המחזור השביעי בסריה A :: אינטר מנצחת בדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏5/10/12.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קוטיניו כמעט בוודאות יפתח היום לצד קסאנו ומיליטו. האופטימיות עולה.

2. VAR Member

קצת מפחידה?
    אני לא זוכר דרבי שהייתי כל כך פסימי לגביו וכל זה רק בגלל ההרכב. אלגרי לא יורה לעצמו ברגל, הוא קופץ לתוך גלגלים של רכבת.

יש לדרבי הזה פוטנציאל להפוך להיות יותר עצוב מהרביעייה ב-2009.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/12
  3. Muurad Member

אל תגזים.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

יהיה מה שיהיה. קאסנו צריך לשלם.

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/471/188/102810957_display_image.Xxx

ליאור, קצת פרופורציה.

5. 亚历山大帕托 Member

זה אלגרי שיותר גרוע מלאונרדו או אינטר שיותר חזקה מזו של מוריניו שלקחה טרבל? או שניהם? או שאתה סתם בכיין ופחדן?

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בדרבי הכל יכול להיות, יכול להיות שמילאן תתפוצץ אחרי פתיחת העונה המתסכלת. ד"א, אני לא חושב שלאלגרי יש הרכב יותר טוב מזה, גם הגנתית. בניית ההגנה של מילאן אחרי עזיבת סילבה הייתה מחפירה, ונוצר מצב שיפס נראה הבלם הכי טוב של הקבוצה. אני גם לא חושב שזאפטה יותר איכותי מבונרה, סתם אוברייטד.

7. VAR Member

טוב. נדבר אחרי המשחק.

אם אנחנו סופגים פה פחות מ-2 שערים אני לא כותב כאן חודש. שיהיה בהצלחה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתי יודע שהקהל של מילאן הוא כל כך סמרטוט ושעד אתמול נקנו 55,000 כרטיסים בלבד לדרבי שהוא הדרבי על כל העונה, הייתי עושה את הדרך בעצמי לסאן סירו...עם הראש לפברואר. הלחץ בשיאו, התרגשות, נקווה באמת שקו יפתח מאחורי מיליטו וקאסאנו.

אבאטה הבאת חיתול?

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שאנחנו באים למשחק כפייבוריטים קצת מדאיג אותי. מה שכן, כל עוד אבאטה ידאג למתנה החצי עונתית שלנו, אין לנו ממה לדאוג.
    פורצה אינטר!

10. Muurad Member

אגב נראה לי שניחסנו את עניין אבאטה מספיק כדי שהוא יקום וייתן את המשחק הכי טוב בקריירה שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכולה 74,000 בגלל שיפוצים. נמכרו קצת יותר מ-18 אלף מנויים. תוסיף 55 אלף כרטיסים וקיבלת קצת יותר מ-73 אלף. איפה הבעיה פה?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זמאן:

“I don’t like the concept of having to win regardless of the performance, but I think it’s right that we first learn to suffer and then learn to play”

" if we don’t get courage from the back by going up to help the midfielders, then they tend to pull back instead."

אני באמת לומד כדורגל מהאיש הזה.

אנריקה אכן היה מודאג מכך.

13. cazzo Il Capocuoco

אבאטה כנראה לא ישחק. בונרה יהיה מגן בצד ימני (מתי הפעם האחרונה שזה קרה, אני כבר אבדוק). הקולומביאני הוותיק והכרבולת מהמסיף סנטרל ישחקו באמצע ההגנה.

Abbiati; Bonera, Mexes, Yepes, De Sciglio; Montolivo, De Jong; Emanuelson, Boateng, El Shaarawy; Bojan.

לפי שהקבוצות משחקות לאחרונה, יש לי תחושה שיהיו כמה שערים במשחק הזה, לכן מי שינצל, יקח. לכן אני רואה באמת את אינטר במצב יותר טוב.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שיפוצים הורידו את התכולה של הסאן סירו מ-85 אלף ל-74? על אילו שיפוצים מדובר?

מי קבע שאינטר פייבוריטית? מה עושה את אינטר לפייבוריטית? דרבי ביתי של מילאן, היא הפייבוריטית פה, הקבוצות הן די שוות, והקהל זה אקסטרה.

15. cazzo Il Capocuoco

לא בקטע של "ניחוסים" עכשיו.

אבל מילאן הנוכחית היא קבוצה שרועדת, היא תיתן את הדקות שלה, אולי תנצל מצבים ואז לא תצליח לשמור על ההגנה שקטה כי אין עוד תיאום מלא של הקישור עם ההגנה. מיד אחרי רבע השעה הטובה בסנקט פטרבורג הגיעו דקות של ספק פאניקה ספק חוסר יכולת לשמור על הכדור, להוריד את הקצב ולנהל את המשחק ברוגע. אם לא התקפות מתפרצות של אינטר, מספיק שמיליטו יעסיק את הבלמים שלנו, קוטיניו ונגאטומו בצד ימין של ההגנה, וקסאנו עם הקישור האחורי יוכלו לתת את שלהם בהתקפה. מצד שני מילאן עם בויאן בדרבי הראשון שלו, חסר ניסיון, מקווה שיתן משחק הקרבה וישתיק אותי. אני לא מצפה ממנו לשער או לבישול גדול, אך מצפה לתרומה. גם בואטנג בספק...

עוד דבר שלא ציינתי: אלגרי עדיין לא בחר צמד בלמים קבוע העונה, בהגנה הוא תמיד עושה שינויים ולא ברור לי (אולי תוכלו לי להסביר עם הספקולציות שבראשיכם) איך מילאן תתחזק בהמשך אם המגמה הזאת תמשיך.