המחזור השביעי בסרייה A :: לאציו נשארת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏15/10/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היה לבארי חלוץ סולידי עם נוכחות ברחבה לצידו של בארטו היא יכלה להיות קבוצה טובה וכובשת יותר. חומר למחשבה לקראת ינואר.

2. 亚历山大帕托 Member

ההגנה של בארי...

http://img843.imageshack.us/img843/7004/ancelottilotti516x68173.Xxx

3. 亚历山大帕托 Member

http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2010/10/17/0LAFUQ5A--620x300.Xxx

עודף כרומוזומים בהחלט יסביר את ההתנהות שלו לפעמים.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מטריד. ניצול טעות פה, קצת מזל שם, והנה ניצחון חוץ במגרש קשה לאחר משחק שבו הקבוצה הייתה פחות טובה מהמארחת. אינטר לקחה ככה 3 אליפויות רצופות...

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקר נחל כשלון הנסיון עם פאריזי במרכז ההגנה.

-----

http://up203.siz.co.il/up1/tn33yyzung4g.Xxx

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כמה החמצות במפגש בין קאטאניה לנאפולי, כולל הצלה אחת מדהימה של שוער נאפולי. סחטיין לפאפו גומס על שער הבכורה באיטליה אם אני לא טועה...

7. Taker Member

אל אל סמואל!

שער שישי בשבעה משחקים. האיש פשוט בכושר מטורף. עוד גול אופייני לו, מזכיר את התקופה שלו בברצלונה. חד, מהיר, החלטי, סיומת אדירה. כשהוא בכושר הזה, הוא הסטרייקר הטוב בעולם מבחינתי. שווה כל שקל שהוא מקבל ממוראטי.

טוב שנותרו לליגה האיטלקית עוד שחקנים ברמה הזו.
    ללא ספק מגיע לרפא הרבה קרדיט. בתקופת מוריניו אטו לא היה קרוב ליכולת כזו בכלל, כי הוא לא שיחק בתפקיד שלו. היום, זה נראה שבניטז החליט שאטו הוא החלוץ המוביל שלו, ואת התוצאות רואים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/10
  8. Joel Gion Member

שימו לב לקליארי, הקבוצה עם רקורד ההבקעות/ספיגות הכי הזוי בליגה. למעט ההתפוצצות של קראסיץ' עליה ב4-2, הקבוצה ספגה בסך הכל שני שערים העונה, מדה רוסי ב5-1 ומאטו בהפסד אתמול. הקטע הוא שבשאר ארבעת המשחקים בהם היא לא ספגה היא גם לא כבשה וסיימה ב0-0. תאכלס זה אומר שגם ללא מארקטי ההגנה של החבר'ה מסרדיניה מתפקדת לרוב בצורה טובה, הבעיה היא כמובן בהתקפה שלא מזכירה אפילו בקצת את זו של אלגרי. הפסד באולימפיקו שצפוי להראות בערך ככה בשבוע הבא יחרוץ כנראה את גורלו של ביסולי. בלארדיני כבר בהיכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/10
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן אני לא זוכר בצמרת הטבלה ב-5 המקומות הראשונים את לאציו, אינטר, מילאן ויובה ראש בראש, כשהמזדנבת התורנית היא נאפולי הסימפטית....ומה שמדהים הוא שכל החבורה גם צמודה וגם המוליכה זו לאציו, קבוצה שאף אחד לא ספר אותה בכלל, והיתה על סף ירידה בשנה שעברה. אין ספק ששם המשחק זה ביטחון אבל לאציו עם תוספת כוח רצינית לחלק ההתקפי בדמות הרנאנס שהוא פשוט ענק.

במחזור הבא המשחק המרכזי הוא בין נאפולי למילאן, קרב צמרת לגיטימי, כשאינטר מארחת את סאמפ בקרב המתאוששות, האחת משני המשחקים הראשונים, השניה מפתיחת העונה החלשה משהו.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר 700 צפיות בתקציר - זה רק אני או שקראסיץ' דפק חתיכת צלילה בפנדל?

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

+1 ולי נדרשו פחות משבע מאות צפיות.

12. Joel Gion Member

זה אני מאתמול. אם יש משהו שמצליח קצת לצנן לי את ההתלהבות ממנו זו התאטרליות הלפעמים מוגזמת שלו. כמעט כל עבירה עליו (ויש לא מעט) מלווה בתפיסת מקומות לא קשורים למכה שספג ולפחות 20 שניות של התאוששות. אני לא יודע אם זה עוד שלב ב"השתלבות בכדורגל האיטלקי" או שזה פשוט חלק ממנו, אבל מאוד הייתי רוצה לראות אותו מפחית עם הדברים האלה. הוא מספיק טוב גם בלי זה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא רק "עוזר לשופט" לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינזאגי עוזר לשופט, קראסיץ' אתמול עזר לחוג הדרמה בבי"ס הקרוב לביתך. פיפו חוטף מכה ומניף ידיים בתיאטרליות כדי שהשופט ישים לב. קראסיץ' נפל כשלא היה ממש משהו שיגרום לו ליפול/ימנע ממנו להמשיך.

15. Joel Gion Member

אתה לא באמת משווה ביניהם בקטע הזה, נכון? אני זוכר תקופות של אינזאגי ביובה שרציתי לקפוץ מהחלון אחרי עוד התחזות פתטית שלו. לקראסיץ' יש עוד הרבה מה ללמוד בשביל בכלל להתקרב לרמת הרמאות של פיפו, אני מקווה שזה לעולם לא יקרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/10