המחזור השביעי בליגת העל: ת"א צהובה!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏27/10/06.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד להכח ר"ג, מכבי הרצליה והליגה בכלל, ולמרות התוצאות האחרונות בליגה בזמן האחרון, עדיין במכבי חיפה לא צריכים להתרגש ולזכור שהשבוע יש להם גם משחק באייברוקס וגם משחק בטדי! לכן גם הערב צריך לעלות הרכב שלא יסכן שחקנים בפציעות שימנעו מהם לשחק בהמשך השבוע, כנ"ל באשר לצהובים/אדומים שימנעו מהם לשחק בטדי. קייסי ינוח, דוידוביץ' ינוח, ואם זה היה תלוי בי הייתי נותן גם לבוקולי מנוחה של 90 דקות, כי חיפה נגד הרצליה (למרות שזה נכון גם לגבי הכח ר"ג) צריכה להסתדר גם עם הנוער (נו, הבנתם למה אני מתכוון).

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאמן עד כמה חיפה גרועה,הגול מקרי ביותר וחוץ ממסודי ודקל אין מישהו שמגיע לו ציון יותר מ-3.
    רוני לוי צריך לעמוד בכניסה לחדר הלבשה עם שוט ולהצליף בכל מי שנכנס ויוצא משם כשהאגף השמאלי
    צריך בכלל לקבל איזה 20-30 הצלפות,פשוט ביזיון.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצה לחשוב על זה שוב? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    נצחון מגעיל ביותר, אבל הוא שווה 3 נקודות וזה מה שבאמת חשוב. היו מספר שחקנים שהיו היום ממש חלשים, כמו אופיר חיים, זרו בונדאה, אוקוצ'ה, אמיר טגה ואיתי שכטר. רק שני האחרונים עוד היו סבירים.
    השער היה מבצע אישי של איתי שכטר שהוכיח כמה כשרון יש לו וכמה גדול הוא יכול להיות בכדורגל הישראלי אם ילמד בצורה נכונה יותר את המשחק.

תגובה יותר רצינית על המשחק ועל יתר המשחקים אני אתן שכל המשחקים יסתיימו.

4. ReL Member

אני מלך בקטעים האלו , אין כמו לעשות מנחוס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נצחון גדול של נתניה באורווה לא מנצחים במשחק גדול , איתי שכטר בפעולה אחת ניצח את המשחק בדיוק כמו שאשדוד ניצחו אותנו בשבוע שעבר . נכון משחק חלש ביותר אבל של שני הקבוצות , אף פעם לא ראיתי משחק שמתעלה לרמה גבוהה באורווה . גם הפועל לקחו ניצחון מול הפועל פתח תקווה במשחק חלש להחריד . העיקר 3 הנקודות כל כך חשובות האלו , תענוג .

בקשר למכבי חיפה , לא האמנתי שהרצליה תוכל לעשות את זה כל הכבוד להם . חיפה תמשיך להדרדר עד שתסיים את המסע באירופה אין ספק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/06
  5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ביזיון איך שהקבוצה נראית. ביום חמישי נראה אם מדובר בד"ר מכבי ומיסטר חיפה, אני מקווה שכן.

6. משוגע בירוק Member

הקבוצה בכושר הכי גרוע בליגה, עם השחקנים הכי צבועים בליגה... מכבי חיפה...איכס...

מקווה שלפחות נמשיך מסע יפה באופ"א ונסיים מקום 5 שנוכל להגיע לאינטרטוטו שנה הבאה...

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק שהיה היום זה פשוט ביזיון,כבר עדיף שיעלה את הנוער.

8. MHFC Member

פשוט לא ייאמן, השחקנים אל היו על המגרש, אולי חוץ מבוקולי שכמו תמיד נותן מלחמה, אני כבר מתחיל להתרגל לזה שאנחנו קבוצת אמצע טבלה העונה, 3 משחקים ברציפות אנחנו לא מנצחים, 2 תוצאות תיקו מול שתי העולות והפסד להפועל ת"א שמעמיד אותנו עם 8 נק' בטבלה.

מחצית ראשונה עלובה שלנו, מזל שהיה את בוקולי שידע לנצל את ההזמדנות שהוא קיבל וכבש שער שנתן לנ ו 1-0 במחצית הראשונה.מחצית שנייה הרצליה עלתה הרבה יותר נחשוה מאיתנו וכעבור 2 דקות הרצליה משווה ל-1-1 משערו של קימוטו, אלמדון עם טעות נוראית, עוד 4 דקות עוברות ועוד שער עצמי נרשם לאלמדון, פשוט לא ייאמן הוא ללא ביטחון, במקום לעדוף את הכדור החוצה הוא עודף אותו לתוך השער.אפשר להתנחם שליקסון הצליח להשוות ל-2-2 , בדקות הסיום הראנו ניצוצות של כדורגל המון בזכות רפאלוב שנכנס והראה שיש לו מה להציע.

לטדי היכולת הזאת לא תספיק ובטח שלא לריינג'רס, לפי היכולת שלנו עכשיו תיקו בטדי אני אהיה מאוד מרוצה.

מה איכס? תתרגל אנחנו קבוצת אמצע טבלה העונה וזה היה ברור שזה יקרה מתישהו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/06
  9. Spanish Weapon Member

חיפה נמצאת במיני משבר אבל היא תתגבר עליו במהירות.
    שאף אחד לא יזלזל בחיפה , גם לקבוצות הגדולות ביותר יש רגעי מעידה , תוך כמה שבועות חיפה תדע לאזן את עצמה בין המסגרת האירופית למסגרת המקומית.

10. מכבי הרצליה ! Member

הדבר היחיד שיש לי להגיד זה שהשיפוט בארץ פשוט דוחה אותי.

11. Zeman Guest

מחצית באשדוד-
    ביתר פשוט שוטפת את המגרש.זה לא כוחות,עם ביתר רוצה היא יכולה לגמור את זה בתבוסה כואבת לאשדוד שפשוט לא הופיע למשחק.

12. ghost89 Member

שמע חלק גדול מאוד במחצית הטובה של בית"ר זה מיזרחי שהכין את הקבוצה מעולה אני אוהד בית"ר אבל עדין לא הוגן כלפי אשדוד שהמאמן שלה עד לפני שבועיים מכין קבוצה למשחק נגדה.

13. Zeman Guest

נכון,זה ברור שמזרחי יודע הרבה דברים על המשחק של אשדוד,אבל בכל זאת,קבוצה לא יכולה להרשות לעצמה להיראות ככה.

14. בית"רי במזרחי Member

מחצית לא הכי גדולה של ביתר פשוט אשדוד הייתה איומה...
    אבל בכל משחק אומרים שזה לא חוכמה כי הקבוצות לא באות טוב... אולי ביתר עושה אותם חלשות?!
    בקיצור הפנדל היה שאף אחד לא יתלונן על השופט עשה עבודה טובה מאוד גונזאלס תפס אותו והוא היה צריך לשרוק למרות שביתר כבר הובילו ב2...
    עכשיו ביתר צריכים לשחק משחק מהאגפים... אגף שמאל טוב מאוד בשביל ביתר...
    יאללה ביתרררררר

15. Raulito Madridista

מספר נקודות על המחזור הנוכחי, בקצרה ובמהרה:

* מכבי הרצליה פראיירית, חיפה הייתה אנמית מאוד, הרצליה כבר הפכה פיגור להיתרון, אבל שאול סמדג'ה הרס לה, מליקסון למרות שבעט מקרוב בעט חלש מאוד ושוער צריך להדוף כדור כזה, היה ברור שעטר לא יוכל להסתגר נגד חיפה ולא לקבל את השיויון. חיפה לא עלתה עם מוטיבציה, היא כן במשבר, השחקנים מזלזלים, הקבוצה לא מחוברת, 8 נקודות בלבד משישה משחקים, היא כרגע במקום השביעי, אבל כמובן שהיא חשבה על עוד אליפות, והפער שלה מבית"ר הוא 8 נקודות, המשחק חסר לא מנחם בכלל אף אחד בחיפה. הרצליה איבדה נקודות יקרות וחבל עליה, היה לי חבל לראות אותה סופגת את השיויון, כל הכבוד על המאמץ אבל. ההגנה של חיפה לא מספיק טובה, היא ספגה עשרה שערים בשישה מחזורים. לרוני לוי יש על מה לעבוד, אבל שיהיה ברור, חיפה לא תגמור מתחת למקום שלישי העונה או רביעי.

* מכבי נתניה ניצחה 1-0 גדול באורווה, משחק קשה, משחק חלש מאוד בין שתי הקבוצות. איתי שכטר במבצע מדהים הכריע את ההתמודדות, ההגנה של פ"ת הייתה כבדה מאוד במהלך, גוטמן לקח את הנקודות אחרי מתפרצת מעולה של יכולת אישית, שכטר שחקן אדיר כבר אמרתי את זה כל-כך הרבה פעמים, נתניה עשתה איתו עסקה גדולה מאוד, כל הליגה תרדוף אחריו, יש לו כישרון להיות שחקן מדהים, אחד הישראלים הטובים! רק שימשיך ככה! נתניה מורידה מהלחץ!!

* פ"ת מוליכה 2-0 על עמידר בקרב תחתית, עמידר יכולה מאוד להצעטר על איבוד הנקודות בשבוע שעבר, פ"ת מצמקת את הפער ממנה ל2 נקודות בלבד וזה פער שמשחק אחד יכול לסגור, אחמד קסום, אחד היחידים היצירתיים בפ"ת כבש את הראשון והכניס את עמידר ללחץ, לא אותה עמידר ששיחקה נגד חיפה. הכח החמיצה ושילמה את המחיר שספגה את השני. פ"ת עם ניצחון ראשון העונה בליגה, הגיע הזמן, אבל היא עדיין קבוצה מאוד מאוד חלשה וזה לא יעזור.
    עריכה: 3-0 לפ"ת, לוזון. שייהנו האוהדים, אחת הפעמים הבודדות שהם יישמחו השנה.

* אשדוד - בית"ר - לא כוחות. 3-0 מוצדק של בית"ר, איך שוער של אשדוד יוצא כל-כך גרוע לכדור גובה ואפק המנייאק נשאר פנוי לבד ונוגח פנימה? בהפועל הוא גם היה כובש נגד אשדוד הרבה, אחד משעריו הבודדים בבית"ר. לא מבין למה תמוז סופסל ופביאני הבטטה פתח בהרכב. בכל מקרה, בית"ר הבקיעה את השני, היה ברור שאם בית"ר תוליך היא לא תאבד את ההיתרון, ההגנה של אשדוד חלשה לעומת ההתקפה. היה עצוב לראות את גרשון כובש בבית"ר מפנדל, כמו שהיה עושה הרבה פעמים בהפועל. חבל שהמשחק הזה חד צדדי, מזרחי הכין את קבוצתו טוב מאוד, כל הכבוד.

* בני יהודה כבר הובילו 2-0 על כפר סבא של אוחנה שחזרה בקאמבק ל2-2. בני יהודה נאיבית, היא הוליכה בגדול והייתה הרבה יותר טובה, אבל שוב, ההגנה שלה לא התחזקה כנראה גם עם בואו של דומב, שלא מספיק לייצב הגנה לבד, איבוד נקודות מיותר לבני יהודה שגם ככה מאזנה לא הכי אידיאלי, 8 נקודות מתוך 18.

אין לי זמן לתגובה ארוכה על המשחק של הפועל נגד מכבי אז... בקצרה...
    לא טוב להגיע לדרבי פייבוריט, יש לי הרגשה של שאננות מצד הפועל. גילי ורמוט חייב לפתוח. אני לא יודע אם כדאי להכניס את דה ברונו להרכב, מצד אחד הוא יצירתי ותורם בהתקפה יותר מדגו, מצד שני, דגו נלחם וטוב בהגנה, ולא יהיה קלף על הספסל אם דה ברונו יישחק. חשוב לנצח ולהתקדם בטבלה, אנחנו מגיעים פייבוריטים ברורים, אולי הכי פייבוריטים כבר 3 שנים, אסור לאכזב, אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה, יש לי תחושה לא משהו. אנחנו כל משחק פותחים גרוע, או את הרוב העונה, השאלה אם נקבל גול בדקות האלה או לא, רק שחליבה האפס לא יעשה טעויות(או שלא יעשה בתדירות הרגילה, כי טעויות בטוח יהיו). אני מחר בטיול לילי ולא בטוח שאראה את המשחק אך אחזיק הצבעות - יאללה הפועל!!!

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/06