המחזור השביעי בסרייה A :: לאציו נשארת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏15/10/10.

1. Milanista3 Member

אני מקווה שזה לא גרוע כמו שזה נראה.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי שעה אחרונה מלחיצה מאוד ואני רוצה לומר שהיא הייתה מיותרת, אבל הפציעה של סילבה עשתה שמות בהגנה שלנו והדקות שלהן לבונרה לקח להתארגן על העמדה שלו היו כנראה בלתי נמנעות. באופן כללי יש בעייתיות עם ההגנה וזה הופיע גם במחצית הראשונה, רק כמו שאמרתי לפני זה, פאטו כיפר. בסופו של דבר קצת מזל ועליונות מבחינה איכותית בהתקפה עשו את ההבדל. שתי החלוצים הפותחים הקבועים של נבחרת ברזיל היו אלו שעשו בשבילנו את השערים ומה שמספיק למנו מנזס כנראה שמספיק לאלגרי. סיידורף לא קיים ובאמת שכל דקה שלו על המגרש היא דקה אחת יותר מדי במדינו. הבחור עשה את שלו ואני מודה לו על כך, אבל הגיע הזמן ל-KPB (לא שהאחרון שחקן כל-כך גדול).

אנטוניני + אביאטי :aaa8:

3. 亚历山大帕托 Member

לפי מילאן צ'אנל, אפשר להיות רגועים לגבי הפציעה. אולי לא נגד ריאל, אבל אני די רגוע עם בונרה.

זלאטן ענק! בדיוק בשביל זה הבאנו אותו. שיבקיע עצמי כל משחק עם כאלה בישולים לפאטו. גם טוב שרוביניו הבקיע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/10
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה החשש הכי גדול שלי. מילא משחק החוץ מול ריאל, אבל בשבועות הקרובים יש לנו נאפולי, שוב פעם ריאל וגם יובנטוס על הראש. אנחנו צריכים את האינדיאני שלנו.

רומא-ג'נואה: טוטי, פרוטה וטאדיי מעבר לשיא, מנז עוד לא הגיע לשם, דה-רוסי בדיכאון, מקסס ובורדיסו מתחרים מי יעשה יותר שטויות - רומא בקריסה טוטאלית ולפעמים אלה סוג המשחקים שבהם היא מתעלה. אני זוכר בעונה שעברה מצב דומה שבו היא הגיעה למשחק ביתי מול הויולה ובמחצית היא הובילה כבר 3-0. ג'נואה גם כן נראית לי מוזרה ואיכשהו בכל עונה היא מחליפה חצי סגל ועדיין נשארת עם אותם חורים במרכז ההגנה ובמרכז השדה. מביאה את בוקטי, אבל משחררת את פרארי. מביאה את ראנוקיה, אבל משחררת את בוקטי. תמיד נתקעת עם מורטי למיניהם. בקישור היה את רוסי, מילאנטו ויוריץ' שהיו טובים ללפני שנתיים-שלוש, אבל הבחורים הזדקנו ואחד מהם גם הספיק לפרוש. מיגל וולוסו וסוקוליני זה מעניין, אבל כשהראשון פצוע והשני תקוע בפרימברה או משהו כזה, יש לך מרכז קישור הזוי של חארג'ה-ראפיניה (מה לעזאזל?!) ולך תרוץ ככה כמו שצריך. יהיה פיצוץ...

5. Joel Gion Member

כמו שGoodsign הגבר כתב בפריוויו, בסופו של דבר גאספריני מעדיף את שני הקשישים על פני ראפיניה ומעלה את מסטו לשלישייה הקדמית.

הרכבים רשמיים:
    לובונט, קאסטי, חואן, בורדיסו, ריסה, טאדיי, פיזארו, בריגי, פרוטה, טוטי, בוריילו.

אדוארדו, צ'יקו, דאיינלי, ראנוקיה, רוסי, חארג'ה, מילאנטו, קרישיטו, פלאסיו, טוני, מסטו.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

התצוגה במחצית השנייה לא היתה משכנעת אבל העיקר הנקודות. פאטו ואיברה ביחד בלתי ניתנים לעצירה וכל עוד הברזילאי כשיר קשה לחשוב על קבוצה שיכולה לעצור אותם, אפילו לא החניכים של מוריניו שנפגוש אותם בעוד שלושה ימים. לצערנו, לעומת החוד הקטלני מרכז ההגנה היה חלש במיוחד לאחר יציאתו של טיאגו סילבה. נסטה ממשיך בבינוניות שאיתה פתח את העונה והתיאום בין בונרה לשאר ההגנה שואף לאפס. אם סילבה לא יהיה כשיר עד יום שלישי, יהיה קשה לראות את נסטה ובונרה עוצרים את ההתקפה המפחידה ממדריד. מלבד טיאגו סילבה, עלינו לקוות שאביאטי יהיה גם כן כשיר כי במהלך המחצית השנייה הוא הראה סימפטומים של בעיה בברכו. למרות זאת, היה לו משחק נהדר והוא ממשיך את יכולתיו הנהדרות מהמחזורים האחרונים. זמברוטה ואנטוניני עשו את עבודתם כראוי, חיפו בצורה טובה לצמד הבלמים ועלו להתקפה לעיתים תכופות. אצל שלושת הקשרים הדי קבועים שלנו העסקים התנהלו כרגיל, גאטוזו בכושר מופלא שלא ראינו ממנו מזמן, הוא טחן את החמורים. פירלו המשיך להיות סולידי, וסיידורף איום ונורא. האיטיות והמסירות הכושלות שלו תקעו למילאן לא מעט התקפות. בואטנג חייב להחליף אותו בקביעות בהרכב. רונאלדיניו תופקד כעיקרון כטראקוואריסטה, אך נטה לשחק באגף. מבחינת מקצועית הוא לא מראה שינוי לטובה ונגד הספרדים הוא יעלם (וטוב שכך). השער של רוביניו אמור לתת לו מוטיבציה להמשך הדרך, בתקווה (מבחינתי) שיגיע היום ויוריד את רונאלדיניו לספסל.
    ה"דרבי" של ליגת האלופות מתקרב כשיותר חשוב מכל שטיאגו סילבה יהיה כשיר כדי למנוע מבוכות בהגנה. כל עוד אין ידיעה על כשירותו, אני פסימי בקשר למשחק.

אגב, יותם, אני לא מבין למה אתה לא מעריך את בואטנג. אם לוקחים בחשבון את כושרו הנוכחי של סיידורף, הגנאי חייב לפתוח במקומו. אני בטוח שכשהוא יקבל הזדמנות בהרכב הוא יוכיח את עצמו ויהיה מעמודי התווך של הקבוצה בעתיד.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין פה סתירה. גם אני חושב שבואטנג צריך לפתוח במקומו של סיידורף, רק שבניגוד אליך אני לא חפץ בזאת עקב יכולת מופלאה של הגנאי. אני פשוט לא רואה יותר בסיידורף שחקן הרכב לגיטימי לקבוצה עם שאיפות כמו שלנו. אני גם עוד לא ראיתי משהו יוצא דופן בבואטנג שמצדיק מעמד שכזה, אבל אני נותן לו קרדיט על הרצון (או היכולת) לרוץ ולהשתתף במשחק הלחץ, משהו שהסורינאמי החביב שלנו לא מסוגל לתרום לו יותר. KPB מבחינתי הוא ברירת מחדל ויש סיבה טובה לכך שאני מפנטז על שחקנים כמו פולי.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מנסה לדמיין איך היתה נראת עד עכשיו רומא אם היתה מסתמכת על אדריאנו כפי שתיכננו שם בהתחלה, לפני שקיבלו כמתנה לא צפויה ממילאן את בוריילו...

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הפציעה של תיאגו סילבה נראית לא טוב בכלל....

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותו דבר, רק עם נקודה אחת פחות. הדחיקה שלו היא הנקודה הכי פחות מעניינת בנוגע למשחק של רומא היום, שמאוד מעודד עד עכשיו.

11. AS R Member

הרבה יותר גרוע מנקודה פחות. הוא אולי היחיד שמתפקד ברומא מתחילת העונה, ואני לא חושב שיש ספק שהוא המצטיין ברומא העונה עד עכשיו, עם היכולת הרעה של דה רוסי, טוטי, ההגנה, והפציעות הרבות.

עריכה: רק דיברתי על ההגנה הגרועה, וחור גדול של שחקני ההגנה נותן לג'נואה לחזור למשחק.

12. Yoavzruya Member

סתם חשבתי לעצמי כבר כמה זמן, האם זה יהיה בגדר אפשרי להוציא מרומא את דה רוסי תמורת בוריילו+כמה מליונים. הרי דה רוסי כבר לא אותו שחקן כמה שנים, בוריילו השחקן היחיד שעושה אצלם משהו, 13 מליון יורו זה סכום די כבד לקבוצה כמו רומא, ואם תוסיף להם עוד איזה כמה מליונים-האם הם יתפתו? דה רוסי הוא הפנטזיה הפרועה שלי לקישור שלנו כבר כמה שנים. סתם תהיתי לעצמי.

אני חושב שאתה מאשים את הבנאדם הלא נכון(לא יודע אם זה נקרא להאשים שאתה קורא לו ברירת מחדל אבל אני אניח שזה זלזול) הוא האחרון שאתה צריך לבוא אליו בתלונות בקישור, לפניו יש לך רשימה של 3-4 קשרים שמשחקים הרבה פחות טוב ממנו. הוא משחק טוב מאוד לפחות מתי שהוא משחק, הוא רץ משקיע טכני מאוד וגם יש לו מסירות מעולות. שחקן כמו פולי לא סותר אותו, צריך גם אותו בנוסף לבואטנג ובטח שלא במקומו. תכניס את פולי במקום פירלו, סיידורף, גאטוזו אבל את בואטנג שהוא הכי טוב בקישור? בואטנג הוא חיה ואנחנו חייבים שחקן אתלטי כמוהו בקישור, כי כולם חלשים וזקנים. קשר חייב להגיע בזה אין ספק, אבל לא במקומו של בואטנג כמו שאתה מנסה להגיד פה. יש רשימה כל כך גדולה של קשרים שצריכים להעיף מהקישור ובואטנג הוא האחרון שראוי להימצא ברשימה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/10
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית איך הוא צרח מהיציע שנעשתה עבירה על טאדיי בדקות הסיום? אז התשובה היא לא.

סוף סוף הכדורגל חזר (שמישהו יעלים כבר את שלב הבתים של הנבחרות), שתי הקבוצות תרמו למשחק מאוד איכותי.

בורדיסו פציעות ראש בע"מ התאבד היום על כל כדור, מקסס היה אחד המצטיינים בנבחרת השבוע, באמת החלטה קשה לראניירי שהעדיף היום בצדק את השחקן הרענן יותר.

טאדיי - רדף אחרי "קריסקיטו" והלחץ שלו מנע מהמגן לכבוש מול שער ריק, ווצ'יניץ' ומנז לא היו מגיעים בכלל לאזור הזה של המגרש.

פיזארו - אם שאר השחקנים יצליחו לעמוד בקצב שלו רומא במהרה תחזור להראות כמו בעונה שעברה.

בריגי - השער שלו זה המבצע הקבוצתי הכי יפה שראיתי מאז השער של סיסיניו מול אותה ג'נואה מלפני שנתיים, ובכלל אחלה אלטרנטיבה לדה רוסי.

טוטי - בישל את השער הראשון והיה מעורב בשני אבל עדיין לא הטוטי שכולנו מכירים.

בוריילו - אחת הסיבות שרומא ויתרה על טוני (חוץ ממשכורת של 4 מליון יורו לעונה) היא השיתוף פעולה שלו עם טוטי שבכלל לא הזכיר את הימים היפים של הנבחרת. בוריילו לעומת זאת הרבה יותר נייד ומחפש את המסירה במקום להתקע במקום אחד. גם בתור נקודת מטרה לכדורים ארוכים הוא לא רע בכלל ומצליח לשמור על הכדור לא פחות טוב מטוני. כבש שער היום אבל גם מצא את הקורה פעמיים ממצבים מאוד נוחים.

טוב לראות שהסגל של רומא מאפשר לה להסתדר ללא סרג'יו, דה רוסי, ווצ'יניץ' ומנז ועם פיזארו וטאדיי שרק חזרו מפציעה. רק לפני שנתיים רומא שיחקה מול יובנטוס עם פליפה, לוריה ודיאלסנדרו בהרכב.

14. Joel Gion Member

http://www.lega-calcio.it/media/scudetto_juventus_115x170.Xxx http://www.lega-calcio.it/media/scudetto_lecce_115x170.Xxx

Juventus VS Lecce
    Domenica 17 Ottobre, Inizio Ore 15:00
    Stadio Olimpico Di Torino

אחרי פתיחת עונה מהוססת ומבולגנת, עושה רושם שבשבועות האחרונים הדברים מתחילים להתחבר ליובנטוס. קבוצתו של דלנרי עדיין רחוקה מלממש את מלוא הפוטנציאל שלה, אבל אחרי הניצחון המרשים על קליארי בניצוחו של קראסיץ' הגיעו שתי תוצאות תיקו מול קבוצות עדיפות על הנייר (אינטר ומנצ'סטר סיטי) שהעלו את מפלס האופטימיות סביב הגברת שנמצאת כל הזמן תחת זכוכית מגדלת. הפגרה הגיעה בזמן לא טוב ודלנרי מקווה שההפסקה בת השבועיים לא תעצור את המומנטום של חניכיו. למשחק הקרוב מגיעה יובה עם רקורד ביתי לא משכנע במיוחד - ניצחון, הפסד ותיקו כששמונה מתוך תשעת השערים שסטורארי ספג עד כה הגיעו באולימפיקו. על מנת לטפס במעלה הטבלה היא תהיה חייבת להשיג יותר נקודות בבית, והמשחק הקרוב נראה כמו הזדמנות מצויינת לעשות כך. במסיבת העיתונאים שלפני המשחק אישר המאמן שאלברטו אקוילאני יפתח לצידו של פליפה מלו במרכז הקישור בעוד שקלאודיו מארקיזיו ימשיך להיות מצוות בצד שמאל. ההתלבטות היחידה כרגע היא בנוגע לצמד החלוצים, מקומו של קואליירלה בהרכב נראה מובטח (במיוחד עקב העובדה שהוא לא יוכל לשחק מול זלצבורג ביום חמישי) ולצידו המאמן מתלבט בין אמאורי שעדיין לא כשיר לחלוטין לבין הקפטן דל פיירו. את המשחק יחמיצו בופון (מתאושש מניתוח), רינאודו (מחכה לניתוח) וטראורה (הלך לאיבוד בשדה התעופה).

http://juventus.theoffside.com/files/2010/09/aquilani.Xxx
    צפוי להמשיך לקבל קרדיט ב11 הפותחים. אלברטו אקוילאני

קשה להאמין שיש הרבה אנשים שלפני פתיחת העונה היו מהמרים על כך שלצ'ה הצנועה תגיע למשחק החוץ בטורינו במחזור השביעי עם אותו מספר נקודות כמו המארחת הגאה והגדולה. השער של דניאלה קורביה במחזור שעבר נגד קטאניה העניק לסאלנטיני את ניצחונם השני העונה וקבע רצף של שלושה משחקים ללא הפסד עבור העולה החדשה. המאמן דה קאניו יודע שהתקופה הטובה לא תימשך לנצח ושחניכיו חייבים להמשיך במומנטום כל עוד הם יכולים על מנת לאסוף נקודות יקרות שיעזרו להם בקרבות הירידה המטורפים שצפויים לקראת סוף העונה. הג'אלורוסי מגיעים למשחק בידיעה שהם עדיין לא זכו לטעום ניצחון מחוץ לביתם העונה, ונראה שמול יובנטוס המשתפרת גם תוצאת תיקו תחשב כסנסציה. בפעם האחרונה שלצ'ה התארחה אצל יובנטוס בשלהי עונת 2008/09 היא הוציאה תיקו שערער מאוד את מעמדו של ראניירי, גם הפעם היא תשמח להוסיף טיפה לחץ למערכת היובנטינית. במשחק הקרוב ייאלץ דה קאניו להסתדר בלי צ'באנטון, ריינוסן וסיני. רובן אוליברה ירצה להצטרף למיקולי, מארקיוני ואלמירון ולהמשיך את מסורת האקסים היובנטינים שמציגים משחקים גדולים נגד קבוצתם לשעבר.

http://img193.imageshack.us/img193/9116/oliverapotenza.Xxx
    ייתן הצגה מול האקסית בדומה לרבים אחרים? אוליברה מול פוטנצה במחזור שעבר

הרכבים משוערים
    http://img228.imageshack.us/img228/7417/juvelecce.Xxx

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מצד אחד זה נהדר שמלו ואקוילאני בכושר פשוט אדיר, במיוחד הראשון שסופסוף מפגין את הרמה והיכולת שכל העולם ואחותו ציפו ממנו כבר ממזמן (רק שלא יאבד כמה ברגים בדרך...), דבר המספק לנו מרכז שדה קשוח אך עם זאת מאד אינטליגנטי. אך מן הצד השני, כאשר שניהם בכושר כ''כ טוב מארקיזיו קצת נדחק ואמור לזוז לצד שמאל, שם הוא לא מסוגל להפיק שום תועלת (כמו שהוא לא תרם כלום כאשר ליפי ציוות אותו בכנף השמאלית במונדיאל ובכמה משחקים לפני המונדיאל אם אני לא טועה) מעצמו, ובכלל, בכל הפעמים שמארקיזיו שיחק בצד הוא פשוט לא היה מספיק מעורב (אם בכלל).