המחזור השביעי בסריה A: יובנטוס טובעת בסיציליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏2/10/09.

1. yonmu Member

מבחינה מקצועית כנראה שבאמת ההתקפה תהיה פחות גרועה אם הוא ישחק, אבל פשוט מגעיל לראות אותו משחק כשהוא לא מתאמץ וחסר אכפתיות.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדיניו מסמל את כל מה שרע במילאן בתקופה האחרונה. האמת היא שכבר לא ממש אכפת לי מי משחק ומי לא. זה לא כאילו יש לנו מיליון כישרונות על הספסל שמתייבשים בגלל עצלן כזה או אחר.

עוד תמונה נחמדה מבולוניה:

http://cache.daylife.com/imageserve/0939eA6dr64n2/610x.Xxx

ליגה מתה! :aaarse:

הימור: עד יורו 2012, פולי שחקן סגל קבוע בנבחרת. בדיוק חודש לקח לילד לתפוס מקום בהרכב של סמפדוריה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/10/09
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להבין למה השופט לא אישר את השער, הסתירו לו לראות:

http://www.fiorentina.it/foto/33083.Xxx

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

עדיין, אתה קולט שההתקפה שלכם היא מהחלשות בליגה? 7 שערים ב-7 משחקים זה לא צחוק לקבוצה שרוצה להעפיל שוב לליגת האלופות. אתם מצליחים להוציא מדי פעם תוצאות 1-0 שמצילות אתכם, אבל משהו שם חורק בהתקפה של הויולה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול ליברפול היה בינתיים הבלחה חד פעמית, אני עדיין סבור שהמערך הזה לא מוציא את המירב מהסגל שלנו. כמו כן, מונטוליבו וזאנטי אינם שחקנים שכובשים שערים, מארקיוני גם כבר לא אותו שחקן של פארמה שחודר בקלות לרחבה, וארגס, הוי וארגס, למרות שהעונה בעמדה הזו הוא לא רע כל ךכ ומצליח לספק את הסחורה, עדיין לא שחקן ששווה שערים, אלא אם מקבל הזדמנות להפציץ. יובטיץ', עם כל הכבוד, עדיין אינו סקורר וג'ילארדינו הוא שחקן שצריך שיספקו לו כדורים, והמערך הזה מקשה על כך. שכחתי מישהו? לא.

6. milanezi22 Member

אין בעיה שדיניו ישחק, אני מעדיף אותו על גאטוזו ואמברוזיני (תלוי באיזה משחק, ואם הם ביחד על המגרש).
    הבעיות שלי עם דיניו קשורות לכמה סיבות, שחלקן אולי ישמעו שוליות אבל מה לעשות, יש לו חלק בהן.

א. בגללו איפשרו לקאקא ולגורקוף לעזוב.
    ב. 7.5 מיליון אירו נטו לעונה, על 0 השקעה.
    ג. אין לו משמעת עצמית, אם זה בילויים או זריקת זין באימונים במשך השנה וחצי האחרונות בקבוצה.
    זו הסיבה שהוא לא מסוגל לרוץ 10 דקות מבלי לתפוס את הצד. דבר שאוהדים של קבוצות אחרות שמזפזפים באמצע המשחק ורואים תקצירים עם איזה תרגיל או שניים של הארנב, וכבר חושבים שדיניו בסדר גמור וכל השאר גורמים לו להיראות רע.
    אז זהו שדיניו של היום זה שחקן שלא מסוגל להשלים משחק מלא, לא מסוגל לצאת למתפרצת, לא מסוגל לקחת על עצמו אחריות. הוא אומנם משתלב מצויין בקצב צבי הנינג'ה של מילאן, אבל חוץ מזה אין הרבה מה להגיד.

זה האיש שהקברניטים חשבו לתת לו את המפתחות, ולא מדובר על לתת מפתחות לסגל כמו של ריאל מדריד או ברצלונה, אלא לחבורה של שחקנים שלא מסוגלים לחבר מסירה ולרוץ במהירות שהולמת את הרמות הגבוהות.
    אם דיניו היה בכושר שאנחנו זוכרים מבארסה, היינו רואים מילאן אחרת, אבל כשהוא עומד על המגרש, בקושי מסוגל לעבור את המגינים של סיינה ואטאלנטה, אז באמת שאין מה לצפות.
    בכל משחק מאני טיים העונה דיניו נעלם, ובאופן מפתיע (לאור הכושר שלו לא ממש אבל עדיין) גם נגד הקטנות לא רואים ממנו הרבה.

בשנה וחצי האלה אוהד כדורגל ממוצע מצפה משחקן ברמתו שיעשה את המינימום כדי לסגור 90 דקות, אבל "כן" דובים ולא יער. קודם שיתחיל מהדברים הקטנים והשוליים האלה שלאחרים אולי נראים זניחים, אבל מה לעשות בלעדיהם הכשרון של דיניו שווה לתחת, וזה לא שיש למילאן הרבה בררות. החוזה שלו הוערך על סמך הופעה נחמדה מול סיינה, כן כך מתנהלים הדברים אצלינו.
    אין בעיה לתת לו הרכב, השאלה איך שחקנים אחרים מסתכלים על מישהו שמגיע שיכור לאימונים, בקושי מתאמץ על המגרש, ומקבל את השכר הכי גבוה במועדון. זה בטח לא תורם לאווירה קבוצה

7. !Sempre Inter Member

milanezi22

אני מבין אותך, באמת, התסכול הוא גדול, אבל רונאלדיניו מצטייר פה (בפורום בכלל) כגולם מוחלט, כאיזה קוץ בתחת של מילאן והוא רחוק מלהיות כזה. שחקן שמביא שינוי למשחק, שמבשל, כובש, מנסה ליצור ולייצר, לא חושב שהוא כזה נוראי. ואני בחיים לא אסתמך על תקציר זניח, מדבר רק על משחקים מלאים שראיתי.

אולי אם לאונרדו יאמין בו יותר וייתן לו לפתוח כל משחק, יחזיר לו את הביטחון ואת החשק למשחק, נראה שחקן מתלהב יותר על המגרש, כי רוני לא שיחק לבד בדרבי, שמאז הועף מההרכב ליציע. לא הוגן.

8. cazzo Il Capocuoco

לא הוגן? איך שהשמן הזה כבר רשם ביקורות על המסעדות הברזילאיות במילאנו, הוא מכיר כבר את כל הדיסקוטקים בקורסו קומו, זה מזכיר יותר גישה של כדורזבלן ישראלי. להזכיר לך איך אדריאנו גמר באינטר?

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/09
  9. milanezi22 Member

רונאלדיניו אפקטיבי בעיקר כשהוא נכנס כמחליף, ושים לב שרק מול קבוצות חלשות.
    העונה הזו למעט המשחק מול סיינה שם הוא בישל פעמיים, והמשחק מול 10 שחקנים של אטאלנטה שם הוא נכנס כמחליף וכבש , לא ראינו ממנו את השינוי שאתה מדבר עליו.

חלק מהאשמה היא על לאונרדו והנגרייה שהוא פתח, חלק מהאשמה על השחקנים שסביב גאושו, אבל עיקר הכעס נופל על הארנב בגלל שהוא כן מסוגל, אבל לא עושה מספיק כדי להיות בכושר משחק, לא עושה מספיק כדי להראות מה הוא באמת שווה, גם אם לידו יש חבורה של שחקנים גמורים.
    המצב עד כדי כך קשה, שאף אחד לא יכול להגיד בוודאות אם דיניו באמת מסוגל לשחזר את הימים הטובים , אם יחזור לכושר פיזי טוב. עד כדי כך יש סביבו סימני שאלה.

במצב של מילאן היום, לאונרדו צריך את דיניו כמו אוויר לנשימה, אבל כנראה שהספסול שלו נובע מחולשה פיזית של דיניו, כי מה לעשות באימונים לאונרדו רואה כמה דקות הוא מסוגל לשחק ואשכרה לתרום. זה לא שסיידורף שומר פה על יציבות ויש ללאונרדו יותר מדי אופציות, המצב של מילאן כל כך עגום, שמעדיפים לספסל את השחקן שבנו עליו את כל העונה בתאוריה, במקום שייראה כמו איזה בדיחה מהלכת על המגרש (תרתי משמע, כך הוא נראה בדרבי ומול אודינזה).

10. milanezi22 Member

אגב סלח לי , אבל היו צריכים להצמיד לך אקדח לרקה כדי ש"אוהד אינטר" יצפה בזוועה שמילאן מציגה העונה (לכן לא מובן כל כך מה חיפשת לראות במשחקים שלטענתך ראית, מיילא ביום כיפור קצת מזוכיזם אבל כל השאר?).
    יש לנו בפורום צ'אט כזה, שבמהלך המשחק אנחנו מנתחים את 0 המצבים שהקבוצה מגיע אליהם, מסתלבטים קצת על פאבלי,אוגוצ'י,אודו וקאלאדזה כי וואלה קשה להתייחס ברצינות למה שבנתה ההנהלה העונה.

11. !Sempre Inter Member

אף אחד מהמשחקים שראיתי לא היה בכיפור, אני לא מדליק חשמל ביום הזה..

וראיתי בגלל רוני. כל פעם שיש לי הזדמנות לצפות בו, לא מפספס. למרות שהוא במילאן.