המחזור השביעי בליגת העל: ת"א צהובה!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏27/10/06.

1. הרצליה Member

זה לא השיפוט בארץ זה השיפוט נגד מכבי הרצליה, אבל חבל להתעסק בזה.

אני גאה ומצדיע לכל אחד מהשחקנים, קרופניק תפס כמו גדול את מקומו של כפיר אדרי מה שאיפשר למהארן ראדי לשחק בעמדה קדמית יותר ולהבקיע שער כמו שהוא רגיל(בעיטה מרחוק בעזרתו האדיבה של השוער)
    עומר בוקסנבוים סוף סוף התחיל לרוץ קצת וקימוטו, נו מה כבר אפשר להגיד עליו למרות השער היה יכול להבקיע עוד אחד לפחות.

אריאטה שחקן גדול גדול גדול, נחת לנו פה תותח על, לא הבקיע אבל הוא תורם כל כך הרבה לקבוצה.
    ושוב אפילו לא מילה על התוצאה היפה של הרצליה מהתקשרות, כל מה ששומעים זה חיפה במשבר.
    העיקר להוריד אותנו בגלל שאנחנו מפסידים בטדי בגלל שיפוט עויין הם יודעים.

מכבי הרצליה לעולם ועד!!!!

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה הייתה הבעיה היום בשיפוט? (לא מסנגר סתם מברר כי לא ממש ראיתי חוץ מהסוף).

שמעו חיפה נראית זוועה וכואב לי על הרצליה שלא הצליחה לנצח, מגיע לעטר ומגיע לה. רוני לוי יכול להיפרד לשלום מהאליפות למרות שיש עוד ים זמן עד סיום העונה וברור שהכל יכול לקרות אבל רונילוי לא יכול להסתכל כרגע על המקום הראשון אלא לבדוק איך הוא מוציא את הקבוצה מהגועל של הליגה. גם אם חיפה תנצח 4-0 בסקוטלנד השבוע זה לא קשור. להביא מוטיבציה ויכולת לאירופה זה ממש לא בעיה. הבעיה זה מה לעשות בליגה וברגע שחיפה מאבדת נקודות נגד הכח והרצליה.. יש הרבה חומר למחשבה. אם בית"ר תנצח היום, והיא בדרך, יהיה פער משמעותי של בית"ר משאר הליגה לא רק מחיפה. הנה עכשיו 4-1. גמור המשחק.

כל הכבוד ומזל טוב ללחמן על הניצחון הראשון, בעזרת השם קבוצות התחתית ימשיכו לנצח שנראה עניין בתחתית כי בעניין האליפות.. נראה לי העניין יהיה סגור מוקדם מאוד.

3. flash Member

הכל מצביע שזאת העונה של בית"ר. סגל מעולה, מאמן מקפיד, יהיה כושר טוב עם דראו, חיפה והפועל באירופה וזה משפיע על הליגה, וכבר עכשיו רואים הבדלים עצומים ביכולת בין חיפה ובית"ר, וגם בתוצאות.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ד"א רק עכשיו ראיתי את השערים של הרצליה....

מה יש לאלמדון...? אם זה שוער העתיד שלנו ושל מכבי חיפה אז המצב שלנו ושל מכבי חיפה בקאנטים. חרא שוער. אין שום הסבר ותירוצים לכאלה טעויות. רוני לוי צריך להעיף אותו לכל הרוחות ולמצוא שוער מחליף אחר למקרה שדוידוביץ' פצוע.

5. Raulito Madridista

הנה ההודעה שרשמתי לפני כשעה על המשחק של אשדוד - בית"ר:

* אשדוד - בית"ר - לא כוחות. 3-0 מוצדק של בית"ר, איך שוער של אשדוד יוצא כל-כך גרוע לכדור גובה ואפק המנייאק נשאר פנוי לבד ונוגח פנימה? בהפועל הוא גם היה כובש נגד אשדוד הרבה, אחד משעריו הבודדים בבית"ר. לא מבין למה תמוז סופסל ופביאני הבטטה פתח בהרכב. בכל מקרה, בית"ר הבקיעה את השני, היה ברור שאם בית"ר תוליך היא לא תאבד את ההיתרון, ההגנה של אשדוד חלשה לעומת ההתקפה. היה עצוב לראות את גרשון כובש בבית"ר מפנדל, כמו שהיה עושה הרבה פעמים בהפועל. חבל שהמשחק הזה חד צדדי, מזרחי הכין את קבוצתו טוב מאוד, כל הכבוד.

אז עריכה: כל הכבוד למזרחי על ניצחון אדיר במשחק חוץ מאוד קשה, בין הקשים בליגה. למרות הצמרת הנוכחית, ברור שחיפה והפועל זה האיום הכי רציני על אליפות של בית"ר, חיפה ממש רחוקה ויש לה את אירופה והיא במצב רע מאוד לעומת השנים האחרונות, להפועל גם יש אירופה, כל פעם יהיה משחק אחד חסר לה בגלל המשחק ההוא שנדחה, ההגנה שלה לא מספיק טובה, ובית"ר יותר מאוזנת ממנה. חבל שהגנה חלשה הורסת לאשדוד שהיא קבוצה מבריקה בחלק הקדמי, לפחות הבקיעו שער זכות, חבל על חזן, יכל להוציא טיפה יותר, או להפסיד בכבוד. בית"ר מקום ראשון עם הרבה תקוות ויש לה ביטחון אדיר, עוד שלוש מחזורים היא פוגשת את מכבי חיפה, מעניין באיזה מצב יהיו הירוקים, יהיה משחק מעולה. אפק כבש צמד? לא זכור לי באמת שלא, גם בימים הטובים שלו בהפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/06
  6. בית"רי במזרחי Member

איזה משחק גדול של ביתר!!! תענוג לצפיה גם לאלה שלא אוהדים אותם!! זה התשובה לכל אלה שאוהבים לדבר אחרי 3 משחקים בעונה... 2 משחקים אחרונים מצויינים של ביתר כמובן עם יוסי מזרחייי איזה מאבק יהיה על ההרכב וזה הדבר היחיד שאני מרחם על מזרחי!~!~! החלטות קשות הוא יעשה בקשר למי שיפתח אבל את האוהדים (אותי) זה לא מעניין אנחנו רוצים ניצחונות+משחק יפה ואנחנו מקבליםםם וזה בדיוק מה שרציתי! משחק יפה+ניצחון ולדובדבן גם הבסה... אני יודע שמתי שהם יגיעו לחיפה עוד שבועיים זה לא יהיה אותו דבר אבל אני מאמין בסגל ובהרכב הכי טוב בארץ!!!! יאללה ביתררררר!~!

ובואטנג... איזה קשר בואטנג הוא כל משחק מחזק אותי במה שאמרתי שהוא הגיע... זה שחקן שגדול על הליגה שלנו! הוא פשוט גדול על הליגה שלנו... איזה עבודה הוא עושה בהגנה איזה שקט הוא משחק פשוט שחקן גדול שיש לו שליטה+עבודת הגנה+התקפה+טכני... שחקן שיש בו הכל!!!!!! ומירוסביץ' שתעבור עוד ועוד העונה אנחנו נראה ממירוסביץ' עוד ועוד ועוד... ופרננדז אני בכלל לא רוצה לדבר על השליטה והחוכמה שיש לו... ביתר קבוצה מושלמת!!!

אחחח הקהלללל

+_+ביתר גרמה לאשדוד להיראות חלשה לא אשדוד עצמה+_+

7. נדב מיכאלי Member

עוד מחזור עבר,שוב חוסר יציבות של רוב קבוצות הליגה.זה פשוט מדהים איך כמעט אף קבוצה לא שומרת על יציבות.
    ראיתי עד דקה 60 של המשחק בין הרצליה למכבי חיפה,אני כמו רמי וייץ הייתי בטוח שהיום חיפה טוחנת את הרצליה ומוציאה עליה את כל התיסכול והעצבים,אבל זה לא קרה להפתעתי.
    את האמת גם כשחיפה עלו ליתרון (שער נחמד של בוקולי) הרצליה היו לא פחות טובים .
    שני גולים באשמה ישירה של תום אלמדון ,באמת שלא מתאים לשוער ברמה של אלמדון לספוג שני גולים מצחיקים כאלה.
    גם הגול של מליקסון היה נחמד אבל בחיפה צריכים ללכת בכל הכוח על אירופה,הם זכו כבר ב-3 אליפויות רצופות וב-5 בסה"כ ב-6 השנים האחרונות,בליגה הם לא טובים,שישמרו את הכוחות לאירופה .
    לגבי המשחק של מכבי פתח תקווה מול נתניה,מחצית ראשונה משעממת מאד,מחצית שניה טובה שער יפה של איתי שכטר אבל לפתח תקווה הגיעה לפחות נקודה.הם די קופחו בעניין הזה.
    לגבי הכח נגד פתח תקווה,הכח היו שאננים ופתח תקווה ניצלו את זה.שוב חוסר יציבות.
    עכשיו לגבי המשחק של אשדוד מול בית"ר,ידעתי שיוסי יכין את בית"ר בצורה מושלמת למשחק הזה כי הוא מכיר כל שחקן ושחקן באשדוד.
    לא דמיינתי אבל שיהיה משחק כל כך חד צדדי.
    היה תענוג לראות את בית"ר היום,משחק נהדר של כל שחקן ושחקן בבית"ר.
    מירוסביץ',בנאדו ,אפק ובואטנג היו נפלאים.
    לואיס פרננדז ישב ביציע וראה את עומרי אפק כובש צמד ,יש בזה אירוניה.
    אני מאד מעריך את יוסי מזרחי שלא השתולל בגולים וגם אחרי המשחק אמר שהוא עצוב שהוא נאלץ לנצח את אשדוד בכזאת תוצאה.
    מה שכן ,בית"ר מתחילים להתחבר וזה מתחיל להיראות טוב.
    בית"ר בפער של 8 נקודות מחיפה ערב משחק העונה בין השתיים,שבחיפה יתחילו לפחד.
    יאללה בית"ר !

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזרחי יודע כל נקודת תורפה באשדוד , לא הייתי אומר שזו חוכמה גדולה להביס אותה .
    בואו נחכה לשבוע הבא .

אהבתי שפרננדז ישב ביציע וראה את אפק , אותו אפק שיבייש אותו ביציע כובש צמד

9. FelaKaT Member

ועושה חורים באגף שלו שאילולא בנאדו זה היה נגמר רע(גם הגול הגיע אחרי עבירה של אפק). אני מקווה שכבר בקרוב הוא ירד לספסל.

10. נדב מיכאלי Member

זה העלה לי חיוך כל כך רחב על הפנים.
    כאילו הוא עשה את זה בהקדשה לפרננדז .

11. ReL Member

נו , עוד נשאר אוהד בית"ר שיש לו ספק שארדילס לא היה הבעיה ? ביתר מביסה 2 משחקים ברציפות את היריבות שלה וזאת רק ההתחלה . איזה משחק מעניין יהיה לנו בשבוע הבא נגד חיפה , סופר מעניין . היה ברור שמאמן ישראלי בינוני פלוס זה בדיוק מה שבית"ר צריכה כדי לפרוח .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/06
  12. בית"רי במזרחי Member

המשחק הראשון שלו נגד בוקרשט הראה שהוא מאמן של ליגה ארצית ולא יותר... אין לו שום שיטה!!

13. נדב מיכאלי Member

ארדילס היה הבעיה העיקרית בבית"ר.
    נתחיל מזה שבקיץ הוא התעלם לחלוטין מנושא הכושר הגופני,לא תירגל טקטיקות באימונים,ובעצם לא היה בעל השפעה על בית"ר.
    המזל שלו היה שבית"ר השיגה 3 ניצחונות רצופים בזכות הכישרון של השחקנים בבית"ר שכולם מוכשרים אחד אחד.
    אצל יוסי רואים שינוי אבל עדיין מוקדם,אני מניח שבעוד כמה שבועות אחרי כבר שדאראו יתחיל לקרוע לשחקנים את התחת ניראה בית"ר עוד יותר טובה.
    ושבחיפה לא יגידו שבנאדו וזנדברג לא חסרים כי הם אומרים את זה הם מתכחשים לאמת.

14. בית"רי במזרחי Member

איי זוכרים את זה שקופמן אמר שביתר זאת ערמה של כלום?? זוכרים שהוא אמר שצריך לזרוק את כל הזרים?

התשובה!

15. FRIDLER 5 Member

אז ?
    הקוף האפס המסריח גם הוריד את הרצליה לי גה לפני 3 מחזורים אז מה ?
    היום אם השופטים המושחטים לא היו דופקים אותה עוד פעם בכיף כי הם חכמים על חלשים והיו מרחיקים את משומר ונותנים פנדל שהגיע לנו , היינו גם מנצחים היום .
    הרצליה הייתה צריכה לנצח היום אם השופטים לא היו נותנים מתנות לחיפה ולבית"ר מול הרצליה רק בגלל שהרצליה קבוצה קטנה .
    2 פנדלים הגיעו היום להרצליה שבשידור כל המדינה ראתה שהגיעו .
    כמו מול בית"ר השופט לא ראה שבוע שעבר לא ראה כי זה היה מול בית"ר וזה הגיע להרצליה היום הוא לא ראה כי זה הגיע להרצליה מול חיפה .
    אם זה היה ההיפך הוא כן היה רואה כשה מגיע להרצליה לא רואים .
    כמעיפים את ארייטה לקיבינימט השופטים נהיים עיוורים .
    כשמשומר תוקע מרפק לקימוטו השופט פתאום לא רואה .