Member

זה לא שיש לו מושג מה עושים באמת וזה לא שיש לו צוות איכותי.
    אגב היו מי שאמר שכל הבעיה של דוד משה ביונייטד הייתה שגירש את הצוות את פרגי והביא משלו. נתחיל מזה שלכל מאמן זכות לקבוע מי יהיו העוזרים שלו ושנית כל פלאן עכשיו עוזר של אולה, נו אז מה?

אנשים לא מבינים דבר אחד שאני הבנתי עם הזמן. כל הסובבים את פרגי היו חיילים נאמנים שידעו לבצע נכון פקודות. לא הביאו מעולם שום ערך מוסף פרט לבן אדם אחד - קיירוש. ואני רואה את זה גם אחרי שהם כבר לא עובדים עם פרגי, מי מסוגל למה. לא אומר שקיירוש איזה מאמן מיוחד בהסטוריה אבל אני כן אוהב את העבודה שהוא עושה בנבחרות ואת ידע שיש לו בקידום שחקנים.

13. Clichy COYG

משחק חרא של שתי הקבוצות.

גנדוזי ממשיך להראות טוב, העיקר מיהרו לשפוט אותו ש"אין בו כלום", כאילו איזה ציפיות צריך לבנות על שחקן עם עונה בבוגרים של לוריין שפותח כל משחק. הוא לא בשל להוביל קבוצת טופ-4 אבל אחרי אובא ולנו הוא השחקן הכי טוב שלנו העונה. פפה לעומת זאת מתחיל להסתמן כבלוף.

מדהים כמה שפוגבה היה אנמי, אפילו ויתר לראשפורד על הכדור החופשי.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק שמייצג מצוין את הרמה של שתי הקבוצות שמלאות בשחקנים, חלקם שחקני הרכב, שגם אם היו משחקים בקבוצות תחתית לא היו משדרגים אותם.
    ובכל זאת, המצטיין אצלנו היה לואיז שהצליח מעמדת הבלם לייצר לנו המון מצבים בהתקפה, המצטיין אצל ארסנל היה יאנג, שהצליח להחריב ליונייטד המון התקפות עם חשיבה איטית אפילו במונחים של ליגה ישראלית וגם לייצר לארסנל מתפרצות והתקפות נוחות.

15. Sturridge Member

למה אתה כל כך בטוח שהיו משדרגים לו. אבל מעבר לשכר יש גם עניין של ליגה ועיר מגורים אטרקטיביות יותר.
    להגיד "חסר גרוש ללירה" על קבוצה שסיימה באותה עונה שעזב 30 נקודות מהמקום הראשון זה... לא מאוד מדויק. בפועל בעונה כזו הם קרובים לאליפות כמו ארסנל.