המחזור השביעי בסרייה A :: לאציו נשארת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏15/10/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שלצ'ה היא אחת מנמושות הליגה, עושה רושם שיובנטוס עלתה על דרך המלך ושהתקופה הרעה מאחוריה. אקווילאני הראה לנו חלק מהיכולות הנהדרות שלו ברומא שאלמלא רגלי הזכוכית שלו הוא היה היום אחד מהקשרים הטובים בעולם. כמו שנאמר, כשמארקיזיו מתופקד כקיצוני קשה לו להוציא לידי ביטוי את יכולתיו הטכניות, אך למרות זאת בעיני לפחות הוא עדיף על פפה. ההתקפה היובנטינית היא הפורייה בליגה אודות לקראסיץ' לכיבושיו ובישוליו של קראסיץ' בעיקר. במחזור הבא יובה תפגוש את בולוניה החלשה בתור חימום לקראת המבחן האמיתי שלה שבוע לאחר מכן נגד מילאן, בקרב שיפגיש את שני המועדונים המעוטרים ביותר בארץ המגף.

פאלרמו כבר בצמרת. באלצארטי הוא נקודת האור היחידה בהגנה (מלבד סיריגו), הוא ללא ספק המגן השמאלי הטוב ביותר בליגה. פראנדלי חייב (יש לי דה ז'ה וו) לזמן אותו בעוד חודש למשחק הידידות המתוכנן נגד רומניה. למרות השכונה בחלק ההגנתי, הקישור וההתקפה הסיציליאנית יוצאים מהכלל. מיליאצ'ו הוא מהגרזנים האיכותיים בליגה, נוצ'רינו מוסיף יצירתיות ואינטיליגנטיות ובאצ'ינוביץ' מתחיל להתאקלם. פאסטורה כבר עכשיו הבקיע שער אחד יותר מאשר מה שלקח לו בכל העונה האחרונה. מעל כולם יוסיפ איליצ'יץ' ראוי להערכה, ללא ספק תגלית העונה עד כה. עד לפני חודשיים הוא היה שחקן אלמוני עד שהדליק את ראשי פאלרמו שהוציאו עליו סך הכל 1.2 מיליון יורו! זה כלום ךעומת התפוקה שלו. הוא חייב להיות באנקר בקישור ההתקפי לצד פאסטורה אפילו כשמיקולי יחלים.

מדהים מה שסמפדוריה עשתה לפיורנטינה האומללה. ההגנה הטוסקאנית היא חור ענק, למרות שעד כה זה לא מתבטא בספיגות רבות מדי. פריי בסדר גמור, אבל הרביעיה שלפניו קטסטרופה. גמבריני עדיין לא מציג את יכולתיו האמיתיות של לפני הפציעה הקשה שעבר, נטאלי וקומוטו לא לרמות האלה וניקולה גולאן צעיר מדי לרמות האלה. מן העבר השני סמפדוריה במהפך אדיר בעשר הדקות האחרונות. פאציני וג'ילארדינו שני החלוצים המובחרים של הנאציונאלה נראים כמו הצל של עצמם.

איזו ליגה נהדרת יש לנו. שלוש נקודות מפרידות בין חצי מקבוצות הליגה, בעוד ששלוש נקודות אחרות מפרידות בין מוליכת הטבלה למקום השישי. מדהים שבשבוע אחד הכל יכול להתהפך.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איליצ'יץ' עושה רושם של שחקן טוב, אבל אני חושב שלפאלרמו יש יותר סיכוי לאיים על הצמרת עם ההתקפה של העונה שעברה - פאסטורה, מיקולי ואבל הרנאנדס. שלושתם הציגו יכולת מצוינת ששיחקו יחדיו. גם מיקולי ומאקרונה יכול להיות שילוב מעניין לדעתי.

צמד המשחקים היותר טוב של פיניגול העונה היה מול לצ'ה ובולוניה (בבית), מול הגנות חזקות יותר אני חושב שהחוד שהצעתי למעלה עדיף. החיסרון של להוריד אותו לספסל, בניגוד לאיליצ'יץ', זה שהוא מסוג השחקנים שלא ימצא את עצמו כמחליף לדעתי.

אין ספק שזו החלטה קשה לאור הכושר הנוכחי, אבל הקושי הוא מבחינתי במקום מי להכניס אותו ולא האם להכניס אותו. עוד נקודה בנושא, אם מיקולי ישב על הספסל זה הרי ברור שברגע שלאחד מההרכב יהיה משחק סביר, ישר מיקולי יתפוס את מקומו. כי בשביל להדיח את מיקולי צריך להיות מצוין. גם אלו שישחקו ידעו זאת ואולי לא תהייה לזה השפעה חיובית מדי - לדעת שלא מספיק לשחק טוב כדי לשמור על המקום בהרכב.

אולי שזאמפריני יחליט וזהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לדעתי כל התיאור של ההבדלים הנ"ל נכון, ובלט מאוד מול לצ'ה אגב, אבל נכון ליכולת שהציג ליבראני העונה, בעונה שעברה לדעתי הוא היה טוב מאוד ובוודאי שנייד ומשחק פשוט.

אבל כאמור, לא ראיתי את השחקן הנ"ל מספיק, מדובר ברושם ראשוני שמושפע גם מהאהדה הרבה לליבראני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Carlo Zampa Member

מצטער אבל אני לא שותך להתלהבות מאיליצ'יץ' ובהחלט חושב שמיקולי כשיר עדיף עליו ואין מקום לספק.
    כך או כך, ההתקפה של פאלרמו נוצצת בגלל פאסטורה(נראה לי שהוא כבר מתחיל לפתוח בנבחרת ארגנטינה לא?), ההתקדמות שהוא עשה מדהימה, רק שיצליחו לשמור עליו מהשייחים של מנצ'סטר סיטי.

4. Muurad Member

צריך לזכור אגב שלעומת איליצ'יץ' בן ה22(שגם זה צעיר אבל עדיין), באצ'נוביץ' צעיר ממנו בשנתיים, ואני בהחלט מבין אותך על האהבה וחסד הנעורים לליבראני... בימים היפים שלו הוא באמת שחקן פשוט ענק.

ואני מסכים שבסופו של דבר השאלה תהיה "במקום מי", אבל כרגע לדעתי השאלה היא "אם".

בנוגע לאבל, נראה שהוא טיפה נכנס למלונה של רוסי, היו דיווחים לא ממש מחמיאים בנוגע אליו ורמת הרצינות וההשקעה שלו באימונים, והגישה שלו למצב, ככה שהוא יצטרך לקחת את עצמו בידיים ולהתחיל לשחק כמו שנה שעברה ואף יותר אם הוא רוצה לקבל את המקום בהרכב... אבל אין מישהו שירצה לראות אותו עושה את זה יותר ממני... הלוואי שזה יקרה.

ובאצינוביץ' הוא זה שעלה 1.2 מיליון יורו, איליצ'יץ' עלה 2.3 מיליון, אבל אכן זה כסף כיס לעומת היכולת שלו ואפשר היה לראות את זה במשחק שלו נגד פאלרמו, השאלה הגדולה הייתה האם הוא יכול לשמור על יציבות ובנתיים נראה שכן.

אגב מדברים על עוד קשר התקפי סלובני בן 20 העונה לשם ראייקו רפ, גם הוא ממאריבור שסימנו אותו פאלרמו, נאפולי ופיורנטינה.. לא ראיתי אותו משחק אבל מדברים עליו כאחד שיהיה אפילו יותר גדול מאיליצ'יץ', ושפאלרמו רוצים אותו בהתחשב בזה שקשה להאמין שפאסטורה יישאר עוד עונה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/10
  5. cazzo Il Capocuoco

נראה לי שפדריקו שרוף מבחינת המאמן הלאומי, יש לי תחושה שאין סיכוי שנראה אותו בשנתיים הבאות בנבחרת איטליה ואולי אפילו לפרק זמן ארוך יותר.

בכל אופן, זה מאוד מעצבן שפראנדלי ממשיך את ליפי בגישה הזאת של לא להזמין שחקנים מסוימים לא עקב היכולת שלהם....

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זמברוטה, מולינארו, קרישיטו, קסאני, דה-סילבסטרי, אנטונלי, מוטה - אלה כל המגנים שקיבלו הזדמנויות מאז שפראנדלי מונה למשרה. בלצארטי עולה על כל אחד מהמגנים שברשימה והוא אפילו לא קיבל זימון למשחקי ידידות. מי שעוד לא הבין שזה לא עניין מקצועי, הגיע הזמן שיקלוט: בלצארטי לא ילבש כחול כל עוד פראנדלי מאמן. ואני כמובן עם יואב. מעצבן מאוד ששוב פעם אנחנו צריכים לקבל מאמן שמערב שיקולים אישיים כלשהם שבאים על חשבון איכות הנבחרת. פראנדלי מקבל הרבה מאוד כסף כדי להרכיב את הנבחרת החזקה ביותר ולהוביל אותה לזכייה ביורו. הפרניציפים האלה הורגים אותי.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה השיקול האישי הפעם אתם יודעים?

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הבנתי שהיחסים בין באלצארטי לפראנדלי לא טובים, אבל לא שזכור לי על סיכסוך או ריב בין השניים. אולי בתקופתו הקצרה בפיורנטינה תחת פראנדלי?
    שאלתי את אותה שאלה בדיון התקשורת לפני כחודש אבל כנראה שלא שמתם לב.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור (זאת גם הסיבה שלא ענו לך בדיון התקשורת נאור). דווקא אחרי שהיה לא רע ביובנטוס, פיורנטינה רכשה אותו, אבל פראנדלי בקושי השתמש בו והוא לא שרד. הוא (בלצארטי) נשאל על העניין בתחילת העונה וכל מה שהוא היה מוכן לומר זה שהוא לא חושב שהוא ישחק בנבחרת תחת פראנדלי ושלדעתו האיש פשוט לא תופס ממנו, ושהוא לא יודע למה זה. אני לא יודע להסביר את העניין מעבר לכך שפראנדלי לא תופס ממנו כבנאדם עקב איזשהי תקרית כלשהי, אולי אפילו מאוד מינורית שקרתה בתקופה הקצרה שלהם ביחד בויולה (אני בספק אם זה קרה במהלך משחק של יובה/טורינו נגד פארמה/פיורנטינה, שזה בערך המקום האחר היחיד שבו יכלו להפגש). אין סיכוי שפראנדלי פשוט לא תופס ממנו ככה מבחינה מקצועית. התצוגות שלו שוות לפחות ניסיון במשחק ידידות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/10
  10. Muurad Member

הרכישה של באלזארטי הייתה של קורבינו והוא דיי נכפה על פראנדלי את זה אני יודע, אבל כל העניינים והבעיות של היום יום לא נדע אלא אם כן מישהו יקום וידבר.

יכול להיות אבל שבאמת הוא פשוט לא תופס ממנו.. אבל אז מגיעה השאלה האם ראוי למנות בנאדם עיוור להיות מאמן נבחרת איטליה.

שמועה אחת אומרת שבאלזארטי דחה הצעה של הנאציונלה להגיע לנבחרת לפני כמה שנים ופראנדלי מחזיק את זה נגדו, אבל לכו תדעו מה באמת העניין.

11. Jose Mourinho Member

פראנדלי ייבש את בלזארטי על הספסל בפיורנטינה וזה מה שהוביל לעזיבתו לפאלרמו.

*עריכה*

עניתם עוד לפני שפרסמתי את התגובה..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/10
  12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למישהו יש לינק להורדה של יובנטוס-לצ'ה?

13. Muurad Member

אז מה אתם חושבים על המשחק של לאציו מאוחר יותר הערב? אני אישית לא חושב שהם יעמדו בלחץ , והמשחק יסתיים בתיקו 0 או משהו בסגנון... אני לא רואה מצב אחרי מחזור מטורף ומהנה כזה שיהיה משהו חוץ מ 0-0 משעמם... צריך טיפה איזון.

14. Joel Gion Member

יש לי הצעה אחרת (גם למשחק הזה וגם להבא) - תירשם לעדכונים של הערוץ הזה ביוטיוב, הבחור שמנהל אותו מעלה את משחקי הליגה שלנו לערוץ כמה שעות לאחר סיומם. זה אמנם מחולק בדרך ל8-9 חלקים ולא לשני חלקים בלבד אבל השידורים הם של קלאודיו צוליאני, שדר הבית של הקבוצה. הוא אמנם רחוק מלרגש כמו זמפה וסקארפיני אבל עדיין כיף לשמוע אותו.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, ראיתי רק את השערים (כמה שאני שונא להפסיד משחקים שלנו, ועוד כאלה שאנחנו נראים בהם טוב) ומשחק שבו שחקן מבשל 3 פעמים, חייב להיות משחק טוב לשחקן הזה. בכך קראסיץ ממשיך את היכולת עוד מאודינזה, וההשוואה לנדבד פשוט בלתי נמנעת.

ודל פיירו משווה את השיא של בוניפרטי. בזאת רשמית הוא השחקן הכי גדול שהיה אצלנו אי פעם.