המחזור השביעי בסרייה A :: לאציו נשארת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏15/10/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עם יותם בעניין הזה, פיפו תיאטרלי, פרובוקטיבי, אבל לא רמאי. אבל יכול להיות כשזה נוגע לאלים אני זוכר רק את מה שנוח לי לזכור. ובכל זאת...

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/10
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אופס, יכול להיות שפתחתי פה ויכוח ישן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx לעזאזל, בניתי על פרס נובל לשלום בשנה הבאה...

יותם, ההצגה של קראסיץ' הייתה בהחלט מוגזמת ולא באתי לטעון שאכן היה פנדל והוא רק נפל מצחיק כדי לשכנע את השופט. היכולת להוציא עבירות (מהיריב או שופט) היא גם יכולת חשובה לכדורגלן, אולי יובנטוס צריכה לנצל זאת כל עוד לא סימנו אותו...

3. Joel Gion Member

יופי אליאס, אולי גם תבוא לפה ותגיד שללא ספק קנבארו הוא בלם הרבה יותר טוב מנסטה וזהו? :aaaprot:

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

האחד חקיין של פסוטו והשני שותה יותר מדי קילמס... אני באמת אמור להתייחס אליכם ברצינות?

דרך אגב, אחרי האירועים של אתמול בסרדניה, סניידר העדיף דווקא להתחנף קצת למקומיים ודיבר עליהם כאנשים נהדרים שאסור שיוכתמו עקב התנהגות לא נאותה של קומץ מטומטם. משהו כזה. הוא דיבר גם על איזה שער שהוא הקדיש בעבר לילד מקומי שמת(?). לא יודע, האיטלקית שלי לא להיט.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין דבר כזה יותר מדי קילמס, יש רק מעט מדי. תנסה יותם, אולי גם האיטלקית תשתפר...

6. cazzo Il Capocuoco

אולי קצת סאמבוקה רומאנה יעשה טוב.

מה שכן, לא יודע על איזה בחור סרדי הוא מדבר, אולי הבחור שמת בתאונת דרכים עם הקוואסאקי שלו בגרמניה (פרנצ'סקו קארבוני)?

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני דווקא לא מחובבי הקילמס, אם כבר אלכוהול פופולרי במולדת מבחינתי זה יהיה פרנה בראנקה (עם קולה) שאם אני לא טועה זה במקור איטלקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx