המחזור השביעי בליגת העל: ת"א צהובה!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏27/10/06.

1. הרצליה Member

תאמינו או לא אבל השער של מליקסון היה השער רביעי שמכבי הרצליה סופגת בדקה ה-80.
    שריקי במחזור הראשון.(0-1)
    אבי תקווה במחזור החמישי(2-1)
    מיכאל זנדברג בשישי(0-3)
    מאור מליקסון היום(2-2)
    זה אומר איבוד של 3 נקודות לפחות.

ומשהו קצת יותר נחמד, השאר של ראדי היה השער ה-100 שמבוקע השנה בליגת העל.

2. burning soil Member

כל הקבוצות שלא מוציאות ממכבי חיפה נצחנות בזמן הקרוב ייחשבו למפסידות גדולות, הן
    לא יצליחו לתפוס את מכבי חיפה כל כך חלשה ועוד בבית הרבה פעמים..
    מכבי חיפה עוד תתאושש, לכל קבוצה שמצליחה באירופה יש משבר בליגה, אני מאמין שהם
    יתחזקו בחלון ההעברות הקרוב ויחזרו לדבר בליגה.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה ניצחה את מכבי פתח תקווה במשחק לא גדול, אבל יש משחקים שלפעמים צריך לדעת לנצח בכל מקרה היום מכבי נתניה עשתה את זה, תוך כדי שהיה לה הרבה מזל.

בית"ר ירושלים רמסה את מועדון ספורט אשדוד, אבל זו באמת לא חכמה. יוסי מזרחי מכיר טוב מאוד את קבוצתו לשעבר וזה בעצם לא הותיר לה סיכוי, כיוון שלבית"ר ירושלים יש גם יתרון איכותי עצום עליה.

הפועל כפר סבא חזרה מפיגור של שני שערים ועוד יכלה לנצח את המשחק בסופו של דבר. בני יהודה מצידה כבר לא אותה בני יהודה של שנה שעברה, כח ההרתעה שלה ירד בצורה משמעותית והיא נוטה להתפרק בקלות.

מכבי הרצליה סיימה בשוויון עם מכבי חיפה ועוד יכולה להרשות לעצמה לצאת מאוכזבת. איפה נשמע דבר כזה? בהתחלה שמחתי שמכבי חיפה מפסידה, כי זה מוסיף עניין לליגה, אבל מרוב הפסדים היא כבר לאט לאט מאבדת עניין.

בכח עמידר רמת גן הפסידה היום משחק שעל הנייר היא הייתה חייבת לנצח אותו. לא רק שהיא פספסה הזדמנות טובה מאוד לקחת נקודות, היא חילקה נקודות לקבוצה שהיא תתחרה בה על ההישארות בליגה. איך שלא מסתכלים על זה, משהו בהכנה של אורי מלמיליאן למשחק הזה לא היה מספיק טוב מבחינה פסיכולוגית.

נקווה שמחר הדרבי יהיה חם וצהוב, למען הישארותה של מכבי נתניה במקום השני.

4. idans Member

עמית אני כבר אמרתי את זה בדיון שלכם ואני אגיד את זה שוב!
    יש לכם את השוער הכי גרוע בשלוש הליגות הראשונות הגול של מליקסון כל אחד מהפורום עוצר..כדור חלש בגובה סתם סמדג'ה נופל ועושה עניין מכל כדור שנבעט אליו.
    שוער לליגה א.

5. FRIDLER 5 Member

"שוער הכי גרוע בכל ה3 ליגות הראשונות" מאיפה הפלצת תשטות הזאתי ?
    מה ההגזמה הדבילית הזאתי ?
    שוער שרק קיבל היום פרס שחקן המצטיין .
    נכון בגול אולי הוא אשם קצת למרות שאני לא חושב .

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/06
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למשחקים שעדיין לא הגבתי עליהם.

מכבי נתניה השיגה היום ניצחון חשוב מאין כמוהו בפ"ת. במשחקים כאלה, בין 2 קבוצות שוות שאמורות להילחם ביניהן על מיקום טוב בסיום העונה הדרך ממש, אבל ממש לא חשובה. לנצח בפ"ת זה לא קל את הקבוצה של הלוזונים וזה היה חשוב מאוד בשביל הביטחון העצמי של נתניה לנצח שם במיוחד אחרי ההפסד הלא מתוכנן והמיותר לאשדוד שבוע שעבר.
    נתניה שבוע הבא מארחת את בני יהודה שנראית לא טוב והיא חייבת חייבת להמשיך את המומנטום ולא לאבד נקודות במיוחד בבית, נתניה יכולה לסחוב ולהישאר למעלה עוד ועוד אבל התנאי ההכרחי לכך הוא שמירה על הבית ושמקרים כמו נגד אשדוד לא יחזרו.

בני יהודה יכולה להרגיש מאוד פראיירית ולניצן שירזי יש את כל הסיבות להוציא עצבים על השחקנים שלו. לאבד ככה יתרון במשחק בית זה פשוט אי אחריות ודבר שאסור לקרות. בני יהודה עם בסך הכל 8 נקודות (אומנם משחק חסר) אבל בהנחה שהפועל פ"ת והרצליה קצת מתעוררות היא חייבת להתעורר. למרות שאני לא באמת רואה את בני יהודה נלחמת בתחתית יש לה סגל ששווה הרבה יותר מזה אבל אם היא לא רוצה עונה משעממת של מקום 8 בלי שום מאבקי מיקום בצמרת הטבלה היא חייבת להתעורר.

7. FelaKaT Member

בני יהודה יכולה להרגיש פראיירית? ראית את ההחאטות של דוארטה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי, גם כפר סבא.

בני יהודה בגלל האיבוד יתרון. כפר סבא בגלל ההחטאות.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר באמת קבוצה מעולה.

עם סגל כזה - שום דבר פחות מאליפות לא יתקבל. עכשיו גם יש מאמן נורמלי על הקווים.
    אצל ארדילס השחקנים לא עשו כלום. ארדילס הוא פשוט כלומניק, אפס מאופס. אחד המאמנים הגרועים בהיסטורייה של הכדורגל. הוא בכלל לא מאמן.

אני עדיין בדיעה שצריך להעיף את פאביאני/פינטו.
    יכול להיות ששניהם חלוצים טובים (לפי דעתי פאביאני יותר טוב), אבל בית"ר לא יכולה לשחק בליגה שלנו עם שניהם. בית"ר חייבת לשחק בכל משחק עם לפחות חלוץ אחד שיודע לייצר לעצמו מצבים - זה מאוד חשוב בליגה שלנו. יש את זה לתמוז (מאוד), וגם לבן שושן.
    קישור של זנדברג, בואטנג, מירוסביץ', אלברמן ופרננדז - זה פשוט חלום. שחקנים מעולים, באמת שבית"ר לא צריכה יותר מזה בשביל לזכות באליפות. אני באופן אישי חושב שעמרי אפק צריך לשחק גם הוא בתור קשר - הוא בכלל לא מגן. יש לו יכולות התקפיות מעולות והוא לא יודע לעשות הגנה.

עכשיו צריך להסתכל קדימה - מכבי חיפה בכושר רע, בית"ר חייבת להביס אותה בשביל להבהיר באופן ברור שזאת העונה של בית"ר.

10. כפר סבא בנשמה! Member

מי שהיה במשחק יודע שבני יהודה היא זו שסחטה תיקו במחצית השנייה היא לא עברה את החצי.
    כפר סבא שכבהה על השער ועם קצת יותר ריכוז הייתה חוזרת עם 5-2.

11. mr.shmactics Member

תחושה אומרת שהדרבי הולך להיות ענקקק

12. burning soil Member

במשחק מהסוג הזה אני מעדיף שלא להתחיל ולנתח הכל. רק אומר שהבועל באים טובים יותר הפעם, דבר
    שלא קרה בשנים האחרונות. אללה שער 11 טירוף היום..

אוסישקין צהוב, הוא צהוב הוא צהוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

13. נדב מיכאלי Member

שמתם לב איך אף קבוצת בית לא ניצחה בינתיים במחזור הזה?

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

של מי הבית בדרבי הזה?

איזה תענוג היה לראות אתמול ביציע העיתונות את השער של רודריגו גולדברג,לא בגלל השער אלא להיזכר
    על אחד הזרים היותר חביבים שהיו פה בארץ.

15. נדב מיכאלי Member

הפועל המארחים.
    ניראה אם המאזן של קבוצות החוץ במחזור הזה ישמר גם הפעם.
    ואני מקווה שהוא ישמר כי אני לא רוצה שהפועל ינצחו היום.