המחזור השביעי בסריה א:: רומא גוברת על אינטר 2-1 במשחק מרתק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏1/10/16.

1. DRORIKO Member

כוס אחתק ראש השנה הזה.
    ישבתי עם בן דוד שלי וראינו דרך הפלאפון ש-1:3 לסאסואולו וכמו שני פוצים צינים התחלנו לצקצק על המצב של מילאן. פתאום אני חוזר הביתה ורואה שנגמר 3:4 למילאן. יכול להיות שהעבירו את שתי הקבוצות האלה לפרמייר ליג ולא הודיעו לי?

2. DRORIKO Member

אגב עם כל הביקורת עליה מילאן ב-4 משחקים האחרונים עם 10 מ-12, כשבשלושה מהמשחקים היא פגשה את לאציו,פיורנטינה וסאסוולו.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ולחשוב שהיה לי שבוע של אופטימיות... מסיימים משחק עם מדל ונאגאטומו בהרכב. פנטסטי.

יונקורי חמד של בחור, אבל כשאתה בפיגור נגד רומא בחוץ זה לא מי שצריך להכניס.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד על ניצחון במשחק הכי חשוב של הסיבוב. הכי חשוב כי לדעתי יובה תהיה באופן גורף במקום הראשון, נאפולי באופן גורף במקום השני והקרב על המקום בצ'מפיונס יהיה בינינו לבין אינטר. מהקישור ומעלה אינטר פשוט מעולה ולמרות שמשחק ההתקפה שלהם עוד לא שוטף הם מגיעים ללא מעט מצבים במשחק, ככה זה נראה כשיש על המגרש כמה שחקנים עם יכולת טכנית גבוהה. מזכיר לי מאוד את רומא של השנים האחרונות.

לא בטוח מי פייבוריטית במאבק הזה, לנו יש את אותו יתרון שיש ליובה במאבק על האליפות וזה שקשה לקבוצות בליגה הזאת ובכלל בכדורגל לשבור תקרות זכוכית, יתרון ברמת הסגל לא יודע למי יש.

דרך אגב, המשחק הכי מהנה שראיתי השנה.

5. SerieA Il Capitano

היה משחק נפלא. קצבי, הזדמנויות רבות, שוערים נפלאים ושיפוט מצוין.

למה אינטר הפסידה? החמצות, החמצות, וההגנה של רומא שלא אפשרה לאיקארדי להגיע אפילו להזדמנות אחת! כל הכבוד למנולאס על העבודה מול איקארדי. ספאלטי ידע שקאנדרבה ופריסיץ' יחמיצו כמו משוגעים, והוא צדק. איקארדי לא הגיע לאף מצב לשער, ואילו היה מגיע כנראה שהיה כובש. אני מאד מאוכזב מההחמצות הרבות של שני הקיצוניים שלנו, חבל מאד.

לגבי רומא, בדיוק אותו הדבר רק מהכיוון השני. החמצות רבות מאד, יכלו לכבוש איזה ארבעה שערים בקלות. שיחקו היטב, והוכיחו את איכותם.

Roma ו-Un bombón אוהבים את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה? בולשיט. המשחק? לא שונה מהקרבות הגדולים של תחילת המילניום\סוף 90 עם 3-4 שערים בכל רשת.

הרבה נקודות חיוביות לשתי הקבוצות.

SerieA אוהב/ת את זה.
  7. SerieA Il Capitano

אכן היה נראה כמו קרב גדול, שהזכיר את ה5-4 של 1998 עם כל הגלדיאטורים של אז.

נקווה שתהיה המשכיות ליריבות הזו.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שלפריסיץ' היה מצב שהיה החמצה כמו ששצ'סני עצר את הכדורים שלו בצורה טובה מאוד. אם כבר, האיכות הנהדרת של פריסיץ' (מספר 1 על המגרש לדעתי ביחד עם הנדנוביץ') היא זו שהביאה לכך שהמצבים האלה יווצרו בכלל. אתמול הוא סידר למיראנדה וקנדרבה (חלש) כדורים נהדרים שכבר התכוננו להיכנס לרשת.

יש לי תקווה לגבי שחקנים מסוימים באינטר. אנסאלדי לא היה במיטבו אתמול אבל מספיק לראות את הניצוצות מהיכולת שלו כדי להבין שהרבה זמן אינטר לא נהנתה ממגן שמסוגל לאזן התקפה והגנה ברמה כזו, מאריו גם היה חלש מאוד אבל כשהוא כשיר הוא שחקן אדיר, באנגה, קנדרבה, פריסיץ', איקארדי, מיראנדה והנדנוביץ' בימים שהוא לא בקורס צילום. אולם, הדאגות שלי יותר גדולות מהתקוות שלי. מדל עושה המון בעיות בקישור, מורייו מזעזע כבר זמן לא קטן ולא נראה קרוב בכלל לבלם שהתלהבנו ממנו כל כך בעונה שעברה. בלם ברמה טובה שישתף פעולה עם מיראנדה, ולאינטר יש סגל כמעט מושלם ביחס למצבה הכלכלי ולשאיפות שלה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה ראיתי את המשחק בגלל חבר אוהד אינטר (ואפילו זכיתי בהתערבות על הדרך) ובאמת מגיע לשתי הקבוצות מחמאות על קצב יוצא מהכלל ב - 60 הדקות הראשונות של המשחק, אבל לאחר מכן הקצב הפך לאיטי הרבה יותר, וחבל שכך.
    למרות המשחק האטרקטיבי עם שלושה שערים והרבה מאוד הזדמנויות, לדעתי שתי הקבוצות מותרות על הקישור מהר מידי, ומציגות חלק אחורי חלש מאוד יחסית לקיצונים והחלק ההתקפי של הקבוצות.

Mamadu ו-SerieA אוהבים את זה.
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמשחק הזה אני בעיקר יצאתי מפוחד מהגורל שצפוי למורייו.
    אם לא יתעשת מהר, ואף אחד באינטר לא יתחיל ללמוד אותו כמה דברים בסיסיים בהגנה, יהיה לנו עוד ראנוקיה.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שאף קבוצה מוותרת על הקישור שלה. סטרוטמן היה טוב מאוד ברומא לדעתי, ובכללי הקישור שלהם עמד בצורה ראויה. בקשר אלינו, אז מדל היה במשחק נוראי מבחינתו (ובכללי הוא מיותר) ומאריו לא היה כשיר במאת האחוזים וזה היה ברור לעין.

אני פחות בדעה של אחרים כאן שהמשחק אתמול היה חיובי לשתי הקבוצות, הוא היה מהנה לצופה הנייטרלי, מאוד אפילו. אבל בתור אוהד אינטר לא נהנתי מהקבוצה שלי בלא מעט אספקטים, הראשון הוא ההגנה.

12. Roma מנהלים

הגבתי בדיוק ככה אחרי השריקה.

---

בשקט בשקט דז'קו עם 5 שערים ב-7 הופעות, על הנייר מאזן מרשים והוא לא רחוק מהתותחים הכבדים של הליגה אבל כמות המצבים שהבוסני צריך כדאי להבקיע פשוט עצומה. גם המשחק הזה שיכל להסתיים במחצית ב3-0 לטובתנו הסתבך וכמעט איבדנו 2 נקודות במאבק ישיר על ליגת האלופות.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דז׳קו עם 5.7 בעיטות לשער במשחק (הכי הרבה בליגה).

14. Roma מנהלים

אם אני זוכר נכון ותקן אותי אם יש לך את המידע הנכון, דז'קו המוביל בחמשת הליגות הבכירות בבעיטות לשער במשחק. כמובן שהאחוזים נוראים.

---

zitto strunz,

מה אתה יכול לספר על לורנצו פלגריני שעבר מקבוצת הנוער שלנו לססואולו בינואר? הילד כבש ובישל במשחק המטורף מול מילאן, ושמעתי את השם שלו יותר מפעם אחת בתקשורת.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקתי את זה ואתה צודק. רומא גם הקבוצה שבועטת הכי הרבה לשער באירופה (20.7).

בפרמיירליג יש את זלאטן (5.4) ואגוארו (5.2).
    בלה ליגה יש את מסי (5.6) ורונאלדו (5).
    בבונדסליגה יש את לבנדובסקי (5).

*הנתונים לקוחים מ-WhoScored.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/16